Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 25. Kedd 2:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely (lezárva)
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11. Kedd 2:15    Hozzászólás témája: Re: Csevely Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ami igaz lassan, de meg is történt.
Köszönjük a jelzéseket! Mosoly

(Az összevonásra sajnos nincs mód, viszont a címet javítottuk és ezt a "mellékvágányt" lezártuk)

Beodra írta:

Írtam az adminisztrátornak, hogy vonja össze a két topicot, és ha lehetséges, az eredetinek is javítsa ki a címét.

B

joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Beodra
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 13:34    Hozzászólás témája: Re: Csevely Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyarmatiné írta:
Beodra írta:
Gyarmatiné írta:
Üdvözlök mindenkit!
Új tag vagyok ezen a fórumon bár már olvastam egy-két hozzászólást és igaz Binyekkel kezdtem társalogni de szívesen vennék minden segítséget ehez az igazán különleges kutyafajtához.Röviden hogy miért is a cairn terriert választottuk.Kisebbik lányom nagyon félt a kutyáktól és tavaly elérkezettnek láttuk az időt, hogy kutyát kapjon félelme leküzdése és igen beteges egészsége miatt. Mi a férjemmel nagytestü kutyát szerettünk volna de a lányunk hallani sem akart róla. AZt mondta ha már kutya akkor Beagle.Mivel agilityzni szeretett volna kikértük az edző véleményét és Ő lebeszélt róla minket,hogy nem kislánynak való a nevelése.A véletlen folytán talált Andika egy cairn terrieres képet az interneten és megtörtént a szerelem. szerelem Ezután tudatosan kezdtük keresni ezt a számomra teljesen ismeretlen fajtát és Aszódon meg is találtuk ŐT lol lol lol A meleg barna szemecskéivel ránknézve azonnal tudtam,hogy jó döntést hoztunk.Igaz néha kicsit önfejű és makacs de nem jobban mint a gazdija ,mozgásban kifogástalanul összhangban vannak.Okossága egyszerűen csodálatos. De hogy ne írjak ódákat a kutyaterápia kifogástalanul sikerült. Andika egészséges mint a makk szeptember óta folyamatosan agilityznek decemberben engedelmességi vizsgát tettek és a nagy kutyák is a vállán állnak a gyereknek.Egyszóval kaptunk egy lehengerlő aktív mindenkit megnevettető melegszemű ásólábú csodát.Szeretnénk májusban a gyulai CAC kiállításra benevezni ,akinek vannak már tapasztalatai megoszthatná velünk. lol lol lol

és ehhez miért kell új oldalat indítani?
Nem érzem magam olyan fontosnak de nem tudom miért lett így ugyan úgy csináltam mindent mit a Binyekkel való beszélgetésnél és ide tette ???Mond meg miért?? Oda akartam írni a többihez mint előzőleg.Még törölni sem tudta utána az oldalt.

Te nekem most meg ne sértődj!!! Nagyon Boldog

Mindez azért történt, mert te helyesen írtad a címet. Anno csiki egy kicsit helytelenül nyitott a topicot... (csevej) de mi eddig ezt észre sem vettük. Te nyitottad fel a szemünket! Mosoly

Írtam az adminisztrátornak, hogy vonja össze a két topicot, és ha lehetséges, az eredetinek is javítsa ki a címét.

B
Vissza az elejére
Beodra jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 13:25    Hozzászólás témája: Re: Csevely Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Beodra írta:
Gyarmatiné írta:
Üdvözlök mindenkit!
Új tag vagyok ezen a fórumon bár már olvastam egy-két hozzászólást és igaz Binyekkel kezdtem társalogni de szívesen vennék minden segítséget ehez az igazán különleges kutyafajtához.Röviden hogy miért is a cairn terriert választottuk.Kisebbik lányom nagyon félt a kutyáktól és tavaly elérkezettnek láttuk az időt, hogy kutyát kapjon félelme leküzdése és igen beteges egészsége miatt. Mi a férjemmel nagytestü kutyát szerettünk volna de a lányunk hallani sem akart róla. AZt mondta ha már kutya akkor Beagle.Mivel agilityzni szeretett volna kikértük az edző véleményét és Ő lebeszélt róla minket,hogy nem kislánynak való a nevelése.A véletlen folytán talált Andika egy cairn terrieres képet az interneten és megtörtént a szerelem. szerelem Ezután tudatosan kezdtük keresni ezt a számomra teljesen ismeretlen fajtát és Aszódon meg is találtuk ŐT lol lol lol A meleg barna szemecskéivel ránknézve azonnal tudtam,hogy jó döntést hoztunk.Igaz néha kicsit önfejű és makacs de nem jobban mint a gazdija ,mozgásban kifogástalanul összhangban vannak.Okossága egyszerűen csodálatos. De hogy ne írjak ódákat a kutyaterápia kifogástalanul sikerült. Andika egészséges mint a makk szeptember óta folyamatosan agilityznek decemberben engedelmességi vizsgát tettek és a nagy kutyák is a vállán állnak a gyereknek.Egyszóval kaptunk egy lehengerlő aktív mindenkit megnevettető melegszemű ásólábú csodát.Szeretnénk májusban a gyulai CAC kiállításra benevezni ,akinek vannak már tapasztalatai megoszthatná velünk. lol lol lol

Nem érzem magam olyan fontosnak de nem tudom miért lett így ugyan úgy csináltam mindent mit a Binyekkel való beszélgetésnél és ide tette ???Mond meg miért?? Oda akartam írni a többihez mint előzőleg.Még törölni sem tudta utána az oldalt.
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Beodra
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 12:43    Hozzászólás témája: Re: Csevely Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyarmatiné írta:
Üdvözlök mindenkit!

Vissza az elejére
Beodra jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 20:21    Hozzászólás témája: Csevely (lezárva) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlök mindenkit!
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu