Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 18. Szombat 20:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Segítsünk!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [101 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 7. Csütörtök 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"MENTŐAKCIÓ! - A segítségeteket kérjük!

A Tápfutár.hu segítséget nyújt a Rex alapítványnak és ebben kérjük a segítségeteket.

Multivitamin tablettákat szeretnénk eljuttatni a vörös iszap fogságából kimentett állatoknak. Ezért a következő terméket 380 Ft-os áron kínáljuk fel megvásárlásra (eredeti ár 690). Azok, akik szeretnének segíteni, a lenti linkre kattintva tudnak vásárolni ebből a termékből, melyet mi eljuttatunk az alapítványnak.

A vásárláskor a megjegyzésbe írjátok be, hogy REX. És mi a csökkentett árról küldünk egy számlát.

A gyűjtés október 11-én éjfélig tart. Aztán összesítjük az adományokat és beszerezzük azokat.

Itt, a facebook oldalunkon folyamatosan hírt adunk az adományok alakulásáról és majd az átadásról is. És arra kérünk benneteket, hogy ha tehetitek, osszátok meg ezt a hírt ismerőseitekkel.

http://tapfutar.hu/termek/kutya/402/lavet_algas_multivitamin_50db_kutyak_reszere_.html
Készítette:Tápfutár.hu "

Természetesen eledelt is lehet rendelni, ugyanaz a módszer, hogy a megjegyzésbe írjátok be, hogy REX. (Számlázás, fizetés ugyanaz,mint a vitamin esetében.)

Bármilyen kérdéssel az info@tapfutar.hu címre írhattok.

Kérünk Titeket, hogy aki teheti segítsen, hiszen sosem tudhatjuk, hogy mikor lesz szükségünk nekünk segítségre!!!

puszitküld
Beruthiel
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az a baj, hogy tényleg nem látják a fától az erdőt. És ami még rosszabb, eszméletlen dühítő egy buta embernek megpróbálni racionális érveket felhozni, ami a kutya érdekeit szolgálja. dühbegurul
A rendőrséget nem lehet elérni. Kértem egy visszahívást a rendőrkapitányság vezetőjétől. Most arra várok.

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na háááát,sikerült jól felhúznom magam,én mint sima mezei gazdi,nekem teljesen mindegy hogy keverék vagy tiszta,ha bajban van vagy ha nincs otthona.Itt az emberek hozzáállásával és gondolkodásával van némi probléma.
Megpróbáltam egyszerű és nőies maradni a véleményírásnál,de személyesen nem lennék az..
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/allatmenhely-fogadta-be-az-ehhalaltol-megmentett-kutyakat-236482

itt kialakult egy kisebb vita. lehet hozzászólni is, kérlek tegyétek.

hmm... úgy látom csak falnak ütközik az ember, és azt hallják meg abból amit mondunk, amit szeretnének...
ott már nem, de itt megkérdezném, hogy ha most már annyira elfogadnák a segítséget, és annyira meg is bíznak hirtelen a fajtamentőkben, másképp fogadnák a segítő és érdeklődő telefonokat is?

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/allatmenhely-fogadta-be-az-ehhalaltol-megmentett-kutyakat-236482

itt kialakult egy kisebb vita. lehet hozzászólni is, kérlek tegyétek.

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 9:24    Hozzászólás témája: Re: Jákó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
Beruthiel írta:
zsera írta:

Tegnap késő este én is olvastam Móni blogján... elképesztő! Döbbent
Ki pontosan, akinél a kutyusok el vannak helyezve? Sajnos a nevekkel nem vagyok tisztában, nem ismerem őket. Embarassed
Ha tudunk valamiben segíteni, szóljatok légyszi!
Azóta van valami fejlemény...?

Nem, azóta nem tudtam még elérni az illetékeseket... mérges

Nem tudtam azóta sem elérni a rendőrség megfelelő emberét, viszont beszéltem egy önkéntessel a telepről. Próbáltam kiskaput keresni vagy bármiféle infót megtudni a kutyákról.... Nem volt segítőkész. Azt mondta, hogy amíg a hatóságok által le vannak foglalva a kutyák, addgí senki nem vihet onnan el semmit. Erre mondtam neki, hogy nekem olyan infóim vannak, hogy nem is biztos, hogy mind le vannak foglalva, vagy egyáltalán bárki is le van e ott foglalva. Erre azt mondta hogy akkor a menhely vezetőjével kell beszélni, mert akkor lehet, hogy neki is tévesen adtak át információt...
DE..
Különben is ő nem is ismer minket, nem tudja mit akarunk kezdeni a kutyákkal, és hogyan tartanánk őket, és még ha el is hiszi hogy akár családban is lehetnénk holnapután, miért mindig a fajtatiszta kutyákért jelentkeznek azonnal, és a keverékeket miért hagyják ott? Ő nem tud nekem semmiben segíteni, mert a menhelyvezetője dönt mindenben és esetleg abban segít, hogy beszél vele, hogy ENGEDJE MEG NEKÜNK HOGY LEMENJÜNK A MENHELYRE BESZÉLNI VELE ÉS MEGNÉZNI A KUTYÁKAT.
Már elnézést kérek, mondom neki, de ez nem egy igazi menhely, ahová bárki ellátogathat, segíthet, megnézheti a kutyákat, esetleg járhat egyet velük, hogy foglalkoztatva legyenek? Erre azt mondja nekem, hogy deeeeee csak hááááát..... ööööö.......
Na itt kezdett elszállni az agyam!
Mindenesetre kiderítettem hogy látogatási idő minden délután 2-4ig van. 2 óra csupán. Egyébként nem engednek be. És ha odamegyünk akkor sem biztos hogy egyáltalán beszélhetünk ezzel a Marikával, mert neki rossz tapasztalatai vannak, és egyáltalán nem kedveli a fajtamentőket, mert nekik csak a fajtatiszta kutya kell. Ezen nem nagyon tudnak túl lépni, és még arra sem mondott semmit, hogy de hát nem ez lenne a cél?? nem a kutyák a legfontosabbak? hogy akinek lehet jobb helye legyen? Erre azt mondta de, ez lenne a cél, de Marika néni csak 40 km-es körzetben ad ki kutyát, mert ellenőrizni akarja őket kikerülés után, és a fajtatiszta kutyákra már nekik is vannak gazda jelöltjeik. PONT ennyi. Letettem a telefont miután elköszöntem és megköszöntem a segítséget.
Oda kell menni, be kell nyalni mert máshogy ez nem fog menni!

DÖBBENET!!!

Ha bármiben tudunk segíteni,(le kell menni,meg kell izom ... Marika nénit vagy másban) szóljatok,ez így nem állapot!Kinek képzelik magukat ezek az emberek?Hogy gondolják??? mérges
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 3. Szerda 18:20    Hozzászólás témája: Re: Jákó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
zsera írta:

Ki pontosan, akinél a kutyusok el vannak helyezve? Sajnos a nevekkel nem vagyok tisztában, nem ismerem őket. Embarassed

Nem tudtam azóta sem elérni a rendőrség megfelelő emberét, viszont beszéltem egy önkéntessel a telepről. Próbáltam kiskaput keresni vagy bármiféle infót megtudni a kutyákról.... Nem volt segítőkész. Azt mondta, hogy amíg a hatóságok által le vannak foglalva a kutyák, addgí senki nem vihet onnan el semmit. Erre mondtam neki, hogy nekem olyan infóim vannak, hogy nem is biztos, hogy mind le vannak foglalva, vagy egyáltalán bárki is le van e ott foglalva. Erre azt mondta hogy akkor a menhely vezetőjével kell beszélni, mert akkor lehet, hogy neki is tévesen adtak át információt...
DE..
Különben is ő nem is ismer minket, nem tudja mit akarunk kezdeni a kutyákkal, és hogyan tartanánk őket, és még ha el is hiszi hogy akár családban is lehetnénk holnapután, miért mindig a fajtatiszta kutyákért jelentkeznek azonnal, és a keverékeket miért hagyják ott? Ő nem tud nekem semmiben segíteni, mert a menhelyvezetője dönt mindenben és esetleg abban segít, hogy beszél vele, hogy ENGEDJE MEG NEKÜNK HOGY LEMENJÜNK A MENHELYRE BESZÉLNI VELE ÉS MEGNÉZNI A KUTYÁKAT.
Már elnézést kérek, mondom neki, de ez nem egy igazi menhely, ahová bárki ellátogathat, segíthet, megnézheti a kutyákat, esetleg járhat egyet velük, hogy foglalkoztatva legyenek? Erre azt mondja nekem, hogy deeeeee csak hááááát..... ööööö.......
Na itt kezdett elszállni az agyam!
Mindenesetre kiderítettem hogy látogatási idő minden délután 2-4ig van. 2 óra csupán. Egyébként nem engednek be. És ha odamegyünk akkor sem biztos hogy egyáltalán beszélhetünk ezzel a Marikával, mert neki rossz tapasztalatai vannak, és egyáltalán nem kedveli a fajtamentőket, mert nekik csak a fajtatiszta kutya kell. Ezen nem nagyon tudnak túl lépni, és még arra sem mondott semmit, hogy de hát nem ez lenne a cél?? nem a kutyák a legfontosabbak? hogy akinek lehet jobb helye legyen? Erre azt mondta de, ez lenne a cél, de Marika néni csak 40 km-es körzetben ad ki kutyát, mert ellenőrizni akarja őket kikerülés után, és a fajtatiszta kutyákra már nekik is vannak gazda jelöltjeik. PONT ennyi. Letettem a telefont miután elköszöntem és megköszöntem a segítséget.
Oda kell menni, be kell nyalni mert máshogy ez nem fog menni!

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 3. Szerda 15:42    Hozzászólás témája: Re: Jákó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

Bia & Anita
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 3. Szerda 14:18    Hozzászólás témája: Re: Jákó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beruthiel írta:
Előzmények: http://mcmonique.blogspot.com/

Nos ma olvastam ezt. Kiborultam. Azóta ezek történtek. Felhívtam Mónit. Elbeszélgettünk a helyzetről és arról, hogy mit lehetne tenni ennek érdekében. Kiderült hogy a többi skót terrier tenyésztő csak nagyon sajnálja a dolgot és tenni nem akar semmit. Azt mondtam, hogy ez biztos nem lehet így, hiszen a nevüket adták a fajta neve mellé, ezáltal, ha találkoznak olyan, a fajtához tartozó kutyával amelyik segítségre szorul, akkor azonnal lépniük kell! Kellene!? Felhívtam Révész Zoltánnét. Beszélgettünk, és említettem neki, hogy milyen borzalmas a helyzet és márpedig igenis tenni kell valamit, hogy segíthessünk azokon a szerencsétleneken. És hogy minden lehető fórumon meg fogom írni azt a részét legalább ami a skót terrierhez tartozik, és feltüntetem azok nevét akik segítettek, de azokét is akik nem. Nagyon kedves volt, és azt mondta ő be tudna vállalni 1 szukát, ha nagyon gáz a helyzet, talán kettőt is. Megígértem neki, hogy kapcsolatban maradunk, értesíteni fogom a fejleményekről.
Ezután próbáltam más tenyésztőt is hívni, csak nem értem el. Majd később.
Majd felhívtam Hetesiné Marikát. Nála kerültek elhelyezésre az állatok. Teljesen elzárkózott afelől, hogy kutyát hozzunk el tőle, a lehető legkedvesebb hangnemem vettem elő, mézes-mázas udvarias voltam, ő meg azonnal rámtámadt, amikor megemlítettem neki hogy a Soproni ügyben volt lehetőség elhozni jegyzőkönyv felvétele után tőle kutyát. Mikor rákérdeztem, hogy miért ragaszkodik ezekhez az állatokhoz annyira, rámtámadt hogy a fajtamentők is állandóan hivogatják, hogy elvinnék a saját fajtájukhoz tartozó kutyákat, de ő nem adja mert neki kellenek, mert neki van elég pénze az orvosi ellátásra és a tartásukra és idézem, nagyon szép kis helyen faházakba zárva vannak a kutyák.
Eldobom az agyam!
Ezután rámtette a telefont azzal hogy fenyegetem őt és feljelent a rendőrségen.
Visszahívtam és megígértem neki hogy óránjént fogom hivogatni és akkor legalább lesz oka a feljelentésre!
Ezután felhívtam a Kaposvári Rendőrkapitányságot, és beszéltem Bíró Gábor sajtó referenssel.
Na az meglepő volt. Azt mondta hogy az, hogy azokkal a kutyákkal mi lesz, szerinte nem a rendőrség hatáskörébe tartozik, és ha mint magánszemély vagy fajta mentő megyünk oda a hölgyhöz akkor rajta múlik, ha meg tudunk egyezni, hogy elvigyünk tőle kutyát, ha jobb körülményeket tudunk neki biztosítani. És hogy ő abban sem biztos hogy le lenne ott foglalva bármelyik kutya is bizonyítékként. De..
Azt mondta hogy azért megadja a rendőrkapitányság vezetőjének a nevét, Ő Dr. Kemény Gábor illetve a bűnügyi osztály vezetője Pungorné Katona Mária. Ők tudnak teljes felvilágosítást adni.
Őket még nem értem el, mert tárgyaláson vannak. Ők lesznek a következők a listán...

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Beruthiel
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 3. Szerda 12:57    Hozzászólás témája: Jákó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Előzmények: http://mcmonique.blogspot.com/

Nos ma olvastam ezt. Kiborultam. Azóta ezek történtek. Felhívtam Mónit. Elbeszélgettünk a helyzetről és arról, hogy mit lehetne tenni ennek érdekében. Kiderült hogy a többi skót terrier tenyésztő csak nagyon sajnálja a dolgot és tenni nem akar semmit. Azt mondtam, hogy ez biztos nem lehet így, hiszen a nevüket adták a fajta neve mellé, ezáltal, ha találkoznak olyan, a fajtához tartozó kutyával amelyik segítségre szorul, akkor azonnal lépniük kell! Kellene!? Felhívtam Révész Zoltánnét. Beszélgettünk, és említettem neki, hogy milyen borzalmas a helyzet és márpedig igenis tenni kell valamit, hogy segíthessünk azokon a szerencsétleneken. És hogy minden lehető fórumon meg fogom írni azt a részét legalább ami a skót terrierhez tartozik, és feltüntetem azok nevét akik segítettek, de azokét is akik nem. Nagyon kedves volt, és azt mondta ő be tudna vállalni 1 szukát, ha nagyon gáz a helyzet, talán kettőt is. Megígértem neki, hogy kapcsolatban maradunk, értesíteni fogom a fejleményekről.
Ezután próbáltam más tenyésztőt is hívni, csak nem értem el. Majd később.
Majd felhívtam Hetesiné Marikát. Nála kerültek elhelyezésre az állatok. Teljesen elzárkózott afelől, hogy kutyát hozzunk el tőle, a lehető legkedvesebb hangnemem vettem elő, mézes-mázas udvarias voltam, ő meg azonnal rámtámadt, amikor megemlítettem neki hogy a Soproni ügyben volt lehetőség elhozni jegyzőkönyv felvétele után tőle kutyát. Mikor rákérdeztem, hogy miért ragaszkodik ezekhez az állatokhoz annyira, rámtámadt hogy a fajtamentők is állandóan hivogatják, hogy elvinnék a saját fajtájukhoz tartozó kutyákat, de ő nem adja mert neki kellenek, mert neki van elég pénze az orvosi ellátásra és a tartásukra és idézem, nagyon szép kis helyen faházakba zárva vannak a kutyák.
Eldobom az agyam!
Ezután rámtette a telefont azzal hogy fenyegetem őt és feljelent a rendőrségen.
Visszahívtam és megígértem neki hogy óránjént fogom hivogatni és akkor legalább lesz oka a feljelentésre!
Ezután felhívtam a Kaposvári Rendőrkapitányságot, és beszéltem Bíró Gábor sajtó referenssel.
Na az meglepő volt. Azt mondta hogy az, hogy azokkal a kutyákkal mi lesz, szerinte nem a rendőrség hatáskörébe tartozik, és ha mint magánszemély vagy fajta mentő megyünk oda a hölgyhöz akkor rajta múlik, ha meg tudunk egyezni, hogy elvigyünk tőle kutyát, ha jobb körülményeket tudunk neki biztosítani. És hogy ő abban sem biztos hogy le lenne ott foglalva bármelyik kutya is bizonyítékként. De..
Azt mondta hogy azért megadja a rendőrkapitányság vezetőjének a nevét, Ő Dr. Kemény Gábor illetve a bűnügyi osztály vezetője Pungorné Katona Mária. Ők tudnak teljes felvilágosítást adni.
Őket még nem értem el, mert tárgyaláson vannak. Ők lesznek a következők a listán...

Bia & Anita
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 1. Hétfő 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Surci írta:
Kedves állatbarátok! A képen szereplő szegény sorsú kutyusnak keresünk gazdit!! http://gallery.site.hu/d/7805524-2/1
Békéscsabán az út mellől szedték öszze és került a gyepmesteri telepre óriási hassal és valószínűleg bolhaekcémával. Az állatorvos azt mondta, hogy csak fel van puffadva és nagyon be van gyulladva a füle, egyébként nincs különösebb baja. A karantén letelte után az egyik dolgozó megsajnálta, hogy kint fagyoskodik és hazavitte, amíg átveszi az általam ajánlott gazdijelölt. Ez mentette meg az életét! Otthon látta, hogy gennyes váladék folyik belőle, ezért egy másik orvoshoz vitte, aki megállapította, hogy halott kölykök vannak benne és méhgyulladása van, így egyből ivartalanította! Sajnos időközben kiderült, hogy a fülgyulladás miatt lehet, hogy süket is, ezért az örökbefogadók meggondolták magukat!
Kérlek segítsetek, hogy hátha valahol végre igazi otthonra találna!
Süketsége miatt kérem csak olyanok jelentkezzenek akik tudják vállalni az ezzel járó nehézségeket!
06-209-124-748

nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 28. Kedd 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nézzétek mit találtam Szomorú Szörnyű...annyira sajnálom szegény kutyust.... Szomorú
http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-14131469/
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 4. Szombat 6:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
McMonique írta:
Elkészült az INTERNATIONAL VIRTUAL DOG SHOW katalógusa
http://www.dogsvictoria.com.au/assets/virtual-dog-show-list.pdf.

Köszönöm neked Erzsike, hogy te is neveztél, és ezzel segítetted a rászorulókat.

Nekem a 2008.-as évem volt gyalázatos. Voltak pillanatok, amikor azt hittem összedől a világ körülöttem, szóval saját bőrőmön éreztem, hogy milyen jól jött, vagy jött volna egy kis segítség. De jó magyar szokás szerint csak a hiénák gyülekeztek körülöttem.

Azt a felhívást rengeteg kutyás ismerősömnek küldtem el. Rajtad kívül Erzsike senki nem vette a lapot. Kívánom nekik, hogy soha nekerüljenek ilyen vagy hasonló helyzetbe, mint azok a kutyások, akiknek mindenüket elvitte a tűz !

Köszönöm!!! Irulok-pirulok!!! Embarassed Embarassed Embarassed puszitküld

Ugyan nem látom,mert hibát jelez a megnyitásnál.
A másik fórumon Mariann volt olyan aranyos,hogy segített nekem a nevezéssel,neki küldtem el az adatokat,aztán kaptam a levelet,hogy mikor,és hová kell utalni a pénzt.Igaz nem sok,de sok kicsi sokra megy!!!

Ez így van. Annyira kis összegről volt szó, és ezen döbbentem meg, hogy rajtad kívül senki nem nevezett.
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 3. Péntek 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:

Köszönöm neked Erzsike, hogy te is neveztél, és ezzel segítetted a rászorulókat.

Nekem a 2008.-as évem volt gyalázatos. Voltak pillanatok, amikor azt hittem összedől a világ körülöttem, szóval saját bőrőmön éreztem, hogy milyen jól jött, vagy jött volna egy kis segítség. De jó magyar szokás szerint csak a hiénák gyülekeztek körülöttem.

Azt a felhívást rengeteg kutyás ismerősömnek küldtem el. Rajtad kívül Erzsike senki nem vette a lapot. Kívánom nekik, hogy soha nekerüljenek ilyen vagy hasonló helyzetbe, mint azok a kutyások, akiknek mindenüket elvitte a tűz !

Köszönöm!!! Irulok-pirulok!!! Embarassed Embarassed Embarassed puszitküld

Ugyan nem látom,mert hibát jelez a megnyitásnál.
A másik fórumon Mariann volt olyan aranyos,hogy segített nekem a nevezéssel,neki küldtem el az adatokat,aztán kaptam a levelet,hogy mikor,és hová kell utalni a pénzt.Igaz nem sok,de sok kicsi sokra megy!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 3. Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 17. Kedd 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bea&Molly írta:
S O S !!!!!!
Most telefonált egy férfi...zokogva...akadozó beszéddel a sírástól, hogy barátjuk, családtagjuk egy óriás schnauzer ma éjjel a császározást követően meghalt.
9 baba maradt utána...
Bármilyen megoldásra nyitott!
Bármit kifizet bárkinek, csak segítsen.
Dajkakutya lenne a legjobb. Ő bárhová az országba elvinné a kicsiket.
Ha csak 1-2-3 babát tudna bevállalni valaki annak is örülne.
ha menhelyi, vagy kóbor kutya, ő családtagnak magához veszi egész életére, ha dajkaságot bevállal valaki az is jó....bármi, csak ne kelljen meghalni a babáknak.
Budapest, Soroksáron vannak a babák.
Ha valakinek van ötlete légyszives hívjatok.
20/9577-181

MEGOLDÓDOTT!!!!MÉG AZON A NAPON,AMIKOR BEÍRTÁK!!!!!

Elküldve: Ma, 14:48:56 [14.]

--------------------------------------------------------------------------------
A hírek snauzer babákról!
III. ker. Család utcai rendelőben volt egy puli szerű mamakutya, akinek ömlött a teje, de a babáit nem találták meg...
Most beszéltem a gazdival.
mama kutyus azonnal megfürdették és már szoptatja a piciket.
Mosdatja őket, szeretgeti őket, szóval úgy tűnik megnyugtatóan alakulnak a dolgok.
Megmenekült 9 baba és gazdira talált egy kóborka is.
Nagyon-nagyon köszöni a gazdi MINDENKINEK, aki segíteni próbált...ha csak egy e-mait küldött tovább valaki azt is hálásan köszöni.
Fotókat ha kapok, mindenképpen megmutatom Nektek is.
Köszi mindenkinek...

" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bea&Molly
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 17. Kedd 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

S O S !!!!!!
Most telefonált egy férfi...zokogva...akadozó beszéddel a sírástól, hogy barátjuk, családtagjuk egy óriás schnauzer ma éjjel a császározást követően meghalt.
9 baba maradt utána...
Bármilyen megoldásra nyitott!
Bármit kifizet bárkinek, csak segítsen.
Dajkakutya lenne a legjobb. Ő bárhová az országba elvinné a kicsiket.
Ha csak 1-2-3 babát tudna bevállalni valaki annak is örülne.
ha menhelyi, vagy kóbor kutya, ő családtagnak magához veszi egész életére, ha dajkaságot bevállal valaki az is jó....bármi, csak ne kelljen meghalni a babáknak.
Budapest, Soroksáron vannak a babák.
Ha valakinek van ötlete légyszives hívjatok.
20/9577-181
Vissza az elejére
Bea&Molly jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:
már kedd van...

EMBEREK!GYÖNYÖRŰ BULlMASZTIFF GAZDIT KERES,VAGY ELALTATJÁK!!!!

Kaltenekker Anikó [anshi] (558) Üzenek

Pötyi, a bullmasztiff szerdáig kapott haladékot. És ez most nem sablon fenyegetés, ez tény, ellenőriztük.
http://gallery.site.hu/d/7614736-2/potyi4.jpg
Pötyi 6 éves tetovált, fajtatiszta bullmastiff kan. Kisebb, mint egy bullma!, boxeres , de a lelke is .
Pötyi tökokos, sok mindent megtanítottak neki. Nyílt, nyugodt, érdeklődő, békés!
Bújik, röfög, produkálja magát, hozzád kell érjen. Imád dolgozni az emberrel, nagyon igényli a társaságát.

Pötyinek nincs bűne, nem beteg. Szerdáig kaptunk haladékot.
http://gallery.site.hu/d/7614570-1/potyi11.jpg
Ennyit sikerült megtudni róla, kérjük, aki gazdája lenne, aki tudna segíteni, hívjon vagy ha a netboardon, pü!!!

70- 866 4231
ALBUMA:
http://gallery.site.hu/u/Pilis-budai-kutyasok/Kutyusok/bullmasz tiff/

MINIMENHELYESEK ÁTVETTÉK!!!!!!!!ÉS MEGMENTETTÉK!
ESETLEG AZ ADÓ 1%-ot LEHET NEKIK ADNI?TÉNYLEG NAGYON SOK KUTYÁN SEGÍTENEK!!!!!
Vissza az elejére
Evcsi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

már kedd van...

EMBEREK!GYÖNYÖRŰ BULlMASZTIFF GAZDIT KERES,VAGY ELALTATJÁK!!!!

Kaltenekker Anikó [anshi] (558) Üzenek

Pötyi, a bullmasztiff szerdáig kapott haladékot. És ez most nem sablon fenyegetés, ez tény, ellenőriztük.
http://gallery.site.hu/d/7614736-2/potyi4.jpg
Pötyi 6 éves tetovált, fajtatiszta bullmastiff kan. Kisebb, mint egy bullma!, boxeres , de a lelke is .
Pötyi tökokos, sok mindent megtanítottak neki. Nyílt, nyugodt, érdeklődő, békés!
Bújik, röfög, produkálja magát, hozzád kell érjen. Imád dolgozni az emberrel, nagyon igényli a társaságát.

Pötyinek nincs bűne, nem beteg. Szerdáig kaptunk haladékot.
http://gallery.site.hu/d/7614570-1/potyi11.jpg
Ennyit sikerült megtudni róla, kérjük, aki gazdája lenne, aki tudna segíteni, hívjon vagy ha a netboardon, pü!!!

70- 866 4231
ALBUMA:
http://gallery.site.hu/u/Pilis-budai-kutyasok/Kutyusok/bullmasz tiff/
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gnocchi szaporító által feleslegessé vált westi szuka.
4-5 év körüli, elhízott, a szőre iszonyú állapotban van.
Más kutyákkal barátságos.
Oltva, ivartalanítva, chipezve keres gazdát, érdeklődni róla Katánál lehet a 06 20/346-2324-es telefonszámon este 6 után vagy az orobefogadas@minimenhely.hu email címen.

A Minimenhely fórumáról másoltam át.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fieldcroft
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOS SEGÍTSÉG KELLENE!!!

Kedves állatbarátok! A képen szereplő szegény sorsú kutyusnak keresünk gazdit!!
Békéscsabán az út mellől szedték öszze és került a gyepmesteri telepre óriási hassal és valószínűleg bolhaekcémával. Az állatorvos azt mondta, hogy csak fel van puffadva és nagyon be van gyulladva a füle, egyébként nincs különösebb baja. A karantén letelte után az egyik dolgozó megsajnálta, hogy kint fagyoskodik és hazavitte, amíg átveszi az általam ajánlott gazdijelölt. Ez mentette meg az életét! Otthon látta, hogy gennyes váladék folyik belőle, ezért egy másik orvoshoz vitte, aki megállapította, hogy halott kölykök vannak benne és méhgyulladása van, így egyből ivartalanította! Sajnos időközben kiderült, hogy a fülgyulladás miatt lehet, hogy süket is, ezért az örökbefogadók meggondolták magukat!
Kérlek segítsetek, hogy hátha valahol végre igazi otthonra találna!
Süketsége miatt kérem csak olyanok jelentkezzenek akik tudják vállalni az ezzel járó nehézségeket!
06-209-124-748

képek megtekinthetők itt!!!
http://gallery.site.hu/u/fieldcroft/westie/

január 27., 13:44
Szomorú
Vissza az elejére
fieldcroft jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stenci79
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 12:37    Hozzászólás témája: Re: Re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

myra0712 írta:
Rit írta:
myra0712 írta:
Szia!

Érdeklődnék,hogy lett-e a kutyusoknak gazdija?
Nekem van egy lassan 3 éves kislány kutyusom, talán kijönnének egymással.

Barbi

Barbi!

Hívd fel azt a telefonszámot,ami McMonique hozzászólásában található, nem az Ő kutyáiról van szó, valahonnan bemásolta Ő is.
Azóta nincs újabb infónk a kutyusokról. Majd írd meg,hogy sikerült-e megtudnod valamit! Sok sikert! Mosoly

Szia!

Holnap reggel felhívom a számot!
Köszi az infot!

Barbi&Myra

Szia!

Sikerült elérned a hölgyet? Talált már gazdit a kutyiknak, vagy te leszel az? Kérdés roppant kíváncsi vagyok... Wink
myra0712
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 12. Hétfő 20:05    Hozzászólás témája: Re: Re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
myra0712 írta:
Szia!

Barbi

Barbi!

Hívd fel azt a telefonszámot,ami McMonique hozzászólásában található, nem az Ő kutyáiról van szó, valahonnan bemásolta Ő is.
Azóta nincs újabb infónk a kutyusokról. Majd írd meg,hogy sikerült-e megtudnod valamit! Sok sikert! Mosoly

Szia!

Holnap reggel felhívom a számot!
Köszi az infot!

Barbi&Myra
Vissza az elejére
myra0712 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10. Szombat 8:43    Hozzászólás témája: Re: Re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

myra0712 írta:
Szia!

Barbi

Barbi!

myra0712
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 9:53    Hozzászólás témája: Re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Barbi
Vissza az elejére
myra0712 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [101 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu