Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:42
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
westie kérdés
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 22 oldal [546 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 20, 21, 22 Következő
Szerző Üzenet
Mejcíkehh
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Mejcíkehh jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az normális dolog Zsófinál, hogy a tüzelés után kb. egy hónappal megint vérzik?
Voltunk állatorvosnál azt mondta figyeljük, de lehet, hogy megint tüzel, vagy begyulladt a méhe.
Mit figyeljek???

Szia!
Látom eddig senki nem tudott hozzá szólni, akár csak én. Összezavart
Remélem nincs semmi (komoly) baj Zsófinál, de mielőbbi gyógyulást! Mosoly
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mejcíkehh írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Westie-m hogy tanithatom meg pár trükkre. Mármint annyit tok, hogy Ül! nél a fenekét lekell nyomni de a többinél nemtudom mitkell Szomorú lécci segítsetek Mr. Green

Szia!
Én már nem is emlékszem, nekem olyan "ösztönös" volt. Nem is álltam neki úgy tanítani, na hogy most tanulunk. Csak valahogy a játék közbe fegyelmeztem. Az ült én úgy tanítottam, hogy a jutalomfalatot a feje fölött mindig hátrébb vittem. A feksziknél meg közeledtem a jutifalattal a föld felé. Felszkenneltem Neked a westie könyvből ezt a részt... Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aorsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Mi úgy tanultunk ülni, feküdni, meg felugrani is, hogy tartottam a kezemben a jutalomfalatot, és ő elkezdte szagolni. Mivel csukva volt a kezem, ezért nem tudta kivenni. Próbálkozott egy darabig, majd leült, na és ekkor kapta meg a jutalomfalatot, és persze mondtam neki, hogy ÜL! Ugyanez a módszer volt a többinél is.

Sztem jobb, ha nem te mutatod meg neki, hogy mit csináljon, hanem amikor ő azt csinálja, amit meg akarsz tanulni, akkor jutalmazol. Legalábbis nálunk ez elég könnyen ment. Mostmár ismer a marad, meg a hagyd parancsot is. Csak következetesnek kell lenni:)

Sok sikert!
Vissza az elejére
aorsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mejcíkehh
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Westie-m hogy tanithatom meg pár trükkre. Mármint annyit tok, hogy Ül! nél a fenekét lekell nyomni de a többinél nemtudom mitkell Szomorú lécci segítsetek Mr. Green
Vissza az elejére
Mejcíkehh jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 24. Péntek 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az normális dolog Zsófinál, hogy a tüzelés után kb. egy hónappal megint vérzik?
Voltunk állatorvosnál azt mondta figyeljük, de lehet, hogy megint tüzel, vagy begyulladt a méhe.
Mit figyeljek???
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Katka05 írta:
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy szerintetek normális az,hogy Zserbó 10 hetes és 3,8 kg???? Mosoly Málna sokkal kevesebb volt ilyenkor...de Zserbó se látszik daginak... Döbbent

Szia

Én most néztem meg Dorka 10hetesen 3kg volt, ha nem nagyon duci szerintem nem baj jah persze meg ha kb. annyi kaját adsz neki ami elő van írva.

puszitküld

Szia!

Köszi a választ! Mosoly Szerintem nem dagi,legalábbis én nem látom annak. Szemforgató Bár,már az alomban is ő volt a legnagyobb,meg persze nagyon szereti a hasát. nagy vigyor Háááát...sztem kb. annyi tápot eszik meg,mint amennyi elő van írva,Málnácskával együtt esznek,így nem tudom grammra pontosan Mosoly
puszitküld
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy szerintetek normális az,hogy Zserbó 10 hetes és 3,8 kg???? Mosoly Málna sokkal kevesebb volt ilyenkor...de Zserbó se látszik daginak... Döbbent

Szia

Én most néztem meg Dorka 10hetesen 3kg volt, ha nem nagyon duci szerintem nem baj jah persze meg ha kb. annyi kaját adsz neki ami elő van írva.

puszitküld

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

apaszka
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 19. Péntek 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálunk is hozzám ragaszkodik a legjobban! Most is elaludt rajtam!
Vissza az elejére
apaszka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 18. Csütörtök 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

apaszka írta:
Sziasztok! Egy kérdéssel,vagy is többel fordulnék hozzátok! Az új kutyusunk nagyon furán viselkedik néha! Kikel magából és támad,és nagyon morog ránk! Mintha nem lenne magánál! ----A hétvégén hoztuk egy befogadótól. 1 hónapig volt nála.2-3 éves kan! Gondolom panelkutya volt,és öleb! Egyedül nem mer az udvaron lenni! Még pisilni sem mer kimenni egyedül! Razz De mikor játszik pl egyedül akkor sokszor elkapja valami,és kikel magából és félelmetes! Mint egy oroszlán! Komolyan aggaszt,mert már fél tőle akkor a család! Persze nagyon aranyos,és adunk neki időt amennyi kell,csak tanácsot kérnék,hogyan tudnám megszeretteni vele az udvart,és a játékot nem csak egyedül! Csak maga szeret labdázni,de akkor félelmetes! Velem nagyon elvan,és az ölemben még el is alszik! Imádom! A honlapomon az új családtag linkken van pár kép róla!
http://apaszka.freebase.hu

Szia apaszka!

Teljesen megértem a problémátokat, Rudolfot mi is befogadtuk, és meglehetősen megküzdöttünk vele az elején. Nálunk a páromat azonnal imádatába fogadta, de hogy én volnék a falkavezér vagy mi, na azt nehezen vette be a gyomra. Egyszer meg is harapott, mert meg mertem fogni a fenekét, hogy kicsit odébb pakoljam, mert zajongott.
Rudi 2,5 éves volt, mikor hozzánk került. Antoiszociális, és félénk, és nem kissé hisztis. Bevallom, nem szeretem megütni őket, de amikor Dudi megharapott, akkor kapott néhány akkora pofont, hogy a fal adta neki a párját. Ezzel nagyjából meg is beszéltük akkor, hogy kinek hol is van a helye. Aztán a következő lépés az volt, mikor nagyon kinyílt a kis csipája, és már nem lehetett póráz nélkül sétáltatni, mert mindenkit megtámadott, akkor bizony golyótlanítva lett. Ennek mostmár 3/4 éve, és teljesen megváltozott. Barátságos lett, és közvetlen, kedvesen bújós kutya.
Nekem is voltak az első 2-3 hónapban komoly kétségeim afelöl, hogy mi is lesz, mert a tetejében nálunk Vaci ki is akarta őt utálni, mert enyhén egoista a drágám.Nagyon Boldog De kitartás. Igazán sosem tudhatod, hogy mi minden történt vele, de megéri megszelidíteni. Kedvesen, simivel, néha ha kell, az erőviszonyokk tisztázása végett, egy két pofonnal. De tényleg megéri. Dudi január végén lesz 5 éves, több mint 2 éve velünk van, de nem bántam meg egyáltalán. Néha nehéz nevelni, hiszen már felnőtt,, és vannak számomra érthetetlen dilijei, de imádjuk.
Sok sikert és kemény, de sokat simogató kezet a neveléshez. Bízom benne, hogy nektek is megoldódik minden.
apaszka
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 18. Csütörtök 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Egy kérdéssel,vagy is többel fordulnék hozzátok! Az új kutyusunk nagyon furán viselkedik néha! Kikel magából és támad,és nagyon morog ránk! Mintha nem lenne magánál! ----A hétvégén hoztuk egy befogadótól. 1 hónapig volt nála.2-3 éves kan! Gondolom panelkutya volt,és öleb! Egyedül nem mer az udvaron lenni! Még pisilni sem mer kimenni egyedül! Razz De mikor játszik pl egyedül akkor sokszor elkapja valami,és kikel magából és félelmetes! Mint egy oroszlán! Komolyan aggaszt,mert már fél tőle akkor a család! Persze nagyon aranyos,és adunk neki időt amennyi kell,csak tanácsot kérnék,hogyan tudnám megszeretteni vele az udvart,és a játékot nem csak egyedül! Csak maga szeret labdázni,de akkor félelmetes! Velem nagyon elvan,és az ölemben még el is alszik! Imádom! A honlapomon az új családtag linkken van pár kép róla!
http://apaszka.freebase.hu
Vissza az elejére
apaszka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 13. Szombat 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mimicsku írta:
Sziasztok!!

Friss westi tulajdonos vagyok,pontosabban leszek mert csak szombaton hozzuk haza,de már nagyon várom.Nem nagyon ismerem ezt a fajtát és szeretném a segítségeteket kérni.Főleg a kozmetikával kapcsolatban mert arról semmit nem tudok,mert németjuhászom van és neki ugye nem kellett.
Milyen fazont ajánlotok?Milyen sűrűn kell vinni?

Szia!

Üdv a fórumon. Javaslom, hogy csak westie kozmishoz vidd, és akkor nem lesz kérdés a fazon, ő tudni fogja.
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mimicsku írta:
Üdv a fórumon. integet
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mimicsku
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
mimicsku írta:
Sziasztok!!

Friss westi tulajdonos vagyok,pontosabban leszek mert csak szombaton hozzuk haza,de már nagyon várom.Nem nagyon ismerem ezt a fajtát és szeretném a segítségeteket kérni.Főleg a kozmetikával kapcsolatban mert arról semmit nem tudok,mert németjuhászom van és neki ugye nem kellett.

Szia!
Honnan lesz a kutyusod? Mosoly

Szia!!

Előszállásról de ők főleg agarakkal foglalkoznak és bibicszépe kennel.
Vissza az elejére
mimicsku jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mimicsku írta:
Sziasztok!!

Szia!
Honnan lesz a kutyusod? Mosoly
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mimicsku
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 7:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
mimicsku jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mimicsku
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 7:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Vissza az elejére
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 8. Hétfő 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Idézet:
(... bár lehet h betörik Embarassed lol )

Mindenki önmagából indul ki, igaz Lili? lol lol lol

lehet h igazad van nemangyal pirul
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 8. Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
(... bár lehet h betörik Embarassed lol )

Mindenki önmagából indul ki, igaz Lili? lol lol lol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 7. Vasárnap 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Tegnap néztem a tv-t és láttam azt a pedigree-s reklámot, aminek a lényege, hogy nézessük meg a kutyáink fogát és kapunk cserébe egy Denta csomagot. Tegnap rámentem az oldalra, sajna a mi orvosunknál nem lesz ilyen. Akit érdekel. pedigreefogapolasihonap.hu
Na de a lényeg, hogy ma belenéztem Wendy szájába és a hátsó két fogán ilyen barnás-sárgás valami van. Az mi lehet vagy mitől van?

A mi dokiink benne vannak.Nagyon Boldog Bár Rudinak most nem aktuális, neki leszedték grátisz mikor az ivartalanítása volt. Mondván, ha már alszik... Nagyon Boldog
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 7. Vasárnap 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Kittyna írta:
Tegnap néztem a tv-t és láttam azt a pedigree-s reklámot, aminek a lényege, hogy nézessük meg a kutyáink fogát és kapunk cserébe egy Denta csomagot. Tegnap rámentem az oldalra, sajna a mi orvosunknál nem lesz ilyen. Akit érdekel. pedigreefogapolasihonap.hu
Na de a lényeg, hogy ma belenéztem Wendy szájába és a hátsó két fogán ilyen barnás-sárgás valami van. Az mi lehet vagy mitől van?

az fogkő és lehet ellene tenni rágcsákkal vagy ha ügyes vagy akk a körmöddel le tudod pattintani (... bár lehet h betörik Embarassed lol )

Ja okés, akkor nem annyira komoly...remélhetőleg. Mosoly
Szoktam adni fogtisztító rágcsát. Nagyon Boldog

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 7. Vasárnap 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:

az fogkő és lehet ellene tenni rágcsákkal vagy ha ügyes vagy akk a körmöddel le tudod pattintani (... bár lehet h betörik Embarassed lol )
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 7. Vasárnap 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 30. Szombat 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Katka05 írta:

Oksi,köszike a választ! Nagyon Boldog
Akkor megoldom úgy,ahogy te mondtad! nagy vigyor
Remélem nem lesz nagyon rossz kedve amíg tart a tüzelése!

Kata!!!

A lényeget elfelejtettem!!! nagy vigyor

Arra figyelj,hogy,amikor kimegy az udvarra(nem tudom,hogy kertes házban laktok-e),vagy sétálni mentek akkor le kell venni,hogy a dolgát el tudja végezni!

Nálunk előfordult,hogy elfelejtettem levenni,mikor kiengedtem az udvarra,igaz baleset csak egyszer fordult elő. Döbbent
Szerencsére kemény volt a végtermék! Szemforgató

Szia!

Köszi a figyelmeztetést! Mosoly
Igen,kertes házban lakunk,igyekszem nem elfelejteni levenni róla! nagy vigyor
Remélem hamarosan én is megszokom,hogy rajta van! Mosoly
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 22 oldal [546 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 20, 21, 22 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu