Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 6. Csütörtök 20:21
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
Ingca állatkái :)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 8 oldal [198 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 20. Péntek 0:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Van egy rossz meg két jó hírem.
A rossz: a tali valószínűleg nem fog összejönni Szomorú
A jók: Nagyon Boldog
- helyette ha minden igaz, kutyasuliba megyünk
- kutyafotózhatnékom támadt, csináltam egy esti sorozatot Tasakról. Ízelitőnek:

szia , nagyon ügyi vagy .
menjetek csak a suliba, az jót tesz .
az kár hogy nem jöttök , de majd legközelebb.
Tas nagyon helyes kutyus. Mosoly
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17. Kedd 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Van egy rossz meg két jó hírem.
A rossz: a tali valószínűleg nem fog összejönni Szomorú
A jók: Nagyon Boldog
- helyette ha minden igaz, kutyasuliba megyünk
- kutyafotózhatnékom támadt, csináltam egy esti sorozatot Tasakról. Ízelitőnek:
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 0:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
gpike írta:
sziasztok .

Remélem mindenki jol van .

Január 21-én 14 órakkor Mixxtali a Hajógyárin,

ha ráértek , és kedvetek van , akkor ujra tali.

Szerintem ráérünk Nagyon Boldog Köszi hogy ránk is gondoltatok!

Sziasztok,
ez természetes, hogy rátok is gondoltunk, ti is közénk tartoztok.
a hely ugyan ott ahol multkor.
Wau , ezuttal többet tudunk majd beszélgetni is. ,mert nem egyedűl leszek a két kútyával.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol Én még nem tudom, ráérek -e, de majd igyekszem! Wink
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
sziasztok .

Szerintem ráérünk Nagyon Boldog Köszi hogy ránk is gondoltatok!
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10. Kedd 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:

23-24 vizsga Szomorú ölég esélymentesnek tűnik a tali...
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10. Kedd 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
sziasztok .

Hurrááá! Hogy mi ráérünk-e, azt még nem tudom megmondani... de minden tőlem telhetőt megteszek Wink Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10. Kedd 1:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok .

Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10. Kedd 0:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyákban gazdag, boldog új évet mindenkinek! lol
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 30. Péntek 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Wau írta:
Találtam még egy kutyasulis képet: Nagyon Boldog

nem is akármilyen .
szuper a kép , mind a gazdi , mind a kutya.

Köszönjük! Szerintem a kutya jobb, de ez a kép nekem is nagyon tetszik. lol

adik írta:
épp akartam kérdezni, hogy mindenki beigli mérgezést kapott?

Én tényleg lázas voltam... De nem a bejglitől, az finom volt. eszik
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 30. Péntek 2:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

nem is akármilyen .
szuper a kép , mind a gazdi , mind a kutya.
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 29. Csütörtök 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
épp akartam kérdezni, hogy mindenki beigli mérgezést kapott? Mosoly
mikor végeztétek?
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 29. Csütörtök 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 25. Vasárnap 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Mi is mindenkienek boldog Karácsonyt kívánunk!

Anikó+Tas

A kutyus pedig hazajutott... Nagyon Boldog

Nagyon ügyik vagytok , hogy segitettetek, a kutyusnak.
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 25. Vasárnap 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Jaj de jó!! nagytaps Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 24. Szombat 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is mindenkienek boldog Karácsonyt kívánunk!

Anikó+Tas

Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 24. Szombat 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
Minden CocTailosnak Boldog Karácsonyt Kívánunk!
Wendy & Tina
Anna & Kati<br>

A legcukibb , karis üdvözlet, amit láttam Nagyon Boldog

Boldog, Karácsonyt kivánunk, mindenkinek

Tibcsi Anikó
Jimbó Fanny.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 24. Szombat 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden CocTailosnak Boldog Karácsonyt Kívánunk!
Wendy & Tina
Anna & Kati<br>
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 24. Szombat 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyás boldog karácsonyt kívánok minden kedves gazdinak és kutyájának!

Csipesz Negró Peti
Vissza az elejére
adik jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21. Szerda 1:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Találtunk egy kutyust, hasonlóan dilis mint a Tas. Magyarul hol Tas van a másikon, hol meg fordítva. Embarassed
Egyébként jól megvannak. Már csak azt nem tudom, hogy találom meg a másik kutya gazdáját, mert az látszik, hogy van neki, csak leszakadt a címtartó a nyakörvéről. Szemforgató Lehet, hogy egyszerűen kiengedem, aztán hazamegy magától.

Plakát, szaminak igaza van , ne engedd ki , elütheti az autóó , vagy rossz ember kezébe kerühet.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Találtunk egy kutyust, hasonlóan dilis mint a Tas. Magyarul hol Tas van a másikon, hol meg fordítva. Embarassed
Egyébként jól megvannak. Már csak azt nem tudom, hogy találom meg a másik kutya gazdáját, mert az látszik, hogy van neki, csak leszakadt a címtartó a nyakörvéről. Szemforgató Lehet, hogy egyszerűen kiengedem, aztán hazamegy magától.

Szerintem ne engedd ki csak úgy, főleg ha forgalmas helyen laktok...
Nem lehetne kiplakátozni a környéken? De ez csak egy ötlet Embarassed
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20. Kedd 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15. Csütörtök 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
hali,
nála még midnig nem eldöntött a teli kérdése. ha tudok menni, akkor vki tegye már meg, hogy priviben hozzámvágja a mobilszámát, hogy a szigeten - ha tudok menni - fel tudjam hívni, hogy éppen már merre tartanak, mert nem valsz, h 3 előtt kiérnék, ha egyáltalán.
addig is jó keverékelést!

Na én már elküldtem neked ,a számom de 06 20 332 11 29.

én is viszek szájkosarat, lesz kiképzönk is Bagira a másik topicrol , ne izguljatok , minden okés lesz . már két talink volt az egyik nagyobb , a másik egy kisebb , de nagyon jóó volt remélem ez is jóó lesz Nagyon Boldog
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15. Csütörtök 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali,
nála még midnig nem eldöntött a teli kérdése. ha tudok menni, akkor vki tegye már meg, hogy priviben hozzámvágja a mobilszámát, hogy a szigeten - ha tudok menni - fel tudjam hívni, hogy éppen már merre tartanak, mert nem valsz, h 3 előtt kiérnék, ha egyáltalán.
addig is jó keverékelést!
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15. Csütörtök 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Wau írta:

Azt nem csodálom. Mad
Halásztelken igazából a nyár a tüzijáték szezon, de pár utcával arréb szoktak durrogatni, az már nem zavarja a kuttyot. Most valami céges buli volt tőlünk száz méterre, és hát jó nagy hangja volt... Wink

ez az egész csak a sok sznobnak jóó-
csak azt nem tom mire?

a talit ne felejtsétek el.

A tüzijáték legalább jól néz ki, azt még esetleg meg tudom érteni, de a petárda hasznát nem sikerült megfejtenem.
Talit még véletlenül se feljtem el! Nagyon Boldog Remélem Tasnak jó napja lesz, de azért a biztonság kedvéért viszek szájkosarat. Szomorú
Végre berakták a kertkapunkat is, úgyhogy most már vagy 500 négyzetméten tespedhet. lol Naplemente előtt szinte meg se mozdul, utána meg nem hagy aludni. Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 8 oldal [198 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu