Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 18. Vasárnap 17:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sophie
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 3 oldal [61 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
Kiscicáda
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 17:58    Hozzászólás témája: Sophie, hogy jön ki a cicákkal? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
Kutyáknál az epilepsziát gyógyszeres kezeléssel lehet kontrolálni?
Sophiet ajanjáto e cica mellé?
Vissza az elejére
Chaplin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Hogy van a kislány? Kérdés

Üdv,
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 2. Hétfő 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A/ Még nem
B/ Még nem tudjuk

De figyeld a topicot.
Hanga írta:
Meg lehet Sophie-t látogatni valahol? Olyan gyönyörű! És olyan szívesen megsimizném ! Kikerül valamikor a Minire, vagy ideiglenes örökbefogadóhoz megy?
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hanga
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Meg lehet Sophie-t látogatni valahol? Olyan gyönyörű! És olyan szívesen megsimizném ! Kikerül valamikor a Minire, vagy ideiglenes örökbefogadóhoz megy?
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicus (Évi) írta:
zs_szilvi írta:
Szia!

Én nem ajánlanám Neked Sophiet...illetve egyelőre nem...
Kutyákkal nagyon mormonc, elsősorban a szukákkal.
És ami a legrosszabb, hogy epilepsziás. Ez ma derült ki...
Kis angyalkámat ezért baxszarintották be az Illatos útra... nem

Én nem ajánlottam Sophit, csak elmondtam, a gondolataimat egy lakásban élő kutyás-macskás családnak a többi állatot tekintve.

Tudom, hogy nem ajánlottad:))
Chaplin kérdezett rá, és gondoltam megosztom vele a tapsztalataimat Sophiet illetően Razz
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zs_szilvi írta:
Szia!

Én nem ajánlottam Sophit, csak elmondtam, a gondolataimat egy lakásban élő kutyás-macskás családnak a többi állatot tekintve.
Chaplin
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Köszi a reagálásokat. Chaplin kan, ezért fordult meg a fejemben, hogy Sophie-val talán 'balhé' nem lenne. Mosoly
Sajnos itt Kaposváron szigorúan veszik az állattartást, az állatorvosnak is kötelessége minden veszettségoltás után lejelenteni, hogy melyik kutyát oltotta. Számítógépes kódszám alapján minden kutya regisztrálva van és ezt sajna bármikor ellenőrizhetik. Így a be nem jelentés nem megoldás. Evil or Very Mad
Viszont szétküldtem egy csomó ismerősömnek a leányzó képeit, hátha más is pont őrá vágyik és ha nem is hozzám, de legalább a közelembe költözik, akkor tudnék vele is foglalkozni. Nagyon Boldog
Az számomra érthetetlen, hogy valaki azért, mert a kutyája beteg, kidobja, beviszi az Illatosra. Gondolom, az ilyen a gyerekét is leszidja , ha netán belázasodik!! Hát kövezzenek meg, de mi úgy kezeljük itthon Chaplint, mint családtagot, kisfiam sokszor még le is tesózza. És ahogy a fiamért aggódok, ha valami baj van, a kutyámért is ezt teszem és segítek rajta.
Vagy én lennék túl kutyaközpontú?! Nem így lenne normális?
Bocs, hogy kifakadtam, de az emberi nemtörődömség, gonoszság veszettül bosszant.
Üdv,
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Chaplin írta:
Sziasztok!
Egész nap Sophie-val szemeztem.
Ma reggel kaptam a képét egy barátnőmtől, így jutottam el erre a fórumra. Beleszerettem ebbe a kislányba. Nagyon Boldog
Bevallom, eddig még nem jutott az eszembe, hogy még egy állatot 'be kéne szerezni' a 2. emeleti lakásunkba a már meglévő 7 hónapos kiskutyánk és a 10 hónapos cicánk mellé, de ez a kutyus annyira megfogott, hogy már a városi önkormányzattal is beszéltem és érdeklődtem, hány kutya tartható lakásban. A válaszuk várható volt: csak egy. Sír vagy nagyon szomorú
Nem tudtok bármilyen kibúvót, kiskaput, hogy hivatalosan is tartható-e mégis két kutya többlakásos lakóházban? Van erre valamilyen korlátozó törvény, vagy a helyi önkormányzat határozza meg? Nem az lenne a lényeg, hogy aki akar és tud, az segíthessen az állatokon? Én ezt annyira nem értem. Szemforgató
Ha mégsem tudom elintézni, akkor azért nyomon követném Sophie útját így a neten keresztül, ha nem bánjátok.
Üdvözlettel,
Viki

Én úgy tudom, be kell jelenteni a jegyzőnél elvileg minden kutyát és a további "létszámon felüli" ebekre is ő adhat engedélyt.
Ha a lakás a sajátod, akkor könnyebb a helyzet, de ha albérlet akkor egy állat is óriási felelősség és rizikó!
Nálam jelenleg egy, a szomszédnál kettő kutya lakott (már csak egy) és egyik sincs bejelentve.
Az emberek ilyenekkel nem foglalkoznak, az állatok, ebek csak vannak, az állatorvos tudja, de a jegyző nem.
Ha nincsenek haragosaid a szomszédságban és a kutyáid is normálisak (nincs kakesz/csuri a folyosón, nem ugatósak, nem eszik meg a szomszéd gyerekét...), és te is úgy gondolod, hogy képes vagy ellátni az állatkertet és nyugodt lelkiismerettel azt tudod állítani, boldogok a kutyáid/macskáid, akkor elgondolkodhatsz még egy állaton, de kérlek nagyon gondold meg!! (Már volt olyan kutyánk, akit a "gazdái" kiraktak mert őket kirakták az albérletből. Most új és jó gazdija van a kutyának, nagyon boldog.)
Chaplin
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 26. Kedd 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egész nap Sophie-val szemeztem.
Ma reggel kaptam a képét egy barátnőmtől, így jutottam el erre a fórumra. Beleszerettem ebbe a kislányba. Nagyon Boldog
Bevallom, eddig még nem jutott az eszembe, hogy még egy állatot 'be kéne szerezni' a 2. emeleti lakásunkba a már meglévő 7 hónapos kiskutyánk és a 10 hónapos cicánk mellé, de ez a kutyus annyira megfogott, hogy már a városi önkormányzattal is beszéltem és érdeklődtem, hány kutya tartható lakásban. A válaszuk várható volt: csak egy. Sír vagy nagyon szomorú
Nem tudtok bármilyen kibúvót, kiskaput, hogy hivatalosan is tartható-e mégis két kutya többlakásos lakóházban? Van erre valamilyen korlátozó törvény, vagy a helyi önkormányzat határozza meg? Nem az lenne a lényeg, hogy aki akar és tud, az segíthessen az állatokon? Én ezt annyira nem értem. Szemforgató
Ha mégsem tudom elintézni, akkor azért nyomon követném Sophie útját így a neten keresztül, ha nem bánjátok.
Üdvözlettel,
Viki
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 18:58    Hozzászólás témája: Sophie Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sophie-t, a két év körüli argentín dog-francia bulldog-staffordshire terrier keverék szukát 2005.04.22-én hoztuk ki az Illatos úti Ebrendészeti Telepről.
Mint később megtudtuk, ő már egyszer megjárta a ezt a helyet, első bekerülésekor jó kondiban lévő, csupa izom kutyus volt.
Gazdihoz került, majd rejtélyes módon vissza a telepre, mint Leadott státuszú kutyus. Az állapota több, mint elkeserítő volt.
Bekerülése előtt maximum 2 nappal szülhetett, nagyon nagy és tejjel telik az emlői, de emellett etióp módon csontsovány. Vajon mi történhetett a kölykökkel? Pár naposan, anya nélkül szinte kizárt, hogy életben maradtak, és mit véthetett Sophie, hogy visszakerült a telepre? Valószínűleg ez örök rejtély marad, hiszen Sophie szobatiszta, gyönyörű, és nagyon kedves, csupa bűbáj kutyus. Kifejezetten emberközeli, tehát olyan gazdit keresünk számára, aki sok időt szentelne ennek a lelkében még gyerek ebecskének.

Tel: 30/5950904
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 3 oldal [61 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu