Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 31. Vasárnap 12:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Shar pei: ha segítség kell
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 13 oldal [301 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 11, 12, 13 Következő
Szerző Üzenet
logitech30
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 3. Szombat 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket abban kérni,hogy van egy 1 éves shar-pei kutyám akinek a pofája alján piros pici hólyagok jelentek meg ,sűrűn vakaródzik, rágja folyamatosan a lábát és hullik a szőre valamint ahol a szőre ki van hullva középen seb van és a pofiján is kezd kopni.Kérlek benneteket ha valaki tudja mi lehet írjon a logitech30@citromail.hu-ra.
Előre is Köszi Mosoly
Vissza az elejére
logitech30 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
logitech30
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Szept. 3. Szombat 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket abban kérni,hogy van egy 1 éves shar-pei kutyám akinek a pofája alján piros pici hólyagok jelentek meg ,sűrűn vakaródzik, rágja folyamatosan a lábát és hullik a szőre valamint ahol a szőre ki van hullva középen seb van és a pofiján is kezd kopni.Kérlek benneteket ha valaki tudja mi lehet írjon a logitech30@citromail.hu-ra.
Előre is Köszi Mosoly
Vissza az elejére
logitech30 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liza40
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Márc. 11. Péntek 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

használtatok már shar pei kutyusnál kullancs ellen nyakörvet? Ha igen melyiket?
Köszi a tanácsokat előre is.
Vissza az elejére
liza40 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sissy89
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 18. Péntek 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alpokalja írta:
Sissy89 írta:
Alpokalja írta:
Szia!
http://www.hungarovet.com/?p=1442

Valószinű harder mirigy,vagyis a harmadik szemhéj mirigye elöesése. Vidd el orvoshoz mindenképp.
Hány kilós?
Erika

Szia
Sajnos nem tudom megmérni a súlyát,mert nincs mivel.De a marmagassága 30cm.

Nincs személyi mérleged? Rá állsz elöször te,utánna meg a kutyussal.

Meg lett mérve a kutyus 7kg.Amióta írtam már a szeme is meg lett operálva.Mosoly
Vissza az elejére
Sissy89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 6. Vasárnap 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sissy89 írta:
Alpokalja írta:
Szia!

Valószinű harder mirigy,vagyis a harmadik szemhéj mirigye elöesése. Vidd el orvoshoz mindenképp.
Hány kilós?
Erika

Szia

Nincs személyi mérleged? Rá állsz elöször te,utánna meg a kutyussal.
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sissy89
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 5. Szombat 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alpokalja írta:
Szia!

Hány kilós?
Erika

Szia
Vissza az elejére
Sissy89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sissy89
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 5. Szombat 15:45    Hozzászólás témája: Re: a
Téma leírása: as
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hellboy írta:
Sissy89 írta:
Sziasztok!

Nekem van egy 4 hónapos shar-peiem és valamiért megállt nőni.Meg a szeme be van gyulladva és mindkét szemén kinőtt valami daganat.Azt szeretném tudni,hogy a szemhéj felvarráson van e valami más módszer?Meg,hogy mitől lehet az,hogy nem nő?Pedig eszik rendesen.

szia!
A növekedésben annyit szeretnék neked segíteni,hogy a shar-pei nem nagy kutya! Bár nem tudom,hogy az én shar-pei-em mikor állt meg a nővésben de most 7 hónapos és nem nől tovább.
De általába fajtol függően 6 hónapos korba megáll a nővekedés.

Hát az enyém 4 hónapos és elég pici(szerintem).
Vissza az elejére
hellboy
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 5. Szombat 14:08    Hozzászólás témája: a
Téma leírása: as
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sissy89 írta:
Sziasztok!

Nekem van egy 4 hónapos shar-peiem és valamiért megállt nőni.Meg a szeme be van gyulladva és mindkét szemén kinőtt valami daganat.Azt szeretném tudni,hogy a szemhéj felvarráson van e valami más módszer?Meg,hogy mitől lehet az,hogy nem nő?Pedig eszik rendesen.

szia!
A növekedésben annyit szeretnék neked segíteni,hogy a shar-pei nem nagy kutya! Bár nem tudom,hogy az én shar-pei-em mikor állt meg a nővésben de most 7 hónapos és nem nől tovább.
De általába fajtol függően 6 hónapos korba megáll a nővekedés.
Vissza az elejére
hellboy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 3. Csütörtök 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Hány kilós?
Erika
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sissy89
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 3. Csütörtök 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
Jatya1
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 27. Kedd 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Most fogom elhozni a 6 hetes kiskutyát(fiú)
Adjatok már tanácsokat,hogy mi az amit szem előtt kell tartani,és tartási tanácsokat,trükköket.
Előre is köszi.
Vissza az elejére
Jatya1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
max
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 22. Csütörtök 23:28    Hozzászólás témája: Önkénteseket keresünk! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Önkénteseket keresünk!

Süsü

és Mushu

gazdához kerülési esélyeit javítaná, ha iskolába járhatnának, de erre nincs kapacitásunk Szomorú Mindkét eb a Strázsában lakik (Népliget), ott helyben kéne legalább heti két foglalkozásra bevinni őket.
Mindkét kutya jó fej - amúgy shar-pei módra - de neveletlenek, szocializálatlanok.
Kérjük aki be tudna vállalni pár foglalkozást hívja Annát a 30/500-0209 számon!
Köszönjük!
Vissza az elejére
max jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nylontacsko
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 21. Szerda 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Szia!
Kép nélkül elég nehéz megállapítani a dolgot. Csak belül vagy kívül is látszik?
Nekem van egy elharapott nyelvű kutyám Mosoly Baby korbána ráharapott a nyelvére (még nem nálam volt) és így egy 1,5 cm-es csík kettészeli a nyelve egyik oldalát, mivel problémát nem okoz, látványosnak nem látványos, én úgy hagytam. Össze lehetett volna varratni, de tökéletesen fölöslegesnek találta az orvos is. Hozzáteszem, a kutya showkutya és soha, semmilyen problémát nem okozott még kiállításon sem ez a kis s "szexepil". Ha tudnál képet mutatni, többet tudnánk segíteni....

Köszönöm a választ.
Igyekszem lefényképezni, bár elég nehezen "áll a kamera elé", mert neki mindig izegni-mozognia kell Nagyon Boldog
Aztán majd valahogy megoldom az ide való képfeltöltést is, mert ahogy most nézegetem nem olyan egyszerű (nekem).
nylontacsko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 21. Szerda 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nylontacsko írta:
Sziasztok.
Ez a mafla Frodo (mert ez a Kutya neve), kiharapott egy darabot a saját szájából. Konkrétan a jobb száj-lebenyéből (remélem jól írtam Nagyon Boldog )
Találkozott már valaki hasonló "jelenséggel"?
Célszerű lehet orvost hívni hozzá? (megj.: nem egy életveszélyes felület hiányzik, de látványos)
Köszi a válaszokat.

Szia!
Kép nélkül elég nehéz megállapítani a dolgot. Csak belül vagy kívül is látszik?
Nekem van egy elharapott nyelvű kutyám Mosoly Baby korbána ráharapott a nyelvére (még nem nálam volt) és így egy 1,5 cm-es csík kettészeli a nyelve egyik oldalát, mivel problémát nem okoz, látványosnak nem látványos, én úgy hagytam. Össze lehetett volna varratni, de tökéletesen fölöslegesnek találta az orvos is. Hozzáteszem, a kutya showkutya és soha, semmilyen problémát nem okozott még kiállításon sem ez a kis s "szexepil". Ha tudnál képet mutatni, többet tudnánk segíteni....
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nylontacsko
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.
Ez a mafla Frodo (mert ez a Kutya neve), kiharapott egy darabot a saját szájából. Konkrétan a jobb száj-lebenyéből (remélem jól írtam Nagyon Boldog )
Találkozott már valaki hasonló "jelenséggel"?
Célszerű lehet orvost hívni hozzá? (megj.: nem egy életveszélyes felület hiányzik, de látványos)
Köszi a válaszokat.
nylontacsko jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 15. Kedd 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zotya199102 írta:
sziasztok
most regisztráltam erre a fórumra és az bánt hogy meghalt ma reggelre a shar pei-jem most lett volna 3 hónapos és nagyon kíváncsi lennék rá hogy miért történt.
eggyik napról a másikra eggyiknap még csak búslakodott de ma reggelre meghalt szegénykém.
Azt akarom kérdezni végülis hogy lehet e az az oka hogy a szülei eggy testvérek magyarul beltenyésztéssel jöttek létre

előre is köszönöm a segítséget

Szia!
Vidd el boncoltatni, máshonnan nem tudhatod meg, hogy mi a hirtelen halálának az oka... A szülei egy apától és anyától voltak???????....
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zotya199102
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 14. Hétfő 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
most regisztráltam erre a fórumra és az bánt hogy meghalt ma reggelre a shar pei-jem most lett volna 3 hónapos és nagyon kíváncsi lennék rá hogy miért történt.
eggyik napról a másikra eggyiknap még csak búslakodott de ma reggelre meghalt szegénykém.
Azt akarom kérdezni végülis hogy lehet e az az oka hogy a szülei eggy testvérek magyarul beltenyésztéssel jöttek létre

előre is köszönöm a segítséget
Vissza az elejére
zotya199102 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Velcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anubarak írta:
Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalra mert van egy nagy problámám a shar-pei kutyusomal.
Az enyém 2.5 éves szuka és lassan egy honapja 6kg-ot fogyott és bármit megvetett azt ki is hányta. Elvittük töbször is orvoshoz, de most legutoljára vizsgálták ki rendesen (ultrahang,vérkép stb.) és a doki azt mondta hogy a veséjével van baj, ez ilyen örökletes betegség és felmerült az elaltatás is. Azé irok most ide hogy nem-e tud valaki erröl valamit mondani, vagy meglehet-e menteni vagy hasonlo...
Elöre is köszönöm!

Szia
Ez egy elég kihalt fórum.Szerintem inkább regisztrálj ide:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9081201&la=89348370

itt biztos segítenek!
Vissza az elejére
Velcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anubarak
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalra mert van egy nagy problámám a shar-pei kutyusomal.
Az enyém 2.5 éves szuka és lassan egy honapja 6kg-ot fogyott és bármit megvetett azt ki is hányta. Elvittük töbször is orvoshoz, de most legutoljára vizsgálták ki rendesen (ultrahang,vérkép stb.) és a doki azt mondta hogy a veséjével van baj, ez ilyen örökletes betegség és felmerült az elaltatás is. Azé irok most ide hogy nem-e tud valaki erröl valamit mondani, vagy meglehet-e menteni vagy hasonlo...
Elöre is köszönöm!
Vissza az elejére
Anubarak jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arisztotelész
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 8. Szerda 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Andi és Molly!

Mit is mondhatnék erre lol nagytaps.
Talán azt hogy te is beleestél egy hasonlatos szituációba. Hiszen ha jobban megnézed nem csak fővárosi orvosok vannak megemlítve ezen az oldalon!
Tehát nem mindenki fővárosi vagány rock.
És nem szeretném egyik doki munkáját sem bírálni, csak felhívni a figyelmet arra hogy mennyire különbséget tesznek kutya és kutya között, és sokszor hiába tenne meg a gazdi bármit kis kedvence egészségéért!!!
Vissza az elejére
Arisztotelész jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arisztotelész
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 8. Szerda 7:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Andi és Molly!

Mit is mondhatnék erre lol nagytaps.
Talán azt hogy te is beleestél egy hasonlatos szituációba. Hiszen ha jobban megnézed nem csak fővárosi orvosok vannak megemlítve ezen az oldalon!
Tehát nem mindenki fővárosi vagány rock.
És nem szeretném egyik doki munkáját sem bírálni, csak felhívni a figyelmet arra hogy mennyire különbséget tesznek kutya és kutya között, és sokszor hiába tenne meg a gazdi bármit kis kedvence egészségéért!!!
Vissza az elejére
Arisztotelész jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Andi és Molly
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 6. Hétfő 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia kedves Arisztotelész!
Azért mert Te nem vagy meg elégedve Seregi és Egerszegi doktorral,még nem kéne így beszélni róluk!
Nekem is van egy sharpom,és el kell,hogy mondjam,mielött megismertem Seregi dokiékat,egy kissebb vagyont költöttem a kutyámra. Érdekes Ők 2hét alatt rendbe hozták. Én sem szidom az előző dokikat,és nem járatom le Őket nyilvánosan!
Vissza az elejére
Andi és Molly jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arisztotelész
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Természetesen akinek nem inge, nem veszi magára. nyelvnyújtás szomorúangyal
Vissza az elejére
Arisztotelész
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Természetesen akinek nem inge, nem veszi magára. nyelvnyújtás szomorúangyal
Vissza az elejére
Arisztotelész
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Hát nem mondanám hogy segítettek.
Természetesen egy nagyon kedves és lelkiismeretes doki segített a kutyinkon. Aki a világ legszebb és legokosabb kutyija. A dokiról csak annyit akihez először vittük (hiába van a sharpeisection oldalán, mint ajánlott orvos), nem ajánlanám senkinek. De ahogy tapasztalom mindenütt csak az számít tenyésztő vagy-e, törzskönyves-e a kutyusod. Itt is a "nagy tenyésztők" legyezgetik a hiúságukat és próbálnak jópofa és hasznos tanácsokat adni. Szerintem az egyre inkább elszaporodni tűnő shar pei beltenyészet helyett inkább meg kellene becsülni és feltétel nélkül szeretni állatainkat, és nem a "könnyű" pénzhezjutást látni bennük.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 13 oldal [301 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 11, 12, 13 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu