Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 15. Szerda 12:04
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Főzőcske, de okosan !
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 38 oldal [950 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 36, 37, 38 Következő
Szerző Üzenet
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
pronizsuzsa írta:

Kitti nagyon köszönöm puszi

Tejföl lehet meg túró, kefir, joghurt szóval savanyitott tejterméket lehet enni. És igy akkor már kettő receptem is van, az előzővel együtt. Köszi mégegyszer.

Ildi neked is köszi a receptet. Hét végén kipróbálom.

Csak nagyokat nyeldesek itt olvasás közben!!! nagy vigyor
Ha már mindenki süt-főz,én is beteszem a multkori gyümölcstortámat.

Na, jó ám!
Máskor ne rakjatok fényképet, mert így csorog az ember nyála, főként hogy most beszéltük meg otthon, hogy fogyózni kellene!!!
eszik
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:

Tejföl lehet meg túró, kefir, joghurt szóval savanyitott tejterméket lehet enni. És igy akkor már kettő receptem is van, az előzővel együtt. Köszi mégegyszer.

Csak nagyokat nyeldesek itt olvasás közben!!! nagy vigyor
Ha már mindenki süt-főz,én is beteszem a multkori gyümölcstortámat.

Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
pronizsuzsa írta:
lotifut írta:
A ma délelőtti sütim:

Könnyű túrótorta egyszerűen és gyorsan. (Liszt nem kell bele.)

Ildi légysziiii a receptet . És ha valaki tud tej nélküli goffri receptet azt is nagyon szivesen venném, ui nálunk is nagy kedvenc a goffri de a kisebbik lányom tejcukor allergiás és igy nem eheti. Muffinban már van tej nélküli receptjeim, de goffri még nincs.
Köszönöm előre is. puszitküld puszitküld puszitküld

Találtam egyet a neten.

Egyszerű tejnélküli gofri

Hozzávalók:

* 2 egész tojás,
* 1/2 csomag sütőpor,
* 4 evőkanál cukor, ( + 1 csomag vaníliás cukor az édes gofrihoz)
* 2 dl olaj,
* 5 dl meleg víz,
* kb 50-60 dkg rétesliszt !
* csipet só.

A két tojást feltöröm, hozzáadom a cukrot, a sót, a sütőport ( + a vaníliás cukrot, ha édes gofrit készítek). Ezeket simára keverem. Részletekben hozzáadom az olajat, mintha majonézt készítenék. Ha az összes olaj benne van, jöhet a fél liter víz + keverés, ezután annyi réteslisztet, adok hozzá, hogy olyan sűrű tészta legyen, mint a nokedlié. Simára keverem és máris süthető! Tölteni lehet pudinggal, lekvárral, mogyorókrémmel, mézzel, de ha csak egyszerűen fahéjas cukrot szórsz rá, akkor is finom. Az első gofri sütése előtt a sütőt kicsit megkenem olajjal, a többinél már nem kell. Nekem szív alakú sütőm van, abba kb. 1 decis merőkanálnyi tészta kell egyszerre, akkor szép formájú lesz a süti. Szerintem ez a legegyszerűbb recept és garantáltan finom, nem ragad a sütőre, sósan és édesen is készíthető és tölthető. Nagy előnye, hogy tej nélkül készül!

Meg én is írtam egyet, tej nélküli bár tejföl van benne, akkor tejtermék se legyen bent? Mosoly

zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
pronizsuzsa írta:
lotifut írta:
A ma délelőtti sütim:

Ildi légysziiii a receptet . És ha valaki tud tej nélküli goffri receptet azt is nagyon szivesen venném, ui nálunk is nagy kedvenc a goffri de a kisebbik lányom tejcukor allergiás és igy nem eheti. Muffinban már van tej nélküli receptjeim, de goffri még nincs.

Találtam egyet a neten.

Hozzávalók:

* 2 egész tojás,
* 1/2 csomag sütőpor,
* 2 dl olaj,
* 5 dl meleg víz,
* csipet só.

A két tojást feltöröm, hozzáadom a cukrot, a sót, a sütőport ( + a vaníliás cukrot, ha édes gofrit készítek). Ezeket simára keverem. Részletekben hozzáadom az olajat, mintha majonézt készítenék. Ha az összes olaj benne van, jöhet a fél liter víz + keverés, ezután annyi réteslisztet, adok hozzá, hogy olyan sűrű tészta legyen, mint a nokedlié. Simára keverem és máris süthető! Tölteni lehet pudinggal, lekvárral, mogyorókrémmel, mézzel, de ha csak egyszerűen fahéjas cukrot szórsz rá, akkor is finom. Az első gofri sütése előtt a sütőt kicsit megkenem olajjal, a többinél már nem kell. Nekem szív alakú sütőm van, abba kb. 1 decis merőkanálnyi tészta kell egyszerre, akkor szép formájú lesz a süti. Szerintem ez a legegyszerűbb recept és garantáltan finom, nem ragad a sütőre, sósan és édesen is készíthető és tölthető. Nagy előnye, hogy tej nélkül készül!

Meg én is írtam egyet, tej nélküli bár tejföl van benne, akkor tejtermék se legyen bent? Mosoly

Megvan a gofri recept is, úgy látom már jó sok összegyűlt, lesz mit próbálgatni Nagyon Boldog

szóval:
4 tojás
25 dkg cukor
1 Rama olvasztott margarin
40 dkg liszt
1 sütőpor
fél liter tej
puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

OK! Közkívánatra Túrótorta - Iza tanti módra: Nagyon Boldog

- 1/2 kg túró
- 1 kis doboz tejföl,
- 1 tojás,
- kb. 4-5 evőkanál cukor (ha valaki édesebben szereti, mehet bele több is),
- 1 marék mazsola,
- 1/4 csomag sütőpor,
- citromhéj,
- 4 csapott evőkanál gríz

Az előzetesen beáztatott mazsolát lecsepegtetem, a túrót áttöröm, majd a hozzávalókat összekeverem. Kb. 1/4 órát állni hagyom, hogy dagadjon egy picit a gríz.
Előmelegítem a sütőt (légkeveréses 170-175 fok).
Közben kimargarinozok, és kiprézlizek egy sütőformát és beleöntöm a masszát. (Se túl híg, se túl sűrű.)
Sütőben kb. 20-25 perc alatt kész. A formában hagyom kihűlni. Ennyi az egész. Cakli-pakli nagyjából negyven perc alatt készül el da capo al fine. Wink
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
lotifut írta:
A ma délelőtti sütim:

Találtam egyet a neten.

Hozzávalók:

* 2 egész tojás,
* 1/2 csomag sütőpor,
* 2 dl olaj,
* 5 dl meleg víz,
* csipet só.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
A ma délelőtti sütim:

kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hú köszönöm szépen a gyors válaszokat.
Nem olvastam korábban a fórumot, mert már reggel neki álltam kipróbálni.
A sütőhöz volt egy füzet, ami leírja, hogy mit kell vele csinálni...blabla.
Aztán a végén vannak receptek. Én a csokissat csináltam meg csoki nélkül, mert elöszőr simát akartam. Mosoly
Leírom a receptet:
Hozzávalók:
20 dkg cukor
20 dkg liszt
20 dkg puha vaj
4 tojás
1,5 dl tejföl
aki csokisan szeretné az pedig vágjon bele csokit vagy cseppentsen bele)
Elkészítés:
A cukrot, a vajat, a tojásokat és tejfölt összekeverjük, majd hozzáadjuk a lisztet (és a csokit.)

Aztán kiolajozzuk(lehet margarinozni,zsírozni) a sütőformát és 2-3 evőkanál tésztát beleteszünk. Elsimítjuk egyenletesen, majd 2-6 perc alatt megsül. Mosoly

Én még csináltam hozzá csokit pudingot, nekünk ízlik. Mosoly
De majd amit írtatok recepteket is kipróbálom.
A túró torta is nagyon guszta! Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
Katka05 írta:
Kittyna írta:
Ma végre megvettem életem első gofrisütőjét. Annyira jóóó. lol lol
Még nem próbáltam ki, de tök örülök neki már régóta szerettem volna. Mosoly
És szív alakú és dupla.
Nem tud valaki valamilyen finom gofri receptet?????
Elsősorban a sima érdekel, amit a boltokban is lehet kapni, kicsit ilyen tömény szerű....előre is köszönöm!
puszitküld
Gofrisütő, mától a LIDL-ben: click

Szia!

Én is nem régen vettem gofrisütőt,és már nagyon ki szeretném próbálni.Ha találsz fincsi receptet,légyszi oszd meg velem is! Mosoly puszitküld

Sziasztok Lányok!
Meglehetősen sokszor készítek gofrit is. A www.mindmegette.hu oldalt szoktam látogatni. Több jó és azóta kipróbált receptet találtam már. A gofrié is innen való. Amíg ki nem tapasztaljátok, az elején óvatosan merjétek ki a tésztát, mert az sem jó, ha túl sok kerül a sütőre (körben kifolyik), de az sem, ha kevés. Az enyémbe majdnem egy normál merőkanálnyi megy.

Gofri IV.
Hozzávalók:
# 40 dkg liszt
# 1 csomag sütőpor
# 3 tojás
# 12 dkg margarin
# 1 csomag vaníliás cukor
# 12 dkg cukor
# csipet só
# 1/2 liter tej
# reszelt citromhéj

Elkészítés: A liszthez keverjük a sütőport. Hozzáadjuk a tojások sárgáját, a margarint, sót, vaníliás cukrot, cukrot, a 1/2 liter tejet, és a citrom héját. Jól összekeverjük. A tojások fehérjét keményre verjük, és beleforgatjuk a masszába. Azonnal süthetjük a gofrisütőben, kb. 4-6 perc alatt megsül. Jó étvégyat! szakács

Szia!

Köszi szépen a gofri receptet!Így nem tűnik nehéznek,szerintem ma délután ki is próbálom! Mosoly
Leírnád nekem a túrótorta receptet is??? Nagyon jól néz ki!puszitküld
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A ma délelőtti sütim:

lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
Kittyna írta:
És szív alakú és dupla.
Elsősorban a sima érdekel, amit a boltokban is lehet kapni, kicsit ilyen tömény szerű....előre is köszönöm!
puszitküld

Szia!

Én is nem régen vettem gofrisütőt,és már nagyon ki szeretném próbálni.Ha találsz fincsi receptet,légyszi oszd meg velem is! Mosoly puszitküld

Sziasztok Lányok!
Meglehetősen sokszor készítek gofrit is. A www.mindmegette.hu oldalt szoktam látogatni. Több jó és azóta kipróbált receptet találtam már. A gofrié is innen való. Amíg ki nem tapasztaljátok, az elején óvatosan merjétek ki a tésztát, mert az sem jó, ha túl sok kerül a sütőre (körben kifolyik), de az sem, ha kevés. Az enyémbe majdnem egy normál merőkanálnyi megy.

Gofri IV.
Hozzávalók:
# 40 dkg liszt
# 1 csomag sütőpor
# 3 tojás
# 12 dkg margarin
# 1 csomag vaníliás cukor
# 12 dkg cukor
# csipet só
# 1/2 liter tej
# reszelt citromhéj

Elkészítés: A liszthez keverjük a sütőport. Hozzáadjuk a tojások sárgáját, a margarint, sót, vaníliás cukrot, cukrot, a 1/2 liter tejet, és a citrom héját. Jól összekeverjük. A tojások fehérjét keményre verjük, és beleforgatjuk a masszába. Azonnal süthetjük a gofrisütőben, kb. 4-6 perc alatt megsül. Jó étvégyat! szakács
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
És szív alakú és dupla.
puszitküld

Szia!

Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anyuék voltak nálunk a hétvégén, és hozott a kedvenc sütimből, megosztom Veletek a receptjét, én nagyon szeretem. Viszonylag hamar megvan, nem kell sütni, csak megvárni míg megpuhul benne a keksz.
A receptje:
1 csoki pudingpor
2 ek. kakaó (Katica)
4 dl tej
1 tojás
15 dkg porcukor
1 dl feketekávé
1 margarin
1 dl rum

A hozzávalókat összekeverjük, felforraljuk. 2 nagy csomag Albert kekszet (v. 4 kis csomagot) forrón összeragasztunk (csipesszel egyenként szoktam a masszába mártogatni, és egymáshoz tapasztani. érdemes a végét nagy késsel megtámasztani, amíg az ember a végére ér, már megtartja saját magát) A lefolyt masszával a végén kívülről bekenjük, majd kókuszreszelékkel behintjük. Ferdén szeleteljük.
(2 rúd jön ki belőle)
Pár óra elteltével - amikor már felpuhult a keksz - lehet ferdén szeletelni.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 27. Hétfő 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kittyna! Én is kedvet kaptam a gofrisütéshez! Talán be is szerzek egy ilyen sütőformát! Mosoly Múlt héten barátnőm készített gofrit: egy alaptészta, semmi különleges, de nagyon finom és puha volt. Elkérem tőle a receptet, és ha megvan felteszem ide. Csokipudinggal és tejszínhabbal ettük, de nem akármilyennel: biztosan még sok háztartásban meg is található a habszifon. (mi most szereztük be a nagyitól Mosoly )Az ezzel készített habbal... hát isteni volt! szájat nyal Nagyon Boldog

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 26. Vasárnap 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És szív alakú és dupla.
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 1. Szerda 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
lotifut, Adri a recept!
Hozzávalók:
# 13 dkg vaj
# 18 dkg cukor
# 2 tojás
# 1 citrom reszelt héja
# 30 dkg liszt
# 1/2 csomag sütőpor
# 1,5 dl tej
# A töltelékhez:
# 1 csomag csokoládés puding
# 2,5 dl tej
# 2 kanál cukor

Elkészítés:
A vajat a cukorral habosra keverjük, hozzáadjuk a tojásokat, majd sorban a többi hozzávalót, legvégül a tejet. A pudingot a tejjel és 2 kanál cukorral sűrűre főzzük. A tésztából mindegyik mélyedésbe teszünk 1-1 kanállal, ráhalmozunk 1 kanál pudingot, majd befedjük megint 1 kanál tésztával. Előmelegített sütőben megsütjük.

Csinálhatjátok bármilyen ízű pundinggal! Wink

Köszönöm!
Ha kipróbáltam fotózom! Mosoly

(Ma délelőtt kókuszgólyócskákat készítettem.)
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 26. Péntek 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut, Adri a recept!
Hozzávalók:
# 13 dkg vaj
# 18 dkg cukor
# 2 tojás
# 1 citrom reszelt héja
# 30 dkg liszt
# 1/2 csomag sütőpor
# 1,5 dl tej
# A töltelékhez:
# 1 csomag csokoládés puding
# 2,5 dl tej
# 2 kanál cukor

Elkészítés:
A vajat a cukorral habosra keverjük, hozzáadjuk a tojásokat, majd sorban a többi hozzávalót, legvégül a tejet. A pudingot a tejjel és 2 kanál cukorral sűrűre főzzük. A tésztából mindegyik mélyedésbe teszünk 1-1 kanállal, ráhalmozunk 1 kanál pudingot, majd befedjük megint 1 kanál tésztával. Előmelegített sütőben megsütjük.

Csinálhatjátok bármilyen ízű pundinggal! Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 22. Hétfő 11:05    Hozzászólás témája: Re: :)
Téma leírása: :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mayuss írta:
Számotokra lehet egyszerű, nekem fontos Mosoly Mikortól adhatok Neki felnőtt kutyaeledelt? Mosoly és hányszor egy nap? Miket főzhetek már neki? Mik azok az ételek, amiket szivesen esznek?Mosoly Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szia !
Ez a topic éppenséggel a kétlábúak főzőcskézéseiről számol be, többségében. Egyébként, ha visszaolvasol a tápoknál meg az etetésnél, látni fogod, hogy a tagok általában a száraz tápot részesitik előnyben, nem szoktunk főzőcskézni a kutyáknak. Ez azért van, mert a száraz eledelben - persze a minőségi tápról beszélünk - minden benne van, amire szüksége lehet kedvencünknek. Ezen kivül nem romlik meg, többségünk kirakja a tálba és a elfogy utántölti. Ui. ebből nem lehet többet enni, mint amennyire éhes a kutyus, nemúgy mint a házi koszt vagy a konzerv, mert azt túlzottan szeretik ahhoz, hogy leálljanak, és azután hányás a vége. A westie egyébként nagyon érzékeny a gyomrára, vigyázni kell, hogy mit adsz neki. Tehát összegezve, száraztáp minőségi, és természetesen az életkorától függ, hogy meddig adsz juniort vagy mikor kap adult kaját. Nagyon sokat irtunk erről kérlek olvass vissza a fent emlitett topicokban. Vagy ha valami konkrét kérdésed van , szivesen segit mindenki.
Mayuss
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 21:35    Hozzászólás témája: :)
Téma leírása: :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Számotokra lehet egyszerű, nekem fontos Mosoly Mikortól adhatok Neki felnőtt kutyaeledelt? Mosoly és hányszor egy nap? Miket főzhetek már neki? Mik azok az ételek, amiket szivesen esznek?Mosoly Válaszaitokat előre is köszönöm!
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Caspi írta:
bátyám meg kukoricát a halaknak dühbegurul

Minek? Megy pecázni? bandzsal

Kitty! Én is kérek receptet!!!

igen... bandzsal fejvakar ilyen időben cenzúrázva
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Caspi írta:
joe írta:
Kittyna írta:
Én ma Pudingos muffint csináltam
Végre olyan lett a muffin amilyen ízre gondoltam. Eddig ez lett a legfinomabb. A belseje pedig olyan, hogy a puding megmaradt...vagyis az állaga. Ha valakit érdekel a recept, írjon! Wink nagy vigyor
Ilyen lett:

Nagyon guszta, én húslevest főzök. pirul
Íme a bizonyíték:

Azt is komolyan kell venni, engem sem állít meg még a rossz idő sem lol

Mintha csak tesómat látnám fejvakar
hnap megy egy hétre vmi kaposvári tóhoz ... én ezt nemtudom átérezni. inkább maradok a kutyázásnál lol nemangyal
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
joe írta:
Kittyna írta:
Végre olyan lett a muffin amilyen ízre gondoltam. Eddig ez lett a legfinomabb. A belseje pedig olyan, hogy a puding megmaradt...vagyis az állaga. Ha valakit érdekel a recept, írjon! Wink nagy vigyor
Ilyen lett:

Íme a bizonyíték:

Azt is komolyan kell venni, engem sem állít meg még a rossz idő sem lol
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:

Minek? Megy pecázni? bandzsal

Kitty! Én is kérek receptet!!!
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Kittyna írta:
Ilyen lett:

Íme a bizonyíték:

Vissza az elejére
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Ilyen lett:

Íme a bizonyíték:
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 38 oldal [950 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 36, 37, 38 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu