Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 20. Péntek 17:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Segítsünk!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [101 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26. Szerda 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gazdát keres két db 3 éves (egy szuka, egy kan) fajtatiszta westi!
Kicsit elhanyagoltak, de egészségesek. Ivartalanítottak, csak családi kedvencnek, kanapéra, leinformálható helyre.
Oltásaikról nem tudunk, ezt a jövendő gazdinak kéne állnia. Törzskönyv nem tudom, hogy van-e. (Egy idős nénitől jönnének, aki már nem tudja őket tovább tartani.)

30/944-2919
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Azért nem volt, olyan tragikus a helyzet! Rendezett helyen voltak a kicsik, csak voltak érdekes dolgok, mint pl.:

- mix-maxot (valami ilyesmit, nem tudom mi volt pontosan neve) etetett velük, a junior kaja éppen elfogyott. Fehérjetartalomra valami oltári marhaságot mondott, mint azt utólag megtudtam....

- az oltás terén is volt érdekes dolog, hiszen a könyvébe csak egy oltás volt beragasztva, de állítólag megkapta már a második oltást is (Ő oltotta be!!!!!! :S)

- és végül a drágám állítólag 10hetes volt, de miután láttam ott egy hat hetest, kicsit elbizonytalanodtam, mert szerintem lényegesen nagyobb....

Röviden ennyi.

Azóta voltunk doktornéninél, szerencsére minden rendben van. Most Royal Canint eszik, és igyekszem megadni neki mindent, hogy szép, aranyos, és okos kutyám legyen Mosoly

Akkor megnyugodtam, már azt hittem nagyobb a baj. Akkor sok boldogságot a kicsihez. A legfontosabb, hoyg egészséges legyen, a többi mind mind másodlagos.
zsoooti
bébi
bébi

Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azért nem volt, olyan tragikus a helyzet! Rendezett helyen voltak a kicsik, csak voltak érdekes dolgok, mint pl.:

- mix-maxot (valami ilyesmit, nem tudom mi volt pontosan neve) etetett velük, a junior kaja éppen elfogyott. Fehérjetartalomra valami oltári marhaságot mondott, mint azt utólag megtudtam....

- az oltás terén is volt érdekes dolog, hiszen a könyvébe csak egy oltás volt beragasztva, de állítólag megkapta már a második oltást is (Ő oltotta be!!!!!! :S)

- és végül a drágám állítólag 10hetes volt, de miután láttam ott egy hat hetest, kicsit elbizonytalanodtam, mert szerintem lényegesen nagyobb....

Röviden ennyi.

Azóta voltunk doktornéninél, szerencsére minden rendben van. Most Royal Canint eszik, és igyekszem megadni neki mindent, hogy szép, aranyos, és okos kutyám legyen Mosoly

Tigrissy írta:

Ezt kifejted kicsit bővebben? Kezdek értetek aggódni? Mit értesz az alatt, hogy nem volt szíved otthagyni?
Vissza az elejére
zsoooti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Szia,

köszönöm megkaptam az üzit, csak már késő volt, azért késtem a válasszal is.

"Büszkén" Szomorú mondhatom, hogy sikerült egy szaporítótól vennem kutyust...... Kicsit szégyellem magam emiatt, de mentségemre szóljon, hogy nem volt szívem otthagyni a drágát! Most igyekszünk megadni neki mindent!

Ezt kifejted kicsit bővebben? Kezdek értetek aggódni? Mit értesz az alatt, hogy nem volt szíved otthagyni?
zsoooti
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

köszönöm megkaptam az üzit, csak már késő volt, azért késtem a válasszal is.

"Büszkén" Szomorú mondhatom, hogy sikerült egy szaporítótól vennem kutyust...... Kicsit szégyellem magam emiatt, de mentségemre szóljon, hogy nem volt szívem otthagyni a drágát! Most igyekszünk megadni neki mindent!

óvónéni írta:
zsoooti írta:
Szia,

Még mindig nézegetünk, szerencsére:)

Nem tudsz megbízható forrást esetleg?

Szia!!! Írtam neked privátüzenetet!!! Ők biztosan szívesen segítenek. Nagyon Boldog
A lap tetején látod,hogy üzeneted érkezett,csak be kell jelentkezned!!
Vissza az elejére
zsoooti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Szia,

Szia!!! Írtam neked privátüzenetet!!! Ők biztosan szívesen segítenek. Nagyon Boldog
A lap tetején látod,hogy üzeneted érkezett,csak be kell jelentkezned!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Szia,

óvónéni írta:
zsoooti írta:
Sziasztok,

tisztelettel kérném segítségeteket!

Kedvesemmel elhatártoztuk már jó ideje, hogy szeretnék egy négylábú családtagot, azonban sajnos a nagypapám nehezen viseli a kutyákat sajnos....Szomorú Így terelődött figyelmünk egy lakásban is tartható, kutyára, mi mást választhatunk volna, mint egy West highland white terriert Nagyon Boldog

Örömömre szolgál, hogy megtaláltam a fórumot, mert még soha nem volt nálunk kutya, mely a lakásban él, igaz ez még odébb van, mert vásárlás előtt vagyok.

Nem szeretnék abba a hibába esni, hogy egy szaporítótól vegyek kutyát (ezt már megtanultam:)), viszont el kell ismerjem, hogy nem ismerem jól ezt a kutyafajtát, és kicsit bizonytalan vagyok.

Mi hobby kutyát szeretnénk vásárolni, ami nem selejt kutya! Az e-dog. hu-n találtam is két hirdetést, ami tetszik, de a kutyákról nem sokat írnak....

Ennyit: Elado westi white terierek Nograd megyeben beoltva feregtelenitve....(másoltam!)

Na most, ha holnap elmegyek akkor mire figyeljek, abban az esetben, ha a kutyának nincs törzskönyve. Az alapszabály, hogy a szülök törzskönyvesek legyenek, vagy mire figyeljek még?

SEGÍTSETEK!

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia!!!

Lehet,hogy a válaszom már elkésett!! Szemforgató

Bízom benne,hogy olvasgattál itt a különböző beírásokból,tanácsokból közben.
A lényeg,hogy ne vegyél törzskönyv nélkül még hobby célra se kiskutyát!!!!
A hobby kutya nem azért olcsóbb,mert nincs törzskönyve!!!Én annyira nem értek hozzá,de nem a törzskönyv kiváltása adja azt,hogy drágább a kutya.
Az már gyanús lehet,ha nincs törzskönyv,hogy szaporítóval állsz szemben,vagy esetleg olyannal,aki jajj de cuki,egyzser had szüljön,de nincs mögötte szakértelem.Még a törzskönyves ,kiállítási kutyáknál is jöhetnek elő problémák,hát akkor olyannál meg főleg,akinél igazán tudni se lehet,hogy kivel, merre.Nagyon nehéz dolog! Kívánom,hogy jól tudjatok dönteni,mert ez a döntés nagyon hosszú időre szól!

Szia!

Itt van pár tenyésztő tag is a fórumon, de ha a többi hozzászólást, topikot elolvasgatod, azokból sokat megtudsz.
Szerintem se vegyél törzskönyv nélkül kiskutyát még véletlenül se. Még az sem 50000%os garancia, de kezdetnek mindenképpen nagyon fontos. Sok szaporítót kiszűrsz vele.
Utólag már kár rajta sajnálkozni, hogy mégis mit kellett volna. Jó esetben a döntésetek akár 15évre is szólhat.
zsoooti
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

óvónéni írta:
zsoooti írta:
Sziasztok,

Kedvesemmel elhatártoztuk már jó ideje, hogy szeretnék egy négylábú családtagot, azonban sajnos a nagypapám nehezen viseli a kutyákat sajnos....Szomorú Így terelődött figyelmünk egy lakásban is tartható, kutyára, mi mást választhatunk volna, mint egy West highland white terriert Nagyon Boldog

Örömömre szolgál, hogy megtaláltam a fórumot, mert még soha nem volt nálunk kutya, mely a lakásban él, igaz ez még odébb van, mert vásárlás előtt vagyok.

Nem szeretnék abba a hibába esni, hogy egy szaporítótól vegyek kutyát (ezt már megtanultam:)), viszont el kell ismerjem, hogy nem ismerem jól ezt a kutyafajtát, és kicsit bizonytalan vagyok.

Mi hobby kutyát szeretnénk vásárolni, ami nem selejt kutya! Az e-dog. hu-n találtam is két hirdetést, ami tetszik, de a kutyákról nem sokat írnak....

Ennyit: Elado westi white terierek Nograd megyeben beoltva feregtelenitve....(másoltam!)

Na most, ha holnap elmegyek akkor mire figyeljek, abban az esetben, ha a kutyának nincs törzskönyve. Az alapszabály, hogy a szülök törzskönyvesek legyenek, vagy mire figyeljek még?

SEGÍTSETEK!

Szia!!!

A hobby kutya nem azért olcsóbb,mert nincs törzskönyve!!!Én annyira nem értek hozzá,de nem a törzskönyv kiváltása adja azt,hogy drágább a kutya.
Az már gyanús lehet,ha nincs törzskönyv,hogy szaporítóval állsz szemben,vagy esetleg olyannal,aki jajj de cuki,egyzser had szüljön,de nincs mögötte szakértelem.Még a törzskönyves ,kiállítási kutyáknál is jöhetnek elő problémák,hát akkor olyannál meg főleg,akinél igazán tudni se lehet,hogy kivel, merre.Nagyon nehéz dolog! Kívánom,hogy jól tudjatok dönteni,mert ez a döntés nagyon hosszú időre szól!
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoooti írta:
Sziasztok,

SEGÍTSETEK!

Szia!!!

Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsoooti
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 23. Csütörtök 23:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

SEGÍTSETEK!

Vissza az elejére
Beruthiel
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most találtam a startaprón, talán ez a megfelelő topic. Milyen jó lesz majd annak a mama kutyusnak aki 3 hét mulva szűl, ha megzavarják a nyugalmát (bár ki tudja ilyen embernél nyugalomban van e)

dühbegurul

westi westie
n.a.
Elado felnőtt westie szukák
{2-évesek} 3-db ,kettő
tüzelés elött,1-három hét
mulva ellik.
06 30 2925921

www.startapro.hu/tobbi_kategoria/allatok/kutyak/1532291

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25. Hétfő 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

iWiWről:
Ments meg egy BEAGLE KUTYUST!!!NAGYON HÁLÁS LESZ ÉRTE!!
1,5 éves KÍSÉRLETI kutyusok várják leendő örökbefogadóik jelentkezését egy új élet reményében a Veszprémi Állatvédők jóvoltából.
A 13 szerencsés kutyus közül 3 kan és 10 szuka ivartalanítás után kerülhet új gazdijukhoz egyenesen a veszprémi laborból. Mindegyikük fajtatiszta, középméretű beagle, - a szukák 10 kg, a kanok 15 kg körüliek - és semmiféle tapasztalattal nem rendelkeznek a külvilágból.
FONTOS!!!!!

* A frissen kikerülő kis beagle-k nem rendelkeznek tapasztalatokkal, így nagyon kell rájuk vigyázni. Kezdetben mindenképpen a benti tartás ajánlatos, szépen, türelemmel együtt kell felfedezni az udvart, megismerni a tágabb környezetet. Mivel kíváncsiságuk könnyen felébred, ugyanakkor a kinti közlekedés teljesen ismeretlen számukra, a sétáikat hosszú-hosszú ideig pórázon kell megtenni és a kapura (zárás!) annál nagyobb gonddal kell odafigyelni, mint ahogy egy normál körülmények között felnőtt, normál nevelést kapott kutyánál megszoktuk.
* Etetésükre azért kell külön figyelmet szentelni és fokozatosan átállítani őket az általunk választott kosztra, mert az intézetben esetleg éveken át egyféle száraztápot ettek, napi meghatározott mennyiséget. Emésztőrendszerük erre állt rá. Merő szeretetből nagy bajt okozhatunk a hirtelen váltással, vagy az érkezés napján adott nagy adag főtt hússal is. Akármennyire szívesen fogyasztja is új barátunk a változatosabb eledelt, óvatosan kell ahhoz hozzászoktatni a szervezetét.
* Tudni kell róluk, hogy kísérletben vettek részt. Minden új gazda ennek tudatában kell, hogy legyen és az örökbefogadáskor ezt mérlegelnie kell. A kísérlet megviselhette kutyánk szervezetét, így fel kell készülnünk arra is, hogy élete esetleg rövidebb lesz, mint azon fajtatársaié.
INFORMÁCIÓ ÉS ÖRÖKBEFOGADÁS:
Veszprémi Állatvédők: 20 368 0744
KIZÁRÓLAG a kíséleti kutyusokkal kapcsolatban: 30 636 0617

veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 7. Csütörtök 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Beruthiel írta:
Ő Matild:

Nagyon aranyos macskusz! Mosoly
Nálunk is születtek kismacsik, bár nem most, már régebben.
Annyira szépek és aranyossak. vidám
Gratulálunk Matildhoz, boldog együtt töltött éveket! puszitküld
Na most már jó a monitorom, úgyhogy puszilom Matildot, és Kittyna, tetszik az új petsit-os igazolvány képed!

puszitküld
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 7. Csütörtök 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
Ő Matild:

Nagyon aranyos macskusz! Mosoly
Nálunk is születtek kismacsik, bár nem most, már régebben.
Annyira szépek és aranyossak. vidám
Gratulálunk Matildhoz, boldog együtt töltött éveket! puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 6. Szerda 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
Bár senki nem jelzett vissza semmit, azért örömmel tudatom, hogy Matild szerető gazdira és remek otthonra talált...... NÁLAM! nagy vigyor
A szívünkhöz nőtt és megszerettük. Marad. ölelések

puszitküld puszitküld Ennek nagyon örülünk! Boldog gazdis életet kívánunk Matildnak!
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 6. Szerda 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bár senki nem jelzett vissza semmit, azért örömmel tudatom, hogy Matild szerető gazdira és remek otthonra talált...... NÁLAM! nagy vigyor
A szívünkhöz nőtt és megszerettük. Marad. ölelések

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29. Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ő Matild:

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29. Kedd 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem westieről van szó, de még csak nem is kutyusról. Remélem, azonban mégis elnézitek nekem, hogy egy segélykérés erejéig ezt a topicot használom.... pirul2
Kb. két hete mentettünk a párommal egy cicát, 1 éves körüli lehet, nagyon rossz állapotban volt, egy társasház környékén tanyázó cicák közül volt az egyik. Tele volt bolhával, de mégis amikor megláttam, engedte hogy megfogjam, mitöbb 15~ percig a karomban volt, amíg a párom elment egy hordozóért. Meg sem mozdult, láttam hogy tetszik neki, hogy simogatom. Hazavittük, bolhaírtó, féreghajtó, szuri, vérteszt. Sok sok szeretet és mégtöbb kaja. Nagyon éhes, állandóan enne, nagyon sovány még mindíg, de a szőre már szép puha és fényes. FeLV, FIV, FIP teszt szerencsére negatív lett. Imádni való cicus, Matildnak neveztük el. Pár nap után megnyugodott, felengedett, és már az ágyban alszik, sétálgat a lakásban és ablakból nézelődik. Biával és a cicáinkkal is jól elvan. Viszont már nem tudjuk megtartani. Ő lenne az 5. cica +Bia.... te jó ég! Már nem férünk el.... szomorú

Kérlek titeket ha esetleg tudtok valakit aki befogadná, keressetek meg. Nagyon kedves, teljesen egészséges, azonnal más állatok társaságába engedhető. Megkérem párom, tegyen fel képet róla, mert én most munkábol írok, innen nem megy.
Annyit kérek csak, hogy kizárolag olyan ember jelentkezzen, aki lakásban tartaná. Utcára nem engedném többet, nehogy megint ez történjen vele..... Vállalom akár az ivartalanítását is kicsit később, ha felhízott normális macska nagyságra nagy vigyor

Előre is köszönök minden segítséget!! puszitküld puszitküld

Bia & Anita
Vissza az elejére
Vercsy
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 11. Péntek 14:56    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Yoda
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a mai nap fénypontja!Nagyon örülök!!! Nagyon Boldog
Miért kell neki új gazdi?Akiknél van most,ők nem vállalják?
Dehát olyan jót kirándultak,Yoda megkapta az almacsutkát(még emlékszem az írásra)!És ezt együtt csinálták végig,ezt a csodálatos gyógyulást!
Én azt hittem Náluk marad...
Vissza az elejére
Vercsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 9. Szerda 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Ilyen volt:

Ilyen lett:

oleles2
Puszi kicsi Yodának puszitküld

Nagyon rossz álapotban volt szegény...Istenem az emberi gonoszság határtalan letartóztat gyenge Remélem sikerül szerető gazdira lelnie...találkoztam a margitszigeten egy gyönyörű kis westie fiúval aki szintén hasonló állapotban volt csak e mellé még a csípője teljessen rossz és csak csetlik botlik állandóan nem tud futni meg semmit...mégis valaki befogadta ápolgatja és szereti és a kutyus meg is hálálja...láttátok volna a kutyust...sugárzott róla a boldogság és a megbecsülés...
Remélem a kis Yodára is rátalál egy ilyen jó ember...Tudom hálás lesz érte a végtelenségig!
Az a rózsa amelyik a viharban nyílik, a legritkább és a legszebb valamennyi közül!
Vandus
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hihetetlen, hogy így rendbejött. Most az a legfontosabb, hogy olyan gazdit sikerüljön találni Neki, ahol igazi szerető család venné körül. Nagyon remélem, hogy lesz aki be tudja fogadni. Nagyon drukkolok.
Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
És íme a képek a gyönyörűséges szőrmók Yodáról.

Jujjjjj nde jóóóóóóó!!!!! Gyönyörűségesen szép!!!! lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ilyen volt:

Ilyen lett:

oleles2
Puszi kicsi Yodának puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vandus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És íme a képek a gyönyörűséges szőrmók Yodáról.

Vissza az elejére
Vandus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vandus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 8. Kedd 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon jó híreket kaptam a Yodáról!! Ha hazaértem teszek fel róla képeket, örökbefogadó gazdit keresnek Neki. Az állatok. info oldalon tudtok addig is nézni róla képet, elképesztő változáson ment keresztül a kicsi drága. A megmentőjének az elérhetősége is ott megtalálható. Ha valaki esetleg tud olyan gazdit, aki szívesen befogadná, és gondozná, az jelezze. Köszi előre is.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [101 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu