Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 10. Hétfő 6:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Nem megy a galéria!
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [24 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 30. Csütörtök 12:15    Hozzászólás témája: Re: óra Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:
Szia joe7 !

Az óra 2 órával visszafelé áll!

reggel 8-kor 6 óra van Mr. Green

integet

elvileg 1 ora az a 2ora..
es a kozelmultban torpent nyari idoszamitasra valo atteresnek koszonheto..amit szereny forumunk magatol elfelejtett kezelni
maris atcsavarjuk az orat
koszi Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bferietv
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 30. Csütörtök 7:35    Hozzászólás témája: óra Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia joe7 !

Az óra 2 órával visszafelé áll!

reggel 8-kor 6 óra van Mr. Green

integet
Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 17. Péntek 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mamabanyus írta:
hibaüzenetet nem kapok,talán beis tudok a galériába lépni.Albummüveletet viszont nem tudok csinálni,pld.képfeltöltés.
Csak a képtárakba tudok barangolni. Szomorú

Erdekes.
Sajat albumod van mar?
Ha igen mi a cime?

Illetve mikor a galeriara lepsz es bejelentkezel (vagy a forumon jelentkezel itt be es atkattintasz a Galeriaba), akkor megjelenik jobb felul a "Te Albumod" szoveges link?

Ha igen es rakattintasz akkor hova visz? (mi a webcim a bongeszo felso reszeben akkor?)
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mamabanyus
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 17. Péntek 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hibaüzenetet nem kapok,talán beis tudok a galériába lépni.Albummüveletet viszont nem tudok csinálni,pld.képfeltöltés.
Csak a képtárakba tudok barangolni. Szomorú
Vissza az elejére
mamabanyus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:

(Túl sok újítást ne kövessetek el mert ezt már megszoktam lol színváltós pattogós )

Mosoly Remelhetoleg csak elonyere lesz az oldalnak az a nehany ujitas amit terveztunk.
Igy mint:
-rekurzivan alkalmazhato beallitasok (tehat pl jogosultsagokat es szineket stb-t lehet 1kattintassal az adott albumra es minden gyerekere allitani, nem kell 1essevel)
-rovid cimek, melyek atrendezeskor sem valtoznak (pl: gallery.site.hu/peti8asalbuma/ stb.)
-nehany javitas -koztuk amit emlitettel is-
-par apro kullemi valtoztatas
-stb Mosoly
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mamabanyus írta:
Sziasztok!
Bejelenzkezek és nem tudok a saját galériámba belépni.MIT TEGYEK?
Összezavart Összezavart

Szia Mamabanyus!

Pontosan mit jelent, hogy nem tudsz belépni? Kapsz valami hibaüzenetet vagy egyebet?
mamabanyus
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Bejelenzkezek és nem tudok a saját galériámba belépni.MIT TEGYEK?
Összezavart Összezavart
Vissza az elejére
mamabanyus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
bferietv írta:
Szia!

Azt igértétek régebben, hogy ítt:

http://gallery.site.hu/k/kutyusok/nemetjuhasz/

lehet majd a parancsikonokat, módosítani ( kép,aláírás) illetve törölni is.

Eddig sem módosítani, sem törölni nem tudok (természetesen a sajátomat)! Szemforgató

Üdv: Balogh Ferenc

Szervusz!

Tájékoztatásul annyit tudok elmondani, hogy egy nagyobb volumenű fejlesztéssel a jövő hétre készülünk el, köztük van ez is.
Vagyis, hogy ez pontosan mikor lesz használható azt nehéz lenne megjósolni, de remélhetőleg max. 2héten belül!
Addigis bármit bármerre szivesen módosítunk/törlünk, amennyiben megírod itt, vagy emailben hogy mit merre meddig! Mosoly
Köszi a türelmet!

Köszi a választ, várok türelmesen!

(Túl sok újítást ne kövessetek el mert ezt már megszoktam lol színváltós pattogós )
Vissza az elejére
bferietv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bferietv írta:
Szia!

Eddig sem módosítani, sem törölni nem tudok (természetesen a sajátomat)! Szemforgató

Szervusz!

Tájékoztatásul annyit tudok elmondani, hogy egy nagyobb volumenű fejlesztéssel a jövő hétre készülünk el, köztük van ez is.
Vagyis, hogy ez pontosan mikor lesz használható azt nehéz lenne megjósolni, de remélhetőleg max. 2héten belül!
Addigis bármit bármerre szivesen módosítunk/törlünk, amennyiben megírod itt, vagy emailben hogy mit merre meddig! Mosoly
Köszi a türelmet!
bferietv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16. Csütörtök 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 17. Péntek 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:

kotexel?
mar jo is Razz

Na ja Twisted Evil
Köszi lol
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 17. Péntek 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
A Galéria megy, de nekem ma a képfeltöltéssel gondom akadt.
Látszólag felment a kép, de aztán nincs se előnézeti kép. se nagyított kép, csak a kép adatai írja ki Döbbent
1et bent hagytam az albumban, hogy lásd mit látok
http://pet.site.hu/u/T_J/TJ2004/0601/

Többször is megpróbáltam, az eredmény mindig ugyanaz volt.

kotexel?
mar jo is Razz

koszi a jelzest! Mosoly

Aki meg esetleg toltott fel ma este es hasonlo problemaval kuzd, az fel is toltheti ujra, de valaszthatja a kepeket tartalmazo Album szerkeztesenel belul a 2.fulnel az Elonezeti es Atmeretezett kepek ujragyartasat (2pipa aztan alul kesz vagy mentes vagy mi is van oda irva:)
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 17. Péntek 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Galéria megy, de nekem ma a képfeltöltéssel gondom akadt.
Látszólag felment a kép, de aztán nincs se előnézeti kép. se nagyított kép, csak a kép adatai írja ki Döbbent
1et bent hagytam az albumban, hogy lásd mit látok
http://pet.site.hu/u/T_J/TJ2004/0601/

Többször is megpróbáltam, az eredmény mindig ugyanaz volt.
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tommyleejones írta:
Szia!
Miután írtam, be tudtam kategorizálni. Amúgy a boxer cím alatt volt jónéhány kutyi. Kb 10 album is. Így felhnév szerint kicsit összevissza az egész. Mindegy, nekem ott a képem.
Köszi! Üdv:tommyleejones

Csak nyugtazom hogy ez is fel lett toltve meg masnap. Mosoly
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 29. Kedd 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Miután írtam, be tudtam kategorizálni. Amúgy a boxer cím alatt volt jónéhány kutyi. Kb 10 album is. Így felhnév szerint kicsit összevissza az egész. Mindegy, nekem ott a képem.
Köszi! Üdv:tommyleejones
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tommyleejones írta:
Szia!
A galériával kapcs írok. Eddig tök jól ment, ha a kutyusok szerint kerestem, akkor a boxernél ott volt a kép, amivel az első albumot létrehoztam. Megnyitottam és ott volt az összes boxi. Most a kép ott van, de csak egy kép van ott Sír vagy nagyon szomorú Az én képeim(Lenox) valahol egy megtalálhatatlan helyen. Nem lehetne az albumomat oda átrakni? A boxer albumba?
Kösz!

Bocs, de nem egészen értem a problémát.
A saját albumodban ott vannak LENOX képei (ha jól látom 47 darab):
http://pet.site.hu/u/tommyleejones/ - és az album be van linkelve a kategorizálta is a Boxer címszó alatt.

A kategorizált albumban 2 link van - http://pet.site.hu/k/kutyusok/boxer/
(Alcapone és Lenox)

Vagy régebben több boxeres volt ?!
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
A galériával kapcs írok. Eddig tök jól ment, ha a kutyusok szerint kerestem, akkor a boxernél ott volt a kép, amivel az első albumot létrehoztam. Megnyitottam és ott volt az összes boxi. Most a kép ott van, de csak egy kép van ott Sír vagy nagyon szomorú Az én képeim(Lenox) valahol egy megtalálhatatlan helyen. Nem lehetne az albumomat oda átrakni? A boxer albumba?
Kösz!
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zizi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 19. Hétfő 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi!!! köszönöm
Vissza az elejére
Zizi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18. Vasárnap 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zizi írta:
Szia! Lenne egy kis problémám. Véletlenül csináltam egy üres albumot és nem tudom kitörölni. Megtennéd ezt helyettem? Előre is köszi. Ja, a westie-s albumok között van, a Fickós mellett. Köszi!!!

Oké, töröltem, semmi gond! Mosoly
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18. Vasárnap 21:13    Hozzászólás témája: Re: album cím megadása
Téma leírása: album cím megadása
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mikitacsi írta:
Szia! lol Tudnál segíteni az albumom címéhez oda akarom írni hogy Mikitacsi de nem tudom.

Segítségedet előre is köszi!

Szemforgató

Szia!
átírtam Mosoly
ha kellene legközelebb, itt találod: Album módosítása/Tulajdonságok/Album címe
Mikitacsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18. Vasárnap 19:28    Hozzászólás témája: album cím megadása
Téma leírása: album cím megadása
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! lol Tudnál segíteni az albumom címéhez oda akarom írni hogy Mikitacsi de nem tudom.

Segítségedet előre is köszi!

Szemforgató
Zizi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 18. Vasárnap 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Lenne egy kis problémám. Véletlenül csináltam egy üres albumot és nem tudom kitörölni. Megtennéd ezt helyettem? Előre is köszi. Ja, a westie-s albumok között van, a Fickós mellett. Köszi!!!
Vissza az elejére
Zizi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 4. Hétfő 13:29    Hozzászólás témája: Re: Nem megy a galéria! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sn00py írta:
Hello Joe7!

Csak szólok, hogy nem működik a galéria....Nem tudom, hogy átalakítás miatt , vagy esetleg valami hiba van az Ön készülékében. Nagyon Boldog

Szia, par perces (<fel oras) leallas lehetett galeria ugyben egy frissites miatt

De koszi a figyelmeztetest! Mosoly
sn00py
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 3. Vasárnap 22:57    Hozzászólás témája: Nem megy a galéria! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello Joe7!

Csak szólok, hogy nem működik a galéria....Nem tudom, hogy átalakítás miatt , vagy esetleg valami hiba van az Ön készülékében. Nagyon Boldog
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [24 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu