Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Júl. 25. Kedd 7:27
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Uszkár
Ugrás:  
Uszkár
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22. Kedd 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

verosffy írta:
Sziasztok!

én is óriás uszkárt szeretnék, méghozzá barnát, esetleg apricot színben.
Ha valaki megoldja a rejtéjt, hogyan lehet hozzájutni, akkor tegye közzé!

köszönöm.

Szia!

Én ugyan nem vagyok uszkáros,de itt egy mail cím,ezen tudsz érdeklődi a Magyar Uszkárklubnál. A cím: info@uszkar.hu
A honlapjuk címe pedig: www.uszkar.hu
Ők boztosan tudnak tájékoztatást adni a kutyussal kapcsolatban!
Sok sikert!
verosffy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22. Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

én is óriás uszkárt szeretnék, méghozzá barnát, esetleg apricot színben.
Ha valaki megoldja a rejtéjt, hogyan lehet hozzájutni, akkor tegye közzé!

köszönöm.
Vissza az elejére
verosffy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
marcsuss
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 3. Csütörtök 19:35    Hozzászólás témája: Eltűnt kutyusom
Téma leírása: Pesterzsébeten elveszett uszkár kutyusom
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Augusztus 1-jén, pesterzsébeti házunkból elveszett a 12 éves, fekete, uszkár kan kutyusom, és nagyon-nagyon szeretném megtalálni! Fekete, göndör a bundája (a hátán van lenyírva, de sajnos a nyírást már nem tudtam befejezni), nagyon szépen kérem, szóljan!
0630/326-0926
Gaborné Rudolf Valéria
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 10:54    Hozzászólás témája: Re: Uszkár
Téma leírása: Hova tüntek az uszik?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Orgován Ildikó írta:
Hová tüntek a régen oly népszerü uszkárok, alig van már belólük. Most mindenkinek westi, havanese, bolognese tibetei terrier Shih-Tzu kell.
stb. kell.PERSZE AZ IS IGAZ, HOGY MOST MÁSMILYEN RUHÁT HORDUNK, MINT AZELŐTT. a KUTYAKEDVENCEK IS VÁLTOZTAK. mÁSRA NEM TUDOK GONDOLNI

Szia! Én óriás uszkárt keresek lassan fél éve. Annyit kiderítettem, hogy egy Aradi Csilla nevű hölgynek van Magyarországon. Olvastam egy előző hozzászólásodat a fórumon, hogy egy barátnődnek van óriás uszija. Razz Tudsz segíteni , abban hogy óriásuszi tulajokkal felvegyem a kapcsolatot? Szia Vali
Vissza az elejére
Gaborné Rudolf Valéria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gaborné Rudolf Valéria
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 10:54    Hozzászólás témája: Re: Uszkár

Orgován Ildikó írta:
Hová tüntek a régen oly népszerü uszkárok, alig van már belólük. Most mindenkinek westi, havanese, bolognese tibetei terrier Shih-Tzu kell.
stb. kell.PERSZE AZ IS IGAZ, HOGY MOST MÁSMILYEN RUHÁT HORDUNK, MINT AZELŐTT. a KUTYAKEDVENCEK IS VÁLTOZTAK. mÁSRA NEM TUDOK GONDOLNI

Szia! Én óriás uszkárt keresek lassan fél éve. Annyit kiderítettem, hogy egy Aradi Csilla nevű hölgynek van Magyarországon. Olvastam egy előző hozzászólásodat a fórumon, hogy egy barátnődnek van óriás uszija. Razz Tudsz segíteni , abban hogy óriásuszi tulajokkal felvegyem a kapcsolatot? Szia Vali
Vissza az elejére
Gaborné Rudolf Valéria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 6. Szerda 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nekem az uszik közül az óriás uszkár nagyon tetszik Razz
Orgován Ildikó
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 20:55    Hozzászólás témája: Uszkár

Vissza az elejére
Orgován Ildikó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Uszkár
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu