Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 0:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 173 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
T.J. írta:
ribizli írta:
Nemsokára telefonálok haza, hogy minden rendben van-e.

Várjuk a híreket, mi is nyugodtabbak lennénk, ha tudjuk: Milkusz gyógyulgat 1000rel Wink

Most beszéltem anyuval, Milkusz a fürdőszobában (egyik kedvenc helyén) alukál! Anya szerint minden ok. Bízom benne, hogy gyorsan rendbejön!

Ez már azért jó hír! Biztos nem lesz semmi baj! Mosoly

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
ezt olvasva.....szegénykém vajon ki mer menni az utcára majd??Biztos,mert a westiek nagyon kemények, a doktornénik is mondta Mosoly

Bízom benne! Arra leszek kíváncsi, hogy ezekután, hogyan viszonyul majd a nagykutyákhoz. Eddig is tartott tőlük... majd meglátjuk.
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
T.J. írta:
ribizli írta:

Várjuk a híreket, mi is nyugodtabbak lennénk, ha tudjuk: Milkusz gyógyulgat 1000rel Wink

Most beszéltem anyuval, Milkusz a fürdőszobában (egyik kedvenc helyén) alukál! Anya szerint minden ok. Bízom benne, hogy gyorsan rendbejön!

lol lol lol
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát Szandra.....már többször gondoltam rá,hogy be kellene újítani valami önvédelmi fegyvert esténként ,bár én inkább az emberek miatt aggódok,de ezt olvasva.....szegénykém vajon ki mer menni az utcára majd??Biztos,mert a westiek nagyon kemények, a doktornénik is mondta Mosoly
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
ribizli írta:

T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
...az enyém pl.. rendszeresen f*sik töle,...

Eddig azt hittem: Tőled Wink , de hát mindig tanul az ember fija lol
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Laci!

Én nem egy embertôl hallottam, hogy a Caesar nem tett túl jót a kutyának... az enyém pl.. rendszeresen f*sik töle, ezért nem is kap mást, csak száraztápot!
A sajtról én úgy tudom, hogy egy 2x2 cm-s darab fedezi a kutya egész napi zsír-szükségletét, tehát azt sem jó túlzásba vinni...
De elsôsorban a gyomorbántalmakra szerintem a Caesar nem a legjobb...
Nasinak jobb, ha kutyásboltokban kapható jutifalatokat választjátok, abból is lehetôleg a szárazakat...
Parizer legjobban a tanitásra használható, de azokat is nagyon apró darabokban.

Én vettem a Milkusznak a Fressnapfban olyan konzervet, ami tartósító és szinezék mentes. Nekünk nagyon bevált!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

Hát, nagyon remélem, hogy sikerül valamit intézni ez ügyben... semmiképpen sem normális, hogy csak úgy szabadon rohangálhat egy ilyen vadállat...
HA valamiben tudok segiteni, csak szólj!!!

Ari vagy! puszi
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Jézusom Szandra, csak ismételni tudom a többieket. Futkos a hideg a hátamon. Nagyon sok gyógypuszit Milky-nek, remélem hamar túljut a dolgon, mint testileg, mint lelkileg. Ennek a kutyának biztos van valami baja, úgyhogy jól teszed, ha bejelented. Szerintem nem normális, hogy csak úgy egy kiskutya torkának esik.

Köszi Pati, aranyos vagy, átadom neki!
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Laci!

Én nem egy embertôl hallottam, hogy a Caesar nem tett túl jót a kutyának... az enyém pl.. rendszeresen f*sik töle, ezért nem is kap mást, csak száraztápot!
A sajtról én úgy tudom, hogy egy 2x2 cm-s darab fedezi a kutya egész napi zsír-szükségletét, tehát azt sem jó túlzásba vinni...
De elsôsorban a gyomorbántalmakra szerintem a Caesar nem a legjobb...
Nasinak jobb, ha kutyásboltokban kapható jutifalatokat választjátok, abból is lehetôleg a szárazakat...
Parizer legjobban a tanitásra használható, de azokat is nagyon apró darabokban.
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
kami írta:
Jesszus! Most olvasom....!!!
Hát ez hihetetlen! NAgyon örülök, hogy egyikôtöknek sem lett komoly baja!!!! Soksok puszi Összezavart?: mindkettôtöknek!

Köszi Kami! puszi
Pont a nyakincáját kapta el! Szomorú
Papa-szolga tanácsára, ma bemegyek a polgármesteri hivatalba, hogy mi a teendő ilyen esetben.
Van egy olyan érzésem, hogy ez a kutya egy kertből jöhetett ki.
Valamit tenni kell, mert lehet, hogy legközelebb egy kisgyereket támad meg.

Hát, nagyon remélem, hogy sikerül valamit intézni ez ügyben... semmiképpen sem normális, hogy csak úgy szabadon rohangálhat egy ilyen vadállat...
HA valamiben tudok segiteni, csak szólj!!!
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jézusom Szandra, csak ismételni tudom a többieket. Futkos a hideg a hátamon. Nagyon sok gyógypuszit Milky-nek, remélem hamar túljut a dolgon, mint testileg, mint lelkileg. Ennek a kutyának biztos van valami baja, úgyhogy jól teszed, ha bejelented. Szerintem nem normális, hogy csak úgy egy kiskutya torkának esik.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Laci62!

A fehér habos hányás torokgyulladásra utal, a többszöri sárgás, talán fertőzésre. Nálunk is előfordult már ilyen, kaptunk gyógyszert és néhány nap alatt el is múlt. Azt hiszem, BOLUS valami volt a neve.

Remélem gyorsan rendbejön a kutty!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Majd írd meg mit mondott az anyukád, hogy van Milky!

Mindenképpen!
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Ágnes írta:
Hogy van Milky?

Most anyunál van, hogy ne legyen egyedül, egy picit letört volt reggel, viszont jó étvággyal reggelizett. Kapott fájdalomcsillapítót, szerintem most alukál. Nemsokára telefonálok haza, hogy minden rendben van-e.

Majd írd meg mit mondott az anyukád, hogy van Milky!

Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Hát ez hihetetlen! NAgyon örülök, hogy egyikôtöknek sem lett komoly baja!!!! Soksok puszi Összezavart?: mindkettôtöknek!

Köszi Kami! puszi
Pont a nyakincáját kapta el! Szomorú
Papa-szolga tanácsára, ma bemegyek a polgármesteri hivatalba, hogy mi a teendő ilyen esetben.
Van egy olyan érzésem, hogy ez a kutya egy kertből jöhetett ki.
Valamit tenni kell, mert lehet, hogy legközelebb egy kisgyereket támad meg.
Laci62
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szeretnék tanácsot kérni valakitől.

A kis westie kölyökkutyánk /9 hónapos/ 4 napja reggelenként hány , öklendezve. Habos , fehéres-sárgás , folyadékdús / elnézést , de részletesen le kellett írnom/. Kaki , pisi rendben. Utána kicsit kedvetlenebb , de azért nem látszik rajta változás.

Reggeli : Cézár különféle , napközben száraztáp , nassként sajt , parizer /nagyon kunyerálósMosoly/.

Novények leveleit , a füvet szereti rágni.

Ha valaki tudna segíteni , nagyon megköszönném.

Ui. Az állatorvos valami komplex tápanyag és erősítő tablettát /nagy barna tbl. és piszok finom lehet , mert rögtön megette/ adott 10 napra 1 tbl. Javasolt joghurtot.

A segítségeket előre is köszönöm.

Laci
Vissza az elejére
Laci62 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Hogy van Milky?

Most anyunál van, hogy ne legyen egyedül, egy picit letört volt reggel, viszont jó étvággyal reggelizett. Kapott fájdalomcsillapítót, szerintem most alukál. Nemsokára telefonálok haza, hogy minden rendben van-e.
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 8:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy van Milky?

Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk!

Én el sem hiszem, hogy ilyen történhet!! félénk Nagyon bátran viselkedtél Szandra! Biztos vagyok benne, hogy Milky hamarosan meggyógyul, és ami talán még fontosabb, hogy a lelki megrázkódtatást is kiheveri majd!

Igaz mi még nem találkoztunk, de azért sok-sok puszit küldök nektek!! puszi

Juci nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen!
Remélem, hogy Benneteket is hamarosan megismerhetünk személyesen is!
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Sziasztok!

Az esti séta alkalmával borzalmas dolog történt velünk!

Én el sem hiszem, hogy ilyen történhet!! félénk Nagyon bátran viselkedtél Szandra! Biztos vagyok benne, hogy Milky hamarosan meggyógyul, és ami talán még fontosabb, hogy a lelki megrázkódtatást is kiheveri majd!

Igaz mi még nem találkoztunk, de azért sok-sok puszit küldök nektek!! puszi
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Majd Pötty ad Milkynek egy jó kis iszappakolást hétvégén, az biztosan segít Nagyon Boldog

Mosoly Szerintem jót tenne neki!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 7:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Szerencse, hogy nem lett komolyabb baja!
Sok-sok puszi Milkynek! Remélem hamar túl lesz rajta! puszi

Köszi Ági, átadom neki! : )
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 173 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu