Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 20. Hétfő 14:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Állatorvos, oltások
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 11 oldal [255 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
Sziasztok, Paul kutyusunknak csak az egyik heregolyója szállt le a herezacskójába, a másikat tapintani lehet lennt a hasa aljában, szeretném a tanácsotokat kérni, van még esély arra hogy a helyére kerüljön? Mi ilyenkor a megoldás? Operáció? Paul most 9 hónapos. Válaszotokat előre is köszönjük.

Szia!
szerintem egy éves koráig még várjatok és addig lefele kéne masszírozni a hasát egyenletes mozgással a heréi felé. ha nem jönne le ez által se, akkor érdemes kivetetni a heréit, mert elrákosodhat a hasüregbe a here, egyik bnőmnek az 5 éves vizslája most lett rákos a heréje miatt, mert neki sem jött le szegény drágámnak kihullott a szőre és csupasz, de mostmár hála az orvosuknak jobban van Mosoly
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
PaulViti
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, Paul kutyusunknak csak az egyik heregolyója szállt le a herezacskójába, a másikat tapintani lehet lennt a hasa aljában, szeretném a tanácsotokat kérni, van még esély arra hogy a helyére kerüljön? Mi ilyenkor a megoldás? Operáció? Paul most 9 hónapos. Válaszotokat előre is köszönjük.
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Tegnap voltunk az éves veszettségi oltáson.
A rendelőbe épp műtöttek ezért a váróhelyiségbe kaptuk meg a szurit.
Wendy jól tűrte. Végre. Nagyon Boldog
Ezért alig tudtam kérdezősködni meg ilyenek. Megnézte a fülét még nem az igazi így jövőhéten megyünk vissza. Akkor legalább megmondom amit akartam. Mosoly Megmondom a fogkővet és szeretnék a télre vitamint.
Ti milyet is használtok? Már kérdeztem, csak hát elfelejtettem.
Mindig mondtam, hogy veszek, de soha nem jött össze...de most már tényleg veszek!!! Szemforgató

A Béresnek van kutyák részére csepp, ezt télen adhatod a kutyusnak, ha gondolod. Az étvágya nőni fog tőle, ezért vigyázz, nehogy elhízzon. Mosoly
Itt van róla kép: BÉRES CSEPP KUTYÁKNAK

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kitty!!!

Nézesd meg a bűzmirigyét!! Előfordul,hogy nem ürül automatikusan a széklettel,ezért begyulladhat,besürüsödhet,és ha ezzel gond van,az a füllel is összefüggésben lehet.Ilyenkor sajnos ki kell nyomatni a dokival.
Mi nem szedünk külön vitamint,Maszatnak adtam,amikor idekerült,mert eléggé lerobbant állapotban volt,de már nem emlékszem,hogy mit adott a doki,de Állatpatikában tudnak segíteni.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 9:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap voltunk az éves veszettségi oltáson.
A rendelőbe épp műtöttek ezért a váróhelyiségbe kaptuk meg a szurit.
Wendy jól tűrte. Végre. Nagyon Boldog
Ezért alig tudtam kérdezősködni meg ilyenek. Megnézte a fülét még nem az igazi így jövőhéten megyünk vissza. Akkor legalább megmondom amit akartam. Mosoly Megmondom a fogkővet és szeretnék a télre vitamint.
Ti milyet is használtok? Már kérdeztem, csak hát elfelejtettem.
Mindig mondtam, hogy veszek, de soha nem jött össze...de most már tényleg veszek!!! Szemforgató

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rcZ
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 1. Vasárnap 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma volt 8 hetes a kis drága, holnap visszük a 2. oltásra.
Az első oltása ez volt(még a tenyésztőnél kapta): Vanguard Plus CPV EU vakcina
Ez, ha jól értelmezem csak parvo ellen volt.
Még szeretnék neki kalciumot is venni az orvosnál.
Ide visszük, remélem jól választottunk.
Kb pénzben mennyire lehet számítani? Remélem, hogy az oltás 5 ezer alatt lesz és a kalcium olyan 2 ezer körül. Mást esetleg még érdemes az orvossal csináltatni?
Vissza az elejére
rcZ jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21. Szerda 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma ofSurprise "találkozó" volt a dokinál Razz
4 weszti futott össze, abból 3 Surprise baba volt. Kettő oltásra jött, VérFarkast kontrollra vittük (a füle gyulladt be, nem vészes, nem fáj neki, de jobb megelőzni a komolyabb bajokat Wink ), és szerencsére a 4.-ről is kiderült, hogy semmi komoly baja.
Érdekes tapasztalat volt viszont - legalábbis nekünk -, hogy VérFarkas (aki ugye minden pasit meg akar enni, vagy legalábbis úgy csinál) a herélt wesztire rá sem mordult, gyönyörűen elvolt vele. Azért jó ezt is tudni.
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11. Vasárnap 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
Timyi írta:
sziasztok. tegnapelött kapta meg Arthur a 4. oltását, a kombináltat. rá kb 2 percre olyan rosszul lett, hogy lefeküdt, teljesen elsápadt, hirtelen bágyadt lett. az állatorvos adott neki egy vérnyomásemelő injekciót. utána jobban lett. adott egy gyógyszert, calciumot tartalmaz, hogyha még aznap rosszul lenne, bedagadna a szeme, orra vagy hányna, akkor abból kell neki adni. nem volt semmi baja, tegnap is játszott egsz nap ugyanúgy mint szokott..csak egész nap ment a hasa:s adtam neki 1 szén tablettát(olvastam hogy azt lehet nkeik ilyenkor) hát nem nagyon használt. aztán éjszaka hányt 3x, és ment a hasa akkor is. aztán még ma is, és msot mikor lent voltam vele, kicsit véresett kakált...de nagyon kicsit, éppenhogy csak látni lehetett. szóval..ez amiatt volt, hogy 2 napja megy a hasa..vagy vmi komolyabb baja van sztetek? meg ez is, hogy hányt, és megy a hasa a szuri miatt lenne?? de ezen kivül semmi baja nincs, ugyanolyan mint mindig, eszik is normálisan. jah és ugyanúgy adhatom neki a tápot? csak mert szegénykémnek úgy össze van törve a pocija:S írjatok lécci.köszi

Remélem, már jobban vagytok!!! Amikor nálunk volt napokon át tartó hasmenés, mivel hétvégén tetőzött, csak az ügyelettel tudtam beszélni, és a telefonos gyorssegély egy SMECTA nevű por volt hasmenés ellen.(Ez embereknek van) Vízzel kell hígítani, nekünk bevállt, rendbejött a kis gyomruk, meg persze mellette a diéta. Gyógyulást, írj majd, hogy vagytok!!!

Vagy pedig ami még nagyon jó a Dyar Sanyl paszta.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11. Vasárnap 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Timyi írta:
sziasztok. tegnapelött kapta meg Arthur a 4. oltását, a kombináltat. rá kb 2 percre olyan rosszul lett, hogy lefeküdt, teljesen elsápadt, hirtelen bágyadt lett. az állatorvos adott neki egy vérnyomásemelő injekciót. utána jobban lett. adott egy gyógyszert, calciumot tartalmaz, hogyha még aznap rosszul lenne, bedagadna a szeme, orra vagy hányna, akkor abból kell neki adni. nem volt semmi baja, tegnap is játszott egsz nap ugyanúgy mint szokott..csak egész nap ment a hasa:s adtam neki 1 szén tablettát(olvastam hogy azt lehet nkeik ilyenkor) hát nem nagyon használt. aztán éjszaka hányt 3x, és ment a hasa akkor is. aztán még ma is, és msot mikor lent voltam vele, kicsit véresett kakált...de nagyon kicsit, éppenhogy csak látni lehetett. szóval..ez amiatt volt, hogy 2 napja megy a hasa..vagy vmi komolyabb baja van sztetek? meg ez is, hogy hányt, és megy a hasa a szuri miatt lenne?? de ezen kivül semmi baja nincs, ugyanolyan mint mindig, eszik is normálisan. jah és ugyanúgy adhatom neki a tápot? csak mert szegénykémnek úgy össze van törve a pocija:S írjatok lécci.köszi

Remélem, már jobban vagytok!!! Amikor nálunk volt napokon át tartó hasmenés, mivel hétvégén tetőzött, csak az ügyelettel tudtam beszélni, és a telefonos gyorssegély egy SMECTA nevű por volt hasmenés ellen.(Ez embereknek van) Vízzel kell hígítani, nekünk bevállt, rendbejött a kis gyomruk, meg persze mellette a diéta. Gyógyulást, írj majd, hogy vagytok!!!
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11. Vasárnap 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Timi ! Elég ilyesztő amit leirtál, én még nem tapasztaltam ezt . De! Annakidején a tenyésztőnk a lelkemre kötötte, hogy ragaszkodjak az oltások beadásakor a NOBIVAC gyártmányú vakcinákhoz, mert a westie sajnos allergiás lehet egyes oltóanyagokra. A mi dokink mindig ezzel a Nobivac szérummal olt. Szerintem a jövőben Te is ehhez ragaszkodjál. Hogy most mit kell tenni sajnos nem tudom, de biztosan lesz valaki a tagok között, aki tud majd hasznos tanácsot adni. Ha hány a kutyus, mindenképpen diétáztasd, ne a rendes tápot add neki, hanem főtt répa, főtt rizs, csirkehusi, főtt krumplival. Ha már leáll a hasmenés és a hányás, a diétát nem szabad nagyhirtelen abbahagyni, hanem csak lassan 2-3 nap alatt fokozatosan visszaállni a rendes tápra.
Timyi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 11. Vasárnap 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29. Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Adri & Spiky írta:
vikcey írta:
Fúúú ma voltunk a csipet-csapattal az első oltáson. Annyira kis ügyesen viselkedtek. Meg megmutattuk a doki néninek a kispasik golyciajait is. Szerencsére mindenkinek megvan mind a kettő. Mosoly Szóval tökös kis csapat lett belőlük. Nagyon Boldog

Nagyon Boldog Édes babócák. Képeket nem kapunk? Szomorú

de hozok majd csak egyenlőre még nem volt időm feltölteni őket képtárba, a honlapra meg csak standar képeket tettem az meg nem olyan érdekes. Mosoly

Szuper! nagytaps
Minél előbb rakd fel őket, nagyon várom! puszitküld
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29. Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Adri & Spiky írta:
vikcey írta:
Fúúú ma voltunk a csipet-csapattal az első oltáson. Annyira kis ügyesen viselkedtek. Meg megmutattuk a doki néninek a kispasik golyciajait is. Szerencsére mindenkinek megvan mind a kettő. Mosoly Szóval tökös kis csapat lett belőlük. Nagyon Boldog

de hozok majd csak egyenlőre még nem volt időm feltölteni őket képtárba, a honlapra meg csak standar képeket tettem az meg nem olyan érdekes. Mosoly

Kicsi szíveim! vidám
Akkor várjuk a képeket! nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29. Kedd 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
vikcey írta:

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29. Kedd 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:

veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28. Hétfő 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18. Péntek 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Aj de kár!!! Szomorú lol

nyelvnyújtás
Direkt megkérdeztem az orvost, hogy nem rózsaszín van idén? Erre: Az egy másik cég bilétája, ez a cég pirosat ad juhe nagy vigyor sör
Teljesen jó... lufi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18. Péntek 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Adri & Spiky írta:
Rit írta:
Caspi írta:
Adri & Spiky írta:
Rit írta:
Rit írta:
Adri & Spiky írta:
Csillagvirág írta:
Mi sötétrózsaszínű bilétát kaptunk veszettségelleni oltásnál. Igaz, Dugó nem hordja...

segítség
Én tuti, hogy nem fogom ráadni... ehh

Én egyébként sem adom rá, nem szeretném elveszíteni. nagy vigyor (Mindjárt jövök a képpel.) Mosoly

A bilétánk:

Ez nagyon jól néz ki!
Nekünk miért nincs ilyen? Szomorú

Tavaly milyen volt?

Tavaly lila vt nagy vigyor

Szerintem a kérdés nekem szól, hogy a mi állatorvosunk milyet csináltatott tavaly.
Zöld harang alakú volt; de sajnos olyan lelkesen eltettem,hogy azóta sem tudom hol van. fejvakar (Majd kunyizok máskat..Hátha maradt.) nagy vigyor

De jó Nektek!... Bizti szupi volt a tavalyi is.

Mi meg szenvedjünk a rózsaszínnel segítség

Nagyon Boldog Ma beadattuk a veszettség ellenit, és szerencsére NEM rózsaszín juhe , hanem piros Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog

Aj de kár!!! Szomorú lol

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18. Péntek 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Rit írta:
Caspi írta:
Adri & Spiky írta:
Rit írta:
Rit írta:
Adri & Spiky írta:
Csillagvirág írta:
Mi sötétrózsaszínű bilétát kaptunk veszettségelleni oltásnál. Igaz, Dugó nem hordja...

segítség
Én tuti, hogy nem fogom ráadni... ehh

Én egyébként sem adom rá, nem szeretném elveszíteni. nagy vigyor (Mindjárt jövök a képpel.) Mosoly

A bilétánk:

Ez nagyon jól néz ki!
Nekünk miért nincs ilyen? Szomorú

Tavaly milyen volt?

Tavaly lila vt nagy vigyor

Szerintem a kérdés nekem szól, hogy a mi állatorvosunk milyet csináltatott tavaly.
Zöld harang alakú volt; de sajnos olyan lelkesen eltettem,hogy azóta sem tudom hol van. fejvakar (Majd kunyizok máskat..Hátha maradt.) nagy vigyor

De jó Nektek!... Bizti szupi volt a tavalyi is.

Mi meg szenvedjünk a rózsaszínnel segítség

Nagyon Boldog Ma beadattuk a veszettség ellenit, és szerencsére NEM rózsaszín juhe , hanem piros Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Timyi írta:
Rit írta:
Timyi írta:
Mi tegnap voltunk oltáson, ez volt a 3. Mosoly Olyan szépen tűrte, megse nyikkant...csak akkor, mikor vágta le a doki a körmét, és szegénykémnek belevágott dühbegurul kicsit vérzett is neki Összezavart Amúgy, az előző oltásnál a doktornő azt mondta, hogy ezt megkapja és mehet utcára..de aki most volt, kérdeztem tőle hogy akkor vihetem e már, és azt mondta hogy nem, csak a következő kombinált után..nah msot akkor melyik az igaz? Összezavart vihetem már? amúgy úgy bírom hogy mást mondanak.. Evil or Very Mad

Nem fáj neki olyan sokáig, és az a lényeg,hogy levágta. Holnapra már el is felejti! Mosoly
Mindenképpen hallgass a dokidra, nem ér annyit az egész, hogy a kicsi összeszed valamit. A következő kombinált után már biztosan leviheted. Mosoly puszitküld

Oké, köszi puszitküld

Mi is most voltunk 3. oltáson,és nekünk is azt mondta a doki,hogy 1 hét múlva vihetem sétálni,pedig van még neki 1. kombináltja.Szerintem én megvárom a 4.et is!
Vissza az elejére
Katus89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
j2 írta:
PaulViti írta:
Örülünk neki lol puszitküld
Neked már szoba tiszta? Mi most azzal küszködünk...de elég nehéz Szemforgató
Úgy emlékszem, hogy 3-4 hónapos korára lett teljesen szobatiszta.

Huhh, akkor csodakutyád van.Mosoly Igazán súghatott volna valaki anno Vacinak. Pisi kérdésében megvolt már vagy 7 hónapos, mire sikerült egyeztetni a hol szabad pisilni című nézeteket vele. Mondjuk, mi 4 hónaposan mentünk le először sétálni, szóval előbb ennél esélye sem volt.
Elnézést, Embarassed vissza kerestem a fórumon, hogy mikor örültem annak, hogy szobatiszta lett. 5 hónapos volt, sajna nem csoda kutya bõgõmasina
Rögtön 1 hét szabival kezdtem, és az volt a taktikám, hogy mindíg figyeltem ha láttam, hogy tervez valamit kiszaladtam vele a teraszra. Mivel nyár volt mindíg nyitva volt a terasz ajtó, így megszokta, hogy a ott vécézhet, utána meg leszokott a kertbe. Hát ez az én kis történetem. Cool
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
j2 írta:
PaulViti írta:

Huhh, akkor csodakutyád van.Mosoly Igazán súghatott volna valaki anno Vacinak. Pisi kérdésében megvolt már vagy 7 hónapos, mire sikerült egyeztetni a hol szabad pisilni című nézeteket vele. Mondjuk, mi 4 hónaposan mentünk le először sétálni, szóval előbb ennél esélye sem volt.

Wendy is nagyon későn lett szobatiszta.
Kb Ő is 7-8 hónaposan.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

j2 írta:
PaulViti írta:

joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
PaulViti
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 7:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
PaulViti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 11 oldal [255 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu