Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 1:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
A shar-pei külleme
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 10 oldal [227 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Találtam még egy gondolatébresztő szukát, gondoltam fölteszem Mr. Green
Szerintem tökéletes taps

Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 5:48    Hozzászólás témája: A shar-pei külleme
Téma leírása: Esztétikai kérdések
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello Mindenkinek!
Látom, hogy elég sokakat érdekel a küllem, a megjelenés, valakinek ez tetszik, másnak meg éppenséggel egy másik típus jön be.
Azért csináltam ezt a topicot, hogy itt aztán ki lehet vesézni kinek melyik és miért tetszik, vagy miért nem nagy vigyor
Én rögtön teszek ide egy kant, akit tegnap találtam és a szikárabb, ősi típusba tenném, ami nekem nem annyira jön be, de ez a fiú nagyon állat nagy vigyor
A szeme, meg mint egy emberé Cool

Egyébként szerintem Lüssz tud róla többet is Wink , de lehet, hogy tévedek Mr. Green
Ezesetben elnézést Lüssz nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 10 / 10 oldal [227 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu