Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 26. Kedd 18:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
harapás nyom
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [60 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 4. Hétfő 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[17400 két szem varrása ,szemcsepp szemkenöcs
Vissza az elejére
Kiss Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként ha szabad megkérdeznem menniyért varrták fel a kutyinak a szemét??? nekem 13 ezer ft-ért!!! a tenésztőnk felvarrná ingyen mondta,csak neki nem midnig jó,h lejöjjön miskolcra és azért eléggé nagy zűr lehet ha nincs felvarrva a szeme.... Szemforgató
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Kedves Mindenki!

túlvagyunk a szemfelvarráson, a bal szemnél egy nap alatt elég gázos lett a helyzet, úgyhogy nagyon oda kell figyelni mert nagyon hamar maradandó károsodás lehet belőle. A másik szemét is a biztonság kedvéért felöltötték, mert doki bácsi azt mondta általában amire az egyik helyre jön jöhet a másik szem, így egy altatás alatt letudtuk mindkettőt.
Most már jól vagyunk épp szuszókálunk Mosoly és próbáljuk nem piszkálni.
A szájra továbbra is doki bácsi azt mondta nem szabad hozzányúlni még, csak a végleges fogak kinövése után így reménykedünk hogy nem lesz gond Mosoly

Nikinek köszönjük az azonnali gyors és személyes konzultációt és a sok jó tanácsot Mosoly

Mielőbbi gyógyulás kívánok a kis "szarosnak"! vidám
Niki már csak ilyen... punk virágfej2
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
bristol írta:
Szabó Leontina írta:
Ez lenne az vmi ilyesmi a fogunk... Sír vagy nagyon szomorú pirul

integet

Miért nem a Te kutyid fogát tetted fel?? zavart
gondolkodik Ha jól látom ő itten Bodza,Qi kutyija... mindkétszemöldökfel nagy vigyor

Sasszem nagy vigyor

Ugye Kérdés nagy vigyor pattog nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Kedves Mindenki!

túlvagyunk a szemfelvarráson, a bal szemnél egy nap alatt elég gázos lett a helyzet, úgyhogy nagyon oda kell figyelni mert nagyon hamar maradandó károsodás lehet belőle. A másik szemét is a biztonság kedvéért felöltötték, mert doki bácsi azt mondta általában amire az egyik helyre jön jöhet a másik szem, így egy altatás alatt letudtuk mindkettőt.
A szájra továbbra is doki bácsi azt mondta nem szabad hozzányúlni még, csak a végleges fogak kinövése után így reménykedünk hogy nem lesz gond Mosoly

Nikinek köszönjük az azonnali gyors és személyes konzultációt és a sok jó tanácsot Mosoly

Örülök, hogy sikeres volt a műtét és jobbulást kívánok a kis klasszkus írónak nagy vigyor
SMN!
Te meg ha így viselkedsz, akkor senki sem fog tudni szívtelen szaporítónak nevezni...vigyázz nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Neharagudj,h levettem télleg nem volt tisztességes,de nem volt képem Honeyröl mámront a foágrol és így onnan egyet levettem! ELnézést Szemforgató pirul Egyébként nekem SEMMMOI kifogásom nics a kutyáidal sőtt el vagyok ájulva mert ez a nagy poif,"sok" ránc,borzasztóan édes,meg nekem ez a kariberű shar pei naon bejön.... nagy vigyor egyébként csak azért kérdeztem meg mert mondta adoki,h szerinte ez abj,de még nem nézett shar pei szájába mondom jól van akkor bandzsal mérges thát megkérdeztem innnen,és mikor megláttam a bodza fogát tökre megnyugodtam,mivel,h tök jók kutyák és hát akkor NEM lehet baj... THÁT még eygszer E.L.N.É.Z.É.S.T!!!!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú Szemforgató
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mindenki!

Vissza az elejére
Kiss Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Qi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Leontina nem emlékszem rá mikor kérdezted meg,hogy vehetsz e le képet az oldalunkról????

Amúgy meg megnyugodhatsz,ha a kutyád foga ilyen,mint Bodzáé Ő ezzekel a fogakal tudott nyerni kiállításon!
Qi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval ha így "kinőtt" a sorbol akkor nics baj? elfogadható Szemforgató nagy vigyor mert azóta nem naon voltuk kiállításon (télen) mikor ez íy kialakult... Döbbent pirul
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Valóban jól látod! azért nem az övét tettem fel mert róla MÉG nics kép!!de egy az eyben ugyan ilyen a mi fogunk is!! ill a kutyáé nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 7:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Szabó Leontina írta:

integet

gondolkodik Ha jól látom ő itten Bodza,Qi kutyija... mindkétszemöldökfel nagy vigyor

Sasszem nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Szabó Leontina írta:
Egyébként valóban szép kisfiú!! nekem is meglehtősen tetszetős!!! Nekem is hasonló a harapás Honey-nak,de kiállításon elfogadták... lufi
xal sztem nem nagyon lesz vele probléma,de valóbam a szemfogak után derül ki!!!

Szerintem sem lesz különsösebb probléma vele. Dantenak szabályos a harapása, nincs kidőlés, bedőlés neki sehol. Egyetlenegy dolog van, ami a gazdi aggodalmát is felébresztette az az, hogy az alsó ajak meglehetősen husos, ami valamelyest ráfekszik az alsó fogsorra. Ebből kifolyólag az alsó fosor 1-2mm-el bentebb van sajnos, ami tulképp még elnézhető.
Ez tulképp nem újdonság. A szülők is meglehetősen "viziló" pofájúak, eléggé husos ajkakkal. Várható volt, hogy Dante és ugyanúgy a testvére sem lesz egy "vékony-hosszabb" pofijú kutya.
Gondolom már rájöttetek, hogy Dante Kira kisfia, aki már nem is olyan kicsi. nagy vigyor szerelmes És olyan buflák feje van, mint a papájának Aslannak. nagy vigyor

Sejtettem, hogy van hátsó ismereted vele kapcsolatban nagy vigyor
Meg hát tényleg hasonlít Kyrára is Cool
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 1:57    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Ma reggelre sajnos a bal szemét nem nagyon tudta kinyitni holnap orvos mennyire gyakori hogy csak az egyik szeme?

integet

Van olyan,hogy csak az egyik. rock
Nagyon szépike Dante! punk szerelmes
gondolkodik a fog... nyíl erre a kérdésre akkor érdemes visszatérni ha már minden fogát leváltotta. De az egy-két mm-es eltérés elfogadható. nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 1:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:

integet

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Így kijön a sorbol nekünk is... szerintetek naon gááz??? de a harapás az jóóó!!!!
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wááá... télleg Kira babája!! de jóóó lol
Am szép kutya.. volt kitöl öröklölni és láétszik honnan van nagy vigyor
abböll a ktyábol még lessz vmi!!!!!!!!!!!!! lufi
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:11    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szemfelvarrás már volt... babámnak 2-szer is!! sjanos nekünk az alsó szemhélyek rfordulnak be keményen!!! öö csak aniy,h az alsószemfog melletti kisfogacska lóg ki a sorbol és elvileg a harapást nézik.... de nem tudom... mad elválik vagy a Cacibon vagy elötte ha sikerül vmi megtudni...
nem tudom fejvakar aniyra sjanálom baszus,de hát elvileg jó mert a harapással nics baj,csak h az alsó sorbol kilóg
AMi a képen látható kb olyan a mi fogunk is!!!! pirul Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Egyébként valóban szép kisfiú!! nekem is meglehtősen tetszetős!!! Nekem is hasonló a harapás Honey-nak,de kiállításon elfogadták... lufi

Szerintem sem lesz különsösebb probléma vele. Dantenak szabályos a harapása, nincs kidőlés, bedőlés neki sehol. Egyetlenegy dolog van, ami a gazdi aggodalmát is felébresztette az az, hogy az alsó ajak meglehetősen husos, ami valamelyest ráfekszik az alsó fogsorra. Ebből kifolyólag az alsó fosor 1-2mm-el bentebb van sajnos, ami tulképp még elnézhető.
Ez tulképp nem újdonság. A szülők is meglehetősen "viziló" pofájúak, eléggé husos ajkakkal. Várható volt, hogy Dante és ugyanúgy a testvére sem lesz egy "vékony-hosszabb" pofijú kutya.
Gondolom már rájöttetek, hogy Dante Kira kisfia, aki már nem is olyan kicsi. nagy vigyor szerelmes És olyan buflák feje van, mint a papájának Aslannak. nagy vigyor
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:02    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Balázs a szemhája meniyre fordul be??? az én babámnak meglehetősen befordul,de nem vészes,a kiállításon elfogadták még!!!
Az én babám fogához annyit fűznék,h az alsó szemfogai melletti foga kicsúszott,kijött a sorból... A Qi ming Xing kennelben lévő kutyknak iy ua ilyen a fogSORuk! és hát megvagyok nyugodva egy picit... ajd lefotózom a fogát,de elvileg elfogatható.... mert ez nem rég alakult ki neki!! kcisit izgulok,mert mennék vele a miskolci Cacibra,de hát nem akarom úgy nevezni,h ha nem jó!! bár elvileg elfgogatható,látsd a Qi ming xong kutyáknak... nemangyal pirul

Ha be van fordulva a kutyusod szemhéja, akkor nem azt kell nézni, hogy a kiállításon elfogadják-e, hanem azt, hogy ez komoly szövődményeket okozhat neki.
Dantenak a bal felső szemhéja fordult be, de még nem vészesen. A pillák a szemgolyót (még) nem, egyelőre az alsó kötőhártyát irritálják. A kutyust ez meglehetősen zavarja, én mindenképp javasoltam a szemfelvarrást. Reggel megy dokihoz, úgysejtem meg is fogja neki csinálni.
És ha azt nézzük itt az élő példa arra, hogy ez a dolog mennyire váratlanul az egyik napról a másikra előjöhet. Danténak világ életében gyönyörű tiszta tág szemei voltak. Az alant lévő képeken kitűnően lehet látni. Erre pedig ma már a bal szeme szemmel láthatólag ödémás volt és sokat is hunyorgott.

Ja igen. Az azért téves információ, hogy a Qi minges kutyák foga nem szabályos. Többségük orosz import kutya, és hát az az igazság, hogy az oroszoknál a szabályos fogállásba sokminden belefér...
Valóban importáltak egy olyan kant akinek rossz lett a harapása, születtek is tőle kicsik, volt aki örökölte. Ez viszont nem azt jelenti, hogy az összes kutyájuknak rossz fogállása van, de még ha az is lenne, ez neked nem vígasz, mert ha a Te kutyádnak, vagy az enyémnek vagy akárkiének nem szabályos a fogállása, azt írják kiállításon a bírálati lapra, miután hiba, így kitűnőt már nemigen kaphat, függetlenül attól, hogy akármelyik kennelben milyen fogú kutyák vannak.
Sajnos a bírók azt sem veszik figyelembe, hogy alapvetően hibás a fogállás, vagy valami miatt deformálódott. Ők csak azt nézik, hogy úgy áll-e a foga ahogy kell.
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 3. Vasárnap 0:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 23:43    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alpokalja írta:
Kiss Balázs írta:
Kiss Balázs írta:
szia
Fogváltás közepén vagyunk a felsöfogsor van elörébb ugy hogy az also elé zár.
Nem voltak vele céljaim de mivel nagyonszép a kutya ezért vinném kiálitásra

Tényleg nagyon szép Mosoly
Nagyon sok a különbség ?
Ha leváltotta az összes fogát,és a szemfogak is kinőnek,elvileg akkor lehet igazán megmondani,hogy jó lessz-e a harapása.
Mi a neve a kicsinek?

Szerintem is egy csini fiúcska. nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 23:19    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Balázs a szemhája meniyre fordul be??? az én babámnak meglehetősen befordul,de nem vészes,a kiállításon elfogadták még!!!
Az én babám fogához annyit fűznék,h az alsó szemfogai melletti foga kicsúszott,kijött a sorból... A Qi ming Xing kennelben lévő kutyknak iy ua ilyen a fogSORuk! és hát megvagyok nyugodva egy picit... ajd lefotózom a fogát,de elvileg elfogatható.... mert ez nem rég alakult ki neki!! kcisit izgulok,mert mennék vele a miskolci Cacibra,de hát nem akarom úgy nevezni,h ha nem jó!! bár elvileg elfgogatható,látsd a Qi ming xong kutyáknak... nemangyal pirul
Vissza az elejére
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 18:54    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma reggelre sajnos a bal szemét nem nagyon tudta kinyitni holnap orvos mennyire gyakori hogy csak az egyik szeme?
Vissza az elejére
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 18:43    Hozzászólás témája: Re: harapás nyom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Dante a szépség neve

Szép név Mosoly
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [60 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu