Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 4:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Tacskók
Ugrás:  
kerekasztal
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [20 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
bodzababa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 15. Kedd 19:07    Hozzászólás témája: Sziasztok!
Téma leírása: Van itt valaki???
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hezitálok, és segítséget szeretnék kérni! Szemforgató Van egy három hónapos gyönyörű őzvörös standard méretű tacsilányom, nagyon-nagyon okos! Igaz, a szobatisztaság még nem százas, de menni fog rövidesen az is! Nagyon Boldog
Valamelyik éjszaka hajnali fél kettőkor óvatosan felébresztett. Azt hittem, le kell mennie - levittem, semmi... Feljöttünk, visszatettem az ágyba, újra kezdte. Gondoltam szomjas - friss víz, semmi... Újra visszafeküdtünk, a kisfiam kiságya és köztem masírozott. Felkeltem, megnéztem a fiamat - lába beakadva két rács közé, takaró az ágy másik végében... Betakartam, megigazgattam, visszafeküdtem, betakaróztam, Bodza pedig nyugodtan a lábamhoz bújt, és aludt tovább... Nagyon Boldog Ma pillanatok alatt megértette az apportírozás lényegét, jutifalatért rengeteget játszottunk... Szeretnék mellé venni egy fiú tacsit, de félek, hogy abba hagyja a tanulást! Nektek mi a tapasztalatotok, mit javasoltok? Ja, és nem kertes házban, hanem társasban lakunk...
Vissza az elejére
bodzababa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
spanettone
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 10. Csütörtök 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A mi dakszLink: http://www.tacskosos.hu/
elkészült a tacskómentés honlapja gazdikeresőkkel, hírekkel sztorikkal. Nézz be és add tovább. Kutyusokról érdeklődni lehet 06-30-475-1572
e.judit
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 7. Szerda 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nekünk egy 4 hónapos törpetacsink van. Kb 2 hete van nálunk.
Legnagyobb bajunk nekünk is a szobatisztaság.Szomorú
Rágás szempontjából én már felkészült voltam. Mivel van egy kisfiúnk, annak idején bababiztossá tettük a lakást. Most, hogy jött Csúzli, kutyabiztossá. A rágásról leszoktatni egy éves kora előtt nem nagyon lehet, mert kölyök. Csúzli először elkezdte szétszedni a fekvőhelyét (kosár) miután a fejére koppintottam és odaadtam neki a csontját (tescoban kapható legegyszerűbb rágóka) azóta azt nyúzza!Mosoly Nemsokára másikat kell vennem neki, de mégiscsak 300 Ft és nem 1300, mint az ágya volt:)

A kisfiamnak is nekiment egyszer, (elég durván, de szerencsére nem lett harapás) de ügyesen megértette, hogy nem szabad. Konkrétumot nem írok, de pár napig méterekre elkerülte a párom:D Embarassed

Viszont az alomba pisilésre nem bírom megtanítani.
Most két napja azt a taktikát csinálom, hogy megszagoltatom vele a kakiját, jól leszídom, aztán beleteszem a kakiját az alomba, ott is megszagoltatom vele és megdícsérgetem. Ezt minden alkalommal 3-4 szer.
Két nap alatt odáig jutottam ezzel, hogy a kutya belemegy az alomba (saját magától) majd kiugrik és mellépisil. fejvakar Fogalmam nincs, mit csesztem el.
Ha valaki tud tényleg valami használhatót, az írjon!

Judit
Vissza az elejére
e.judit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsancee
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 21. Péntek 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja és ő is rágcsálja a kesztyűt, vezetéket, táskát, papucsot, kondit. Szal mindent!
Segytsetek!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Zsancee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsancee
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 21. Péntek 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Anyu nagyon sokszor kiakad a kutyumra Spurryra!
És 1-2 dologról el kéne szoktatni, hogy véglég letegyem arról, hogy el kelljen paterolnom mert nem lennék rá képes!
Szóval!1.: Na nyüsszögjön utánam ha elmek otthonról!
2.:Anyu ágyára ne másszon fel csak az enyémre!
3.:Csak a saját plüsseit is játékát rágja szét anyu meg az én macijaimat ne!
4.:Ne kaparászsza a szobaajtóm és ne szedje fel a parkettát!
5.:Legyen végre szobatiszta!
4hónapja van már nálam!
Ja és engem már végre elfogadott főnöknek, de ha anyu vagy öcsém véletlenül rálép, mert persze mindig az útban fekszik vagy kunyizik akkor nekik megy de naon brutálisan!
Segítsetek léccíííííííííí
Ja meg anyut az is kiidegeli, ha kajcizik és felugrál meg nyüsszög ugat!!
Vissza az elejére
Zsancee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 22. Péntek 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali,
pisicsepegtetésről tudtok valamit?
néha, van hogy egy hétig semmi, van hogy napokon keresztül. Amúgy eszik, meg rendben va, meg minden... minden javaslatra vevő vagyok.
Szálkástacsis
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Sziasztok!
Csatlakozhatok?
Vissza az elejére
Szálkástacsis jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 19. Szerda 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bifidus Essensis Kutya:

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 20. Kedd 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Az éjjel elhunyt Márczé János tacskótenyésztő. Sír vagy nagyon szomorú

Nyugodjon békében. Nagyon sokat tett szeretett fajtájáért.

R.I.P.
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 13. Kedd 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az éjjel elhunyt Márczé János tacskótenyésztő. Sír vagy nagyon szomorú

Nyugodjon békében. Nagyon sokat tett szeretett fajtájáért.
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 25. Csütörtök 7:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a tiéd is rágcsált annó vezetéket, kesztyűt...?
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 25. Csütörtök 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fise írta:
Nem Bubu, Fise a felhasználónevem, a másik a tacsi neve. lol
Betakarózik? Ajjaj.... Wink

nincs most itthon se az eb*, se a digitgép, de majd tolok fel a gallériába róla egy képet.
* apu minden nap, kiviszi magával a munkahelyére, mert ott a szabadban tud az állatokkal (kecske, bárány, macska, csirke, kutya...) játszani, meg eleve: szabadban van.
Fise
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 12. Péntek 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem Bubu, Fise a felhasználónevem, a másik a tacsi neve. lol
Betakarózik? Ajjaj.... Wink
Vissza az elejére
Fise jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 7. Vasárnap 7:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Láttam egy Bubu nevű felhasználó pakolt fel képeet a gallériába. Gyönyörű szálkás szőrű tacsival... Kíváncsi lennék, h vajh az is betakarózik-e, mint fekete szőrű bírátom Mosoly
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 6. Szerda 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nézzetek be az albumomba (katt a képre!), sok szép új kép került fel!

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17. Péntek 7:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pedig ott van az!

Tacskó fronton semmi senkinek semmi új?
(Persze, igen. Kaminak van 45 tacskókölyke, de azon kívül...)
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 17. Vasárnap 6:47    Hozzászólás témája: Re: kerekasztal
Téma leírása: úgy általában
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Nos, én szerettem volna megnézni ezt a kisbetyárt, de csak hibaóüzit kaptam.

Kis Kíváncsi Wink
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 16. Szombat 21:00    Hozzászólás témája: Re: kerekasztal

cookies írta:

Szia, valoszinuleg azota Adik atirta a cimet azert:
itt megtalálod:
http://pet.site.hu/gallery/csipesz%2C-Negr%F3-adik
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 16. Szombat 12:29    Hozzászólás témája: Re: kerekasztal

adik írta:
Hali,
ki szereti a tacskókat? nálunk van egy, nem igazi, de az nem is érdekes. betyár, mint Dózsa Gyuri, még a szeme se áll jól! Wink

http://pet.site.hu/gallery/csipesz

cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 8. Péntek 11:28    Hozzászólás témája: kerekasztal

Hali,
ki szereti a tacskókat? nálunk van egy, nem igazi, de az nem is érdekes. betyár, mint Dózsa Gyuri, még a szeme se áll jól! Wink

http://pet.site.hu/gallery/csipesz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [20 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Tacskók
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu