Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 16:27
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
????
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [43 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
vonswissy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 13:57    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek
Téma leírása: Szólj be a webmesternek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
vonswissy írta:
Kedves Webmester!
Embarassed Szeretném megkérdezni, hogy a Galériában lévő, kategorizált albumoknál, fajta szerinti bontásban - tehát mindezeken belül -, a jól bevált létrehozási, időrendbeli sorrend, egyik napról a másikra, mi alapján került megváltoztatásra? Szemforgató Esetleg szimpátia... Döbbent Érteném, ha követnénk valami szisztémát, esetleg betűrend...
Köszönöm válaszodat!
vonswissy

Szia!
a kérdés jogos, viszont félregondoltad.. Mosoly
Az ott konkrétan pont, hogy ABCsorrend lenne, csak éppen a magyar ékezetes szavakat egy picit rosszul rendezi.. Mosoly (ezért kerülnek a magyar ékezetes betűvel kezdődők az elejére..)
Biztosíthatlak, hogy részlehajlás _itt_ nincs és nem is lesz! Mosoly
Az ABCszerinti rendezés ezen hiányosságát pedig javítjuk, vagy visszaállítjuk feltöltési sorrendre.
Köszi az észrevételezést!

Köszönöm szépen a kimerítő választ is, meg a megoldást is! lol
Vissza az elejére
vonswissy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 13:18    Hozzászólás témája: Re: Szólj be a webmesternek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vonswissy írta:
Kedves Webmester!
Embarassed Szeretném megkérdezni, hogy a Galériában lévő, kategorizált albumoknál, fajta szerinti bontásban - tehát mindezeken belül -, a jól bevált létrehozási, időrendbeli sorrend, egyik napról a másikra, mi alapján került megváltoztatásra? Szemforgató Esetleg szimpátia... Döbbent Érteném, ha követnénk valami szisztémát, esetleg betűrend...
Köszönöm válaszodat!
vonswissy

Szia!
a kérdés jogos, viszont félregondoltad.. Mosoly
Az ott konkrétan pont, hogy ABCsorrend lenne, csak éppen a magyar ékezetes szavakat egy picit rosszul rendezi.. Mosoly (ezért kerülnek a magyar ékezetes betűvel kezdődők az elejére..)
Biztosíthatlak, hogy részlehajlás _itt_ nincs és nem is lesz! Mosoly
Az ABCszerinti rendezés ezen hiányosságát pedig javítjuk, vagy visszaállítjuk feltöltési sorrendre.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vonswissy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21. Szombat 10:04    Hozzászólás témája: Szólj be a webmesternek

Kedves Webmester!
Köszönöm válaszodat!
vonswissy
Vissza az elejére
vonswissy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 11. Vasárnap 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rebarbara2 írta:
Hali!

Lenne egy kérésésem "adminhoz" Nagyon Boldog : Én lennék a Rebarbara és Rebarbara2 is...szeretném kérni, hogy az egyik albumot, a sima "Rebarbara"-t (amiben kevesebb elem is van), legyél kedves kitörölni...hiszen ahhoz már nem is tudok hozzáférni és teljesen feleslegesen van fenn mind a két album... lol

Előre is köszönöm!!! Wink

Üdv!

Szia,
1. hozzátudsz férni elvileg, az a régi gallery.site.hu-s felhasználónevedhez (Rebarbara)+régi ottani jelszavadhoz tartozik.
A 2t alapesetben egyesítettük volna -aminek már meg kellett volna történnie csak be vagyunk lassulva kicsit..-, de akkor törlöm Mosoly
A neved pedig akkor Rebarbara lesz -gondolom ez így szimpibb- mert akkor felesleges 2.
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rebarbara
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 11. Vasárnap 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali!

Lenne egy kérésésem "adminhoz" Nagyon Boldog : Én lennék a Rebarbara és Rebarbara2 is...szeretném kérni, hogy az egyik albumot, a sima "Rebarbara"-t (amiben kevesebb elem is van), legyél kedves kitörölni...hiszen ahhoz már nem is tudok hozzáférni és teljesen feleslegesen van fenn mind a két album... lol

Előre is köszönöm!!! Wink

Üdv!
Vissza az elejére
Rebarbara jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda2
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
melinda írta:

Szia!
Igen.Lehet,hogy ez a probléma forrása?Tudsz ajánlani valami jobbat?

Szia!

A problema forrasa valoszinuleg nem konkretan maga az IE, de annak valami beallitasa lehet, esetleg mas program ezzel osszefuggesben.
Javaslom, hogy torold a bongeszobol az ideiglenes fajlokat/sutiket..es nezd meg ugy megy-e.
Bongeszokent pedig batran tudom ajanlani _mindenkinek_ a firefox-ot: http://firefox.hu/
Es inkabb nem minositem az IE-t.. Mosoly

Köszönöm,megpróbálom.
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:

Szia!

Szia!

A problema forrasa valoszinuleg nem konkretan maga az IE, de annak valami beallitasa lehet, esetleg mas program ezzel osszefuggesben.
Javaslom, hogy torold a bongeszobol az ideiglenes fajlokat/sutiket..es nezd meg ugy megy-e.
Bongeszokent pedig batran tudom ajanlani _mindenkinek_ a firefox-ot: http://firefox.hu/
Es inkabb nem minositem az IE-t.. Mosoly
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
melinda írta:
Szia Joe!

Volt egy kis problémám,de közben máshogy megoldottam.Nem tudom mi miatt nem tudtam egy privát üzenetre válaszolni,mert mindig kilökött.
Végül is egy másikon válaszoltam és úgy már engedte.
A másik problémám,hogy a bejelentkezésnél mindig kétszer kell bejelentkeznem ahhoz,hogy egyszer sikerüljön.Ezt minden alkalommal megcsinálja.Végül is nem katasztrófa csak zavaró.
Ha tudsz légyszi segíts!
Köszönöm

szia Melinda!
milyen bongeszot hasznalsz? Internet explorer vagy valami mas?

Szia!
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
Szia Joe!

Volt egy kis problémám,de közben máshogy megoldottam.Nem tudom mi miatt nem tudtam egy privát üzenetre válaszolni,mert mindig kilökött.
A másik problémám,hogy a bejelentkezésnél mindig kétszer kell bejelentkeznem ahhoz,hogy egyszer sikerüljön.Ezt minden alkalommal megcsinálja.Végül is nem katasztrófa csak zavaró.
Ha tudsz légyszi segíts!
Köszönöm

szia Melinda!
milyen bongeszot hasznalsz? Internet explorer vagy valami mas?
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11. Péntek 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Joe!

Ha tudsz légyszi segíts!
Köszönöm
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 0:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azawakh írta:
Annyira tetszik a szólj be a webmesternek elnevezés!!!

Szal, nem-e lehetne-e Mosoly, hogy a bal felső sarokban lévő Pet Site-os képről a wesztit lecserélni egy szép magyar agárra? lol lol lol

szia!

persze, hogy lehetne..miert ne Mosoly

Tessek feltolteni szuper eles kepeket amit logoba elhelyezhetunk..aztan pedig lehet javasolni melyik kepbol..akar ide is pl Mosoly
Azawakh
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Annyira tetszik a szólj be a webmesternek elnevezés!!!

Szal, nem-e lehetne-e Mosoly, hogy a bal felső sarokban lévő Pet Site-os képről a wesztit lecserélni egy szép magyar agárra? lol lol lol
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 15. Szombat 22:47    Hozzászólás témája: Re: hogyan lhetí?? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ada írta:
lehet itt a kutyás képet elküldeni másnak e-mail-ban???mert én nem tudtam!!!http://www.pet.site.hu/images/icons/icon9.gif
[Snif !] http://www.pet.site.hu/images/icons/icon5.gif
[Kérdés]

Szia Ada!
Jelenleg ilyen opciónk nem érhető el, de a tervezett bővítések között van ez is! Mosoly
Ada
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 15. Szombat 16:32    Hozzászólás témája: hogyan lhetí?? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lehet itt a kutyás képet elküldeni másnak e-mail-ban???mert én nem tudtam!!!http://www.pet.site.hu/images/icons/icon9.gif
[Snif !] http://www.pet.site.hu/images/icons/icon5.gif
[Kérdés]
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pöttöm írta:
Kedves Webmester!

Nem találtam havanese-s fórumot és galériát sem, szerintem lenne rá igény! Ha lehetséges, hozz létre ilyet!
köszi előre is

Valóban, nem találhattád, de mostmár igen!
A Havanese alfórum és a Havanese algaléria . Mosoly

Köszi a "jelölést"!
Pöttöm
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 20. Szerda 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Webmester!

Nem találtam havanese-s fórumot és galériát sem, szerintem lenne rá igény! Ha lehetséges, hozz létre ilyet!
köszi előre is
Vissza az elejére
Pöttöm jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 10:42    Hozzászólás témája: Re: ???? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci írta:
kedves webmaster, amikor a dalmata topicba írtam, a bejelentésekbe tette be az írásom.. csinálnál vmit?

Köszi
Irinci

Hat NEM Nagyon Boldog

ez vicces lenne.. ha ismet irsz a dalmataba ismet a bejelentesekbe teszi? Mosoly

Mindenesetra atraktam a jo helyre.
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 9:28    Hozzászólás témája: ???? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kedves webmaster, amikor a dalmata topicba írtam, a bejelentésekbe tette be az írásom.. csinálnál vmit?

Köszi
Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [43 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu