Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 6. Csütörtök 20:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
Ingca állatkái :)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 8 oldal [198 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
gpike írta:
Wau írta:

Nálunk már ilyenkor a szilveszterre készülnek, este volt egy szép tüzijáték, kutya ki sem mert mozdulni a házából. Mondjuk még így is szerencsénk van, hogy nem akar megszökni. színváltós pattogós

ténleg szerencse .
nekünk is van szoktató, a tüzijátékhoz, mert szemben velünk van egy idétlen panzió , és elég sürün van ilyen , sajnos, mert mi már unjuk, és utáljuk is. Szomorú

Azt nem csodálom. Mad
Halásztelken igazából a nyár a tüzijáték szezon, de pár utcával arréb szoktak durrogatni, az már nem zavarja a kuttyot. Most valami céges buli volt tőlünk száz méterre, és hát jó nagy hangja volt... Wink

ez az egész csak a sok sznobnak jóó-
csak azt nem tom mire?

a talit ne felejtsétek el.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Wau írta:

Nálunk már ilyenkor a szilveszterre készülnek, este volt egy szép tüzijáték, kutya ki sem mert mozdulni a házából. Mondjuk még így is szerencsénk van, hogy nem akar megszökni. színváltós pattogós

ténleg szerencse .
nekünk is van szoktató, a tüzijátékhoz, mert szemben velünk van egy idétlen panzió , és elég sürün van ilyen , sajnos, mert mi már unjuk, és utáljuk is. Szomorú

Azt nem csodálom. Mad
Halásztelken igazából a nyár a tüzijáték szezon, de pár utcával arréb szoktak durrogatni, az már nem zavarja a kuttyot. Most valami céges buli volt tőlünk száz méterre, és hát jó nagy hangja volt... Wink
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 11. Vasárnap 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
gpike írta:
Wau írta:
Olyan jó hülyét csinálni a kutyámból! lol

nagyon csinos ez a Mikú.

Köszöni! Nagyon Boldog

ténleg szerencse .
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 11. Vasárnap 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Wau írta:

nagyon csinos ez a Mikú.

Köszöni! Nagyon Boldog

Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 10. Szombat 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

nagyon csinos ez a Mikú.
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 9. Péntek 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Én is remélem, hogy nem lesz milkista. lol
röhög Nagyon Boldog ez tetszik!
Wau írta:
A sört is szereti, nyáron dolgoztak nálunk kőművesek, időnként eldobtak néhány sörösüveget, és időnként a kutya szájából kellett kihúznom őket. Összezavart

Nálunk az egyik megboldogult macskánk nyalintott bele apukám sörébe lol Jelenlegi állataimat azért igyekszem óvni minden káros szenvedélytől....több-kevesebb sikerrel Mosoly
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 9. Péntek 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
Wau írta:

Ma hozott neki egy kis iskolatejet az unokaöcsém. Nem is tudtam, hogy szereti a tejet, de egyből bevedelte. kuty nyelvlógat

Csak aztán nehogy rászokjon részeg (bár ha jól tudom tejtől nem lehet berúgni Szemforgató )

Én is remélem, hogy nem lesz milkista. lol
A sört is szereti, nyáron dolgoztak nálunk kőművesek, időnként eldobtak néhány sörösüveget, és időnként a kutya szájából kellett kihúznom őket. Összezavart
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 9. Péntek 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Ma hozott neki egy kis iskolatejet az unokaöcsém. Nem is tudtam, hogy szereti a tejet, de egyből bevedelte. kuty nyelvlógat

Csak aztán nehogy rászokjon részeg (bár ha jól tudom tejtől nem lehet berúgni Szemforgató )
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 8. Csütörtök 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Nagyon jó fej! Nagyon Boldog lol És milyen jól áll neki!

Szerintem is az! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 6. Kedd 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Nagyon jó fej! Nagyon Boldog lol És milyen jól áll neki!
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 6. Kedd 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Szami írta:
Új képek érkeztek Miss Tináról Nagyon Boldog

Hát nem semmi! jók a fényviszonyok...
Használhatnátok zseblámpának a szemeit. lol
Ma séta séta közben találkoztunk egy kb. 15 centis ebecskével. Nagyon helyes volt, nem érte föl a Tast, ezért fölugrott rá, és úgy szaglászta meg. Cool Tasakom meg csak lesett.

Nem mindig foszforeszkál a szeme, de itt szerintem nagyon ilyesztő félénk
Jól nézhetett ki Tason Nagyon Boldog (amúgy Tina is csak 25cm)
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 0:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:

ez a kép nagyon művészi .
látok ott egy fehér kutymo félét is.

Voltunk ma pár Mixessel a sétálni a Tétényi fensiknál, készült egy pár foto is de , nem görcsolök mert ugysem tudom ide rakni .és a másik topicbol kéne .
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 4. Vasárnap 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:

Hát nem semmi! jók a fényviszonyok...
Használhatnátok zseblámpának a szemeit. lol

Hűha, én is gondban voltam ezzel a képpel! Karikák nélkül nem találtam volna meg a kuttyokat. De ami látszik belőlük az nagyon édi! Bírom a szundizó kutyákat (is).

Ma séta séta közben találkoztunk egy kb. 15 centis ebecskével. Nagyon helyes volt, nem érte föl a Tast, ezért fölugrott rá, és úgy szaglászta meg. Cool Tasakom meg csak lesett.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 4. Vasárnap 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 3. Szombat 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:

kié az a kis kutya?
hol van?

Mármint a westie kislány? Arról nem tudok semmi többet, csak amit fentebb írtam Szomorú
De Adik felrakta a westiesekhez (köszi Wink ), talán így lesz gazdija.
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 2. Péntek 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
adik írta:
bocsi a képminőségért, de tegye fel a kezét, aki linuxra webcammel jobbat tud...
szóval bekarikázva látható a két kutyám, kéretik a kupi miatt sem reklamálni lol

A fehéret még megtaláltam, de a feketét... Wink
Adik, felraknád ezt a westiesekhez, hátha valaki pont rá vágyik:
Ingyen elvihető egy 5 éves westie szuka kutya. Tel: 20-455-3092
Tenyészet felszámolás miatt, de törzskönyve az persze nincs mérges
Én a startapron találtam, olyan jó lenne, ha végre rendes gazdit kapna szegény Sír vagy nagyon szomorú

kié az a kis kutya?
hol van?

jó a kép csak nem nagyon látni Mosoly
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 2. Péntek 8:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
bocsi a képminőségért, de tegye fel a kezét, aki linuxra webcammel jobbat tud...
szóval bekarikázva látható a két kutyám, kéretik a kupi miatt sem reklamálni lol

A fehéret még megtaláltam, de a feketét... Wink
Adik, felraknád ezt a westiesekhez, hátha valaki pont rá vágyik:
Ingyen elvihető egy 5 éves westie szuka kutya. Tel: 20-455-3092
Tenyészet felszámolás miatt, de törzskönyve az persze nincs mérges
Én a startapron találtam, olyan jó lenne, ha végre rendes gazdit kapna szegény Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 2. Péntek 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 2. Péntek 0:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
gpike írta:

nálunk szabad nekik bent lenni , sőt bent is alszanak, de hajnal felé ki mennek.

Nálunk is bent alszanak, Katinál a Tina, nálam a Wendy. Lassan franciaágyra kéne váltanom, mert a Wendy teljesen kitúr. Egyik éjjel meg arra ébredtem, hogy óriási koppanás: Wendy lepottyant Nagyon Boldog
nyugi nem lett semmi baja Wink
Hogy illusztráljam is a dolgot:

hát arrol a pici ágyról nem is csoda hogy lepottyant, szegényke, bár az én kutyám , egyedől aludt multkor az ágyon, és úgy is leesett.
Kuta egy életük van ezeknek az ágyban alvos kutyáknak, de legyen is minél több, ilyen.
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 1. Csütörtök 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Megnéztem a képeket, látom volt kiképzés bőven!
Tas mennyi idős volt akkor?

Volt... reggel hattól este hatig... Kisebb-nagyobb sétákkal és szünetekkel persze... ja, és 16 hónapos volt.

Legutóbb Wau szerkesztette (2005 Dec. 2. Péntek 15:55), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 1. Csütörtök 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Tina írta:

Az édi lehetett lol
Ez a kutyás tábor merre volt? Lesz még ilyen?

Csepelen volt, és elég jól sikerült, úgyhogy valószínűleg lesz még jövőre is.
De szervez tábort a népszigeti kutyasuli, a Top Mancs meg még egyről hallottam, de az nem tudom hol volt. Itt vannak a képeink:
Képek
Elég nomád volt, de jó és hasznos.
Tasak vagy 3-szor szedte szét a sátrat, a végére ki kellett dobni. Evil or Very Mad Nem tudott jobbat kitalálni, amíg én az előadásokon ültem. ja és persze utána mint aki jól végezte dolgát ráfeküdt a romokra és nagy, ártatlan szemekkel nézett rám....

Megnéztem a képeket, látom volt kiképzés bőven!
Tas mennyi idős volt akkor?
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 1. Csütörtök 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Az édi lehetett lol

Csepelen volt, és elég jól sikerült, úgyhogy valószínűleg lesz még jövőre is.
De szervez tábort a népszigeti kutyasuli, a Top Mancs meg még egyről hallottam, de az nem tudom hol volt. Itt vannak a képeink:
Képek
Elég nomád volt, de jó és hasznos.
Tasak vagy 3-szor szedte szét a sátrat, a végére ki kellett dobni. Evil or Very Mad Nem tudott jobbat kitalálni, amíg én az előadásokon ültem. ja és persze utána mint aki jól végezte dolgát ráfeküdt a romokra és nagy, ártatlan szemekkel nézett rám....
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 1. Csütörtök 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Tina írta:

Hát, tényleg nem lehet sok helyed az alvásra... Razz

Nálunk spéci kutyaházban alszik, reggel alig lehet kirángatni. Lassan már tovább tart neki mint nekem. ásít Szeret aludni még a hintaágyon is. Régen utált hintázni, de most már magától is fölmegy. A lakásba akkor engedjük be, ha fázik, vagy én fázom. (És ezért nem akarok kimenni.) Egyébként ő is szeret terpeszkedni: táborban esett az eső, behívtam a sátorba, szorítottam neki helyet. Erre az oldalára feküdt, kinyújtott a lábait, a fejét a már így is feleakkora matracra rakta, és boldogan durmolt. Szemforgató

Az édi lehetett lol
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 1. Csütörtök 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:

Hát, tényleg nem lehet sok helyed az alvásra... Razz

Nálunk spéci kutyaházban alszik, reggel alig lehet kirángatni. Lassan már tovább tart neki mint nekem. ásít Szeret aludni még a hintaágyon is. Régen utált hintázni, de most már magától is fölmegy. A lakásba akkor engedjük be, ha fázik, vagy én fázom. (És ezért nem akarok kimenni.) Egyébként ő is szeret terpeszkedni: táborban esett az eső, behívtam a sátorba, szorítottam neki helyet. Erre az oldalára feküdt, kinyújtott a lábait, a fejét a már így is feleakkora matracra rakta, és boldogan durmolt. Szemforgató
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 8 oldal [198 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu