Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 16:34
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
MIT ADOMÁNYOZZAK?
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 9 oldal [217 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Következő
Szerző Üzenet
gyeva
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 24. Vasárnap 16:16    Hozzászólás témája: szavaztam Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megtettem kötelességemet, leadtam szavazataimat! Jól állunk!
Hajrá-hajrá!
Éva
Vissza az elejére
gyeva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 24. Vasárnap 9:09    Hozzászólás témája: Re: szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fogalmunk sincs sajnos, hogy mennyi az annyi, ezért kérlek Benneteket segítsetek szavazókat szerezni, mert jobb lenne minél több szavazatot szerezni, nehogy lecsússzunk.
Köszi, Zsu
Vissza az elejére
Ágii
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21. Csütörtök 14:34    Hozzászólás témája: szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Okéjjj, azt már megtudtam hogy az első három helyezett kap támogatást Mosoly
Ha marad a harmadik hely, elég lesz a támogatás hogy be tudjátok vezetni a vizet?
Vissza az elejére
Ágii
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21. Csütörtök 13:34    Hozzászólás témája: szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az lenne a kérdésem hogy mennyire nagy baj ha valaki még nem 18 és úgy regisztrál és szavaz? Van nem egy ismerősőm aki azt mondta nem tudják lenyomozni és szavazott pedig még nincs 18.
A másik kérdésem: Csak az első, vagy az első három helyezett kap támogatást?
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20. Szerda 19:43    Hozzászólás témája: Re: szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagytaps
Vissza az elejére
Ágii
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20. Szerda 19:38    Hozzászólás témája: szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Írtam a sopronis fórumba is nemtudtam melyiket olvassátok el előbb. Egyébként amikor kiraktam az üzenőfalra (kb 3kor) 1764 szavazat volt most 1931!!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog lol lol lol
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20. Szerda 19:32    Hozzászólás témája: Re: Szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hurrá! Szükségünk van szavazókra, köszönjük, hogy segítesz Exclamation
Vissza az elejére
Ági állatbarát
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20. Szerda 13:27    Hozzászólás témája: Szavazás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Arra gondoltam akinek van iwiwje, vagy tagja valamilyen hasnonló dolognak, kirakhatná üzenőfalra hogy szavazzanak az otthonra. Én már 2 helyen kiraktam és nőttek is a szavazatok!!! lol Razz lol
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 17. Vasárnap 9:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Támogatóink, Barátaink, Kedves Állatbarátok!

A Soproni Ászok egy társadalmi akciót hirdetett, ahol az első 3 legtöbb szavazatot kapott szervezetet komoly támogatásban részesíti.

Jelenleg közel 400 állatról gondoskodunk, és sokan közülük idősek vagy sérültek, így a folyamatos orvosi ellátás biztosítása mellett sajnos nagyon szűkös forrásokból tudunk csak gazdálkodni.

Legnagyobb hiányosságunk, hogy az ivóvíz még mindig nincs bevezetve állatotthonunkba, így az ivóvizet tartályban kell felhordanunk. Másik fontos beruházásunk egy cicaház és kiskutya-karantén létesítése, melyeket reményeink szerint - ha támogatóink segítségünkre sietnek - jövőre felépíthetnénk.

Szeretnénk megkérni, hogy SZAVAZZ RÁNK, hogy a bejövő pénzből további állatokat menthessünk meg, gyógyíttassuk őket, és új esélyt adva nekik, gazdihoz kerülhessenek.
Ez neked csak pár kattintás, de a mi további fejlődésünkhöz elengedhetetlen.

A szavazatodat a www.asopronibudapestert.hu oldalon lehet megtenni (bejelentkezés, regisztráció szükséges, és 3 szavazatot lehet összesen leadni).

Köszönettel:

Noé Állatotthon Alapítvány

...és igyatok sok Sopronit!

Hozzuk össze! "A sörért vizet cserébe!"

Köszönettel a Minis csapat nevében: Zsuzsa
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 11. Péntek 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Szetter Baráti Társaságtól ma adomány érkezett a Minis kutyáknak! Köszönjük! puszi
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 21. Szombat 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mivel ma csak 2 szót tudtunk váltani, így várom mielőbbi visszajelzésed, mert hétfőn kéne szólnom a Zolinak, hogy mi van Nagyon Boldog

Tkata írta:
Holnap megbeszéljük Hédivel lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holnap megbeszéljük Hédivel lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy szavamba kerül és akkor hozzánk hozzák lol
Nekik is közelebb lenne vagy 50km-el, mondta a Zoli, hogy intézzem már el, én meg mondtam, hogy rajtam nem múlik
Vélemény???? Csak 0ft-os szállítólevelet kell kitölteni hozzá, de ezt még pontosan megkérdezem!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vidéken van egy NOÉ Bárkája nevű állatmenthely, a pontos helyét nem tudom. Lehet, hogy oda viszik.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsuzsa vagy Kata!

Az egyik partnerünk tejtermék szállítással foglalkozik és pont ma beszélgettünk a menhelyről! Mint kiderült a lejárt szavatosságú termékeket a NOÉ állatotthonnak szállítják, ezzel támogatva titeket, de nem a most ismert helyre hanem vidékre. Van máshol is telephely????
Ugyanis neki a MiniMenhely közelebb lenne és ha megoldható, akkor inkább oda szállítanának.
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor holnap talizunk lol
Vissza az elejére
le_Mimi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20. Péntek 9:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Holnap viszünk mi is... finit
Vissza az elejére
le_Mimi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19. Csütörtök 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elküldtem e-mailen kb 5 perce, kitettem iwiwre, myvipre és eddig már 4 jelentkező is ajánlott fel kaját, hogy visznek majd ki Nagyon Boldog Remélem sok gyűlik össze, bár ennyi állatra a sok is kevés!

HÚZZON BELE MINDENKI!!!!!
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19. Csütörtök 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Élelem nélkül a állatotthon Szemforgató
2007-04-19

Hihetetlen, de igaz: Budapest legnagyobb állatotthona kifogyott a kutyatápból; egy gramm nem sok, annyi száraztáp sincsen a menhelyen!

Akad még némi száraz kenyér és pár konzerv illetve macskaeledel a tárolóban, de közel 400 állatunk számára ez bizony nagyon kevés. Kérjük az állatbarátokat: ha tehetik, támogassák kutyusainkat bármilyen márkájú, kiszerelésű, színű-szagú, stb. SZÁRAZTÁPPAL!

Hálásan köszönjük segítségüket!
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 16. Hétfő 20:57    Hozzászólás témája: Re: kajával kapcsolatban Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Évi!
A husinak nagyon örülünk és köszönjük, de mi továbbra sem fogjuk tudni megfőzni, erre nekünk nincs kapacitásunk még akkor se, ha lenne üstünk.
A szombati napokon levegőhöz se jutunk, hétköznap meg dolgozunk. A főzicskét csak Piroskáék tudják megoldani, azért adjuk nekik oda a kaját. Ráadásul a disznóhúst nem elég forró vízbe dobni, azt bizony meg kell főzni rendesen, erre a sok látogató mellett nincs is lehetőség, na meg balesetmentesen ezen a pici helyen nem is oldható ez meg.
Üdv és ezer köszönet Zsuzsa
Vissza az elejére
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 16. Hétfő 20:12    Hozzászólás témája: kajával kapcsolatban Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsuzsi és Kata!
Sajna akkor nem jött össze a közért, Évi meg is írta nektek, meg mondtuk, mikor kint voltunk hogy elkezdtek sumákolni, de van jó minden rosszban, mert nem adtuk, ill. Évi nem adta fel, és tovább ment a hentesekhez. Tőlük kaptuk amit vittünk már kétszer is kaját.
Most vittem nekik az örökbefogadó nap plakátjából, nagyon örültek neki. Egyébként tök jó fejek. Javasolják, hogy üstben kellene főzni a kaját, és még hangulatos is lenne, és felajánlották, hogy ha valahol találnak üstöt, akár el is viszik nektek, mert tulajdonképpen csak fel kell fornia. Mondtam, hogy a Noén van főzési lehetőség, de mondták, hogy biztos lenne a minin is annyi hely, ahol elfér az üst. Majd meglátjuk. Idő kérdése. Üdvözölnek mindenkit, és a kutyikat is. Puszillak benneteket, és a kutyiknak is adjatok puszti a nevünkben. Éva és négylábú társai. Benjikém még mindig nagyon hiányzik. Félix szörnyecske pedig mindig újabb galádságokat talál ki. Sziasztok
Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsuzsa!
Amit anyu írt, abból nem lesz semmi Sír vagy nagyon szomorú Tök jól megígérték a közértben, hogy így+úgy, aztán mikor mentem kajáért közölték, hogy boccs, de mégse, mert az ÁNTSZ így+úgy....Köszi!
De legalább a hentes jó fej!Ma is megyek husiért hozzá és holnap viszem ki Nektek, illetve holnapután, de sajna most nem tudom megfőzni Nem leszek otthon pénteken! Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 7. Szombat 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma is egy szuper napot töltöttünk el a Minin. Köszönjük látogatóinknak a sok finomságot. Kaptak ma mindent. Szárazat, konzervet, nyersett, sültet és voltak, aki még főztek is nekik. KÖSZÖNJÜK!
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 30. Péntek 13:10    Hozzászólás témája: Re: kaja a kutyiknak Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Nagy Éva! Nagyon Boldog
Már a múltkor is örültek a sok finomságnak azebek, úgyhogy hajrá, nagyon ügyik vagytok, mindkét Éva!
Köszönjük! puszi A kutyik jól vannak és szerintem alig várják már, hogy holnap legyen. Mondjuk én is. Nagyon Boldog Gyere, amikor tudsz, várunk szerettel!
Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 30. Péntek 12:44    Hozzászólás témája: kaja a kutyiknak Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Köszönünk szépen minden segítséget, és mindenkit szeretett várunk szombaton 10-től 14-ig. lol

Reméljük olyan szép idő lesz mint most Wink

Sziasztok!
Ahová járok időnként vásárolni, megkérdeztem, hogy tudnának-e segíteni kaja ügyben. Igent mondtak, vagyis naponta kell mennem a felvágottakért. Nem tudom még, hogy juttatom el nektek, meg egyáltalán mennyit fogok kapni. Minden eseetre ha gyűjteni kell, akkor lefagyasztom, és majd úgy viszem. Éva és Félix kutya (a lányom és négylábú unokám) sűrűbben, és könnyebben tud hozzátok kimenni, ezért közösen fogjuk vinni a kaját. Ha minden jól megy, 7-én én is megyek, már vettem egy kis csirkefarhátat a kutyiknak. Nem sok, de főzök belőle valamit. Brácsa hogy van? Meg Felhő, Magnum, és mindenki? Na meg ti.
Éva
Remélem, ebből a kajáből nem csak ígéret lesz. Ma este kiderül
Félix egyébként papírszőnyeget csinált a konyhai törlőpapírból, meg kinyitotta a szekrényajtót, és az ott talált negrót, rágót megette. Kibontva!
Sziasztok puszi mindenkinek
Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 9 oldal [217 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu