Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:56
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 177 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 175, 176, 177
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
lippije írta:
Kami, ha jársz erre Mosoly Azt a fogkő dolgot ha tudod, kérdezd már majd meg, Pöttynek is barnul szépen a "szakálla" Mosoly

Elôbb nézd meg az ínyét! Ha teljesen világosrózsaszín, akkor semmi gond! HA az így széle egy picit is piros, akkor az már inygyula! ELôbb nézd meg!
Az a mentolos cucc amit vettünk 7végén a fressnapfban, valamennyire bejött. NEm teljesen, de leszedte kissé! Mindenesetre nekünk le kell szedetni, úgyhogy megkérdem majd!

Mi ez a mentolos dolog???
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 8:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Kami, ha jársz erre Mosoly Azt a fogkő dolgot ha tudod, kérdezd már majd meg, Pöttynek is barnul szépen a "szakálla" Mosoly

Elôbb nézd meg az ínyét! Ha teljesen világosrózsaszín, akkor semmi gond! HA az így széle egy picit is piros, akkor az már inygyula! ELôbb nézd meg!
Az a mentolos cucc amit vettünk 7végén a fressnapfban, valamennyire bejött. NEm teljesen, de leszedte kissé! Mindenesetre nekünk le kell szedetni, úgyhogy megkérdem majd!
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Probaltal mar valami "light"-os fogkoeltavolito rudacskat? pizza
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 0:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
T.J. írta:
Pati írta:
Hát nem egészen téli betegség, de nem találtam már közelebbi rovatot. Lilikének tegnap óta megy a hasa. Nem kapott semmi különlegeset, úgyhogy arra gyanakszom,hogy séta során szedhetett össze valamit.

T.J.-vel is előfordult már.
Első körben 1-2 kanál joghurtot kap a száraz tápra. Ha nem áll tőle helyre a széklete, akkor egy fél széntablettát (nem kell megijedni, a következő széklet általában kicsit feketés). Eddig még mindig elmúlt 1 napon belül.

Kipróbálva, tényleg fekete.

Szóval kételkedtél bennem bõgõmasina pedig, ha a kuttyról van szó, akkor nem szoktam viccelődni Döbbent (amúgy se, csak mindig belemagyarázzák lol )
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Pati írta:
Hát nem egészen téli betegség, de nem találtam már közelebbi rovatot. Lilikének tegnap óta megy a hasa. Nem kapott semmi különlegeset, úgyhogy arra gyanakszom,hogy séta során szedhetett össze valamit.

Első körben 1-2 kanál joghurtot kap a száraz tápra. Ha nem áll tőle helyre a széklete, akkor egy fél széntablettát (nem kell megijedni, a következő széklet általában kicsit feketés). Eddig még mindig elmúlt 1 napon belül.

Kipróbálva, tényleg fekete.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Bocsi, későn jöttem rá, hogy új topic van!

Szerintem meg pont akkor írtál hozzászólást, mikor én átraktam új topicba.. Wink Ezért kimaradt és csak utólag tudtam áthozni..

Ha már itt tartunk: Ha valaki új topicot szeretne létrehozni, az megteheti az "új téma" gombra kattintva (baloldalon fenn), és akkor nem lesz gond, hogy hova is írja amit szeretne..

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:
peddington írta:

Szia Pati !

Inkább Bolus Adstringenst vegyél a patikába, abból 2X felet lehet adni neki.
Ha már formázott egy kicsit a széklete, akkor megnyugodhatsz.

Puszi : Ági

Köszi Ági!

Úgy néz ki az állag rendben lesz, csak még nem tud uralkodni az ingereken. Azért szerzek be amit ajánlottatok, legközelebbre (bár isten őrizz)! paci

Bocsi, későn jöttem rá, hogy új topic van!

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Fujj, Papa-szolga ! Korán reggel, éppen most döntöttem be a jogimat ! Befelé sem guszta, de kifelé Twisted Evil

Bocsika, de akkora, de akkora magas labda volt............ lol
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
peddington írta:

De ha még nem, akkor kézzel kicsit formázhatod Wink

Fujj, Papa-szolga ! Korán reggel, éppen most döntöttem be a jogimat !
Befelé sem guszta, de kifelé Twisted Evil
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
peddington írta:

Szia Pati !

Köszi Ági!

Úgy néz ki az állag rendben lesz, csak még nem tud uralkodni az ingereken. Azért szerzek be amit ajánlottatok, legközelebbre (bár isten őrizz)! paci

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
peddington írta:

Milyet szeretnél? Kagyló? csikóhal? Katica? Rengeteg homokozó formánk van!

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
óvónéni írta:
Pati írta:
Köszike a tanácsokat. Ma már evett egy marék eukanubát, mert igen éhes lehetett. Nem kapott semmi jutit, meg ilyesmit. A délutáni sétánál már (ha nem is rendes) de legalább is hurkás kinézetet volt Embarassed . Reméljük hamar rendbe jön. A hangulata jó, játékos. Csak nagyon éhes lehet, mert nem lehet mellette enni semmit, mert azonnal reklamál. Ezt jó jelnek veszem. Holnap szerzek be széntabit.

Ezek már jó jelek!
Nem tudom, hogy adtok-e neki főtt ételt! Mert akkor esetleg egy kis sárgarépa,meg rízs megfőzve szintén jó hatással lehet a pocijára.

Nem mertem semmit adni, mert szinte minden kijött belől. Reggel kapott egy darab natúr kutyakekszet, félórán belül jött is a nagydolog, persze a nagylányom szobájába, aki nagyon örült neki. Bár igazából nem is tudom mi jött ki belőle, mert tegnap délután óta nem evett, de kb. 4-5 alkalommal csöpögtetett. Tegnap délután sétáltunk Tihanyban a belső tónál, és mást sem csinált, mint fosizott. Én meg szerencsétlenkedve törölgettem a fenekét, mert csak úgy 20-30 család ségálgatott a környéken. Hát nem volt egy épületes látvány.

Szia Pati !

Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Megértelek! Nálunk egyszer a nagy fehér cicámmal volt ilyen úgy 9 évvel ezelőtt, amikor pici volt. Szegénykémből csak folyt a dolog,nem tudott elmenni az alom tálcáig. Az egész előszobát újsággal raktam tele. Olyan rossz volt, mert csak nézett rám a nagy szemeivel. A doki is lemondott róla! Én meg fél óránként,vagy még talán gyakrabban is szemcseppentővel erőszakoltam bele a folyadékot,meg fecskendővel adagoltam a szájába a főtt csirkehús,rízs,répa teljesen hígra turmixolt levét. Egy hétig küzdöttünk,de megúsztuk szerencsére. A macskák mellett sok praktikát kénytelen voltam megtanulni.
Nálatok biztosan nem ilyen komoly a baj. Szerintem nálunk is a doki cseszte el a Cinit, mert egyszerre adott be neki minden oltást, féreghajtót.Addig semi baja nem volt.

Az a furcsa, hogy még a frontline-ra is gyanakszom, mert pénteken reggel kentem be a nyakincájánál. De remélem, hogy semmi köze hozzá.

Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megértelek! Nálunk egyszer a nagy fehér cicámmal volt ilyen úgy 9 évvel ezelőtt, amikor pici volt. Szegénykémből csak folyt a dolog,nem tudott elmenni az alom tálcáig. Az egész előszobát újsággal raktam tele. Olyan rossz volt, mert csak nézett rám a nagy szemeivel. A doki is lemondott róla! Én meg fél óránként,vagy még talán gyakrabban is szemcseppentővel erőszakoltam bele a folyadékot,meg fecskendővel adagoltam a szájába a főtt csirkehús,rízs,répa teljesen hígra turmixolt levét. Egy hétig küzdöttünk,de megúsztuk szerencsére. A macskák mellett sok praktikát kénytelen voltam megtanulni.
Nálatok biztosan nem ilyen komoly a baj. Szerintem nálunk is a doki cseszte el a Cinit, mert egyszerre adott be neki minden oltást, féreghajtót.Addig semi baja nem volt.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Pati írta:
Köszike a tanácsokat. Ma már evett egy marék eukanubát, mert igen éhes lehetett. Nem kapott semmi jutit, meg ilyesmit. A délutáni sétánál már (ha nem is rendes) de legalább is hurkás kinézetet volt Embarassed . Reméljük hamar rendbe jön. A hangulata jó, játékos. Csak nagyon éhes lehet, mert nem lehet mellette enni semmit, mert azonnal reklamál. Ezt jó jelnek veszem. Holnap szerzek be széntabit.

Ezek már jó jelek!
Nem tudom, hogy adtok-e neki főtt ételt! Mert akkor esetleg egy kis sárgarépa,meg rízs megfőzve szintén jó hatással lehet a pocijára.

Nem mertem semmit adni, mert szinte minden kijött belől. Reggel kapott egy darab natúr kutyakekszet, félórán belül jött is a nagydolog, persze a nagylányom szobájába, aki nagyon örült neki. Bár igazából nem is tudom mi jött ki belőle, mert tegnap délután óta nem evett, de kb. 4-5 alkalommal csöpögtetett. Tegnap délután sétáltunk Tihanyban a belső tónál, és mást sem csinált, mint fosizott. Én meg szerencsétlenkedve törölgettem a fenekét, mert csak úgy 20-30 család ségálgatott a környéken. Hát nem volt egy épületes látvány.

Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Ezek már jó jelek!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi!! Megint okosabb lettem! Szerencsére eddig nem volt ilyenre szükségünk!!
Ez még a használati utasításban szerepel lol ,amit Dzsini elhozatalakor kaptunk Annamaritól.
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Pati írta:
Hát nem egészen téli betegség, de nem találtam már közelebbi rovatot. Lilikének tegnap óta megy a hasa. Nem kapott semmi különlegeset, úgyhogy arra gyanakszom,hogy séta során szedhetett össze valamit. Kissé levert, de játékra kész. Mivel semmit nem kap száraztápon kívül, nem nagyon eszik, de a reggelimet nagyon szerette volna megkapni.
Remélem hamar elmúlik. Ha van valakinek csodaszere szóljon. Ha nem javul holnap megyünk dokihoz.

Pati!!!
Szerencsére nekünk nem volt ilyen gondunk, de egy-két kanál, kefír vagy joghurt nagyon jó hatással van rá. Esetleg alma, és vagy sárgarépa.
Előkerestem, amit a tenyésztőtől kaptunk "használati utasítást" ő azt írja, hogy hasmenés esetén, ami náluk gyakran előfordul! Gondolom itt a kölykökre gondol. Szóval Bolus Adstringens vagy széntabletta javasolt. Az első nem tudom mi, de már több helyen is olvastam róla.
Remélem nem lesz semmi gond! Nagyon szorítok!!!!! A folyadékot próbáljátok pótolni,mert nagyön könnyen kiszáradnak.
A kiszáradást úgy tudod ellenőrizni, hogy összefogod a bőrét,kicsit felhúzod(nem emeled e kuttyót, csak a bőrt),aztán elengeded. Ha rugalmas és szépen visszaáll eredetiben akkor nincs gond,ha szinte ráncos marad,akkor kiszáradás veszélye fenn áll. Bocs lehet, hogy kicsit bonyolult, de nagyon nehéz leírni!

Erzsike !

A Bolus Adstringens bélfertőtlenítő hatású hasfogó. Akkor ajánlott, ha a fosizás vélhetően bakteriális eredetű.
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Hát nem egészen téli betegség, de nem találtam már közelebbi rovatot. Lilikének tegnap óta megy a hasa. Nem kapott semmi különlegeset, úgyhogy arra gyanakszom,hogy séta során szedhetett össze valamit. Kissé levert, de játékra kész. Mivel semmit nem kap száraztápon kívül, nem nagyon eszik, de a reggelimet nagyon szerette volna megkapni.
Remélem hamar elmúlik. Ha van valakinek csodaszere szóljon. Ha nem javul holnap megyünk dokihoz.

Pati!!!
Szerencsére nekünk nem volt ilyen gondunk, de egy-két kanál, kefír vagy joghurt nagyon jó hatással van rá. Esetleg alma, és vagy sárgarépa.
Előkerestem, amit a tenyésztőtől kaptunk "használati utasítást" ő azt írja, hogy hasmenés esetén, ami náluk gyakran előfordul! Gondolom itt a kölykökre gondol. Szóval Bolus Adstringens vagy széntabletta javasolt. Az első nem tudom mi, de már több helyen is olvastam róla.
Remélem nem lesz semmi gond! Nagyon szorítok!!!!! A folyadékot próbáljátok pótolni,mert nagyön könnyen kiszáradnak.
A kiszáradást úgy tudod ellenőrizni, hogy összefogod a bőrét,kicsit felhúzod(nem emeled e kuttyót, csak a bőrt),aztán elengeded. Ha rugalmas és szépen visszaáll eredetiben akkor nincs gond,ha szinte ráncos marad,akkor kiszáradás veszélye fenn áll. Bocs lehet, hogy kicsit bonyolult, de nagyon nehéz leírni!
Vissza az elejére
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Szia!
Kicsi korában Frédikénél is gyakran előfordult, hogy fosizott. Szomorú Ma már egyre ritkábban. Általában ilyenkor nem is eszik a kajából és semmit nem fogad el, nem is kell eröltetni, eddig még magától mindig rendeződött a dolog. Kis korában a doki ajánlotta
a kamilla teát . Próbáld meg, hogy langyos t ermészetesen cukormentes
kamillateát tegyél viz helyett a tányérkájába, ez ugyanis megnyugtatja
a bélbolyhokat, esetleg, ha szereti nyers sárgarépát rágcsálhat.
Mielöbbi gyógyulást a Lilikének doki
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 177 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 175, 176, 177
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu