Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Feb. 25. Kedd 14:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Trilla (296/2007)
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [80 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
Rózsa
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 24. Szombat 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mindenki!

Most, mialatt a sorokat írom, Trillus és Sóhaj új barátokra (jóképű srácok!!) tett szert. Nagy figyelmet keltettek Ők ketten a helyi fiúk körében kapásból négy fiú (azaz 3 és fél) verseng a csajok kegyeiért. Nagyon-nagyon édesek mindannyian, de a legédesebbek csakis a mi kis drágáink.
Az első napunk, főleg az első éjszakánk a lehető legjobban alakult. Azt hittük, hogy Sóhaj lesz a kemény dió, de inkább Trillus bizonyult annak. Nem tudom, miből fakad Trillusnak a kőtől (metlahi) való félelem, de sajnos nem mer rálépni. Csak a szőnyeg szélén áll és sír, ha tovább akar haladni. Na ennek megoldásaként tágítottuk a haladási terét a kis drágának. Éjnek évadják a rengeteg zsák közül (tudniillik közvetlen költözés után-közben vagyunk, szerintem sokan vannak akik tudják miről van szó, mert már átélték ezt a kaotikus zűrzavart), szóval kikotorgattuk az összes létező rongyszőnyeget, tettünk be a kandalló mellé, a nagyszobába, a folyosóra. Így már nem volt sírás. Hajnali kettőkor hazajött a fiam. Tartottam tőle, hogy szóváteszi a kutyabentlétet, de hihetetlenül klasszul fogadta, megszeretgette a lányokat, nagyon tetszett neki Sóhaj. Összehaverkodtak egymással. Trillus ugyan úgy kedves volt, kezdetben védte a Lackótól Sóhajt, egyfolytában közéjük állt. Egyszer elmordulta magát, de nem volt semi gond. Sóhaj puszit osztott, de észbekapott néha, hogy elfelejti a szerepét, miszerint neki félnie kellene, és akkor jött a félős jelenet. Kettő útán még kimentünk sétálni a kertbe, nagyon élvezték, és olyan hálás pillantásokat küldtek, meg puszikat, hogy csak na. Ja és én sem féltem kint már, nem voltam egyedül, bánta a fene a kis kígyócsaládot, hogy csuszkamuszkál-e vagy sem. Utána bementünk és végigaludtuk az este hátralevő részét szó nélkül. (SÓHAJ IS HORKOL!!!! DE PISZKOSUL!!!!! TÚL TESZ TRILLÁN! ) 6-7 körül Attila kiment a szobából és....... Képzeljétek!!! Sóhaj betolakodónak nézte és bőszen megugatta. Én azt hittem Trillus volt, de nem! Sóhaj védte a területet.
Reggelire becsaptak egy adag szalámit és továbbra is körülöttünk voltak. Arra gondoltam, hogy kimegyünk a kerítésekhez, töviről-hegyire meglessük, hogy vannak-e lukak, mind befoldoztuk, kijavítottuk. Akkor megbeszéltem a két kis csillaggal, hogy ki fogunk menni hancúrozni az udvarra póráz nélkül, lesz, ami lesz.
Megdöbbentő volt, ahogy Sóhajjal kommunikálni tudtam. Nézett-nézett, osztogatta a puszikat és kaptam tőle..... egy pacsit.... csak úgy. Mikor kimentünk, Trillus azonnal felfedező útra indult, meg-megállt, mintha Sóhajt hívta volna. Ő meg elindult felé, de pár méter után visszajött hozzám, én ültem a füvön, ő pedig mindig a hátam mögé, majd a hónom alá bújt. Majdnem elsírtam magam, olyan drága volt. Trillus, miután látta, hogy Sóhaj biztonságban van, ment ismerkedni a Szomszéd bácsival és az ő kutyusaival.
A bejövetellel nincs semmi gond, egyiknek sincs esze ágában megszökni, nagyon keresik a közelségünket, főleg Sóhaj az enyémet. A folyosón érzi jelenleg a legnagyobb biztonságban magát. Trillus szeret a kandallóhoz bespacirolni, de egy kis idő után inkább a hűvös helyet keresi.
Most, ahogy elnézzük őket, a legboldogabb embereknek érezzük magunkat a világon! Két csodaszép, okos kis teremtmény van velünk, ragyogóan süt rájuk a napocska, és Trillus által ásott két kis gödröcskében szundikálnak, lesnek minket, lóg a nyelvecskéjük és.....mosolyognak!!!!!!! Trilla akár egy szoboristenség, Sóhaj, mint egy fekete gyémánt, úgy csillog a bundikája.
Hát mit mondjak? Meg vagyunk hatódva és semmi sem jut az eszünkbe, csak annyi: KÖSZÖNJÜK NEKTEK MINISEK!!!

Képek készültek, próbálunk feltenni, csak egy kis türelmet kérünk, mert itt még semmi sem egyszerű eset!

Puszi mindenkinek immár ötünktől!
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 23. Péntek 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

F9-re értünk haza,mert a GPS kicsit meghülyült..és vagy 5x kellett újraindítanunk,mert folyton azt írta ki,hogy nincs útvonal Pestre :)18 :)18

No szóval..majdnem dél volt,mikor elindultunk örökbeadni Trilláékat... még a sarkon lévő kisboltig se jutottunk el,mikorra is Trillus elkaparta maga alólaz összes takarót és a kocsiba kakkantott :)29 .. takarítás..és újraindulás.

Kb fél úton jártunk,amikor is egy öngyilkos merénylő áldozatául estünk majdnem... ugyanis egy szitakötő repült a kocsinak... a szárnya pedig beakadt az ablaktörlő lapát alá :)63
Amint tudtunk félreálltunk és kiszedtük

Letettük egy farönkre..reméljük minden gond nélkül tovább tudott szállni

Gyönyörű helyeken jártunk...

Aztán végre megérkeztünk,ahol is már nagyon nagyon várták Trillát és Sóhajt is :)22
Trilla kb 2perc alatt feloldótott,Sóhajnak még kell idő..de majd még mesélek erről is :)21

Bent a lakásban... Trilla pl nem mert rálépni a kőre :)27 :)20 Olyanokat ugrott a szőnyegről,hogy mi csak néztünk... Sóhaj pedig kezdett lassan oldódni.
Először megpróbált elcsenni egy zacskó zsepit..majd magától bement a hálóba,ahol is a jó meleg cserépkályha van(nem hülye :)53 )

Aztán,amíg mi megebéletünk :)46 igazi jó kis házi füstöltcsülkös babgulyást..addig Sóhaj elkezdte puszilgatni Trillust...

Aztán mikor megkaptuk az 5literes jó kis házi szilvalekvárunkat és elköszöntünk Rózsáéktól(kb 2 perc)... azalatt az idő alatt Sóhaj pár dolgot már le is szedett :)53 :)53
Szóval elkezdett oldódni :)21

Szerintem minden rendben lesz,mert Rózsáék nagyon nagyon türelmesek...és imádják a két gyönyörüségünket!

Nagyon sok sok boldogságok nekik :)22
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsoffi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 23. Péntek 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon várjuk a híreket puszitküld
Vissza az elejére
zsoffi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 17. Szombat 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma mindenki elbúcsúzott Trillustól és Sóhajtól, ugyanis péntek este már "otthon" alszanak lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 2. Péntek 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Rúzsa!

Mi is várjuk már a nagy napot, hisz az a legszebb az életünkben, amikor egy igazi, szerető családot tudunk a védenceinknek találni. Patina 9-én utazik gazdához, reméljük Trillusék is követik hamarosan. Köszönjük és kösd csak a kis melegítőt. Nem nevetünk. puszitküld
Vissza az elejére
Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 2. Péntek 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem annyira, de annyira hiányoznak! Sír vagy nagyon szomorú Bár csak ott lehetnék holnap Náluk, Velük, Nálatok, Veletek! Na talán majd a legközelebbi rendezvénykor, mert már a költözésre készülünk. No meg a kutyusok tartására. lol Körbejártam a kutyiboltokat, hogy "haladjak a korral"... Édes pofa dolgok vannak, jó kis játékok - bár lehet, hogy a laszti és a rongyocska a menő - és rengeteg féle kajesz. Hát először megpróbáljuk a tápot egy kis hazaival megbolondítva, meg azért járni fog a jutifalat is... Trillusnak a gyógyszerbeszerzés, mert ugye most már elég változékony az idő, megviselheti a puklikáit, arra is gondoltam, hogy kötök neki kis helyes aerobik zoknit (ne tessék kinevetni!! lol )
Szóval ilyen gondolatok foglalkoztatnak mostanság minket és ez szuper érzés! Mint egy babavárás.

Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 2. Péntek 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem annyira, de annyira hiányoznak! Sír vagy nagyon szomorú Bár csak ott lehetnék holnap Náluk, Velük, Nálatok, Veletek! Na talán majd a legközelebbi rendezvénykor, mert már a költözésre készülünk. No meg a kutyusok tartására. lol Körbejártam a kutyiboltokat, hogy "haladjak a korral"... Édes pofa dolgok vannak, jó kis játékok - bár lehet, hogy a laszti és a rongyocska a menő - és rengeteg féle kajesz. Hát először megpróbáljuk a tápot egy kis hazaival megbolondítva, meg azért járni fog a jutifalat is... Trillusnak a gyógyszerbeszerzés, mert ugye most már elég változékony az idő, megviselheti a puklikáit, arra is gondoltam, hogy kötök neki kis helyes aerobik zoknit (ne tessék kinevetni!! lol )
Szóval ilyen gondolatok foglalkoztatnak mostanság minket és ez szuper érzés! Mint egy babavárás.
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 30. Szerda 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Drukkolunk és várjuk jelentkezésed, h mikor vihetjük a szerencséseket. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 30. Szerda 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon szuper lesz minden! Trillus álomkutyus (érdekes, hogy mennyire fontos nála az érintés, akár kapja, akár adja - pl. a képen, ahogyan a kis "kezét" a karomra tette, vagy a fejecskéjét teljes súlyával a kezembe nyomta és elaludt), Sóhaj szintén, még akkor is ha kissé fél (édes volt, ahogyan félve jött hozzám közelebb-közelebb és jutott pusziból bőven Tőle), Trillus biztosan fog neki segíteni és látni fogja majd, hogy nem kell tőlünk félni. Nagyon akar jó kutyus lenni és szerintem nagyon igényli a szeretetet. Biztos vagyok benne, hogy mindenben követni fogja Trilluskát. (Remélem a horkolásban nem lol ) Hiszen ha jól láttam Trilla a "MAMI"-ja. Remélem hamar feloldódnak, beilleszkednek - beilleszkedünk! - egymás életébe. És ha már minden tökéletes, szerintem Blájen - drága kis Blájen! Egyfolytában lelkiismeret furdalásom van miatta - csatlakozhat majd hozzánk. Nem tudom miért, de nagyon erősen úgy érzem, hogy őt is úgy tudnánk szeretni, ahogy e két kislányt. Ők mindhárman egyforma lelkületű kis lények, nagyon-nagyon jó kutyusok. Imádjuk Őket!
zsoffi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 30. Szerda 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rózsa írta:
Sziasztok!

Hát nem egy egyszerű eset a költözés, de már végre minden le van szervezve. Most már csak reménykedünk, hogy el tudom vezetni a teherautót. fejvakar Aztán pár nap és jöhetnek a lányok!!! lol Nagyon-nagyon várjuk őket!! Addig még egy ici-pici türelmet kérünk és sok-sok simit Trillusnak, Sóhajnak és természetesen Blájennek. (No meg a többieknek is...)

Mi is nagyon várjuk már, hogy Trilla hazaérhessen végre! Olyan szeretetreméltó kutya, biztos vagyok benne, hogy sok örömöt fog okozni nektek. Sóhaj pedig végre megismerheti az igazi életet. puszitküld
Vissza az elejére
zsoffi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 30. Szerda 4:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Hát nem egy egyszerű eset a költözés, de már végre minden le van szervezve. Most már csak reménykedünk, hogy el tudom vezetni a teherautót. fejvakar Aztán pár nap és jöhetnek a lányok!!! lol Nagyon-nagyon várjuk őket!! Addig még egy ici-pici türelmet kérünk és sok-sok simit Trillusnak, Sóhajnak és természetesen Blájennek. (No meg a többieknek is...)
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 13. Vasárnap 14:26    Hozzászólás témája: Re: Trilla
Téma leírása: Ami azon a bizonyos Napon történt
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat és nagyon-nagyon várjuk, hogy Trilla mielőbb hozzátok költözhessen, annyira megérdemelné, olyan jó kutya. És annak különösen örülünk, hogy ilyen szimpatikus gazdik jelentkeztek rá. Elkezdhetjük vágni a centimétert. Nagyon Boldog és bár tudjuk, hogy messzire költöztök, azért bármikor, ha valamelyik szombaton Pesten jártok, szeretettel fogadnánk Benneteket. puszitküld
Vissza az elejére
Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 13. Vasárnap 11:44    Hozzászólás témája: Trilla
Téma leírása: Ami azon a bizonyos Napon történt
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Végre! Eljött a várva várt Minis Nap!
Hosszú út és egy jó kis izgalmas eltévedés után, valahol a XVII. kerületben - miután megpillantottunk két fiatal lányt egy-egy póráz végén, a másik végén egy-egy kutyussal - nagy örömmel nyugtáztuk, hogy jó helyen járunk, megérkeztünk a Noé Minimenhelyére!
Ami a kocsiból történő kiszállás után fogadott minket, leírhatatlan! A szabadban kutyusok szaladgáltak, játszadoztak, közöttük gondozók, látogatók nevetgéltek, beszélgettek. Rögtön észrevehető volt, hogy a kapcsolat kutyus és ember között teljesen más, mint amit addig láttunk. Az egész úgy tűnt, mintha mindenki (legyen az 4, 3, vagy 2 lábú) egy igazi CSALÁD egyenrangú és boldog tagja lenne. Hihetetlen szeretet áradt mindenkiből.
A legnagyobb élményt számunkra Trilla nyújtotta, bár a sétáláskor mintha nem sok figyelmet fordított volna ránk, inkább jelölési feladatainak tett eleget, bár azért néha pacsi-puszi gesztussal jelezte, hogy örül nekünk és a simiknek. Egy kis kerülő után visszafordultunk, hogy kis vizet igyon és megvártuk az etetést, amiben igazán jó volt egy picit segédkezni, jó étvágyat kívánni a kis drágáknak. Ebéd után a kennelben Trilláztunk, Trilláztunk, Trilláztunk... egészen addig, amíg el nem aludt rajtam úgy, hogy közben megbeszéltük a világ dolgait, fogtam a kis fejét és nyiff, már aludt is.
Ez a kutyus BORZALMASAN TUD HORKOLNI!!!!!! Pont nekünk való kislány! Én is egyik pillanatról a másikra alszom el, a párom horkol, kell ettől nekünk megfelelőbb kutyus?! Na és a hangja!! Hogyan szorulhatott ilyen bájos kutyalányba ilyen érces mély hang? Felfoghatatlan! És IMÁDNIVALÓ!!!!! Miközben horkolt, Sóhaj egyfolytában ellenőrizte az ő "pótmamáját", vajon mit csinálok vele, vajon minden rendben van-e. Amikor nem figyelt az ijedtségére - és ez jó párszor előfordult - sok-sok puszival halmozott el, nagyon édes volt, azt hiszem - mivel annyira ragaszkodik Trillushoz - ő is majd a mi kutyusunk lesz.
Hú! És el ne felejtsem! A puszikról még annyit, hogy Rasha-tól bekaptam egy akkora nyelves puszit, hogy csak na! Azért ezt átpasszoltam volna szívesen Attilának, de hát ugye ami megtörtént, az megtörtént...
Köszönjük Nektek Noésok, Minisek azt az önfeláldozó munkát, szívet, lelket adó szeretetet, amivel megteremtettétek ezt a kis Édenkertet az ottlakóknak, aminek mi is - ha csak egy ici-pici ideig is - részesei lehettünk!

Próbálok feltenni most pár képet, az előbb nem sikerült. Ha most sem, tud valaki segíteni? Köszi!

Ismerkedés

"Nem mondod, hogy...!"

Indulunk sétálni

Séta után egy korty víz aranyat ér

Jó étvágyat Trilluska!

Megbeszéltük a világ dolgait...

...Te is azt érzed, amit én?...Te az enyém, én a Tied...

Az a bizonyos horkolás!

És ha kis időre is, a búcsú fájdalmas volt.

Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 29. Szombat 4:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsoffi írta:
Rózsa írta:
Kedves Mindenki!
Kis családunk beleszeretett e Szépségbe (azok a kissé lelógó fülecskék, és az a szívig hatoló értelemmel teli, szeretetéhes tekintet!!), így hát döntöttünk.
Kissé messze lakunk, Békés megyében, egyszer már terveztük a "Minis" utazást, ami sajnos meghiúsult, azonban 12-én elindulunk és csak reménykedni tudunk, hogy elnyerjük majd Trilla szimpátiáját és elfogad minket gazdinak.
Bízom benne, hogy nem megy ki ezidő alatt Németbe. Sajnos 12-e előtt nem tudunk utazni Szomorú . Addig kérlek Benneteket, akik Vele vagytok, vagy találkoztok Vele, simizzétek meg helyettünk is és mondjátok meg Neki, hogy "álomgazdi-jelölt" pár nap múlva megérkezik Mosoly .
Köszönöm szépen: Rózsa

Ó, bárcsak-bárcsak összejönne! Hihetetlen, hogy ő is már lassan két éve vár a neki rendelt családra. Egész biztosan bele fogtok szeretni élőben is, hiszen imádnivaló pacsiosztó, nevetős, bújós öreglány. Mindannyian nagyon szeretjük és ő is nagyon kedves minden emberrel.
Drukkolok, hogy sikerüljön!

Kedves Zsoffi!

Nagyon aranyos vagy, köszönjük a drukkolást. Az "összejövés" csak Trillán múlik. Annyira várjuk már a 12-ét Nagyon Boldog ! Úgy szeretnénk már simizni a kis pociját, az édes kis puklijait és odabújni a fejecskéjéhez! Nagyon-nagyon szeretjük Őt így már távolról is! Remélem, hogy szimpik leszünk Neki és mihamarabb velünk lehet. Ha látod, találkozol Vele, add át kérlek Neki a simimet! Köszönöm: Rózsa
Vissza az elejére
Rózsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsoffi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 28. Péntek 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rózsa írta:
Kedves Mindenki!
Kis családunk beleszeretett e Szépségbe (azok a kissé lelógó fülecskék, és az a szívig hatoló értelemmel teli, szeretetéhes tekintet!!), így hát döntöttünk.
Kissé messze lakunk, Békés megyében, egyszer már terveztük a "Minis" utazást, ami sajnos meghiúsult, azonban 12-én elindulunk és csak reménykedni tudunk, hogy elnyerjük majd Trilla szimpátiáját és elfogad minket gazdinak.
Bízom benne, hogy nem megy ki ezidő alatt Németbe. Sajnos 12-e előtt nem tudunk utazni Szomorú . Addig kérlek Benneteket, akik Vele vagytok, vagy találkoztok Vele, simizzétek meg helyettünk is és mondjátok meg Neki, hogy "álomgazdi-jelölt" pár nap múlva megérkezik Mosoly .

Ó, bárcsak-bárcsak összejönne! Hihetetlen, hogy ő is már lassan két éve vár a neki rendelt családra. Egész biztosan bele fogtok szeretni élőben is, hiszen imádnivaló pacsiosztó, nevetős, bújós öreglány. Mindannyian nagyon szeretjük és ő is nagyon kedves minden emberrel.
Drukkolok, hogy sikerüljön!
Vissza az elejére
Rózsa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 27. Csütörtök 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mindenki!
Vissza az elejére
Rózsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fríz16
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 21. Vasárnap 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

puszitküld puszitküld

Vissza az elejére
fríz16 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ari
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 23. Hétfő 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Trilla izületei hogy bírják ezt a hideg téli időt?
Vissza az elejére
Ari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tatár Katalin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 76

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21. Szombat 10:36    Hozzászólás témája: Re: Remény Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

J.Zsuzsa írta:
Sajnos nem rajtunk múlik, mi lobbizunk érte, de nem jelentkezik rá gazdi, márpedig így nem utazhat el. Gondolhatod, hogy mi is nagyon szeretnénk.

Hát azt tudom, hogy Ti mindent megtesztek érte. Azt hittem, hogy talán az izületi gyulladás, a betegsége miatt nem vitték el a németek. Remélem (és a remény hal meg utoljára!) hogy a tavasszal csak sikerül majd egy jó gazdit kifognia. Nagyon drukkolok érte!! Szemforgató Szemforgató
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 21:47    Hozzászólás témája: Re: Remény Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos nem rajtunk múlik, mi lobbizunk érte, de nem jelentkezik rá gazdi, márpedig így nem utazhat el. Gondolhatod, hogy mi is nagyon szeretnénk.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tatár Katalin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 76

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 14:18    Hozzászólás témája: Remény Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

quote="fríz16"][/quote]
Úgy reménykedtem, hogy Trilla gazdira talál és mehet Németországba. Nagyon jó kutya, kedves , okos , szép! Mi lehetett az oka, hogy nem került ki? Sokat gongolok rá, amikor Guszti a kanapén hasal mellettem. De jó lenne, ha ő is egy meleg otthonban pihenhetne! Jöhetne már egy igazi jó gazdi!! lol lol
fríz16
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 5. Csütörtök 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
fríz16 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fríz16
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26. Hétfő 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egész nap el bírná viselni a simogatást. puszitküld nagy vigyor

Vissza az elejére
Nita04
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 7. Vasárnap 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Trilla tegnap egészen jól érezte magát (mármint ízületileg), addig "trillázott" a kennelben amíg el nem mentünk egy kicsit sétálni a gyönyörű napsütésben. Nagyon tetszett neki, még futottunk is! Wink
Amúgy meg a házikójában pihengetett.
Jó lenne ha lenne már egy meleg lakás ahol Őrá várnak!
Vissza az elejére
Nita04 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 11:06    Hozzászólás témája: Re: Sürgősen gazdi kellene Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már nagyon megérdemelné, tényleg.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [80 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu