Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 1:25
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 174 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:

Jajjj!! Szandra!!!Még én is frászt kapok,így utólag is!!! Szemforgató

Nem beszélve arról, hogy tudom,hogy milyen érzés,hasonlót pár évew én is átéltem,de annak a kutyának legalább ott volt a gazdája és segített!!!!

Szegény Milkykém!! Még jó, hogy nem ment neked is!!
Millió puszi mindkettőtöknek!!!

Köszönjük Erzsike! puszi

Az éjszaka nem sokat aludtunk, Milky-nek melege volt, én meg egyfolytában azt figyeltem, hogy minden rendben van-e vele.
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Hajrááá Milkyyyyy és Szandraaa ! Amilyen stramm kis harcos, sztem legközelebb Ő fogja lenyomni azt a kaukázusit! Biztosan nem lesz semmi gond, szurkolok az egész állatkertemmel Nagyon Boldog

Nagyon köszi Lippi!!! Mosoly
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk! A Milky-t megtámadta egy kaukázusi kutya. Szomorú Legyűrte a földre és a nyakát szorította. Én eszeveszett kiabálás közepette, ütöttem a kutyát, hogy engedje el a Milky-t, de nem tette. Végül elharaphatta a nyakörvet és el tudott menekülni a gyerkőcöm (egy forgalmas úttesten keresztül, ahol szerencsére abban a pillanatban nem jött autó) Megfogtam a Milky-t és bemenekültünk egy lépcsőházba, ahol alapos átvizsgálás után találtam egy borsónyi lyukat a nyakán! Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencséje volt a Milky-nek, mert kitörhette volna a nyakát a másik kutya! Ellátta a sebet, kapott injekciót, remélem minden rendben lesz! Szörnyű volt átélni.

Szerencse, hogy nem lett komolyabb baja!
Sok-sok puszi Milkynek! Remélem hamar túl lesz rajta! puszi

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Majd Pötty ad Milkynek egy jó kis iszappakolást hétvégén, az biztosan segít Nagyon Boldog
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Köszi Móni! puszi
Remélem testileg és lelkileg is gyorsan kiheverjük!
A remegés is kezd alábbhagyni, a nyugtatónak köszönhetöen.
Az az érdekes, hogy nem volt félelemérzetem, csak a Milky-t akartam eltávolítani a szájából!

Most hívtam az állatorvost, mert eléggé elkezdett vérezni a seb, de megnyugtatott, hogy ki kell tisztulnia. Szomorú

Jajjj!! Szandra!!!Még én is frászt kapok,így utólag is!!! Szemforgató

Nem beszélve arról, hogy tudom,hogy milyen érzés,hasonlót pár évew én is átéltem,de annak a kutyának legalább ott volt a gazdája és segített!!!!

Szegény Milkykém!! Még jó, hogy nem ment neked is!!
Millió puszi mindkettőtöknek!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hajrááá Milkyyyyy és Szandraaa ! Amilyen stramm kis harcos, sztem legközelebb Ő fogja lenyomni azt a kaukázusit! Biztosan nem lesz semmi gond, szurkolok az egész állatkertemmel Nagyon Boldog
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Neked is Papa-szolga!
Az a helyzet, hogy a környékbeliek azt mondták, hogy nincs gazdája és már látták arrafelé! mindez Gödöllő belvárosában!!!
Senki nem tudott segíteni, mert féltek a kutyától az utólagos elmondások szerint!

Remélem, hogy Milky-t nem viseli meg lelkileg, szerencsére jó étvággyal evett és hangulatilag is jó!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Móni! puszi
Remélem testileg és lelkileg is gyorsan kiheverjük!
A remegés is kezd alábbhagyni, a nyugtatónak köszönhetöen.
Az az érdekes, hogy nem volt félelemérzetem, csak a Milky-t akartam eltávolítani a szájából!

Előfordult, hogy hívtuk a helyi menhelyet, mert láttunk kóbor kutyust, erre azt mondták, hogy vigyük be mi. Erre nem mernék vállalkozni. Szomorú

Most hívtam az állatorvost, mert eléggé elkezdett vérezni a seb, de megnyugtatott, hogy ki kell tisztulnia. Szomorú

Legutóbb ribizli szerkesztette (2005 Máj. 31. Kedd 9:41), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk! A Milky-t megtámadta egy kaukázusi kutya. Szomorú Legyűrte a földre és a nyakát szorította. Én eszeveszett kiabálás közepette, ütöttem a kutyát, hogy engedje el a Milky-t, de nem tette. Végül elharaphatta a nyakörvet és el tudott menekülni a gyerkőcöm (egy forgalmas úttesten keresztül, ahol szerencsére abban a pillanatban nem jött autó) Megfogtam a Milky-t és bemenekültünk egy lépcsőházba, ahol alapos átvizsgálás után találtam egy borsónyi lyukat a nyakán! Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencséje volt a Milky-nek, mert kitörhette volna a nyakát a másik kutya! Ellátta a sebet, kapott injekciót, remélem minden rendben lesz! Szörnyű volt átélni.

Felháborít, hogy egy kb. 100 kg-os kutya hogyan mászkálhat egyedül????
Kihívtuk a rendőrséget, de nem tudtak mit csinálni.
Szerintetek ilyen esetben hova lehet fordulni, mit lehet tenni?

Úristen Döbbent Ez nem lehet igaz ! Sír vagy nagyon szomorú
A kaukázusi gazdája nem volt ott ?! A kutya oltva volt ?!
Szerencsétlen Milky, vajon benne mi játszódhat le és milyen "emlékei" maradnak ?! Sír vagy nagyon szomorú
Kell lennie egy helyi ebrendeletnek (elméletileg minden önkormányzatnak készítenie kell), abban van/kell rögzíteni, hogy ki milyen felelősséggel tartozik ilyen esetekben. Tudtommal legalábbis.

Millió gyógyvakirga Milkynek, remélem vasárnap már egy jó kedvű kuttyal lesz alkalmunk találkozni.
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úristen, Szandra! Neutral Csoda, hogy volt jelenléted bemenekülni egy lépcsőházba! Remélem nem lesz semmi baja Milkynek, sem testileg, sem lelkileg..Őt is biztos nagyon megrázta az eset, és az is lehet, hogy nyomokat is hagy benne. Szegény, drága bogárkám! Millió puszit küldök neki! és Neked is, hogy le tudj picit nyugodni! (mert gondolom még mindig remeghetsz Összezavart ) puszi puszi

Esetleg, ha állatmenhelynek szólnál a kóborgó kutyi miatt? hátha bevinnék magukkal...bár ezt sem értem..ha képes volt Milkyt megtámadni, akár emberre is támadhatot volna, és mégsem tud a rendőrség tenni semmit? Szomorú

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Felháborít, hogy egy kb. 100 kg-os kutya hogyan mászkálhat egyedül????
Kihívtuk a rendőrséget, de nem tudtak mit csinálni.
Szerintetek ilyen esetben hova lehet fordulni, mit lehet tenni?
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
T.J. írta:

Na azé szó se lehet róla lol

kami írta:
sejjjhajj...

Ez azt hiszem elkerülte a figyelmed... Wink Twisted Evil

Nem, nem Exclamation
Még godolkodtam is, hogy az a hajj egy kicsit erős volt, de aztán mégsem moderáltam ki. Wink Mert tudod, az az arany, lágy szívem Evil or Very Mad
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 9:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

kami írta:
sejjjhajj...

Ez azt hiszem elkerülte a figyelmed... Wink Twisted Evil
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 9:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
T.J. írta:
kami írta:
... Igaz, T.J.-nek nem csak oda... Wink

Most konkrétan mire is gondolsz ?! Embarassed

Én??? Trallallllaaaa... Mosoly semmire... sejjjhajj...

kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
kami írta:

Én??? Trallallllaaaa... Mosoly semmire... sejjjhajj...
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 9:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
ribizli írta:
Én úgy tudom, hogy ők is lehetnek allergiások. Szomorú
Nem lehetséges, hogy megfázott?

Nem tudom Sír vagy nagyon szomorú
Egyébként semmi más közérzetbeli változást nem veszek észre rajta, rendesen eszik, aktív és csak néha prüszköl, de akkor 5-6-ot is zsinórban.

Abszurdnak těnik, de valaki azt modta nekem, hogy a kutyának is lehet emberallergiája... egyébként Chani is szokott prüszkölni... szerintem most hogy egy csomó minden száll a levegôben, csak szimplán érzékenyebbek, mert folyamatosan a földhöz van tapadva az orruk... Igaz, T.J.-nek nem csak oda... Wink
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk a nagy kutyánk csinál már évek óta ilyen sorozat prüszköléseket!!
Más semmi gond nincs vele. Én valahol régen azt olvastam, hallottam, hogy ilyenkor a beszívott szagoktól szabadulnak meg.Kiprüszkölik magukból az idegen szagokat! Kérdés Nem tudom mennyire igaz.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

papa-szolga :
allergiák
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

Nem tudom Sír vagy nagyon szomorú
Egyébként semmi más közérzetbeli változást nem veszek észre rajta, rendesen eszik, aktív és csak néha prüszköl, de akkor 5-6-ot is zsinórban.
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
T.J. 1-2 napja néha sorozatban prüszköl, úgy mint amikor valami csavarja az orrát Wink
Lehet egy kutya is allergiás ?! Döbbent

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. 1-2 napja néha sorozatban prüszköl, úgy mint amikor valami csavarja az orrát Wink
Lehet egy kutya is allergiás ?! Döbbent
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 7:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm Nektek! puszi
Nagyon aranyosak vagytok!!!
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha az ember kutyájára ilyen gazdi vigyáz, mint Szandra, akkor ott gond nem lehet! Jobbulást a kuttynak!
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szandra! Mielőbbi gyógyulást a kuttyónak!! puszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 174 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu