Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 25. Péntek 3:51
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Főzőcske, de okosan !
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 38 oldal [950 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 36, 37, 38 Következő
Szerző Üzenet
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást! Nagyon örülök Neked! puszitküld puszitküld puszitküld
Sokszor eszembe jutnak a Fórumos percek. (Erre bizonyíték, hogy hívtam Juditot.) Nagyon Boldog

Az idén úgy meglepett advent első vasárnapja, hogy csak na! Embarassed Nem is tudtam készülni. Persze ma már elővettem a mézeskalács receptjét, hogy hétvégén induljon a sütés. szakács

óvónéni írta:
lotifut írta:
.... azok a régi szép idők.....
Mézeskalácsból adventi koszorú készítés a fórum egyik régi tagjával......
Manapság miből készül az adventi koszorú? Szemforgató Mosoly

puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld

Szia!! Te nagyon-nagyon elveszett!!! Szemforgató
Úgy eltüntél!!!!!
Én már leegyszerűsítettem.Régen még az oviban is csináltunk karácsonyi vásárt.Ott is rengeteget csináltam.Általában fenyőalapra,de volt moha alapon is dekorálva,illetve lehet kapni vesszőből font koszorút Auchanban,és azt is lehet szépen dekorálni szárított gyümölcsökkel,magvakkal,egy kis zölddel,masnival,ízlés szerint.Legjobb a ragasztópisztoly használata.
Régen karácsonyi apró mintás vászonból varrtunk hosszú hurkákat,ezt kitömtük,aztán 3-at összefontunk,került rá egy-két mütyűr,és ebből volt pl. ajtódísz.Nagyon mutatós.
Szóval,ami van otthon abból pikk-pakk!! nagy vigyor
De te nagyon ügyes vagy!!!! puszitküld Örülök,hogy újra "látlak".És még én is élek,ennek külön is örülök!!!! Embarassed Embarassed nagy vigyor

lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:

puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld

Szia!! Te nagyon-nagyon elveszett!!! Szemforgató
Úgy eltüntél!!!!!
Én már leegyszerűsítettem.Régen még az oviban is csináltunk karácsonyi vásárt.Ott is rengeteget csináltam.Általában fenyőalapra,de volt moha alapon is dekorálva,illetve lehet kapni vesszőből font koszorút Auchanban,és azt is lehet szépen dekorálni szárított gyümölcsökkel,magvakkal,egy kis zölddel,masnival,ízlés szerint.Legjobb a ragasztópisztoly használata.
Régen karácsonyi apró mintás vászonból varrtunk hosszú hurkákat,ezt kitömtük,aztán 3-at összefontunk,került rá egy-két mütyűr,és ebből volt pl. ajtódísz.Nagyon mutatós.
Szóval,ami van otthon abból pikk-pakk!! nagy vigyor
De te nagyon ügyes vagy!!!! puszitküld Örülök,hogy újra "látlak".És még én is élek,ennek külön is örülök!!!! Embarassed Embarassed nagy vigyor
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 1. Kedd 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 16. Vasárnap 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Ma én is megcsináltam a sütit!
Íme a remekmű Nagyon Boldog
A 2. kép homályos, de másikat nem tudtam csinálni mert lemerült a gépem.

lol
Esztétikailag a főzőtudományomnak még fejlődnie kell. Nagyon Boldog

Ügyes vagy! Nagyon szép lett! szájat nyal
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 15. Szombat 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma én is megcsináltam a sütit!
Íme a remekmű Nagyon Boldog
A 2. kép homályos, de másikat nem tudtam csinálni mert lemerült a gépem.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 7. Péntek 0:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Tegnap kekszes-almásat csináltam, képek a blogomban. A tetejére én két réteg kekszet tettem, azért nem lett olyan egyenletes. Meg kell mondjam első sütinek tökéletes, mindenki oda volt érte. nagy vigyor

Recept rama.hu: http://www.rama.hu/suto/index.php?modul=recipe&page=adatlap&rid=289

Hmm Adri, guszta és meg is kívántam az éjszaka közepén! Nagyon Boldog Majd ha megyünk boltba akkor vetetek kekszet és megcsinálom. Már láttam a receptet, de most kedvet kaptam. Nagyon Boldog Köszi!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 6. Csütörtök 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Adri & Spiky írta:
A mai menü:
http://www.rama.hu/suto/index.php?modul=recipe&page=adatlap&rid=57
Kezdve azzal, hogy az élesztő nem futott fel (még szerencse, hogy volt itthon száraz), majd utána azzal, hogy a tej nem volt elég (elpocsékoltam a elfuttatásra), így olyan tejjel kellett csinálom, amiben volt élesztő... végül azzal, hogy kiöntöttem a lisztet, hát most sül az első adag, de nem adok neki valami sok esélyt... lol lol lol ...már most akkorák, mint a kép 5-szöröse és még csak 10 perce van a sütőben nemangyal

jah azt kifelejtettem, hogy nem volt itthon sütőpapír, így most olajban sül kitiltva bandzsal bandzsal bandzsal bandzsal

Döbbent fúúúúúúúúúúúúúúúúú,de jóóóóóó,ezt is megcsinálom... izom nagy vigyor

nagy vigyor Ahhoz képest, ahogy indult, nagyon jó lett! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Mindenki oda volt érte (senki nem tudta milyen körülmények között készült nagy vigyor ), nagyon-nagyon finom volt. Legközelebb is ilyet csinálok, csak pizzakrémmel.
Képet nem csináltam, mert rondasági versenyben garantált első lett volna! Nagyon Boldog nemangyal pirul pirul pirul
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 5. Szerda 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
A mai menü:
Kezdve azzal, hogy az élesztő nem futott fel (még szerencse, hogy volt itthon száraz), majd utána azzal, hogy a tej nem volt elég (elpocsékoltam a elfuttatásra), így olyan tejjel kellett csinálom, amiben volt élesztő... végül azzal, hogy kiöntöttem a lisztet, hát most sül az első adag, de nem adok neki valami sok esélyt... lol lol lol ...már most akkorák, mint a kép 5-szöröse és még csak 10 perce van a sütőben nemangyal

jah azt kifelejtettem, hogy nem volt itthon sütőpapír, így most olajban sül kitiltva bandzsal bandzsal bandzsal bandzsal

Döbbent fúúúúúúúúúúúúúúúúú,de jóóóóóó,ezt is megcsinálom... izom nagy vigyor
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 5. Szerda 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A mai menü:

veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 4. Kedd 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Kriszta-Fügi írta:

Én is megcsinálom,holnap,csak alma nélkül(Robi nem szeret semmilyen gyümit) nagy vigyor (lehet,hogy így nagyon érdekesen fog kinézni... bandzsal ) nagy vigyor köszike a receptet puszitküld

Dehát ennek a receptnek az alapja az alma, anélkül nem is lesz tölteléked, hisz jóformán csak az van benne, az 1 kiló alma......vagy hogy akarod megcsinálni? pudingot főzöl és a háztartási keksz közé kened? nem teljesen értem...

Én tegnap megcsináltam! Nagyon finom lett! Sajnos a tetejére való mázat elrontottam és túl folyós lett...belefolyt a sütibe. de még így is nagyon finom. nagy vigyor

IGEN VALAHOGY ÚGY, HOGY ÁLTALÁBAN ABBAN A PERCBEN GONDOLOM KI,HOGY MÉG MI KÉNE BELE-MONDJUK AMITŐL ÖSSZEÁLL lol (TUDOM FURCSA,HOGY NEM ESZI A GYÜMIT,DE nagy vigyor A LECSÓT IS PARADICSOM NÉLKÜL CSINÁLOM MÁR(MIVEL A PARADICSOMOT SEM SZERETI AZ URAM ),ANNAK IS MEGVAN A TRÜKKJE:MAMÁM HÁZI 2X ÁTPASZÍROZOTT PARILEVÉT HASZNÁLOM. ) pirul szóval lelelményesnek kell lennem..
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 4. Kedd 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:

Én is megcsinálom,holnap,csak alma nélkül(Robi nem szeret semmilyen gyümit) nagy vigyor (lehet,hogy így nagyon érdekesen fog kinézni... bandzsal ) nagy vigyor köszike a receptet puszitküld

Dehát ennek a receptnek az alapja az alma, anélkül nem is lesz tölteléked, hisz jóformán csak az van benne, az 1 kiló alma......vagy hogy akarod megcsinálni? pudingot főzöl és a háztartási keksz közé kened? nem teljesen értem...

Én tegnap megcsináltam! Nagyon finom lett! Sajnos a tetejére való mázat elrontottam és túl folyós lett...belefolyt a sütibe. de még így is nagyon finom. nagy vigyor

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 4. Kedd 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Katka05 írta:
Adri & Spiky írta:
Tegnap kekszes-almásat csináltam, képek a blogomban. A tetejére én két réteg kekszet tettem, azért nem lett olyan egyenletes. Meg kell mondjam első sütinek tökéletes, mindenki oda volt érte. nagy vigyor

Recept rama.hu: http://www.rama.hu/suto/index.php?modul=recipe&page=adatlap&rid=289

Hmmm.... ez nagyon fincsi lehet! Mosoly))) Azt hiszem meglepem vele a napokban a páromat (meg magamat) nagy vigyor

Örülök, hogy mindenkinek tetszik! Nagyon Boldog Nagyon Boldog nagy vigyor

Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
Adri & Spiky írta:

Hmmm.... ez nagyon fincsi lehet! Mosoly))) Azt hiszem meglepem vele a napokban a páromat (meg magamat) nagy vigyor

Örülök, hogy mindenkinek tetszik! Nagyon Boldog Nagyon Boldog nagy vigyor
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csajok!
Inkább pihenjetek! Ilyen melegben sütni-főzni. Én Jelenleg főzésben vagyok, de majd megégek énis a húsokkal együtt.

Najó, akinek van energiája, az ne hallgasson rám. szakács
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

Nagyon jól néz ki, biztos nagyon fincsi! nagy vigyor szerintem én is kipróbálom, mert úgy megkívántam! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Adri & Spiky írta:

Hehe, tegnap én is pont ezt a sütit akartam megcsinálni! nagy vigyor csak nem volt otthon elég pudingpor..... Neutral De a héten mindenképp el fog készülni. Wink

nagy vigyor nagy vigyor
Megéri megcsinálni. Nem sok idő és nagyon finom.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 8:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

Hehe, tegnap én is pont ezt a sütit akartam megcsinálni! nagy vigyor csak nem volt otthon elég pudingpor..... Neutral De a héten mindenképp el fog készülni. Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
óvónéni írta:

Köszi!!!! puszitküld
Pikk-pakk el is fogyott!!
Az egyik legjobban sikerült gyümi tortám volt,pedig csak úgy este gondoltam egyet.és összedobtam!! nagy vigyor

Huhh de guszta ez a torta. Hát hogy nekem nincs tehetségem csak ugy összedobni egy ilyent, ez az én nagy szomoruságom bõgõmasina Erzsike gratulálok puszitküld

Zsuzsa! Hidd el ez annyira egyszerű,azt nem mondom,hogy nem babrás,de tényleg semmi különös.
Megsütöm a piskótát,hagyom kihülni,aztán csinálok egy pudingot fél liter tejből leírás szerint,torta vissza a tortaformába,rá a puding,kicsit hűl,aztán rá a gyümölcsök,és a tetejére egy Dr,Oetker tortazselé,és kész is! puszitküld

Régebben jobban volt hangulatom,akkor csináltam a gyerekeknek is szines tortákat,meg szívecskéset,igaz akkor még úgy vágtam ki a formákat,mert nem volt ennyi féle tortasütő.
Most már minden flincet-flancot lehet kapni!Csak most meg már nekem nincs ezekhez türelmem nagyon. Szemforgató
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
lotifut írta:

Nagyon gyönyörűséges a gyümölcstorta! Gratulálok!

Mivel sütni-főzni, enni nagyon szeretek - a tegnapi túrótortát babgulyás után ettük -, de mellette sikerül tartanom a kívánt súlyom, szívesen segítek abban, hogy hogyan teszem mindezt. Persze nem ebben a topicban. Wink
"Ráhangolásként" annyit, hogy tegnap vettem egy szuper futócipőt és már ki is próbáltam. Nagyon Boldog Azért nem kell megijedni!!!

Köszi!!!! puszitküld
Az egyik legjobban sikerült gyümi tortám volt,pedig csak úgy este gondoltam egyet.és összedobtam!! nagy vigyor

Huhh de guszta ez a torta. Hát hogy nekem nincs tehetségem csak ugy összedobni egy ilyent, ez az én nagy szomoruságom bõgõmasina Erzsike gratulálok puszitküld
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:

Mivel sütni-főzni, enni nagyon szeretek - a tegnapi túrótortát babgulyás után ettük -, de mellette sikerül tartanom a kívánt súlyom, szívesen segítek abban, hogy hogyan teszem mindezt. Persze nem ebben a topicban. Wink
"Ráhangolásként" annyit, hogy tegnap vettem egy szuper futócipőt és már ki is próbáltam. Nagyon Boldog Azért nem kell megijedni!!!

Köszi!!!! puszitküld
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
óvónéni írta:
pronizsuzsa írta:

Kitti nagyon köszönöm puszi

Tejföl lehet meg túró, kefir, joghurt szóval savanyitott tejterméket lehet enni. És igy akkor már kettő receptem is van, az előzővel együtt. Köszi mégegyszer.

Ildi neked is köszi a receptet. Hét végén kipróbálom.

Csak nagyokat nyeldesek itt olvasás közben!!! nagy vigyor
Ha már mindenki süt-főz,én is beteszem a multkori gyümölcstortámat.

Na, jó ám!
Máskor ne rakjatok fényképet, mert így csorog az ember nyála, főként hogy most beszéltük meg otthon, hogy fogyózni kellene!!!
eszik

nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld
Vissza az elejére
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
pronizsuzsa írta:
lotifut írta:
A ma délelőtti sütim:

Könnyű túrótorta egyszerűen és gyorsan. (Liszt nem kell bele.)

Ildi légysziiii a receptet . És ha valaki tud tej nélküli goffri receptet azt is nagyon szivesen venném, ui nálunk is nagy kedvenc a goffri de a kisebbik lányom tejcukor allergiás és igy nem eheti. Muffinban már van tej nélküli receptjeim, de goffri még nincs.
Köszönöm előre is. puszitküld puszitküld puszitküld

Találtam egyet a neten.

Egyszerű tejnélküli gofri

Hozzávalók:

* 2 egész tojás,
* 1/2 csomag sütőpor,
* 4 evőkanál cukor, ( + 1 csomag vaníliás cukor az édes gofrihoz)
* 2 dl olaj,
* 5 dl meleg víz,
* kb 50-60 dkg rétesliszt !
* csipet só.

A két tojást feltöröm, hozzáadom a cukrot, a sót, a sütőport ( + a vaníliás cukrot, ha édes gofrit készítek). Ezeket simára keverem. Részletekben hozzáadom az olajat, mintha majonézt készítenék. Ha az összes olaj benne van, jöhet a fél liter víz + keverés, ezután annyi réteslisztet, adok hozzá, hogy olyan sűrű tészta legyen, mint a nokedlié. Simára keverem és máris süthető! Tölteni lehet pudinggal, lekvárral, mogyorókrémmel, mézzel, de ha csak egyszerűen fahéjas cukrot szórsz rá, akkor is finom. Az első gofri sütése előtt a sütőt kicsit megkenem olajjal, a többinél már nem kell. Nekem szív alakú sütőm van, abba kb. 1 decis merőkanálnyi tészta kell egyszerre, akkor szép formájú lesz a süti. Szerintem ez a legegyszerűbb recept és garantáltan finom, nem ragad a sütőre, sósan és édesen is készíthető és tölthető. Nagy előnye, hogy tej nélkül készül!

Meg én is írtam egyet, tej nélküli bár tejföl van benne, akkor tejtermék se legyen bent? Mosoly

Ez tegnap este nekem is eszembe jutott, hogy biztosan lehet pótolni a tejet vízzel. A múltkoriban palacsintát sütöttem, és éppen tej nem volt itthon. Megcsináltam anélkül, és nagyon jó lett.
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 28. Kedd 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
óvónéni írta:
pronizsuzsa írta:

Kitti nagyon köszönöm puszi

Tejföl lehet meg túró, kefir, joghurt szóval savanyitott tejterméket lehet enni. És igy akkor már kettő receptem is van, az előzővel együtt. Köszi mégegyszer.

Ildi neked is köszi a receptet. Hét végén kipróbálom.

Csak nagyokat nyeldesek itt olvasás közben!!! nagy vigyor
Ha már mindenki süt-főz,én is beteszem a multkori gyümölcstortámat.

Na, jó ám!
Máskor ne rakjatok fényképet, mert így csorog az ember nyála, főként hogy most beszéltük meg otthon, hogy fogyózni kellene!!!
eszik

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 38 oldal [950 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 36, 37, 38 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu