Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 26. Kedd 18:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
A shar-pei külleme
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 10 oldal [227 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10 Következő
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
integet Sziasztok! integet

Nekem ő az etalon szuka... Cool tanc

Szép, de ez i.e. kép, valami újat kollegina ha lenne szíves lövöldözni a fényképelő géppel, akkor azt megköszönnénk nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:
timy-nanda írta:
Hajni az tényleg durva volt hogy "kínai gírnyó" és amit Koy fel rakott nem tradícionálos volt csak mai horse!

Köszi Leontína! és azt is hogy írttál a weboldalan vendégkönyvébe!
tudom hogy Nanda lábai kifelé állnak, sajnos, hát ő ilyen lett, mivel ő csak hobby kutyus és mivel szaporítótól van én örülök, hogy egészséges(le is kopogom) és a lába nem is zavar, már meg szokttam! ja és nem haragszom! többen is mondták hogy kifelé áll! Wink pirul puszitküld

Egyáltalán nem volt durva,majd én eldöntöm nekem mi tetszik,és azért van ez a topic hogy mindenki leírja a véleményét
senki kutyáját nem fikáztam,szal a kínai girnyók nekem nem jönnek be

Szerintem a lányoknak a girnyó szó nem tetszett és nem azt mondták, hogy tetszen neked a kínai...nekem is hiába mondanák makacs
Pei-hound Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
Én a tavalyi trencséni kiállításon találkoztam két sharpival,akik tesók voltak.
Az egyik a "menő" amerikai stílus(nagy fej,sok bőr....) a másik pedig az ősi kínai stílus(vékony pofa,....)
Ebből is látszik,hogy a gének mennyire működnek Mr. Green Mr. Green

Hát ez az, labilis génállomány, túltenyésztés...
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Felker Károlyné írta:
timy-nanda írta:
Koy ez a kan gyönyörű! tökéletes! szerelmes de a kékek is cépek!

és Axa is gyönyörű!!!

és az én csajomról mi a véleményetek???????? ez régi kép de ez a kedvencem! szerelmes

koy szukát tett fel...

Nem is! amit leggelsőnek tett fel!!!! a fawn színű, horse kan!

Bizony-bizony, ő is gyönyörű Mr. Green
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:

és Axa is gyönyörű!!!

és az én csajomról mi a véleményetek???????? ez régi kép de ez a kedvencem! szerelmes

Nem tudom, lehet hogy előnytelen a beállítás, de mintha egy picit hosszú volna és a lábai pedig rövidebbek az én ízlésemhez, de mondom valószínűleg a rossz beállítás-fölülről van fényképezve-felelős érte Összezavart
Az arca szép taps2
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
nem azért,ehhez a kutyihoz mit szóltok?

a kékeket zabálnám,de a mahagóniért is odavagyok...

taps taps2
És milyen szépen tartja a farkát Mr. Green
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 5:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Nem azért mondom de,én tudok spanyolul! pirul

Ez jó hír Cool
Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 1:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

A kék szuka szép, bár én meg kék párti nem vagyok Nagyon Boldog
Baletka, hogy van Axa? Jól néz ki? nevelés megy?
Hát igen, MJ ( fawn kan a Koy által feltett) nem egy rossz példány, nem véletlen Inter Champion Razz
Jó a telfölös és a gondolkódó kép Mosoly

Ez a topik szerintem... pont azért van, hogy mindenki kifejtse a véleményét arról, hogy kinek milyen az ideális SharPei külleme. Az, hogy valakinek a tradicionális típus a "kínai girnyó"-t jelenti még nem bűn, de a hangnem néhol szerintem elég khm, hát erre mit is mondjak. Nem kell, hogy mindenkinek tetszen egy kutya, és még azt is le lehet írni, hogy miért nem, hisz több szem többet lát.

Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18. Hétfő 0:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"A" nézés... nagy vigyor szerelmes szerelmes

Exi a nagy gondolkodó... nagy vigyor szerelmes szerelmes

Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Qi írta:
bristol írta:

Most ahogy megláttam a kis Drágát nekem is!!!!! szerelmes nagy vigyor

puszitküld

punk nagy vigyor szerelmes

A legszebb a legokosabb,és még sorolhatnám... tanc

Persze a többiek is ott vannak a "szeren"! nagy vigyor szerelmes
De ilyen mint Dáni,csak egy van... rock

Holnap du.-án ha hazaértem,megpróbálok skype-t üzemelni... bandzsal Hátha sikerál megint. punk nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Qi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:

Most ahogy megláttam a kis Drágát nekem is!!!!! szerelmes nagy vigyor
Qi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Naaa..... ez csúnya volt!!! puszitküld pirul Kínai gírgyó!! hát tény,h nem olyan cépik mint Wick vagy Nica... avgy sorolhatnám! DE a "kínai gírgyók" közt nagyon.nagyon szép kanocska!!! nagy vigyor Nagyon Boldog

Köszi hogy szépeknek tartod,de itt ki is merült róluk a téma...
Ha azt szeretném hogy elemezd akkor feltenném ide és kérdezném a véleményed,de ezt nem teszem.

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Hajni az tényleg durva volt hogy "kínai gírnyó" és amit Koy fel rakott nem tradícionálos volt csak mai horse!

tudom hogy Nanda lábai kifelé állnak, sajnos, hát ő ilyen lett, mivel ő csak hobby kutyus és mivel szaporítótól van én örülök, hogy egészséges(le is kopogom) és a lába nem is zavar, már meg szokttam! ja és nem haragszom! többen is mondták hogy kifelé áll! Wink pirul puszitküld

Egyáltalán nem volt durva,majd én eldöntöm nekem mi tetszik,és azért van ez a topic hogy mindenki leírja a véleményét
senki kutyáját nem fikáztam,szal a kínai girnyók nekem nem jönnek be

Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
timy-nanda
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://gallery.site.hu/u/timy-nanda/
www.timisharpei.mindenkilapja.hu
Az igaz barátság érték, becsüld meg a kutyádat!
Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Naaa..... ez csúnya volt!!! puszitküld pirul Kínai gírgyó!! hát tény,h nem olyan cépik mint Wick vagy Nica... avgy sorolhatnám! DE a "kínai gírgyók" közt nagyon.nagyon szép kanocska!!! nagy vigyor Nagyon Boldog

nem girgyó,girnyó
nem én általába véve az összes feltett képre ami a kínai slágert ábrázolja.
Rettenetesek. Összezavart

Vissza az elejére
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én a tavalyi trencséni kiállításon találkoztam két sharpival,akik tesók voltak.
Az egyik a "menő" amerikai stílus(nagy fej,sok bőr....) a másik pedig az ősi kínai stílus(vékony pofa,....)
Ebből is látszik,hogy a gének mennyire működnek Mr. Green Mr. Green
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MEgyek!! Röfis kis álmokat!! jóccakát!

Puszikaaa puszitküld
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Felker Károlyné írta:
timy-nanda írta:

és Axa is gyönyörű!!!

koy szukát tett fel...

jah,hogy te a kínai girnyókra gondoltál?félreértettem.bocsi. Embarassed Wink

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De gonolom Timy az ősibb tipusra gondol amit Koy leges legelőször tett fel!!!
Hát nem tom,nekem Nada tetszik,de az első lába kicsit görbébb a kelleténél.. pirul de egyébként nekem tetszik!!!! (tudom,h a sahrpinak enyhén görbe a lába,de nada.... Szemforgató ) DE neharagudj
nem akartam bántó lenni!!!! pirul puszitküld
Vissza az elejére
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:
timy-nanda írta:

és Axa is gyönyörű!!!

koy szukát tett fel...

Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:

és Axa is gyönyörű!!!

koy szukát tett fel...

Vissza az elejére
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

és Axa is gyönyörű!!!

Vissza az elejére
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
nem azért,ehhez a kutyihoz mit szóltok?

a kékeket zabálnám,de a mahagóniért is odavagyok...

ő is cép. Cool rock nagyszerû

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 10 oldal [227 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu