Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Nov. 25. Szerda 3:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Négylábú viccek, mókás képek
Ugrás:  
Viccek
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KÉT KUTYA TALÁLKOZIK
Szia kutyapajtás! Mi van már megint? Miért jöttél el otthonról?
Azért mert már elegem van a gazdáim állandó ugatásából. Nincs egy nyugodt percem.

A KUTYA GONDOLATAI
Ezek a kétlábúak nagyon szeretnek, gondoznak, etetnek, gyógyíttatnak ha beteg vagyok, kedvemben járnak, akkor biztos ők az istenek.

A MACSKA
Hűha. De jó dolgom van. Gondoznak, etetnek, vigyáznak rám, szeretnek, símogatnak. A kedvemben járnak. Meggyógyíttatnak ha beteg vagyok. Hát igen, én vagyok az isten.

[/b]
Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17. Péntek 8:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Két skót beszélget:
- Az én kutyám nagyon okos. Reggelenként minden felszólítás nélkül behozza az újságot a lakásba - dicsekszik az első.
- Nagy dolog. Bármelyik idomított kutya elvégzi ezt a feladatot - mondja a másik.
- Valóban elvégzi, csak tudod, az a helyzet, hogy én semmilyen újságra nem fizetek elő.
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 18:41    Hozzászólás témája: Viccek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Feliratok kutyás házak kapuján:

Én 6 másodperc alatt gyorsulok százra. És Te?

Nem veszünk semmit, nem adunk el semmit, nem térünk át semmilyen hitre.
..És ezt a kutyák is tudják.

Kutya : Betörő 15 : 0

Vigyázz, csak az eleje harap!

Vigyázz, a kapu harap!

Amputációt és alakformálást vállalok.
Kérlek gyere be csengetés nélkül!

Belépés díjtalan, kilépés bizonytalan!

A blökik szabadon mozognak, Ön szabadon dönt!

Kedves betörők! A kutya mindenkit beenged, a gond kifele jövet kezdődik...

A kutya veszélyes, a rotitól meg még én is félek!

Ha csengetés nélkül jössz be, előbb lőlek le, minthogy a kutya megharapna!

Nagyon Boldog
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Négylábú viccek, mókás képek
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu