Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 13. Szerda 1:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Betegségek
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 169 / 177 oldal [4425 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 167, 168, 169, 170, 171, ..., 175, 176, 177 Következő
Szerző Üzenet
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
és ráadásként még az esti gyógyszerrel is megharcoltunk...

Hát az Augmentint T.J. sem úgy veszi be, mint a vitamint ment az élesztő tablettát Wink De csak beveszi és a jelek szerint nem is hányja ki, bár jelezték, előfordulhat, hogy visszajön Döbbent
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pedig a rizs finom Nagyon Boldog Najó, én is rosszul lennék, ha napokig azt kellene ennem natúrba... kitartás a gazdiknak, és hajrá kuttyok, minden rendben lesz Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

és ráadásként még az esti gyógyszerrel is megharcoltunk...a sonkaszalámiból egyszerűen a szájában "kicsavarta" és kiköpte Összezavart beraktam a szájába, kiköpte Összezavart hátraraktam a nyelvén, már majdnem a torkába, a nyelvével visszaöklendezet és kiköpte Összezavart kicsit sem voltam mérges rá Mosoly végén már a sarokba volt szorítva, és úgy tettem be a szájába..aztán csak sikerült, jó alaposan meg is dicsértem Mosoly de előtte szenvedtünk egy sort Szomorú (főleg, hogy 4darabban volt a gyógyszer..tehát ezt 4x eljátszani..)

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
T.J. 2 tál rizst evett meg

Én követtem az orvos tanácsát. Rizs kirakva este 7kor. Vár. Forti odamegy, beleszagol és undorral hátrál. Ekkor gondoltam engedek egy kicsit, tettem bele pulykaroládot (elégre a doki azt mondta hogy könnyű husi mehet). Forti jön, bekebelezi a husit, kitúrja a rizs alól, és otthagyja az összes rizst. Szomorú Fél óra múlva betettem a hűtőbe. Holnap újra próbálkozunk. Szurkoljatok, hogy egyen! Sír vagy nagyon szomorú

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Minden kutyusnak mielőbbi gyógyulást kívánunk! doki

T.J. 2 tál rizst evett meg - szóval az étvágyával hálistennek nincs baj.
Most lemetnünk egy extra sétára is és végre k@kkantott is már egy olyat, ami hasonlít az igazira Wink Nem volt túl sok, de hát 2 napja csak rizst eszik és ma egész nap nem volt semmi, miközben általában naponta 2-3X is szokott Döbbent Holnap megy kontrollra, meg a kozmiba.
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden kutyusnak mielőbbi gyógyulást kívánunk! doki

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Szomorúan olvasok a sok beteg kutyusról. Mindenkinek jobbulást kívánok, és sok-sok gyógyvakirgát!!!

Kitört a fosómaci szindróma Twisted Evil
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szomorúan olvasok a sok beteg kutyusról. Mindenkinek jobbulást kívánok, és sok-sok gyógyvakirgát!!!
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden beteg kutymorgónak millió gyógypuszi,és vakirga,és minden jót!!!!! Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney, mielőbbi gyógyulást és sok- sok gyógypuszit küldök Fortinak! puszi
ilduzs
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy kérdés: szerintetek ha egy törést összecsavaroznak, akkor a csavarokat később kiveszik?

Most ezen gondolkodtam... Csak mert marci lábát ugye össze vissza tekergették, forrasztották mindenfajta kütyüvel, hogy újra a régi legyen. MEgszenvedtük a gyönyörű hangszórót hetekig, h ne szedje ki a varratait, most -a sántikán kívül- mondhatni tök jól van. De ha kiveszik belőle a csontösszetartó kütyüket, akkor újra felvágják a lábát, újra összevarrják, újabb gallér... Újra kezdődik az egész az elejéről?! Döbbent

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:

Akkor javasolnám, hogy végezzetek egy kis kutatómunkát a kert végiben Razz Wink

Érdekes ez a fosizás, Pedró két hete volt beteg, bélgyulladása volt, és véreset is kaksizott.

Hát a kutatómunkát azt hiszem inkább kihagyom Mosoly Talán kaposvárra nem ér el a vírus Wink Majd fűnyírásnál kiderül, volt-e vmi érdekesség Mosoly
Szegény kutyik, sajnálom őket. Remélem Marcit nem támadja meg. Igaz, ha valaki, akkor ő aztán szinte bármit összeehet a kertben. Volt pl hogy kígyót talált Mosoly De szerencsére a garázsból nem lopkod ki semmit, anyukám kertész kesztyűjén kívül Nagyon Boldog

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
... viszont a nem rendesen evés, meg a kézből nasiztatás meghozta az eredményt Szomorú valószínű bélhurutja, vagy bélgyulladás, vagy micsodája van..

T.J. rendszeresen eszik/evett, nincs kunyera, meg kézből evés mégis hasonló tüneteket produkál/produkált, szóval nem biztos, hogy lelkiismeret furdalásod kell, hogy legyen. Úgy veszem észre ahány doki, annyi variáció Wink , még jó, hogy diplomájuk van lol Arról már nem is beszélve, hogy az egyik szerint adjunk neki előflórás joghurtot, a másik meg szigorúan tiltja Döbbent Tanulság: nem szabad több orvoshoz járni, a kutty meg meggyógyul magától Döbbent
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
Szomorú Minden kuttyot megtámad ez a foskór? Szegénykék... REMélem Marci rendben van otthon, bár nála a kaksit nem igazán követjük figyelemmel, szerencsére az kert végébe intézi el, így egyre ritkábban látjuk... Ilyen betegesek tudnak lenni a westik? Értem ez alatt a fülgyulladást, bőrallérgiát, gyomorproblémákat stb?

Akkor javasolnám, hogy végezzetek egy kis kutatómunkát a kert végiben Razz Wink

Érdekes ez a fosizás, Pedró két hete volt beteg, bélgyulladása volt, és véreset is kaksizott.
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szomorú Minden kuttyot megtámad ez a foskór? Szegénykék... REMélem Marci rendben van otthon, bár nála a kaksit nem igazán követjük figyelemmel, szerencsére az kert végébe intézi el, így egyre ritkábban látjuk... Ilyen betegesek tudnak lenni a westik? Értem ez alatt a fülgyulladást, bőrallérgiát, gyomorproblémákat stb?

Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
No, minket is utolért a betegség Szomorú Forti is fura székleteket produkált már pár hete, nem igazán hasmenés..inkább ilyen nyálkás valamit..ma reggel meg úgy éreztem, hogy lázas, így bevittem a dokihoz. Nos, láza nem volt, viszont a nem rendesen evés, meg a kézből nasiztatás meghozta az eredményt Szomorú valószínű bélhurutja, vagy bélgyulladás, vagy micsodája van..kapott 2 szurit, valami pasztát a szájába, gyógyszert otthonra, meg holnap is megyünk a dokihoz.
Meg lett tiltva, hogy bármivel is ettesem napközben. Napi egyszer tegyem ki neki a kaját mindig ugyanakkor, és ha fél óra múlva nem eszi meg vegyem el előle. Most, amig nem jön rendbe a poci, addig rizs meg soványhusi, utánna meg a táp... Szemforgató annyira tudtam, hogy ebből még bajok lesznek bõgõmasina

Jobbulást kivánunk a völegénynek, s millio gyogypuszi. puszi
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kitartás Mooney, biztosan hamar rendbejön a fiatalúr! Én is figyelem azóta Pötty nagydolgait, nálunk egyenlőre semmi jel. Vírus lehet, vagy mi a franc?
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

No, minket is utolért a betegség Szomorú Forti is fura székleteket produkált már pár hete, nem igazán hasmenés..inkább ilyen nyálkás valamit..ma reggel meg úgy éreztem, hogy lázas, így bevittem a dokihoz. Nos, láza nem volt, viszont a nem rendesen evés, meg a kézből nasiztatás meghozta az eredményt Szomorú valószínű bélhurutja, vagy bélgyulladás, vagy micsodája van..kapott 2 szurit, valami pasztát a szájába, gyógyszert otthonra, meg holnap is megyünk a dokihoz.
Meg lett tiltva, hogy bármivel is ettesem napközben. Napi egyszer tegyem ki neki a kaját mindig ugyanakkor, és ha fél óra múlva nem eszi meg vegyem el előle. Most, amig nem jön rendbe a poci, addig rizs meg soványhusi, utánna meg a táp... Szemforgató annyira tudtam, hogy ebből még bajok lesznek bõgõmasina

Vissza az elejére
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MÁV Himnusz

LOOOLZ Nagyon Boldog Jó ez az index.homár Nagyon Boldog a magyar könnyűzene nagyjai dobdták össze a máv új csodainduloját, majdnem MKB szintű, fetrengés indul Nagyon Boldog
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Érdekes, a legutóbbi kozmetikánál Pötty a fülből kitépkedést viselte a legjobban Nagyon Boldog
egszilvi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Nem biztos, hogy rendszeresen problémátok lesz ezentúl a fülecskéjével.

Lédának az első évben gyulladt be nagyon a füle...akkor kapott fülcseppet, azt mondta az orvos a melegtől van, befülledt neki. Azt javasolta tépessük belőle a szőrt a kozmetikussal és akkor nem lesz gond vele.

Nem is volt vele azóta gond......

Remélem igazad lesz. Nagyon nem szeretném, ha szegénykémnek megmaradna a fülproblémája. Iszonyúan rossz lehet neki. A szívem majdnem megszakadt, ahogy ott szenvedett a kezeléstől. Én sem bírnám elviselni, ha valaki az én fülemben matatna és össze-vissza nyomkodná, dörzsölgetné, meg jó mélyre belespriccelne.
Bercinek folyamatosan van szedve a szőre. Legutóbb kb. 1,5-2 hónapja volt kozmetikusnál. Akkor is nagyon szépen ki lett tisztogatva neki.
Időnként én is tisztítottam neki a Héry-s fültisztító zselével. Említettem is a dokinak. Mondta, hogy ez nagoyn jó dolog, kb. 2-3 hetente ki is kell tisztítani, de zselével tilos!!! Állítólag az nem tud rendesen kiürülni a fülből, ha mélyre is bejut. Úgyhogy ezentúl azt nem használhatjuk. Most kaptunk helyette másikat.
Vissza az elejére
egszilvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszi Mindenkinek az aggódást! Mostmár rendbe kell jönnünk!!!!!!

Gyógyulást az összes kuttynak, tessék abbahagyni a f...st!
Szilvi sok gyógypuszit küldök Bercinek!
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szegénykék Szomorú

Szerecsére Marcinak eddig még nem volt baja a fülével, de akkor ezek szerint készüljek fel rá? Szemforgató

Vissza az elejére
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egszilvi írta:
Sziasztok!
Azt mondta az orvos, ő csodálkozik, hogy nála még csak most jött elő. Állítólag a legtöbb westienek van fülgyulladása. Azt mondta készüljek fel, hogy ezentúl rendszeresen elő fog jönni szegénykénél.
Szilvi

Nem biztos, hogy rendszeresen problémátok lesz ezentúl a fülecskéjével.

Lédának az első évben gyulladt be nagyon a füle...akkor kapott fülcseppet, azt mondta az orvos a melegtől van, befülledt neki. Azt javasolta tépessük belőle a szőrt a kozmetikussal és akkor nem lesz gond vele.

Nem is volt vele azóta gond......

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
egszilvi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ribizli:
Most olvastam csak, mi történt Milkyvel. Jobbulást kívánok neki. Örülök, hogy nem lett komoly baja. Meg tudom érteni, mit élhettél át, mit éreztél, amikor megtámadták. Tavaly év végén nekünk is folt egy ilyen támadásunk. A saját bejárati ajtónk előtt rontott rá Bercire a szomszédék liftből kirohanó vadállat kutyája. Idén pedig 3 ilyen esetünk volt. Bár akkor szerencsére már nem folyt a vér. Az egyiknél még járőröző rendőrök is segítettek. Elhihetitek, rendőrnek életemben nem örületm még annyira.
Jobbulást kívánok Milkynek!!! Megint kapott szegényke gallért? Van otthon vele valaki?

Laci:
Bogyónak is mielőbbi gyógyulást kívánok! Vele mi történt pontosan? Kullancstól fertőződött meg? Most hogy van? Régóta beteg már szegényke?

Ma reggel mi is voltunk orvosnál. Szomorú( Bercinek a jobb füle gyulladt be. Nagyon csúnya volt. És szinte egyik napról a másikra jött elő. Már a bal füle is picit pirosodott. Reggel lógtam a munkából és elvittem az állatorvoshoz. Alig hagyta magát megvizsgálni. Nagyon fájhatott neki. Még a pofiját is össze kellett kötni. Kaptunk fültisztító folyadékot és fülcseppet is. Naponta 1x át kell tisztítani jó alaposan a fülcsijét. Remélem hagyni fogja majd... Pénteken vissza kell mennünk, aztán hétfőn/kedden ismét. De egyébként egyáltalán nem fájlalja, nem is tartja furán a fejét, és nincs is büdi szaga annak a barnás lének, ami kijön belőle. Néha egy picit vakarja. Nem is vakarja, hanem dörzsölgeti. Erre figyeltem fel tegnap.
Azt mondta az orvos, ő csodálkozik, hogy nála még csak most jött elő. Állítólag a legtöbb westienek van fülgyulladása. Azt mondta készüljek fel, hogy ezentúl rendszeresen elő fog jönni szegénykénél.

Elnézést, most vettem csak észre, hogy milyen hosszúra sikeredtem.

Szilvi
Vissza az elejére
egszilvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 169 / 177 oldal [4425 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 167, 168, 169, 170, 171, ..., 175, 176, 177 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu