Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 0:47
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
"Van másik...!"
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [64 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
farkas97
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos a képtáron igazán friss fotók most nincsenek fent.

Most nekünk is van taréjunk ám! Mr. Green Tavaly októberben voltunk
utoljára kiállításon, utána már egyáltalán nem trimmeltem a szőrén semmit, hagytam megnőni télre, nehogy megfázzon. Majd mostanában kell "megkopasztani" újra, hogy március közepére szép hölgy legyen belőle, ne hasonlítson egy elvadult bölényre... Razz

Egyeztetni nem árt, pláne, hogy Csilláéknál ott van Isolde, a tesó, ne üssétek egymást a kiállításokon, ha nem muszáj. Van Magyarországon épp elég kiállítás, el tudjátok kerülni egymást.
Azért jó lenne, ha mondjuk a pesti CACIB-ra el tudnátok jönni májusban! Én csak a szombati napra akarok nevezni, de ha Ti is jönnétek, úgyis találkoznánk. És megnézhetnénk, hogy hogyan jön ki egymással a két leányzó! (Az írek egyébként mind imádják a vizet, ez fajtajelleg Cool ) Van egy olyan gyanúm, hogy Fanny Nitával is azonnal játszani akarna... Nagyon Boldog
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Most nézem, hogy az a pár kép, ami "kéznél van", mind a képtár.hu-ra van felrakva és ezt nem találom tallózáskor. fejvakar Szóval inkább nézd meg itt: http://kep.tar.hu/cufaoil

Aztán ha gondolod, délután otthonról tudok ide is felrakni. Nagyon Boldog

Mindenképpen rakjál majd fel még!
Nagyon szép Fanny kisasszony és látom egy kicsit jobban karban van tartva a bundája, mint Ionának! Nagyon Boldog
Na de majd nemsokára mi is elmegyünk egy kozmetikushoz és olyan széépek leszünk, hogy még, bár a családban mindenki meg van őrülve a könyökén és a fején lévő taréjért! Mosoly
Vicces az egyik kép, hogy egy tacsi lovagol a Fannyn, mert Ionának is van egy tacsi haverja és az is közös bennük, imádják a vizet! Ezek vagy nagyon jóban, vagy nagyon rosszban lennének! Nagyon Boldog
Kiállításról még nem tudok sokat mondani, konzultálunk a "nagyszülőkkel" (Csilláék) és utána lesz meg az éves terv.
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most nézem, hogy az a pár kép, ami "kéznél van", mind a képtár.hu-ra van felrakva és ezt nem találom tallózáskor. fejvakar Szóval inkább nézd meg itt: http://kep.tar.hu/cufaoil

Aztán ha gondolod, délután otthonról tudok ide is felrakni. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi, rögtön ki is próbálom! Egyszerre sok kép nem lesz, mert most a munkahelyemről írok ( Embarassed Evil or Very Mad Nagyon Boldog csak a főnök meg ne tudja), a fotóim pedig az otthonin vannak. De ami késik, nem múlik! Cool

Hová tervezel kiállításra menni a tavasszal?
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly Igazi gengszterek ezek az írek, mindig tudják, mikor ne viselkedjenek úgy, ahogy kellene! Mosoly
Képet úgy tudsz feltenni, hogy a szövegdoboz alatt, ahol gépelsz, van egy ilyen:
Következő kép: (doboz) (tallózás gomb)
Itt megkeresed a gépen a képet, kiválasztod és ez e fölött lévő
Ebbe az albumba helyezzük el a kép(ek)et:
(legördülő)

-ben kiválasztod a Teszt albumot, majd elküldöd a hozzászólást.
Ilyenkor feltölti a képet a Teszt album nevű galériába és meg is mutatja itt a fórumon.
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
farkas97 írta:
Jót tesz az ember "rálátásának" a kiállítás Mr. Green Mr. Green Akkor remélem, összefutunk majd valahol a tavasszal. Általában át szoktam böngészni a katalógust, hogy ismerősöket keressek, és most majd megnézem a sárga dog szukákat is! Cool

Ti fogtok indulni? Én Ionával is szeretnék! Mosoly
Jut eszembe a Te kutyádról nincs kép?

Nem tudom, hogyan kell ide képet feltenni! Összezavart
Persze, hogy fogunk menni! Most tavasszal jár le az 1 év a HCH-hoz, nyáron pedig az Interchampionhoz, úgyhogy ezeket jó lenne befejezni - már ha a bírók és Fanny is úgy akarja. Cool Eddig valahogy mindegyik íremnek volt valami kiállítási "heppje": Nátán a fejét nem mindig akarta emelni futás közben, Arwen időnként megállni nem akart, Fanny meg időnként futni nem akar. lol Szörnyű... bandzsal Nagyon Boldog
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Jót tesz az ember "rálátásának" a kiállítás Mr. Green Mr. Green Akkor remélem, összefutunk majd valahol a tavasszal. Általában át szoktam böngészni a katalógust, hogy ismerősöket keressek, és most majd megnézem a sárga dog szukákat is! Cool

Ti fogtok indulni? Én Ionával is szeretnék! Mosoly
Jut eszembe a Te kutyádról nincs kép?
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 8. Péntek 8:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
De korai voltál ma! Mr. Green

Arra gondoltál, hogy vinnéd valamelyik jószágot kiállításra? Cool

Ó, inkább késői tegnap! Nagyon Boldog
Igen, ez az év a kiállítások éve lesz mindkettőjük számára. Tavaly Nita már fiatal klubgyőztes lett, de idén igyekezni fogok minnél több helyen részt venni, hadd kapjunk csak hideget-meleget, így fejlődik a "rálátásom"! Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 8:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De korai voltál ma! Mr. Green

Arra gondoltál, hogy vinnéd valamelyik jószágot kiállításra? Cool
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 0:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Mellesleg nem értek a dogokhoz, de tetszik a kutyád! Eleve szeretem a sárga dogokat és Nita egy szép, erős, formás jószág. Cool

Köszönjük, mindenki nevében! Mosoly
Nemrég voltunk a tenyésztőnél és ő is megdícsérte. Habár ilyen apuka után szépis lenne, ha nem lenne szép! Nagyon Boldog
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 0:49    Hozzászólás témája: Re: Az Ír Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Hááát - nálam a kuncsorgásnál néha a kutya győz... Embarassed Amúgy én vagyok a "főgazdi" és tényleg nincsenek nyílt rangsorviták. Ami szerintem azért van, mert az ír farkas (mint általában az agarak) nem parancsteljesítő típusú kutya, hanem együttműködő. Vagyis nem szolgai viszonyban áll a gazdájával, akinek ezért bizonyítania kell, hogy ő a főnök és a kutya állandóan lesi az utasításait - hanem maximálisan partnere a gazdájának és "meg lehet vele beszélni" a dolgokat. Nagyon Boldog

Óó, nálunk megvan a "fegyelem", mit lehet és mit nem. Egy dog mellett, annak az iszonyatosan bánatos nézésével, sikerült annyira megkeményítenem magam, hogy amit elsőre nem, azt később sem engedem, hiába a kuncsorgás, meg akármilyen nézés. Mosoly
Amit a jellemre írtál, az nagyon igaz, valahogy sosem érzem nála - nem úgy, mint a dognál - hogy "ennek a parancsnak meg mi értelme van?". Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mellesleg nem értek a dogokhoz, de tetszik a kutyád! Eleve szeretem a sárga dogokat és Nita egy szép, erős, formás jószág. Cool
Vissza az elejére
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 21:20    Hozzászólás témája: Re: Az Ír Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hááát - nálam a kuncsorgásnál néha a kutya győz... Embarassed Amúgy én vagyok a "főgazdi" és tényleg nincsenek nyílt rangsorviták. Ami szerintem azért van, mert az ír farkas (mint általában az agarak) nem parancsteljesítő típusú kutya, hanem együttműködő. Vagyis nem szolgai viszonyban áll a gazdájával, akinek ezért bizonyítania kell, hogy ő a főnök és a kutya állandóan lesi az utasításait - hanem maximálisan partnere a gazdájának és "meg lehet vele beszélni" a dolgokat. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 14:53    Hozzászólás témája: Re: Az Ír Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Érdekes! Akkor én az átlagnál többet "dolgoztam" a Ionával, hogy rendben legyünk. De végülis mindegy, hiszen megoldódott már! Mosoly
A legszebb viszont mégiscsak az, hogy az ireknél nem kell lebokszolni, hogy ki a góré, alapból tudják, hogy a gazdi a főnök és ezzel soha nem vitáznak, ez alap. Legalábbis az én személyes tapasztalatom ez. Na persze egyegy finom falat a tányéromon mindig döntögeti a megengedett kuncsorgás határait, de erre is van megoldás: ránézek, morgok (megvédem a kajámat), ez mindig segít. Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 14:31    Hozzászólás témája: Re: Az Ír Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az én első írem is lakásban volt 6 hónapos koráig és emlékszem, akkor teljesen elhűltem, hogy 2 nap alatt szobatiszta lett! Addig soha nem volt zárt helyen, talán ezért is pisilt rögtön a lakásba első nap. Aztán második nap azért, mert jött látogatóba egy ismerősünk kutyával és szegény baba hirtelen megijedt a "nagy", felnőtt kutyától. De attól kezdve soha többet! Nagyon Boldog
Tény, hogy rengeteget tudnak inni... Mr. Green
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 12:31    Hozzászólás témája: Az Ír Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval pont a napokban gondolkodtam, hogy tudnék-e róla rosszat mondani - eltekintve persze az égetnivlóságától - és arra jutottam, hogy az egyetlen nehézség vele a szobatisztaság volt, de ez is megmagyarázható azzal, hogy Iona (meg állítólag az összes ír farkas) képes kiinni egyálltában egy kisebb tavat. Mosoly Nita (dog) is sokat iszik, de Ő naponta kétszer üríti ki a tálat egy nagy lefettyel, Iona pedig napjában 5-6-szor megcsinálja. Ezért persze sokáig tartott neki megtanulni kezelni a hólyagját. Pontosabban abban az időben nem igazán értette, miért vagyok dühös, ha Ő pisil egyet. Mosoly
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Koy írta:

Aranyosak a kutyák!!!
Úgy tűnik, mintha nem sűrűn lennének bent a házban, legalábbis a dog kissé meg van illetődve Cool
Jó húsban van a dogod, mit adsz neki Kérdés

Ó! A megilletődés a fényképezésnek szólt! Mosoly
Bent vannak ők éjjel,meg van, hogy nappal is.
Hát igen, Nitus nem fog elfogyni húsvétra! Proplan+gréti mix kombináció, sokszor főtt rizs,időnként csirke farhát.

Akkor így már érthető Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:

Aranyosak a kutyák!!!
Úgy tűnik, mintha nem sűrűn lennének bent a házban, legalábbis a dog kissé meg van illetődve Cool

Ó! A megilletődés a fényképezésnek szólt! Mosoly
Bent vannak ők éjjel,meg van, hogy nappal is.
Hát igen, Nitus nem fog elfogyni húsvétra! Proplan+gréti mix kombináció, sokszor főtt rizs,időnként csirke farhát.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
És akkor jöjjön egy-két (sajna nem olyan jó, de legalább friss) kép a kutyákról Mosoly
:

Aranyosak a kutyák!!!
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És akkor jöjjön egy-két (sajna nem olyan jó, de legalább friss) kép a kutyákról Mosoly
:

Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31. Csütörtök 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Szuper!

Kutyás oldalra gondoltam természetesen. Egy olyan oldal, ahol kutyások (tenyésztők, gazdik, állatorvosok stbstb) tudnka összegyűlni, írogatni.
Elég sok minden lenne rajta, ha hazaérek, előveszem a doksit és a főbb pontokat leírogatom. Olyasmi oldal lenne, ami kutyát vásárlóknak, kezdőknek hasznos kiindulópont lenne. Részletek este.

Rendben, várom a részleteket.
Ha gondolod küld el PÜ-ben, meg azt is, hogy mit tudok benne segíteni Mr. Green
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31. Csütörtök 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper!

Kutyás oldalra gondoltam természetesen. Egy olyan oldal, ahol kutyások (tenyésztők, gazdik, állatorvosok stbstb) tudnka összegyűlni, írogatni.
Elég sok minden lenne rajta, ha hazaérek, előveszem a doksit és a főbb pontokat leírogatom. Olyasmi oldal lenne, ami kutyát vásárlóknak, kezdőknek hasznos kiindulópont lenne. Részletek este.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31. Csütörtök 5:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Na ha már így végiggyalogoltunk egy pár fajtán, előállok egy kérdéssel:
Milyen gyakran, vagyis inkább milyen rendszerességgel netezel?
Van egy weboldalötletem, annak kapcsán szeretnék "kívülállótól" véleményt kapni!

Napi rendszerességgel, reggel Mr. Green és inkább délután nyíl ahogy a munkám engedi, hétvégén meg szinte egész nap netközelben vagyok bandzsal
Várom az ötletet Exclamation
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na ha már így végiggyalogoltunk egy pár fajtán, előállok egy kérdéssel:
Milyen gyakran, vagyis inkább milyen rendszerességgel netezel?
Van egy weboldalötletem, annak kapcsán szeretnék "kívülállótól" véleményt kapni!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [64 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu