Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 19:03
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kezdő westie kutyatulajdonosok
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 49 oldal [1213 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 47, 48, 49 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
edo írta:

Valakinek nincs esetleg westies könyve pdf formátumban? Szívesen elolvasnám. üdv

Az sajnos nincs, de van két könyv, amit szintén érdemes elolvasni:

Jan Fennell - Kutyapszichologia

101 kérdés

Nekem nem nyitja meg a linket.
A Fennell-könyv megvan, de a 101 kérdés nincs és le szerettem volna tölteni (már elolvastam régebben), de nem nyitja meg a letöltést...
"Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből. "
segítség Nem létszükség, csak gondoltam jelzem.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 11. Vasárnap 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:
Adri & Spiky írta:
Solymi írta:

Ui.: Nem szeretnék okoskodni, de a bejegyzésedet módosítani kéne egy kicsit, a szerkesztébe, ha bele mész a képek között enterrel szét kéne választani, hogy egymás alá kerüljenek a képek, mert így szét esik tőle az oldal... Én is így kezdtem, ezen ne aggódj! Csak gondoltam jelzem neked is.. Szemforgató Egyébként nagyon ügyes vagy, hogy ennyi képet fel tudtál tenni!!! puszitküld nagy vigyor

erre valók a moderátorok Wink

Persze, persze.. ne akartam bele kotyogni, de nekem is idő kellett, hogy rájöjjek, hogy kell szét választani. Szemforgató fejvakar Ezért gondoltam leírom... Embarassed nagy vigyor Wink nagy vigyor puszitküld

puszitküld
jobb, hogy leírtad, így már mindenki tudni fogja, hogy entert kell nyomni (:
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 8. Csütörtök 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Sziasztok!
Nincs más állatunk, a kertbe ki lehet vinni a kutyát az elött hogy megkapná az összes oltását? Néha egy kicsit kivittük az udvarra de azért kicsit aggódok, hogy nem lehet e ettől baja. Remélem nem. Összezavart

Szia,
Nekünk azt mondta az állatorvos, hogy a saját kertünkbe kimehet a kutyus. Így nálunk nem volt probléma a kezdetekben. Természetesen nagyon körbe kell nézni a kerités éppségét, nehogy valahol ki tudjon szökni! Szemforgató nagy vigyor
Képeket várunk mindenkitől!!! lol lol lol

puszitküld puszitküld puszitküld
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 8. Csütörtök 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Sziasztok!
Nincs más állatunk, a kertbe ki lehet vinni a kutyát az elött hogy megkapná az összes oltását? Néha egy kicsit kivittük az udvarra de azért kicsit aggódok, hogy nem lehet e ettől baja. Remélem nem. Összezavart

Szia, szerintem ne aggódj, nem lesz semmi baja, általában a tenyésztőknek is van kertjük és oda kiviszik a pici kutyákat baba levegőzni.
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikici83
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 8. Csütörtök 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
vikici83 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 8. Csütörtök 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
Sziasztok!

Mennyire kell betartani, hogy 4 hónapos korukig még meg nem kapják az összes oltást a kölyköket nem lehet utcára vinni?
Ugye augusztus végén hozom haza a kicsit de mivel panel lakásba lakunk én nem tudom elképzelni hogy két hónapig be kelljen zárnom.

Szia, nagyon komolyan, főleg az a fontos, hogy más állatokkal ne találkozzon, mert elkaphat valamit. Szerintem konzultálj az állatorvosotokkal, a hazatérés után ugyis oda kell mennetek vele először.
Sok boldogságot a kiskutyához, majd tegyél fel képeket róla nagy vigyor
Mari&Manó
www.westimanoblog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 7. Szerda 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mennyire kell betartani, hogy 4 hónapos korukig még meg nem kapják az összes oltást a kölyköket nem lehet utcára vinni?
Ugye augusztus végén hozom haza a kicsit de mivel panel lakásba lakunk én nem tudom elképzelni hogy két hónapig be kelljen zárnom.
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Solymi írta:

Ui.: Nem szeretnék okoskodni, de a bejegyzésedet módosítani kéne egy kicsit, a szerkesztébe, ha bele mész a képek között enterrel szét kéne választani, hogy egymás alá kerüljenek a képek, mert így szét esik tőle az oldal... Én is így kezdtem, ezen ne aggódj! Csak gondoltam jelzem neked is.. Szemforgató Egyébként nagyon ügyes vagy, hogy ennyi képet fel tudtál tenni!!! puszitküld nagy vigyor

Persze, persze.. ne akartam bele kotyogni, de nekem is idő kellett, hogy rájöjjek, hogy kell szét választani. Szemforgató fejvakar Ezért gondoltam leírom... Embarassed nagy vigyor Wink nagy vigyor puszitküld
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

edo írta:
A kiskutyám Lüszi:

Nagyon aranyos kiskutya! A 3. és az 5. kép annyira édeees! szerelem
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:

nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

edo írta:
A kiskutyám Lüszi:

Szia,

Nagyon édes a kutyusod!!! lol lol lol
Imádni való kutymorgó! baba puszitküld
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

edo írta:
A kiskutyám Lüszi:

Nagyon cuki baba

puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
edo
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kiskutyám Lüszi:

Vissza az elejére
edo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Adri & Spiky írta:
vikici83 írta:
még egy két képet teszek fel Mosoly
És köszi a megnyugtató szavakat

Nagyon aranyos! szerelmes
Happy-nek hívják?

Igen a kutyusom/unk neve Happy
Sokat gondolkoztunk és ez volt nekem a legszínpatikusabb Mosoly
Páromnak még tetszett volna az is hogy whiskey, gombóc meg még egy kettő de mivel közös így az lett ami mindkettőnknek tetszik Nagyon Boldog

Nagyon aranyos név, nekem is tetszik. Sok boldogságot hozzá és kívánunk Neki nagyon hosszú és boldog életet! puszi nagy vigyor
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 2. Péntek 8:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:
edo írta:
Sziasztok
Nekem egy 4hónapos westiem van. Majd rakok föl képet róla.
Valakinek nincs esetleg westies könyve pdf formátumban? Szívesen elolvasnám. üdv

Hello!

Üdv köztünk!!
A képket várjuk!!! nagy vigyor
Sajnos pdf formátumban nincs, de én a cser kiadótól vettem meg, 1200ft náluk, ráadásul vettem más könyvet is. El lehet menni hozzájuk személyesn is, nagyon rendesek voltak, Ők a kiadója annak a westie könyvnek. Itt találod! puszitküld

Westie könyv

PDF-em nincs, de nekem EZ a könyv van meg. Ezt a két könyvet találod a fajtáról.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 1. Csütörtök 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

edo írta:

Az sajnos nincs, de van két könyv, amit szintén érdemes elolvasni:

Jan Fennell - Kutyapszichologia

101 kérdés
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 1. Csütörtök 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

edo írta:
Sziasztok

Hello!

Üdv köztünk!!
A képket várjuk!!! nagy vigyor
Sajnos pdf formátumban nincs, de én a cser kiadótól vettem meg, 1200ft náluk, ráadásul vettem más könyvet is. El lehet menni hozzájuk személyesn is, nagyon rendesek voltak, Ők a kiadója annak a westie könyvnek. Itt találod! puszitküld

Westie könyv
edo
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 1. Csütörtök 9:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok
Vissza az elejére
edo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 29. Kedd 6:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:

Szia,
Gratulálok az édes kis szőrgombóchoz, Happyhez! Nagyon jó egészséget és nagyon sok örömet kívánok nektek! Nagyon Boldog puszitküld
Carlos11
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 28. Hétfő 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:

Jajjj nagyon édes a kiskutya!Mosoly
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 27. Vasárnap 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Adri & Spiky írta:
vikici83 írta:

Happy-nek hívják?

Páromnak még tetszett volna az is hogy whiskey, gombóc meg még egy kettő de mivel közös így az lett ami mindkettőnknek tetszik Nagyon Boldog

Gratulálunk mi is! Nagyon édes! szerelmes

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikici83
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 27. Vasárnap 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
vikici83 írta:

Happy-nek hívják?

vikici83 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 27. Vasárnap 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:

Happy-nek hívják?
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 26. Szombat 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem mi is ilyen aggódósak leszünk egy darabig. Eddig olyan dolgok miatt aggódunk, hogy sír meg hogy mitől lehet az, hogy nem eszik rendesen,amit reggel raktunk ki neki még annak a fele mindig ott van. Arra gondoltunk, hogy nem lehet, hogy a foga miatt nem eszik? Inni elég sokat iszik, azzal nincs baj Mosoly
De egyébként egy kis játékos gombóc, van hogy le se lehet állítani lol furgekutya
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 26. Szombat 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:

Nagyon tüni-bündi, sok örömet kívánok hozzá. (vigyázzatok, most a legkönnyebb elkényeztetni, persze egy kis kényeztetés nem csak a kutyus lelkének, hanem neked is jó Nagyon Boldog és miért is ne szeretgesse az ember a kutyáját, hiszen azért vette.)
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 49 oldal [1213 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 47, 48, 49 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu