Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Dec. 7. Kedd 15:21
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Dobermann
Ugrás:  
Csevej!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 9 oldal [205 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9 Következő
Szerző Üzenet
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:38    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kati85
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 8. Hétfő 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten!
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)
24 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat).

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu
Vissza az elejére
kati85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Suzy_westie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 6. Kedd 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy ide írok. Nem találtam megfelelő topic-ot.

Van két eladósorba került Dobermann-os fali képem. Az egyik domború, a másik "sima" kép. Mindkettő nagyon szép és egyiket sem lehet már beszerezni.

Jelenleg Westie-ben utazok ezért döntöttem úgy, hogy eladnám őket. Inkább egy Dobermann fanatikus falán lógjanak, mint nálam. Mosoly

E-mailben szívesen küldök fotót a képekről és megírok minden mást is.

E-mail címem: puppylove@freemail.hu
Vissza az elejére
Suzy_westie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
serena14
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 4. Vasárnap 8:43    Hozzászólás témája: KERESÉS
Téma leírása: Dobi az első
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,most vagyok itt először,és bocs ha nem ismerem a szabályokat.
Három dobim volt,de most jelenleg sajnos egy sincs,szeretnék egy kiskutyát és azt ajánloták nézem meg itt,de nem igazán igazodok ki.Ha tudnátok segitenni megköszönném,és a lányaim is.SOS..... :puszikuld: :puszikuld:
rega79
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszöntök minden dobi-imádót és tulajdonost!
Történetem a dobermannal érdekesen kezdődött,hosszú is lenne itt kifejteni, mindenesetre majd 30 éves koromra ismertem meg közelebbről a fajtát és ezúton köszönöm az égieknek és dobi-rajongó páromnak,hogy ez az élmény megadatott és már egy éve velünk él az én tüneményes Ali-fiam,a 14 hónapos kan dobermannunk. Egyszerűen imádom! Hihetetlen inteligens és gyönyörű,már-már azt hiszem ő is ember. A ragaszkodása rendületlen. Annak ajánlom a fajtát,akinek van ideje és energiája,mert a dobinak bizony sok van és a napi 1-1.5 óra intenziv séta meg sem kottyan neki. Sok sikert minden jövendőbeli dobi-gazdinak.
Vissza az elejére
rega79 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Daria Rosenrot
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 8. Szerda 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nem tudom elképzelni az életemet kutya nélkül, és már gyerekkorom óta vágyom egy dobermannra. Jelenleg egy német juhász-dobermann keverék kutyám van,akit még 10 éve fogadtunk be az utcáról -mindegy Nagyon Boldog Mivel még akkor 8 éves voltam, és nem ismertem semmilyen kutyaiskolát, illetve más felelős kutyatartókat, nem tudtam megfelelően szocializálni a kutyámat. Pár év múlva feltétlenül szeretnék venni egy kutyát, és erősen szimpatizálok a dobermann fajtával. Már sok könyvet elolvastam, illetve interneten is nézelődtem...de nem tudom biztosan,hogy megfelelő gazdája lennék-e neki. Ebben szeretném a Ti segítségeteket kérni Mosoly
Nem tudom,mennyi ideje van egy egyetemistának,de gondolom, csak a vizsgaidőszakok a húzósak, tehát véleményem szerint lenne rá elég időm. A Bakony lábánál lakom, és kb 10 perc séta a háztól az erdőig Nagyon Boldog Jelenegi kutyámat heti 2x-3x szoktam nagyobb sétákra vinni,de mivel nagy kert tartozik a házhoz, ott is kényelmesen elvan. Ha dobermannom lenne, mindenképpen elvinném kutyaiskolába, illetve lehet, hogy őrző-védő feladatokat is megtanítanék neki,bár...
Anyukám tart magán órákat itthon is, ám úgy gondolom, ha kiskorától gyerekekhez van szoktatva a kutya, nem lesz gond (?). Persze gondolni kell a távoli jövőre is, hiszen ha mérnök informatikusként szeretnék állást találni, lehet,hogy késő délután érek haza a munkából,viszont anyának 2-3-ig tart a munkaideje. Szerintetek ez nem túl nagy egyedüllét?
Végezetül, köszönöm szépen annak, aki idáig elolvasta Nagyon Boldog Szeretnék megfelelő otthont biztosítani a kutyinak, annál nincs rosszabb, ha nem megfelelő helyen él,és el van hanyagolva, ezért is szeretnék tőletek érdeklődni, hogy a dobermann nekem való fajta-e?

Előre is köszönöm,

Daria
Vissza az elejére
Daria Rosenrot jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
brandon
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 11. Péntek 18:35    Hozzászólás témája:
Téma leírása: babézia Brandonnál
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[sziasztok! 9 éve sdobim babéziás volt húsvétkor. most már meggyógyult, de egyik ismerősöm azt tanácsolta, ne egyen többé fehérjetartalmút. tudtok nekem segíteni ilyen ügyben? előre is köszi fejvakar
Vissza az elejére
brandon jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zufe
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 2. Vasárnap 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
CSináltam pár képet a kutyámról, mi a véleményetek róla? Nagyon Boldog
Képek
Vissza az elejére
zufe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szivacsaj írta:
szijasztok! Nagyon Boldog
Most először írok ide^^ nekem nincs kutyum, de mamámnak van egy dobija, a neve Szandi Mosoly majd teszek róla képet, ha tudok.

Szia!
Nagyon szép a mamád kutyusa Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Mizus Veled?
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19. Kedd 2:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szivacsaj írta:
zolokaa írta:
Sziasztok! Nekem van egy 8 hónapos dobermannom és az egyik füle nem akar felállni. lafog össze-vissza. Fel gog neki állni valaha? vagy így marad?
a válaszokat előre is köszi! Amúgy ő lenne az:)Mosoly

hogy hívják a kutyusodat? ami a fülét illeti, lhet h rosszul lett felvágva, vagy nm tom...

nincs neki rosszul levágva. amúgy Hektornak hívják! nem valami nagy az élet ezen a fórumon:DNagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
zolokaa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szivacsaj
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12. Kedd 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egyébként itt van egyik alomja(asszem az F): Razz
És sajna már nem, lehet gyereke, mert az orvos azt monta h elég öreg, ezért beadta neki az injekciót Embarassed De majd nyáron megyünk és Fidivel, az egyik kölykével találkozok, mert őt megtartották
kuty vigyor
Vissza az elejére
szivacsaj jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szivacsaj
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12. Kedd 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zolokaa írta:
Sziasztok! Nekem van egy 8 hónapos dobermannom és az egyik füle nem akar felállni. lafog össze-vissza. Fel gog neki állni valaha? vagy így marad?

hogy hívják a kutyusodat? ami a fülét illeti, lhet h rosszul lett felvágva, vagy nm tom...
Vissza az elejére
szivacsaj jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szivacsaj
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12. Kedd 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szijasztok! Nagyon Boldog
Most először írok ide^^ nekem nincs kutyum, de mamámnak van egy dobija, a neve Szandi Mosoly majd teszek róla képet, ha tudok.
Vissza az elejére
zolokaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 7. Csütörtök 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hol lehet képet felrakni?Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
zolokaa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zolokaa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 7. Csütörtök 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Rebarbara
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdw!

Itt is köszöntöm a Dobi rajongókat... kutyuff
Jó ez az oldal...naon tetszik... lol
Vissza az elejére
Rebarbara jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yama
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 5:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt!

lol lol lol

***Szerkeztette admin 2006.06.07. 13:32 - Reklám***
Charlie1
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet szomorú búcsú
mindenkinek jó éjszakát robogó ásít
szomorú búcsú puszi
Vissza az elejére
Charlie1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Charlie1
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol Meglepõdött
Ezt a tempót, micsoda szimultán fórumozás. Az előbb má úgy nézett ki, hogy jó a nett, de megint sz...........
dumcsi puszi
Vissza az elejére
Charlie1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Luna2
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Yama írta:
Luna írta:
Sziasztok!
Elkeserítő,ma egész nap nem volt netboard Szomorú Most jöttem rá,hogy hiányzik a fórumozás Döbbent

Szia Luna! lol

Hogy lehet hogy nem látlak a Centeren? Összezavart

hipnotizál Már készülök,csak még elolvasom,miket írtatok vidám
Yama
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Luna írta:
Sziasztok!
Elkeserítő,ma egész nap nem volt netboard Szomorú Most jöttem rá,hogy hiányzik a fórumozás Döbbent

Szia Luna! lol

Hogy lehet hogy nem látlak a Centeren? Összezavart
Yama
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Charlie1 írta:
nagytaps nagytaps
Jó lesz, ha én is belehúzok lol röhög különben sose fiatalodok meg röhög pattog hahaha

Akkor hajrá!!!!!!!!! Wink Wink Wink
rocco
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Luna írta:
Sziasztok!

na ezaz! nekem is hiányoztok! virágfej
Vissza az elejére
rocco jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Luna2
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Charlie1
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagytaps nagytaps
Jó lesz, ha én is belehúzok lol röhög különben sose fiatalodok meg röhög pattog hahaha
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 9 oldal [205 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Dobermann
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu