Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kezdő westie kutyatulajdonosok
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 49 oldal [1213 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 47, 48, 49 Következő
Szerző Üzenet
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
na talán most lol

Szia, szerintem ne aggódj, aranyos és ez a lényeg. Azért ha ilyen hirtelen nő célszerű lenne neki kálciumtablettát adni (a tapfutar.hu oldalon találsz kutyáknak valót), hogy a csontozata erősödjön, és javaslom, hogy ha felengeded az ágyra, lefelé ne ugorjon, (inkább te tedd le) nehogy megsérüljenek az izületei.
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlosról is megérkeztek a képek!Bár nem lehet normálisan lefényképezni, mert nem bír megülni nyugton egy percig sem! Mosoly
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikici83
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 8:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

na talán most lol
vikici83 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikici83
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 8:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok ne haragudjatok a késői reagálásért.
Most küldök Happyről pár képet Mosoly Most vasárnap készűlt Mosoly
most 3 és fél hónapos
Nem tudom így látszik e hogy mekkora de nagy
Az állatorvos is mondta hogy ilyen nagy westit még nem látott. Azóta hogy ott voltunk eltelt 2 hét és megint nőtt Nagyon Boldog
vikici83 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
Carlos11 írta:
Megérkezett végre az én kiskutyám is Carlos! Mosoly
10hetes gyönyörű és okos kiskutya! Mosoly
Azt nem mondom, hogy jó, mert most is rosszalkodik! Nagyon Boldog
Egy dolog aggaszt csak, nagyon sokat vakarja a bal fülét!
Mitől lehet?
Este teszek fel majd képeket!Mosoly

Szia, ha sokat vakarja a fülét lehet fülgyulladása. Amikor mégy az állatorvoshoz, hogy a chippet átirasd a nevedre mutasd meg a fülét (ha pirosabb mint a másik, akkor már most irány a doki.)
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu

Tegnap mielőtt elhoztuk, akkor lett megfürdetve lehet, hogy csak a bőre száraz kicsit azért vakarózik?
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
Mitől lehet?

Szia, ha sokat vakarja a fülét lehet fülgyulladása. Amikor mégy az állatorvoshoz, hogy a chippet átirasd a nevedre mutasd meg a fülét (ha pirosabb mint a másik, akkor már most irány a doki.)
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
Mitől lehet?

Gratulálunk a KisManóhoz! Legyen részed sok örömben mellette és jó egészséget kívánunk neki! nagytaps baba juhe
Hiába rosszalkodik,nem fogsz tudni haragudni rá...elég ha rádnéz és el is olvadsz. lol Ezért van az,hogy ők "bármit" megtehetnek. Nagyon Boldog ölelések
Puszi nektek és várjuk a fejleményeket. puszitküld
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 9:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mitől lehet?
Vissza az elejére
ritainka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 24. Kedd 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Budapesten vállalok kutyasétáltatást a Ferenc körúthoz közel (onnan bicikivel 30 percen belül elérhető helyen, Pl: Mórizc Zs. körtér, Városliget, Belváros...)

24 éves egyetemista lány vagyok, magam is kutyatulajdonos.

500 ft ot kérek egy órért , rugalmasan tudok alkalmazkodni időpontokhoz.

címem: ritainka@gmail.com tel:705833005
Vissza az elejére
ritainka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 21. Szombat 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
vikici83 írta:
Megmértük az állatorvosnál és 4 kilós
Amint tudok rakok fel képet Mosoly A fényképezőn van csak le van merűlve
amint lesz időm felrakok
Viki

Szia, a 4 kg tényleg nem kevés, de ha nem kövér a kutyus, akkor szerintem ne aggódj, ha ducinak látod, akkor konzultálj a kaja mennyiségéről a dokival és mozgasd a kutyát napi 3-4 órát. futokutyus
puszitküld M&M
www.westimano.blog.hu
ui várjuk a képeket Nagyon Boldog

Sziasztok!

Még nagyon fiatal a kutyus, ha 3 hónapos, akkor 12-13 hetes körül van, szerintem a 3-4 óra mozgatás ebben a korban elég drasztikus, mivel most alakulnak az ízületei, a csontozata...és még elég sokat is alszik ilyenkor a bébi.

Ha annyira kövér lenne,hogy be kell avatkozni,akkor szerintem mondta volna a doki, hogy mit kellene tenni.
Na meg aztán a testméretére, vagy a súlyára mondta az orvos, hogy nagy..?
Általában a "kölyökhájat" a kamaszkor körüli "nyúláskor" le is dobják magukról, úgyhogy valószínűleg nem fog elhízni a kispasi. Mosoly Szóval szerintem emiatt ne aggódj. Mosoly

puszitküld
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 21. Szombat 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
amint lesz időm felrakok
Viki

Szia, a 4 kg tényleg nem kevés, de ha nem kövér a kutyus, akkor szerintem ne aggódj, ha ducinak látod, akkor konzultálj a kaja mennyiségéről a dokival és mozgasd a kutyát napi 3-4 órát. futokutyus
puszitküld M&M
www.westimano.blog.hu
ui várjuk a képeket Nagyon Boldog
Vissza az elejére
vikici83
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 20. Péntek 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

amint lesz időm felrakok
Viki
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 20. Péntek 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Sziasztok!
Voltunk az állatorvosnál megkapta az utolsó oltást és a chipet is Mosoly
De kiderült, hogy csak egy heréje van szegénykémnek Összezavart Összezavart
Azt mondta az állatorvos hogy 3 hónap múlva vigyük vissza és meglátjuk mi van mert 50 50 % hogy még lejöhet a másik is
Meg azt mondta hogy a korához képest nagy. Mekkorának kell lennie egy 3 hónapos westinek?
Viki

Szia, ha három hónapos és az egyik heréje nincs a zacsiban, akkor igen kevés az esélye, hogy leszálljon. Készüljetek az ivartalanítási műtétre. (Nálunk is ez történt) Hány kilós a kutyusod? Tegyél fel friss képet róla.
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu

ui: nézd meg Prézli, Marco és az én blogomban, hogy a mi kutyáink mekkorák voltak 3 hónaposan és akkor könnyebben tudsz viszonyítani.
Vissza az elejére
vikici83
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 19. Csütörtök 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Voltunk az állatorvosnál megkapta az utolsó oltást és a chipet is Mosoly
De kiderült, hogy csak egy heréje van szegénykémnek Összezavart Összezavart
Azt mondta az állatorvos hogy 3 hónap múlva vigyük vissza és meglátjuk mi van mert 50 50 % hogy még lejöhet a másik is
Meg azt mondta hogy a korához képest nagy. Mekkorának kell lennie egy 3 hónapos westinek?
Viki
orsy23
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 9. Hétfő 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edo!

Megkérdezhetem mi a kenelneve a kis Lüszinek?Nem White Rangers?
Üdv:Orsi
Vissza az elejére
orsy23 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katalin81
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 4. Szerda 18:59    Hozzászólás témája: Snoopy
Téma leírása: képek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snoopykám alias Eperke(imádja az epret)

(Az Enter ingyen van, lehet bátran tenni a képek közé. Köszönöm. Admin. 2010.08.08.16.26.)
Vissza az elejére
Katalin81 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 4. Szerda 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikici83 írta:
Sziasztok!
Egy fura dologról kérdeznélek titeket. pirul
Miután haza hoztuk a kutyust, rá egy két héttel észre vettem hogy a kutya fenekénél egy kis sávban ami olyan 3 4 cm hosszú volt bebarnúlt a szőre.
Ez elmúlt de a gerince mentén még mindig barna, ezt nem úgy gondolom hogy nagyon csak nagyon halványan barna de még is az. Ma reggelre (tegnap még tényleg nem láttam) a jobb szeme felett egy kis részen ugyan úgy halványan bebarnúlt. ez mitől lehet? Elmúlik ez is neki? A gerincénél is? mert ott már régebb óta olyan, kb 2-3 hete. Mi ez az egész barnulás? Mert nem értem Embarassed

Ezek a foltok csak a pigmentek. Mosoly Ne aggódj, semmi baja!

http://zizuwestie.blog.hu/
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikici83
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 4. Szerda 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egy fura dologról kérdeznélek titeket. pirul
Miután haza hoztuk a kutyust, rá egy két héttel észre vettem hogy a kutya fenekénél egy kis sávban ami olyan 3 4 cm hosszú volt bebarnúlt a szőre.
Ez elmúlt de a gerince mentén még mindig barna, ezt nem úgy gondolom hogy nagyon csak nagyon halványan barna de még is az. Ma reggelre (tegnap még tényleg nem láttam) a jobb szeme felett egy kis részen ugyan úgy halványan bebarnúlt. ez mitől lehet? Elmúlik ez is neki? A gerincénél is? mert ott már régebb óta olyan, kb 2-3 hete. Mi ez az egész barnulás? Mert nem értem Embarassed
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 4. Szerda 7:35    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok
Téma leírása: étkezés
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katalin81 írta:
Sziasztok!

Kezdő westi tulajdonos vagyok, imádom a kis drágámat, 13 hetes már. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mennyi tápot adtok adtatok a kutyutoknak ilyen idős korában? Én 3szor adok neki 3-4 evőkanál szárazat(ALKALMANKÉNT ENNYIT), de úgy tűnik; mintha feneketlen lenne a gyomra, mindig kaját keres, szimatol és mindent megeszik. Lehet keveset adok neki?Köszönöm a válaszokat előre is

Szia!
Nagyon kevés,a westie előtt mindig legyen ott a kaja nem fogja halálra enni magát,bár most lehet,h falni fog mivel keveset kapott eddig.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katalin81
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 3. Kedd 23:36    Hozzászólás témája: Sziasztok
Téma leírása: étkezés

Sziasztok!

Kezdő westi tulajdonos vagyok, imádom a kis drágámat, 13 hetes már. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mennyi tápot adtok adtatok a kutyutoknak ilyen idős korában? Én 3szor adok neki 3-4 evőkanál szárazat(ALKALMANKÉNT ENNYIT), de úgy tűnik; mintha feneketlen lenne a gyomra, mindig kaját keres, szimatol és mindent megeszik. Lehet keveset adok neki?Köszönöm a válaszokat előre is
Vissza az elejére
Katalin81 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 26. Hétfő 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Nikol-Zizu"]
Carlos11 írta:
Nikol-Zizu írta:
Carlos11 írta:
Ime a kölykök...Mosoly
Itt már majdnem egy hónaposak és már ott van köztük valahol az én kiskutyám is!Mosoly
Már nincs egy hónap és végre hazahozhatom!Mosoly

http://web-18.citromail.hu/view_attach.php?mid=1065&part=1.4&rand=7707&mime=image%2Fjpeg&mb=harczb%40citromail.hu&vip=34f344d7f4740140dc70b33b18d75a605

Nekem nem nyitja meg a linket. Szomorú Pedig megnéztem volna a kutyust.

Nagyon édes tündérmackók. Amikor még Zizu is ilyen pici volt..... És fiú vagy kislány lesz a tied?

Kisfiú! pirul
Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 26. Hétfő 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Carlos11"]
Nikol-Zizu írta:
Carlos11 írta:
Ime a kölykök...Mosoly
Itt már majdnem egy hónaposak és már ott van köztük valahol az én kiskutyám is!Mosoly

http://web-18.citromail.hu/view_attach.php?mid=1065&part=1.4&rand=7707&mime=image%2Fjpeg&mb=harczb%40citromail.hu&vip=34f344d7f4740140dc70b33b18d75a605

Nagyon édes tündérmackók. Amikor még Zizu is ilyen pici volt..... És fiú vagy kislány lesz a tied?

Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 26. Hétfő 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Carlos11 írta:
Ime a kölykök...Mosoly

Hát mert bénázok és nem tudtam feltenni úgy, hogy egyből megjelenjen! pirul
Most talán jó?!

Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 26. Hétfő 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
Ime a kölykök...Mosoly

Legutóbb Nikol-Zizu szerkesztette (2010 Júl. 26. Hétfő 15:28), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 26. Hétfő 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ime a kölykök...Mosoly

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 49 oldal [1213 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 47, 48, 49 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu