Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 18. Vasárnap 19:03
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Benjilla
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [86 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
Kodi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 7:40    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: üzi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szofi írta:
Szemforgató

Kedves Tündi, mintha javulna a helyzet a kutyik között. Kodi vasárnap eljön hozzám.
üdv.
Szemforgató

Nem szeretnék tolakodónak tünni. Örülnék, ha a kutyinak nem kellene újabb gazdit megszoknia. Valószinüleg rendeződni fog a rivalizálás, főleg ha más kutyikkal jól kijött. Üdv: Enikő
Vissza az elejére
Kodi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 5:32    Hozzászólás témája: Benjilla
Téma leírása: üzi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szemforgató

Kedves Tündi, mintha javulna a helyzet a kutyik között. Kodi vasárnap eljön hozzám.
üdv.
Szemforgató
Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16. Hétfő 20:19    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: Kodolányi Enikőnek Rőczeiné H. Évától

Félreértések elkerülése végett egy pontosítás:

Amennyiben Benjilla sajnos új gazdit keresni kényszerül, őt természetesen a Minimenhely csapata adja örökbe, örökbefogadási szerződéssel, saját szabályai szerint.
Mivel mostani családja szeretettel fogadta, vigyáznak rá, gondoskodnak róla, szeretik, vállalták, hogy addig gondoskodnak róla, míg erre szükség van, ezért, amennyiben nem muszáj, nem szeretnénk kiragadni őt ebből a környezetből, hogy élete újabb állomása most már (remélhetőleg)végleges lehessen. Támaszkodunk "szofi" véleményére, emberismeretére, de a végső döntést közösen hozzuk.
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16. Hétfő 19:21    Hozzászólás témája: Benjilla
Téma leírása: Kodolányi Enikőnek Rőczeiné H. Évától

Kedves Enikő!

A puding próbája az evés, szivesen látlak (holnap nem dolgozom) a kutyusoddal együtt, akár mi is lesz a fejlemény. Nagyon szeretjük Benjikét, és csak jó embernek szeretném odaadni, ha már nekünk nem sikerül összehozni Bonbonkával. Egyébként Gödöllőröl hoztam el Tünditől, ott volt egy másik 5 éves westi és egy nagy kutyus, akikkel érdekes módon semmi rivalizálás nem volt, ott jól viselte a társaságot. Hivj!
Üdvözlettel: Westi
Ui.:a XVI. kerületben lakom, Rákosszentmihályon (92 busz, 144 busz Örs Vezér tértől).
Vissza az elejére
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16. Hétfő 17:36    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: Kodi

szofi írta:
Kedves Kodi!

Benjilla ideiglenes befogadó gazdija vagyok. Láttam melegszivü üzeneteidet. Benjilla nagyon aranyos, pórázon nem húz, türelmes, bújós szeretnivaló kutyuska. A babesiaból meggyógyult, egyébként pedig egészséges. Megfürdettem, csodaszép szinü és selymes bundikája van. Legjobban szeret a gazdival egy helyiségben lenni, ha lehet állandóan. Nagyon szeret sétálni. Ami eddig nem jött össze nekünk, az a 3 hónapos Westi kislányunk összebarátkoztatása. Emiatt és látván a Te szerető üzeneteidet - beszélve a Minimenhelyes Tündivel - gondoltunk arra, hogy irok neked. Ha még mindig szeretnéd Benjillát a következőt tudom ajánlani. Május 25-én viszem az állatorvoshoz ivartalanitásra. Lehet, hogy emiatt nem szereti a kislány kutyit. Ez az ivartalanitás után kiderül. Ha ez a helyzet akkor sem változik, másik gazdit kell keresnünk neki. Ha szeretnéd meglátogatni - esetleg a kutyusoddal együtt - üzenj, telefonszámon: 405-7824, vagy 06(20)236-0985 és akkor megbeszéljük, hogy eljöttök hozzánk ismerkedni. Ha komolyan érdekel a kutyus és nagyon szeretnéd beszéljük meg.

Kedves Szofi!Mosoly
Nahh:-) Ilyen jó üzenetet kapni:-) Még dolgozom, sajna csak akkor vagyok netközelben, és még van fél órám. És most olvastam az üzidet:-) Örömömben kiugráltam a főnököm Óriás Snacijához (aki sajna nagyon el van hanyagolva, és sokat foglalkozom vele, már a munkakörömhöz tartozik:-) és elmondtam neki, hogy láthatom BenjillátMosoly Már annak is nagyon örülökMosoly Jegyeztem a telefonszámot, ha lehet holnap fel is hívlak. Most nem is vállalnám, hogy elhozom, mert időközben utazni fogok 22-29.éig. Úgyhogy ez a javaslat nagyon jól hangzik. Igaz, érte lemondanám az utazást:) De mi van ha a mi lánykutyusunkat sem fogadja el?Szomorú Na ez a jövő zenéje:) Mindenesetre örülök hogy láthatom:-)

Üdv: Kodolányi Enikő
Vissza az elejére
Kodi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16. Hétfő 16:25    Hozzászólás témája: Benjilla
Téma leírása: Kodi

Kedves Kodi!

Benjilla ideiglenes befogadó gazdija vagyok. Láttam melegszivü üzeneteidet. Benjilla nagyon aranyos, pórázon nem húz, türelmes, bújós szeretnivaló kutyuska. A babesiaból meggyógyult, egyébként pedig egészséges. Megfürdettem, csodaszép szinü és selymes bundikája van. Legjobban szeret a gazdival egy helyiségben lenni, ha lehet állandóan. Nagyon szeret sétálni. Ami eddig nem jött össze nekünk, az a 3 hónapos Westi kislányunk összebarátkoztatása. Emiatt és látván a Te szerető üzeneteidet - beszélve a Minimenhelyes Tündivel - gondoltunk arra, hogy irok neked. Ha még mindig szeretnéd Benjillát a következőt tudom ajánlani. Május 25-én viszem az állatorvoshoz ivartalanitásra. Lehet, hogy emiatt nem szereti a kislány kutyit. Ez az ivartalanitás után kiderül. Ha ez a helyzet akkor sem változik, másik gazdit kell keresnünk neki. Ha szeretnéd meglátogatni - esetleg a kutyusoddal együtt - üzenj, telefonszámon: 405-7824, vagy 06(20)236-0985 és akkor megbeszéljük, hogy eljöttök hozzánk ismerkedni. Ha komolyan érdekel a kutyus és nagyon szeretnéd beszéljük meg.
Vissza az elejére
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14. Szombat 9:20    Hozzászólás témája: Benjilla Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Vissza az elejére
szofi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13. Péntek 13:03    Hozzászólás témája: Benjillácska Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Nagyon Boldog

Benjilláról a legújabb: kapott új porázt, injektiot már nem kell neki adni, annyira jól van. Hihetetlen, de ha ki küldjük az udvarra, hogy most már a pici kutya jöjjön elő, egyszerűen beugrik az ablakon. Nagyon ragaszkodó, idegenekkel is barátságos. A barátkozás Bonbonkával még nem megy, de egyébként egy tünemény. 25-én viszem ivartalanitani, remélem ez megoldja a problémát.: Szemforgató lol:
Vissza az elejére
westi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 8:23    Hozzászólás témája: Benjike
Téma leírása: Kutyusok összebarátkoztatása

Kedves Tündi!

Sajnálom, hogy igy jártál az autóddal. Ha Te nem tudsz eljönni, másnak is örülnék aki látván személyesen a problémát tudna tanácsot adni.
Türelmünk van, egyformán szeretjük mindkettőt, viszont aggodunk, mert Benji nagyon agressziv a picivel, ma reggel ráugrott és félünk, hogy megharapja. A pici a mamáját keresi benne, szeretne odabújni, játszani vele. Mikor viszem pórázon Benjit az állatorvoshoz - lévén kertvárosi részen lakunk - minden háznál van kutya, akik természetesen megugatják. Ilyenkor elhúzodik, láthatóan fél tölük. Azért nem értem a dolgot, mert nálatok is két kutyuval voltak együtt. Egyébként jó hir, hogy hasmenése már nincs, a vizelete pedig tiszta, sárga szinü. Étvágya van, ma már ugatott is, élénk.
Ha tud valaki jönni, most 4 napig itthon leszek akár mobilon vagy a másikon jelezzétek. Köszi előre is minden segitséget!
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 7:52    Hozzászólás témája: Re: Benjilla Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem most nem megy a látogatás, szerelőhöz költözött a kocsim. nemjó
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 7:04    Hozzászólás témája: Re: Benjilla Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

két szukánál könnyen végetnemérő rivalizáláshoz vezethet... türelem, türelem,, a másik kutyának éreznie kell, hogy attól még semmivel se jut neki kevesebb, mert új kutya jött a házhoz, s az új ebbel is éreztetni kell, hogy itt otthon van.. szóval, nem egyszerű, de kitartás Nagyon Boldog
Vissza az elejére
westi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 5:47    Hozzászólás témája: Benjilla Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Tündi!

Emlitetted, hogy meglátogattok. Ma is, holnap is itthon vagyok. Ha esetleg tudnál Te jönni, nagyon örülnék. Szeretnék tanácsokat kérni, mert a kiskutyával a barátság még mindig nem megy. Nagyon morog rá, még mindig zsilipelünk. Nálatok is morgott a két másik kutyura? Mikor lett jobb a helyzet közöttük? Szerinted is abbamarad a harag ha ivartalanitva lesz? Ettől függetlenül imádjuk. Mosoly
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11. Szerda 20:30    Hozzászólás témája: Re: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kis bestia ez a Benjilla szemöldökfelhúz Nem lesz itt baj, azt hiszem.

(kedves tőled, hogy kiemelted a nevemet, de nagyon boldogan vállalom "Minis" voltomat, így most 2x lettem megszólítva pirul2 )
westi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11. Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Minisek és TÜNdi!

Ma hosszúztam és mivel Benjike a mi keritésünket is át tudja ugorni ( 1,80 m magas mégis, mintha falra mászna) addig mi is kénytelenek voltunk - megelőzve az újabb elveszést - bezárni a garázsba. A keritést meg fogja javitani a kérdéses helyen a férjem. Szerencsére tudtam cserélni beosztást, igy csak szombat és vasárnap dolgozom, ugyhogy itthon leszek a kutyusokkal. Mindennap oltásra járunk. A vizeletminta szerencsére jó volt, tehát időben kaptuk el a babesiát. Nagyon ragaszkodik hozzám, de imádja a gyerekeket is. Nagyon szeretjük, aki "lemaradt róla" sajnáljuk, de annyi gyönyörű árvakutyus van aki megérdemelné, hogy rendes szerető gazdira találjon. Ha tényleg komoly a szándék, biztosan talál ilyen árvát. Üdv:Westi
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11. Szerda 7:13    Hozzászólás témája: Re: Benjike.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Miért nem szeretnétek kisfiút? Ha az esetleges babaveszély miatt, akkor pláne fiúknál, nem nagy ügy az ivartalanítás. Tapasztalatból írom, semmit nem változtat a kutya életminőségén. Ugyanúgy védi a tüzelő szukát, ugyanúgy felemelt lábbal pisil, ugyanúgy jelöl. De kétségtelen, hogy a hormontartalom más. De az nem feltűnő. Szóval ez a tény ne tartson vissza.
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 22:13    Hozzászólás témája: Re: Benjike.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

J.Zsuzsa írta:
Van még egy Teddikénk is. Ő is egy tünemény.

Kodi írta:
Vegyes érzelmekkel olvasom , hogy gazdihoz került. Sajna én lebetegedtem, így nem tudtam sokat tenni a napokban, úgy tünik megelőztek... Elszomorít... Szomorú Viszont örülök, hogy jó helyre került:)

Tudod, régen keresek kutyust...olyan meglátni megszeretni...Benji ilyen volt. Teddy is aranyos, de mivel van már egy kutyus és kislány, így nem szeretnék fiú-kutyust...

De most kitöltöm az önkéntes jelentkezési lapot
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 19:17    Hozzászólás témája: Re: Benjike.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Van még egy Teddikénk is. Ő is egy tünemény.

Kodi írta:
Vegyes érzelmekkel olvasom , hogy gazdihoz került. Sajna én lebetegedtem, így nem tudtam sokat tenni a napokban, úgy tünik megelőztek... Elszomorít... Szomorú Viszont örülök, hogy jó helyre került:)
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kodi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 17:55    Hozzászólás témája: Benjike.... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 12:53    Hozzászólás témája: Re: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ettől tartottam, de szerencsére a babézia ma már könnyen gyógyítható. Külön jó, hogy a kiskutya nagyon jó általános állapotban van. Menjen bele az Imizol és 2 nap alatt elfelejti, hogy beteg volt. (decemberben a csontsovány Walterünk is teljesen talpra állt 48 óra alatt). Drukkolunk nektek!
westi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 12:40    Hozzászólás témája: Benjike Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most kaptam meg Benjike vérvétel-eredményét. Sajnos Babesia positiv. Délután viszem új oltásra és próbálok vizeletet lesni tőle. Remélem, nem lesz komolyabb baja. Állatorvos: dr. Hekker Péter Bp. XVI.ker. Társ Állatorvosi Rendelő Pálfi tér 12.
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 7:26    Hozzászólás témája: Re: Benjiike
Téma leírása: újságolás

Köszönjük a gondos odafigyelést. Az ül utasítást is ismeri. A beilleszkedés még el fog tartani egy ideig, de nagyon remélem, nem lesz gond. Kezeljétek őket egyformán őket, azért, mert neki megtört most az élete, ne élvezzen előnyöket a kicsihez képest.
westi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 5:57    Hozzászólás témája: Benjiike
Téma leírása: újságolás

Kedves Tündi!

Ma már farkcsóválva jött ki. Tegnap állatorvosnál is voltunk, televolt kullanccsal, ezért a megelőző oltást megkapta, vért vettek babesia vizsgálat céljából és megpróbálok vizeletmintát kunyizni tőle.
Ivartalanitva lesz, de csak a tüzelés végén lehet, Ő meg éppen befejezi ezt az állatorvos szerint. A pici kutyus bújna hozzá, Ő még bizalmatlan vele, morog rá, ezért zsilipelem Őket. Remélem ez megoldódik. A gyereket szereti, fokozatosan látszik, hogy oldódik. Tegnap még sétálni is voltunk. Szépen jön pórázon, szót fogad. Egyébként biztosan lakásban volt, mert azonnal felfeküldt a kanapéra. Aranyos, szeretjük, majd még üzenek. lol
tüNdi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 19:06    Hozzászólás témája: Re: Benjilla
Téma leírása: Benjike otthonra talált

Köszönjük a tudósítást! puszi a Benjikét szerető kislányoknak!
zsuzsazsuzs
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 17:40    Hozzászólás témája: Re: Benjilla

westi írta:
Kedves Minisek!
Benjike mellett választottam, mert Ő kislány. De ha lenne elég helyem és pénzem Dömperkét és Teddykét is magamhoz venném, persze ez lehetetlen. Addig is drukkolok, hogy Ők is jó gazdit találjanak.
Minden állatszeretőnek üdv.
Westi Mosoly

Dejóóóóó. Itt a gazdi Mosoly Ma ránk férnek a jó hírek. Szeressétek őt nagyon, el tudom képzelni, hogy nálatok fog maradni. A padra és a megállóba is folyamatosan tettünk plakátot. Ha a gazdi csak visszajövetelig kötötte volna oda (mondjuk rosszul volt stb), már rég jelentkeznie kellett volna. Esetleg ellopott kutyi lehet még, akkor meg tuti messzebbről való, egyelőre nem keresik.

A westi kislány ill. Benji(lla) nincs/nem lesz ivartalanítva? Nálunk 2 lány kutyus tüzelés körüli rivalizálása teljesen megszűnt az ivartalanítások után.
westi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 17:28    Hozzászólás témája: Benjilla

Kedves Minisek!

Benjilla (nekünk Benjike) itt fekszik a lábamnál. Jól bevacsorázott, ivott és most pihen. Szegénynek megint új helyet kellett megszokni, de remélem utoljára. Mellette fekszik most már 4 éves kislányom is. Sajnos az ellopott westim helyett vett westi kislánnyal (Bon-bon) egyenlőre rivalizációs problémák vannak, de szerintem ez napok kérdése, addig zsilipeljük Őket. Egyenlőre, ha WC-re megyek, akkor is jön utánnam, annyira fél. Szeretgetjük, szoktatjuk az új helyhez.
Benjike mellett választottam, mert Ő kislány. De ha lenne elég helyem és pénzem Dömperkét és Teddykét is magamhoz venném, persze ez lehetetlen. Addig is drukkolok, hogy Ők is jó gazdit találjanak.
Minden állatszeretőnek üdv.
Westi Mosoly
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [86 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu