Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 6. Csütörtök 19:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
Ingca állatkái :)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 8 oldal [198 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello Gpike!
Hát messze vagyunk egymástól,de pesten bármikor találkozhatunk.
A nővérem (ő a Tina nevét használja) az előbb írt neked, remélem segített a képek berakásához.
Jó lenne ha itt is lennének képeid a galériában,majd megkérem a nővéremet,hogy segítsen neked feltenni.
Milyen kutyák lesznek még a talin a coctailon kívűl?
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Sziasztok, megprobálok egy ilyet

Erre gondoltál? lol
Ha képet akarsz beszúrni, így csináld:
[img]kép helye[/img]
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
http://gif.fpn.hu/Sylvester.gif

nem értem máshol csak beteszem és ott van a szöveg mellett itt miért nem?
na mindegy.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://gif.fpn.hu/Sylvester.gif
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 0:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia Szami
holnap megírom .
mert most én sem tom, majd megkérdezem atöbbiektől.

Gyál nagyon messze van tőlünk.
Nagykovácsiban lakunk.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gpike!
Köszi az infokat, és légyszi maj írd meg melyik megállonál van. Melyik kerületben laksz? Én Gyálon,de a VIII.kerületbe járok suliba.
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://www.baffia.hu/zoltan/tmp/kozeli_kicsi.png

itt kéne lennie egy térképnek, itt lessz a találka.
november 12-én 13órakkor .
Moszkva tértől az 56busz vagy villamos, végálomása. és utána a 64es vagy 164es vagy 257es busz. de azt még nem tom hogy meddig kell menni majd a többiektől megkérdem és írom nektek.
www.bkv.hu/64.html
www.bkv.hu/257.html

Azt a térképet kéne valahogy idevarázsolni Nagyon Boldog
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szasztok a pontos helyet mingyár meg irom.
és van tékép is csak nem tom hogy kell ide varázsolni.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én szerintem el tudok menni,lehet hogy a nővérem is eljön.
Pesten hol lesz és pontosan mikor Kérdés
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Wau írta:
Én is nézegettem képeket, nagyon helyes kutyi mindegyik! Nagyon Boldog
Sajnos a hovi-baba még egy pár évig nem megy, mert a család szerint már egy kutya is kicsit sok. Szomorú Pedig Tas biztos örülne egy pajtinak, szerintem keveset van kutyák között.
Hol lesz az a tali? Én lehet, hogy mennék, de ha mondjuk Szegeden lesz... Nagyon Boldog

sajna nem szegeden lessz hanem itt pest közelébe.

BAbál csak 2-év mulva lesznek nálunk.addig gondolkodhatsz.

Nem úgy értettem... Mosoly Így visszaolvasva tényleg elég félreérthető volt... Szóval: Minél közelebb pesthez annál jobb...
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Sajnos a hovi-baba még egy pár évig nem megy, mert a család szerint már egy kutya is kicsit sok. Szomorú Pedig Tas biztos örülne egy pajtinak, szerintem keveset van kutyák között.
Hol lesz az a tali? Én lehet, hogy mennék, de ha mondjuk Szegeden lesz... Nagyon Boldog

sajna nem szegeden lessz hanem itt pest közelébe.

BAbál csak 2-év mulva lesznek nálunk.addig gondolkodhatsz.
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
Sziasztok!
2 kutyánk van Tina (palotapincsi keverék, ő az én kutyusom) Wendy (golden retriever ő a nővérem kutyusa, róla képek a golden retriever galériában vannak).
Majd megnézem a kutyusodat!

Szia a goldikat is imádom olyan babásak a pincsi kevi is cuki láttam a képen Összezavart
Novem ber 12 -én mixes talit szervezünk nincs kedvetek eljönni.
nem csak mixek jönnek, azért is mixx mert minden lessz.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megnéztem a képaket és nagyon jók! Mind a ketten nagyon aranyosak Nagyon Boldog
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
2 kutyánk van Tina (palotapincsi keverék, ő az én kutyusom) Wendy (golden retriever ő a nővérem kutyusa, róla képek a golden retriever galériában vannak).
Majd megnézem a kutyusodat!
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 0:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Es nektek milyen kutyusaitok vannak????
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 0:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
gpike írta:

szia nagyon cukik a kutyijaid.
nekem is van egy koktélom, Lajkakevi és egy Hovawartom.

Sajnos ténleg kevesen vagyunk itt.

Szia!
Látom azért mégiscsak gyülekezünk Nagyon Boldog A kutyusaidról van kép a galériában?

idővel össze gyüllünk, szépszámban reméljük.
WWW.kep.tar.hu/gpike itt láthatoak a kutymákjaink.
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 0:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Szami írta:
Szia Wau! Örülők,hogy ilyen hamar válaszoltál. Megnéztem a kutyusodat(ugye ő Tas?), nagyon aranyos. Kár,hogy keverék kutyusból sok van,mégsem jönnek fórumozni annyian mint a fajtatiszta kutyusoknál. Ha tudok hívok majd a fórumra Mosoly A te kutyádról mit lehet megtudni?

Igen, Tas a kutyám. Barátságos, nem harap, kivéve ha kell, de akkor nagyot. Okos, ügyes, szeret játszani, és szerencsére lassan kinő a kamaszkorból. vidám A mamája németjuhász volt, az apja meg talán erdélyi kopó, úgyhogy vadászik mindenre, ami mozog.

gpike: Tényleg hovawartod van? (-költői kérdés Nagyon Boldog ) Nagyon-nagyon szeretem a hovikat, egyszer majd biztos beszerzek egyet.
Én is kiváncsi lennék a kutyusaid képeire!
sajna
nincsenek képek mert nem tudom hogy kell felrakni.

igen van hovink egy szőke kislányka ha lessznek babák akkor beszélünk rola, mert ha akarsz akkor kapsz egyet.www.kep.tar.hu/gpikeitt vannak a képeim.
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
Szia Wau!
Tassal jársz kutyaiskolába? Tina is okos, bár soha nem járt kutyasuliba(de ami késik,nem mullik és lehet,hogy most elkezdek vele járni.) és még sukat kéne tanulnia. Engem nem szokott harapdálni, csak ha játszok vele
Nagyon Boldog

Elvileg járunk kutyaiskolába, gyakorlatban már két hónapja nem voltunk. Azért nem lazsálok, mostanában a felállásra próbálom rávenni. Majd egyszer agilityzni szeretnék vele, kutyasuliban kipróbáltunk egy-két dolgot, és tök jól ment.

Tas se nagyon harapdál, de ha a kezemben van egy játék, akkor időnként a kezemmel együt fogja meg. Aztán ha ordítok egyet elengedi. Nagyon Boldog Meg ha a hátára fektetem, akkor elég vad.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Wau!
Tassal jársz kutyaiskolába? Tina is okos, bár soha nem járt kutyasuliba(de ami késik,nem mullik és lehet,hogy most elkezdek vele járni.) és még sukat kéne tanulnia. Engem nem szokott harapdálni, csak ha játszok vele
Nagyon Boldog
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
Szia Wau! Örülők,hogy ilyen hamar válaszoltál. Megnéztem a kutyusodat(ugye ő Tas?), nagyon aranyos. Kár,hogy keverék kutyusból sok van,mégsem jönnek fórumozni annyian mint a fajtatiszta kutyusoknál. Ha tudok hívok majd a fórumra Mosoly A te kutyádról mit lehet megtudni?

Igen, Tas a kutyám. Barátságos, nem harap, kivéve ha kell, de akkor nagyot. Okos, ügyes, szeret játszani, és szerencsére lassan kinő a kamaszkorból. vidám A mamája németjuhász volt, az apja meg talán erdélyi kopó, úgyhogy vadászik mindenre, ami mozog.

gpike: Tényleg hovawartod van? (-költői kérdés Nagyon Boldog ) Nagyon-nagyon szeretem a hovikat, egyszer majd biztos beszerzek egyet.
Én is kiváncsi lennék a kutyusaid képeire!
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:

Szia!
Látom azért mégiscsak gyülekezünk Nagyon Boldog A kutyusaidról van kép a galériában?
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 0:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:

Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 3. Csütörtök 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 3. Csütörtök 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
integet
Sziasztok!
Szeretném bemutatni kis pincsi keverékemet, Tinát. Ő egy 2,5 éves imádnivaló kutyalány. Wendyvel, a golden retrieverrel osztja meg kis ágyamat Nagyon Boldog Hol van a többi koktél-tulajdonos Kérdés

integet
Megnéztem a galériában is, nagyon helyes kutyus! szerelmes Nagyon Boldog
Tényleg nem ártana még néhány koktélos, én sajna nem ismerek olyat, akit be lehetne szervezni a fórumra. kutysir
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 8 oldal [198 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu