Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 0:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Manci
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 5 oldal [118 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manci orvosnál lakik.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mesi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 4. Szerda 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mancikát nem látom a strázsába.Mi lett vele?Kikerült a minire,vagy esetleg gazdihoz?
Vissza az elejére
Baba
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 2. Hétfő 7:18    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vasárnap láttam Manci az állatorvosnál...
Istenem..... ha láttatok bájos, édes kutyát akkor ő az... BELEESTEM.... lol
VALAKI TUD VALAMIT KINGÁRÓL??? NINCS AZ ILLATOSON...
UGYE... NEEEMMM...??? Szomorú
Üdv. Mindenkinek...
Szilvike majd beszélünk MSN-n... Mosoly
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 17:24    Hozzászólás témája: Re: Kinga Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Melinda írta:
De az a Kinga nevű kutyus már egy hónapja ott van. Elvileg már bármikor elaltathatják. szomorú
Ha már a fajtiszta kutyák sem kellenek senkinek, akkor hová lesz a világ. Egy diósdi menhelyen is van egy néhány éves fajtiszta kan wolfspitz, a Zöldmagazin oldalán láttam. Szegény, őt sem nagyon viszik ki.
De ott legalább nem altatnak helyhiány miatt, de mi lesz Kingával?! retteg

Nem fogják elaltatni. Jobban aggódék az öreg, fekete, keverék leadott kutyákért...ők szinte mindig a sintértelepen végzik.
Talán ő értük is lehetne pár könnyet hullajtani, hiszen az ő helyzetük a legrosszabb. Ő pld. március 20 óta van bent.

Ezen kívül lehet aggódni a sokgyerekes mamáért, aki csintsovány, és 10 picije kér tőle enni...

És lehet aggódni őérte, aki aki február 23 óta van a sitten...és leadott, tehát az eredeti gazdi adta le, nem keresi őt senki...és fiatal, és szép.

Fajtatiszta kutyákat nem altatnak. Azokat altatják, akiknek a legkisebb esélye van megtalálni a gazdit.
Melinda
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 16:49    Hozzászólás témája: Kinga Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De az a Kinga nevű kutyus már egy hónapja ott van. Elvileg már bármikor elaltathatják. szomorú
Ha már a fajtiszta kutyák sem kellenek senkinek, akkor hová lesz a világ. Egy diósdi menhelyen is van egy néhány éves fajtiszta kan wolfspitz, a Zöldmagazin oldalán láttam. Szegény, őt sem nagyon viszik ki.
De ott legalább nem altatnak helyhiány miatt, de mi lesz Kingával?! retteg
Vissza az elejére
Baba
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 12:01    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem nem ugyanaz, mert én láttam Kingát az Illatoson (majdnem elhoztam, csak nekem túl nagy volt...) és Ő teljesen egészséges... és olyan gyönyörű... nem tudom miért nem viszi el már valaki...
... hazáig bőgtem.... Embarassed
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 12:00    Hozzászólás témája: Re: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Melinda írta:
Sziasztok!

Az illatos úton levő Kinga nevű kutya nem ugyanaz, mint Manci? Mert már nagyon régen ott van minden héten a képe a kutyusnak.

Melinda

Nem, nem ugyanaz. Nyilvánvalóan nem fogunk egy általunk megműttetett kutyát az Illatosra beadni...
Ugyanis pont, hogy az Illatosról mentjük a kutyákat.
Van egy dalmatánk is Pongó, de ő sem azonos az Illatos úton bent lévővel...
Melinda
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 29. Péntek 11:21    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Az illatos úton levő Kinga nevű kutya nem ugyanaz, mint Manci? Mert már nagyon régen ott van minden héten a képe a kutyusnak.

Melinda
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25. Hétfő 10:00    Hozzászólás témája: Re: Mancika Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Arany kis húsom, remélem, nemsokára egészséges lesz:)
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 9:31    Hozzászólás témája: Re: Mancika Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Hali! Milyen műtétsorozat vár szegényre? Lábija beteg?

A lábija már meg lett reparálva, de sajnos kiderült, hogy emlődaganatos, de azt nem tudják addig műteni, amíg a lába teljesen rendbe nem jött...
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 9:22    Hozzászólás témája: Mancika Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali! Milyen műtétsorozat vár szegényre? Lábija beteg?
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 24. Vasárnap 8:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ímhol a bizonyíték lol

Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 23. Szombat 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma találkoztam életemben először Mancival lol Hát vmi tündérbogyó őnagysága. Kedves, puszis és szeret pacsizni, meg hasatvakartatni Nagyon Boldog

Már szépen használja a lábát, a maga dinnyeszerű módján még futott is- nem én futattam, hanem ehhez volt kedve...

Vár még rá egy komoly műtétsorozat, de reméljük, eljön neki is az Igazi

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TennerAnna
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, hogy van Mancil?
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 9. Szombat 12:16    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Mancikát a gazdi a próbaidő elteltével visszaadta, köszöni nem kéri, merthogy kicsit problémás, nehezen gyógyul a lába.
Úgyhogy Manci ma este visszaköltözött orvoshoz, ahol fogyókúra mellett figyelik majd a sebe gyógyulását.
Eddig 58.000 forintba került a műtétje és a karanténja, köszönjük azoknak, akik utaltak rá.

Nem is tudom, mit mondjak Szomorú dühbegurul
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 8. Péntek 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mancikát a gazdi a próbaidő elteltével visszaadta, köszöni nem kéri, merthogy kicsit problémás, nehezen gyógyul a lába.
Úgyhogy Manci ma este visszaköltözött orvoshoz, ahol fogyókúra mellett figyelik majd a sebe gyógyulását.
Eddig 58.000 forintba került a műtétje és a karanténja, köszönjük azoknak, akik utaltak rá.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 3. Vasárnap 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manci albumja néhány új képpel frissült.

http://gallery.site.hu/album224
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 2. Szombat 18:01    Hozzászólás témája: Manci Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manci, az Illatos útról térdszalagszakadással és porckorongleválással kimentett eolfspitz leányzó ma gazdihoz költözött.
Túlesett egy nagy műtéten és gazdi mellett lábadozhat. Reméljük hamar megnyugszik és levetkőzi félénkségét.

Várjuk ide a gazdit, hogy hírt adjon Manciról Nagyon Boldog

Képek: http://gallery.site.hu/album224
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 5 oldal [118 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu