Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Júl. 2. Csütörtök 19:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
Ingca állatkái :)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 8 oldal [198 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15. Kedd 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali,
no, csak beindul a cocktail-party. nézegettem a képeket, nagggyon helyes minden eb. egyenlőre Negró még a tacskók között van a gallériában, de mivel Joe7 át fogja szervezni a közeljövőben* az egész hóbelebancot, ezért nem is rakom át az azóta nyílt turmixba... akkor majd úgyis a vesztivel együtt a nevem alatt lesz.
ilyen mix-partik hogy vannak?
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15. Kedd 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Már megint mindenkii eltűnt innen?

nem is én itt vagyok
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15. Kedd 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már megint mindenkii eltűnt innen?
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

akkor majd probálkozom a képfelrakással . és köszönöm az infót.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Sziasztok.

Nagyon jól sikarült a tali .sokat gyalogoltunk és nagyon szép volt a táj is.és a természet ,
A társaság nagyon jól össsze jött, már csak ti hiányoztatok.
képeket csináltam. www.kep.tap.hu/gpike
http://img.tar.hu/gpike/img/17582321.jpg de inkább a képtárba nézzétek meg mert én még mindig nem találom azt az img-ét

Üdv mindenkinek

Nézegettem a képeket, tök jó lehetett nektek.
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja és ha belső albumot is akarsz létrehozni, azt így kell:
Belépsz a Galériába, azon belül a **Keverék kutyusok-Koktél** albumra.
Ott fent lesz egy olyan lenyitható sáv, hogy album módosítása
Lenyitod, katt arra, hogy új belső album Itt rákattintasz arra, hogy Figyu! Tölts fel képeket Innentől már egyszerű, csak Tallózgatod a képeidet. Aztán Feltöltés most-ra kattintasz, és kész is.
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
www.kep.tap.hu/gpike
http://img.tar.hu/gpike/img/17582321.jpg de inkább a képtárba nézzétek meg mert én még mindig nem találom azt az img-ét

Szia!
Bocsi, hogy beleszólok....
Szóval, egy kép beillesztése így megy:
1. a kiválasztott képre jobb egérgombbal katt, tulajdonságokra rámész, kijelölöd azt a mezőt, hogy cím(URL), aztán másolod.
2. Amikor hozzászólást írsz, van egy kis kocka fent, hogy Kép. Arra rákattintasz, van egy üres sor, abba beilleszted azt amit előző lépésben másoltál.
Ha minden jól megy, ezek után meg fog jelenni a kép. De ezt is leellenőrizheted úgy, hogy Előnézet-ben megnézed, sikerült-e megcsinálni.
Ha valami nem világos, szólj, megpróbálok segíteni!
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Láttam a képeket, nagyon jók lettek.Biztos nagyon jó volt Sír vagy nagyon szomorú
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 0:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Nagyon jól sikarült a tali .sokat gyalogoltunk és nagyon szép volt a táj is.és a természet ,
A társaság nagyon jól össsze jött, már csak ti hiányoztatok.
képeket csináltam. www.kep.tap.hu/gpike

Üdv mindenkinek
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fotók vannak?
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is... Szomorú
Milyen volt a tali?
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is sajnálom Sír vagy nagyon szomorú
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 0:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok

remélem sikarül egyett össze hozni.
Addig is itt talizunk itt.

Azért sajnálom hogy nem jöttök. Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11. Péntek 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy tűnik, most már biztosan nem tudok menni. Szomorú
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11. Péntek 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi, remélem majd találunk valami jó helyet Wink
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

legközelebb máshol lessz, és akkor majd közelebb tesszük hozzátok.

ezt a helyet nem én taléltam, de nekem olyan szempontból szerencsés, hogy mi itt lakúnk a közelében.
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én még mindig nem tudom, lehet, hogy én sem tudok menni. Állítólag Győrig el lehet jutni annyi idő alatt mint amíg oda érünk. Úgyhogy nem tudom, nem mondták, hogy nem visznek el, de azt se, hogy igen. Összezavart
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Szami"]
gpike írta:

ne bánkodj lessz még tali máskor is .
irjátok meg merre jó nektek és akkor arra orientálodunk.

Köszi, nekünk végülis akárhol jó lenne, amihez a közlekedés picit egyszerűbb(pl.Normafa, Margitsziget, ilyesmik). De helyszíntől függetlenül, egyszer (vagy többször) elmegyünk! Nagyon Boldog[/quote

]

sajnos ilyen későn értem ide.

Rendben megbeszéljük , a kövit hoyg hol jó nektek, is.
Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:

Köszi, nekünk végülis akárhol jó lenne, amihez a közlekedés picit egyszerűbb(pl.Normafa, Margitsziget, ilyesmik). De helyszíntől függetlenül, egyszer (vagy többször) elmegyünk! Nagyon Boldog
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 0:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szami írta:
Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudok menni szombaton Szomorú Nekünk nagyon messze is van.

Vissza az elejére
Szami
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 8. Kedd 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudok menni szombaton Szomorú Nekünk nagyon messze is van.
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:

Ott ahol a szöveget kell beírni van egy kép gomb, vagy egyszerűen beírod img-t.

Hú, megnéztem, 7-szer kéne átszállnom, hogy odáig eljussak, és kérdéses, hogy fölszáll -e a kutya a metróra. Úgyhogy most sofőr után kell néznem. fejvakar Kb. meddig tart egy ilyen tali?

Szia köszönom, hogy felraktad, a térképet.

nem tudom meddig tart most szervezzünk előszőr ilyen mixxxtalálkozot, belekell kalkulálni azt hogy sokan most ismerkedűnk össze mert legtöbben csak a forúmról ismerjük egymást,
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 9:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ott ahol a szöveget kell beírni van egy kép gomb, vagy egyszerűen beírod img-t.

Hú, megnéztem, 7-szer kéne átszállnom, hogy odáig eljussak, és kérdéses, hogy fölszáll -e a kutya a metróra. Úgyhogy most sofőr után kell néznem. fejvakar Kb. meddig tart egy ilyen tali?
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 0:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok.

A 64 es v 164 es v 257 es az Aradi utcánál kell leszálni, és az Aradi utcán bemenni és az utca végén van egy parkolo ott találkozunk.

Tina azt a térképet nem tudnád feltenni amit ide tettem csak nem látszik?
Embarassed
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok .
Tina köszönöm a kepfelrakást, de hol van az az( img)????

Szami , ha ide tok már felrakni képet akkor minden okés.

A Talin lesznek kevik, és azon kivűl még Pumi, Malinosz, Leonberg,németjuhász,hollandjuhász , hovawart, ami hirtelen az eszembe jutt.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 8 oldal [198 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu