Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 1:29
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
harapás nyom
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [60 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 13. Csütörtök 5:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Leontina! Amit ígértem nyíl

Na ez talán elég lesz, de azért én még szkeptikus vagyok... Összezavart
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 13. Csütörtök 0:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Leontina! Amit ígértem nyíl

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 9. Szombat 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Nem akartam senkit megbántani ÉN sem szarom a pénzt de a kutyának mindig alegjobbat akarjuk ,nekem volt egy dalmatám akit elütött egy auto és én befogattam egy kissebb vagyont költöttem rá pedig nem tehettem meg.de hamár ott van nemtud mit csinálni az ember

Nem bántottál meg,legalább is engem,csak ettől a mondattól, hogy "pénznemszámít",meg "pénznemérdekes",agylobot tudok kapni... Twisted Evil
Rengeteg példát tudnék mondani,hogy miért,de kihagyom. baba
Az pedig minden felelős állattulajdonosnak a "dolga",hogy ha magához vesz egy bármilyen "márkájú" állatot azt megfelelően gondozza,stb!/sőt néha bizony tényleg erőn felül is teljesíteni kell/ rock

Jah,és nem mindíg a jó állatorvos kér sok pénzt,van olyan is,hogy baromira nem ért a szakmájához és egy vagyont legombol/gombolna. punk

De ezt nem a te "esetedre" írtam,mert az Anti tényleg ért a Sharpokhoz. punk
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Semmiféleképpen NEm akarom mindneáronmegnyerni a kiálítást mert TUDOM,h vannak jobb kutyék,SŐTT... itt közületek sztem mindenkinek jobbkutyája van... nah jó ezt így NEM lehet eldönteni Mr. Green egyíébként NEM hiszem h,csodakuyám van,csak egykét kommentálás alpján nekekm tök nmás a kutyám! nagy vigyor am a fekete kutyid tök babaa.. széép nagy vigyor pirul

rock

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Semmiféleképpen NEm akarom mindneáronmegnyerni a kiálítást mert TUDOM,h vannak jobb kutyék,SŐTT... itt közületek sztem mindenkinek jobbkutyája van... nah jó ezt így NEM lehet eldönteni Mr. Green egyíébként NEM hiszem h,csodakuyám van,csak egykét kommentálás alpján nekekm tök nmás a kutyám! nagy vigyor am a fekete kutyid tök babaa.. széép nagy vigyor pirul
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bristol TÖK IGAZAD van és,valóban zárjuk is le az anyagi dlogokat!! ép ezaz,h hozzátettem,h ezt a fajtát választottam!!! más BAJA nicsen és ennek örülök,sőtt IGAZÁN nics is baja!!! a dokit illetően pedig pesze,h ha va aki jól és olcsóbban megcsinálja akkor én is doaviném sőtt.... de ez a fajata ilyen és mielött megvettük, legalább 1 évig nézelődtem és érdeklöttem utána.. úgy,h legtöbb dologgal tisztában vaok... (betegségek) Brsitol bocsi,h ha esetleg megbántotalak vagy vmi... senkit NEM volt célom pirul puszitküld

persze,h a kutyik érdeke a LEGFONTOSABB!!!!
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
Nem akartam senkit megbántani ÉN sem szarom a pénzt de a kutyának mindig alegjobbat akarjuk ,nekem volt egy dalmatám akit elütött egy auto és én befogattam egy kissebb vagyont költöttem rá pedig nem tehettem meg.de hamár ott van nemtud mit csinálni az ember

vigasztal cool

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 8:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Kiss Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 6:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Szabó Leontina írta:
Perszee Lüssz!!! NEM is akarom felvarnni a szemét... SŐTT meg se próbálnám,csak úgy írtam.... de nem is kell még... csak anno,h drága volt! Jó hélistennek mi "megthetjük" pirul iott ezzel nics baj,CSak nem gondolotam volna,h ilyen árak vannak!! Először én se tudtam,h bódítás nélkül, végezték,csak aztán mondta,h hálistnnek nem kellett.... Szemforgató
Egyébként épp ezaz,h az én babám tök kemény kiccsaj... amikor mondta a dokibácsi,h jól fogjam meg mikor a chipet adták be neki, akkor már ott "szorítottam" a kutyát és nem is volt rá szükség.... tűrte,kis bambán ült mintha misem történne vele!! mondom ,h az éán blökim TÖK kivétel... Mr. Green Döbbent nagy vigyor de hát ez van... míg más kutya a baby BISben pórűzon nem tudott menni ő már TÖKÉLETESEN jött velem együtt... valamint egy olyan akita nyerte meg a babyBIS-t aki nem tudott megállni,pórázon aligjött.....

Mutatok is egy képet....
A nem a legjobb kép rólunk,de hát pirul mostanra a farka is másmeg RENGETEGET javult hisz itt még csak 13-14 hetes nagy vigyor pirul

Az én egyik kutyim,névszerint Dánia is tökéletesen közlekedik első pillanattól kezdve pórázon... nagy vigyor A chipet is szó nélkül tűrte,de ha valaha is szemet kellene neki varrni,altatás nélkül nem engednék senkit hozzányúlni. makacs
Szóval ne gondold,hogy "csodakutyád" van... röhög
De az persze nem baj,hogy ennyire szereted. Wink
A kiállításra ami még el sem kezdődött,felesleges így rástresszelni... baba
Ennyire görcsösen ne akarjál már nyerni... Szemforgató nagy vigyor

Pedig össze sem beszéltünk nem
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 6:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Kiss Balázs írta:
hamár valaki beválaja hogy kutyát tart és föleg egy ilyen nehéz fajtát
választ a pénz nemérdekes csak a kutyának legyen JO

Ha nekem szántad ezt a kissé lekezelőnek tűnő mondatod,akkor annyit azért elmondok,hogy sajna én nem sz@rom a pénzt,és bizony ha van olyan állatorvos,/márpedig nekem van olyan/,aki olcsóbban megcsinálja,és úgy,hogy nagyon ért is a dolgához,akkor bizony nem fogom oda vinna ahol jóval drágábban kezelnek egy kutyát. Összezavart És ha véletlenül valamihez mégsem annyira "profi",akkor mindíg tudja,kihez kell küldenie. rock
Na részemről ezt a pénztárca feszegetős beszélgetést ezennel lezárnám,mert a "pénznemszámít",vagy a "pénznemérdekes" mondattól amúgy is kihullik a hajam... baba

Ééés akár hiszitek akár nem,nekem is az a fontos,hogy a kutyámnak/kutyáimnak jó legyen. Cool Ennek aszem maradéktalanul eleget is teszek. punk puszitküld

Már nekem is alig van itt a halántékomnál nagy vigyor
Én elhiszem nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 6:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:

Jó neked...
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 0:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Perszee Lüssz!!! NEM is akarom felvarnni a szemét... SŐTT meg se próbálnám,csak úgy írtam.... de nem is kell még... csak anno,h drága volt! Jó hélistennek mi "megthetjük" pirul iott ezzel nics baj,CSak nem gondolotam volna,h ilyen árak vannak!! Először én se tudtam,h bódítás nélkül, végezték,csak aztán mondta,h hálistnnek nem kellett.... Szemforgató
Egyébként épp ezaz,h az én babám tök kemény kiccsaj... amikor mondta a dokibácsi,h jól fogjam meg mikor a chipet adták be neki, akkor már ott "szorítottam" a kutyát és nem is volt rá szükség.... tűrte,kis bambán ült mintha misem történne vele!! mondom ,h az éán blökim TÖK kivétel... Mr. Green Döbbent nagy vigyor de hát ez van... míg más kutya a baby BISben pórűzon nem tudott menni ő már TÖKÉLETESEN jött velem együtt... valamint egy olyan akita nyerte meg a babyBIS-t aki nem tudott megállni,pórázon aligjött.....

Mutatok is egy képet....
A nem a legjobb kép rólunk,de hát pirul mostanra a farka is másmeg RENGETEGET javult hisz itt még csak 13-14 hetes nagy vigyor pirul

Az én egyik kutyim,névszerint Dánia is tökéletesen közlekedik első pillanattól kezdve pórázon... nagy vigyor A chipet is szó nélkül tűrte,de ha valaha is szemet kellene neki varrni,altatás nélkül nem engednék senkit hozzányúlni. makacs
Szóval ne gondold,hogy "csodakutyád" van... röhög
De az persze nem baj,hogy ennyire szereted. Wink
A kiállításra ami még el sem kezdődött,felesleges így rástresszelni... baba
Ennyire görcsösen ne akarjál már nyerni... Szemforgató nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 0:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:

Ha nekem szántad ezt a kissé lekezelőnek tűnő mondatod,akkor annyit azért elmondok,hogy sajna én nem sz@rom a pénzt,és bizony ha van olyan állatorvos,/márpedig nekem van olyan/,aki olcsóbban megcsinálja,és úgy,hogy nagyon ért is a dolgához,akkor bizony nem fogom oda vinna ahol jóval drágábban kezelnek egy kutyát. Összezavart És ha véletlenül valamihez mégsem annyira "profi",akkor mindíg tudja,kihez kell küldenie. rock
Na részemről ezt a pénztárca feszegetős beszélgetést ezennel lezárnám,mert a "pénznemszámít",vagy a "pénznemérdekes" mondattól amúgy is kihullik a hajam... baba

Ééés akár hiszitek akár nem,nekem is az a fontos,hogy a kutyámnak/kutyáimnak jó legyen. Cool Ennek aszem maradéktalanul eleget is teszek. punk puszitküld

Legutóbb bristol szerkesztette (2008 Feb. 8. Péntek 0:49), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Kiss Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mutatok is egy képet....
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kiss Balázs írta:
[a jo orvost megkell fizetni,

rock Valószínűleg igazad van,de én azért tudok olyat,aki jó orvos,/nagyon is az/és nem dolgozik horror áron... nagy vigyor
De azért ha a nagy átlagot nézem,akkor jó ez az ár... punk Bár sok helyen ennél még többet is kérnek/kérnének,és még csak nem is értenek a Sharphoz! makacs
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bódítás nélkül kutyaszemet varrni Kérdés Kérdés Kérdés Szerintem marha nagy felelőtlenség akárki is csinálja.A Sharpiknak egyébként sem olyan nagy a fájdalom küszöbük,hogy ezt bambán,mozgás,hiszti nélkül tűrjék.! nem makacs
Lüssznek tökéletesen igaza van! rock
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 5:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
A témához annyit, hogy sajnos tudomásom van olyan kuytusról akinek a "doktorúr" altatás nélkül varrta fel a szemét. A kutya mozog, akár hagyja akár nem, így a sérülés veszélye még nagyobb. A kutyus a sokkba és a vérzésbe belehalt....
Hozzá nem értő, illetve gazdi otthon szemet ne varrjon,még a hideg is ráz a gondolttól meg a következményektől.

Pedig van olyan... Mr. Green
Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 1:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A témához annyit, hogy sajnos tudomásom van olyan kuytusról akinek a "doktorúr" altatás nélkül varrta fel a szemét. A kutya mozog, akár hagyja akár nem, így a sérülés veszélye még nagyobb. A kutyus a sokkba és a vérzésbe belehalt....
Hozzá nem értő, illetve gazdi otthon szemet ne varrjon,még a hideg is ráz a gondolttól meg a következményektől.
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk a 13E ben moinden benne volt!!! tölcsér csepp,kenőcs.... egyébként igazad van! a mi állatorvosunk is meglehtősen éert hozzá,mert sokat csonált már!!! de nekünk hagyja,h a szemét varrják bódítás nélkül!! úgylátom,h az én sharpim eléggé különc,mert az enyém tök bújos! szereti ha szereetgetik,bár az idegenekkel ő is bizalmatlan,meg redkiívül nyugodt valamint szófogadó!! nem is nagyon mutatja az önfejűségét,pedig a fajtához hozzátartozik... de ő NEM olyan!! és anniyra szófogadó... nekem tök más shar peim van úgytűnik.... nagy vigyor puszitküld pirul
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 5. Kedd 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Szabó Leontina írta:
Bocsi de ez részemröl butaság volt!!! Itt nem csak a jóorvosról van szó!!! Mert itt miskolcon kiemelkedő állatklinikák vannak,ahova mi is járunk és hát NEM enniy! Nah meg hát .... mind1 nem is tok erre mit modnani! Mr. Green Mr. Green nagy vigyor pirul

Néhány szemfelvarrást már én is láttam, de olyat hogy a kutya legalább bódítás nélkül tűrje még 1x sem. Persze az nem azt jelenti, hogy nincs ilyen, de nem tudom. Valószínű, hogy én se maradnék nyugton ha észnél vagyok és a szemhéjamat öltögetik...
Emellett asszem hiába van tapasztalatom, semmiképp nem próbálnám meg felvarrni én egy kutyának sem a szemhéját. Azért vannak az állatorvosok és azért tanultak több évet az egyetemen, hogy ők csinálják.
A 17000 x forint pedig nem sok, ha azt nézzük, hogy te is azt írtad, hogy nektek 13000ért csinálták.
Miután én úgy olvastam, hogy a 17-es összeg tartalmazta a felvarrást és emellett szemcseppet és szemkenőcsöt is. Így tulképp ha ezeket levonjuk akkor ott van a kb. 13ezres ár.
Nekünk 2 orvosunk is van akihez járunk. Egyik sem csinálja 10000 alatt. És van jópár állatorvos ismerősöm még ezen felül itt Pestkörnyéken, ill. az egyetemen és úgy tudom mindegyik ugyanúgy megkéri az árát.
Jött nekem is infó, hogy megvarrják a kutyát mittudomén 3-4000ért, de ez mindig csak hír maradt, emellett nekem az fontosabb, hogy egy olyan orvos csinálja meg aki tudom, hogy tudja is, hogy mit csinál és normálisan meg is tudja csinálni. Sharpis pályafutásom alatt találkoztam már olyan dokival aki azt sem tudta mi az, miért kell, sőt még shar-peiel sem találkozott élőben, így fogalma sem volt róluk.
Ehhez a fajtához gyakorlat kell, nagyon sok nyűgje van. Mindenképp érdemes olyan orvoshoz járni velük akinek van némi tapasztalata velük kapcsolatban.
Balázsék pl. egy általam ajánlott dokihoz járnak, aki egyben a mi dokink is és több mint 300 shar-pei jár hozzá tudtommal, így nyugodtan állítom, hogy van tapasztalata és ért is a fajtához ill. ami még egy lényeges szempont sztem szereti is őket. vidám

Nagyon egyet értek kollegina Cool
300?
Nem mintha nem tünne hihetőnek... gyitepaci
Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 5. Kedd 2:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Bocsi de ez részemröl butaság volt!!! Itt nem csak a jóorvosról van szó!!! Mert itt miskolcon kiemelkedő állatklinikák vannak,ahova mi is járunk és hát NEM enniy! Nah meg hát .... mind1 nem is tok erre mit modnani! Mr. Green Mr. Green nagy vigyor pirul

Néhány szemfelvarrást már én is láttam, de olyat hogy a kutya legalább bódítás nélkül tűrje még 1x sem. Persze az nem azt jelenti, hogy nincs ilyen, de nem tudom. Valószínű, hogy én se maradnék nyugton ha észnél vagyok és a szemhéjamat öltögetik...
Emellett asszem hiába van tapasztalatom, semmiképp nem próbálnám meg felvarrni én egy kutyának sem a szemhéját. Azért vannak az állatorvosok és azért tanultak több évet az egyetemen, hogy ők csinálják.
A 17000 x forint pedig nem sok, ha azt nézzük, hogy te is azt írtad, hogy nektek 13000ért csinálták.
Miután én úgy olvastam, hogy a 17-es összeg tartalmazta a felvarrást és emellett szemcseppet és szemkenőcsöt is. Így tulképp ha ezeket levonjuk akkor ott van a kb. 13ezres ár.
Nekünk 2 orvosunk is van akihez járunk. Egyik sem csinálja 10000 alatt. És van jópár állatorvos ismerősöm még ezen felül itt Pestkörnyéken, ill. az egyetemen és úgy tudom mindegyik ugyanúgy megkéri az árát.
Jött nekem is infó, hogy megvarrják a kutyát mittudomén 3-4000ért, de ez mindig csak hír maradt, emellett nekem az fontosabb, hogy egy olyan orvos csinálja meg aki tudom, hogy tudja is, hogy mit csinál és normálisan meg is tudja csinálni. Sharpis pályafutásom alatt találkoztam már olyan dokival aki azt sem tudta mi az, miért kell, sőt még shar-peiel sem találkozott élőben, így fogalma sem volt róluk.
Ehhez a fajtához gyakorlat kell, nagyon sok nyűgje van. Mindenképp érdemes olyan orvoshoz járni velük akinek van némi tapasztalata velük kapcsolatban.
Balázsék pl. egy általam ajánlott dokihoz járnak, aki egyben a mi dokink is és több mint 300 shar-pei jár hozzá tudtommal, így nyugodtan állítom, hogy van tapasztalata és ért is a fajtához ill. ami még egy lényeges szempont sztem szereti is őket. vidám
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 4. Hétfő 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Kiss Balázs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 4. Hétfő 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[a jo orvost megkell fizetni,
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 4. Hétfő 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az széép!!! bandzsal nagy vigyor egyébként nem értem miért ilyen drága... egerben ahova anno a tenésztőnk vitte a kutyák szemét felvarratni 1000-2000ft között megcsinálta,de precízen jól körül lett varrva a kutyi szeme.... és hát itthon meg... gya!! am simán felvarrom én is.... de télleg... még,jó,h hagyja magát altatás nélkül felvarrni a szemét Mr. Green
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [60 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu