Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 19. Péntek 0:01
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
westie kérdés
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 22 oldal [546 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 20, 21, 22 Következő
Szerző Üzenet
Angel&Fairy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a segítséget!

Másodikán megyek a nagykerbe akkor szétnézzek neki a tápok közt. Eddig Happy dogot meg hu nem tudom még két milyen féle tápot kapott talán az egyik purina volt,nyuszis,vadhúsos meg halast. Azért gondoltam ruhára mert elég kemény telet mondanak és azért 25fokból kimegy a mínuszokba nem hiszem,hogy túl jót tesz a szervezetének.
nemangyal
Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 11:45    Hozzászólás témája: Re: kaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

A kutyusom először a tenyésztőtől kapott tápot kapta majd folyamatosan kevertem hozzá kutyatésztát,szalámit,konzervet stb. ..először élvezte most meg már csak a husit eszi ki a többit ott hagyja és csak mikor már nagyon éhes eszi meg. A másik kutyusom mindig ilyesmit meg sült kacsa segget,csirkenyesedéket és hasonló dolgokat evett és a tápokat meg ott hagyta. De Angel allergiás lehet a csirkére így inkább azt nem adok neki. Akkor most mégis mit vegyek neki enni? Összezavart előre is köszönöm a segítséget!
[/quote]

Mi a Purina proplan lazacossal etetjük Zizut, az garantáltan csirkementes. Direkt érzékeny gyomrú, bőrű kutyáknak készül. Jobb a megelőzés. Mosoly
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 11:30    Hozzászólás témája: Re: kaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

A kutyusom először a tenyésztőtől kapott tápot kapta majd folyamatosan kevertem hozzá kutyatésztát,szalámit,konzervet stb. ..először élvezte most meg már csak a husit eszi ki a többit ott hagyja és csak mikor már nagyon éhes eszi meg. A másik kutyusom mindig ilyesmit meg sült kacsa segget,csirkenyesedéket és hasonló dolgokat evett és a tápokat meg ott hagyta. De Angel allergiás lehet a csirkére így inkább azt nem adok neki. Akkor most mégis mit vegyek neki enni? Összezavart előre is köszönöm a segítséget!
[/quote]

Szióka!!!

Azt hiszem jó lett volna ha maradsz a tápnál,amit a tenyésztőnél kapott, ha az jó minőségű táp.
Neked is könnyebb,a westiek hajlamosak válogatni,és sajnos sok esetben az allergiára is.Tehát jobb megelőzni a bajt.
Vannak itt többen,akik jobban értenek hozzá.Sajnos a legtöbb tápban van csirkeliszt,hiába azt írja,hogy bárányos-rízses.Érdemes megnézni az összetevőket.
Ilyen korban még szoktak adni a táp mellé csonterősítőt.Kaphat egy kis gyümölcsöt,pici túrót,hasonlókat a tápra,de tényleg könnyen válogatni fognak.
A táp váltással is vigyázz,csak nagyon fokozatosan,mert könnyen hasmenés lehet a vége.
Jó a Royal táp, Biomill,van,aki szereti az Acanát,mi a Bozitát esszük a bárányos-rizsesét,meg a lazacos-rizsesét,de az én kutyám már 6 éves elmult.Ha jól emlékszem van,aki almás valamilyen tápot etet,de nem emlékszem melyik típus.Szerintem az se jó,ha túl magas a fehérje tartalma.
Írj szerintem Juditnak (Muha),ő ért hozzá,vagy Zserának,ők tudják ezeket. Sok boldogságot nektek.
A ruháról annyit,hogy a westie nem igényli,esetleg esőkabátot,az talán praktikus lehet.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angel&Fairy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 9:51    Hozzászólás témája: kaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

[/quote]
Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raul-Andincia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 18. Vasárnap 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Igen,sétálunk már,de még a szobatisztasággal gondjaink vannak.
ÉÉÉÉSSS:holnap megyünk kozmetikába.Kisdrágám végre nem lesz ilyen kis csapzott.Holnap teszek fel képeket az eredményről.
Vissza az elejére
Raul-Andincia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 16. Péntek 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raul-Andincia írta:
Sziasztok!Most regisztráltunk.Friss westie-tulajok vagyunk.2 hete vettük gyönyörűségünket. lol RAUL 16 hetes lesz pénteken. baba Nagyon jó ez a fórum.Pár napja olvasgatlak benneteket és többet tudtam itt meg a westiekről,mint bárhol máshol.

Szia! Üdv közöttünk, és gratulálunk a kiskutyádhoz! Vége már az oltási programotoknak? Sétáltok már? Mosoly Várjuk a képeket is Raulról! integet

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Raul-Andincia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 13. Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Most regisztráltunk.Friss westie-tulajok vagyunk.2 hete vettük gyönyörűségünket. lol RAUL 16 hetes lesz pénteken. baba Nagyon jó ez a fórum.Pár napja olvasgatlak benneteket és többet tudtam itt meg a westiekről,mint bárhol máshol.
Vissza az elejére
Raul-Andincia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 12. Hétfő 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy Zserbó és Málna is nagyon vakarja a fülét, főleg reggel és az esti órákban. Belenéztem, nem koszos, nem büdös nekik, folyamatosan vannak kezelve élősködők ellen. Kb. 1 hónapja voltak kozmiban, lehet, hogy a fülükben levő nem sok szőr zavarja?Ötletem sincs egyébként, hogy mi lehet, nagyon örülnék, ha valaki segítene! Mosoly puszitküld
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
joe írta:
Adri & Spiky írta:
Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az normális dolog Zsófinál, hogy a tüzelés után kb. egy hónappal megint vérzik?
Voltunk állatorvosnál azt mondta figyeljük, de lehet, hogy megint tüzel, vagy begyulladt a méhe.
Mit figyeljek???

Szia!

Találtam egy elég jó leírást a méhgyulladásról, olvasd el, és a leírt tünetekre figyeljetek. Sajnos a méhgyulladás nem tréfa dolog, ha nem kezelik időben,akár halálos is lehet. Szomorú

http://hungaropet.com/gazditudasbazis/2009/04/11/gennyes-mehgyulladas-pyometra-kutyakban/

Egyébként mit mondott az orvos, meddig kell figyelnetek Zsófit?

Jelentkezz,ha van valami fejlemény!

Szia!

Először is jobbulást kívánunk Zsófinak!

Nekem is, ahogy olvastam a gyulladás vagy a daganat jutott eszembe. Hallottam már petefészek daganatról, ugyanilyen tünetekkel. Remélem semmi komoly Szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Kérlek írj minél előbb! vigasztal puszitküld
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, információkat.
Most ott tartunk, hogy Zsófi 3-4 napja nem vérzik és megint külön kellet őket választani mert Rudit megint komolyan elkezdte érdekelni Zsófi mint leány.
Erről esetleg tudtok valamit, van ilyen, hogy most megint, Zsófi májusban tüzelt már egyszer. Döbbent

Rudi az inteligensebb fajtához tartozik. Csak az időben lévő hölgyek keltik fel az érdeklődését. Én spec nagyon szeretem az ilyen fickókat. Nem strapálják túl magukat, és nem lesznek szerelmesek fűbe, fába. Nálunk kijut ilyenből is, és olyanból is. Az olyan alatt azt értem, hogy szerelmes mindenkibe, és csak a ficcentésen jár az esze. Mindegy kit, és mikor rakok elé. Az sem számit, hogy épen az egy másik kan. Ha asztalon van, akkor meg kell dugni. Evil or Very Mad Ezekkel nem könnyű az élet, és folyton résen kell lenni.

Nálunk is van olyan lány, aki négy havonta tüzel normál állapotában. Most viszont azt tapasztalom, hogy az egész állatvilág felvan borulva. Júniusban jöttek a fecskék, július közepére fejeződött be a vedlés, és vannak olyan kutyáim, akiknek már réges régen tüzelniük kellene, és nem teszik.

Szóval ha nincsenek aggasztó tünetek, akkor azt mondom, hogy ne aggódj.

Egyébként a piometrát ultrahangal lehet látni !
Válaszod köszönöm, megnyugtattál.
Semmi olyan jelet nem tapasztaltunk amiket írtál, valószínűbb a félbe maradt dolog mert csodálkoztunk is, hogy milyen könnyen megúsztuk a múltkor a tüzelési időszakot. gondolkodik
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 2. Vasárnap 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Adri & Spiky írta:
Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az normális dolog Zsófinál, hogy a tüzelés után kb. egy hónappal megint vérzik?
Voltunk állatorvosnál azt mondta figyeljük, de lehet, hogy megint tüzel, vagy begyulladt a méhe.
Mit figyeljek???

Szia!

Találtam egy elég jó leírást a méhgyulladásról, olvasd el, és a leírt tünetekre figyeljetek. Sajnos a méhgyulladás nem tréfa dolog, ha nem kezelik időben,akár halálos is lehet. Szomorú

http://hungaropet.com/gazditudasbazis/2009/04/11/gennyes-mehgyulladas-pyometra-kutyakban/

Szia!

Nekem is, ahogy olvastam a gyulladás vagy a daganat jutott eszembe. Hallottam már petefészek daganatról, ugyanilyen tünetekkel. Remélem semmi komoly Szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Most ott tartunk, hogy Zsófi 3-4 napja nem vérzik és megint külön kellet őket választani mert Rudit megint komolyan elkezdte érdekelni Zsófi mint leány.
Erről esetleg tudtok valamit, van ilyen, hogy most megint, Zsófi májusban tüzelt már egyszer. Döbbent

Rudi az inteligensebb fajtához tartozik. Csak az időben lévő hölgyek keltik fel az érdeklődését. Én spec nagyon szeretem az ilyen fickókat. Nem strapálják túl magukat, és nem lesznek szerelmesek fűbe, fába. Nálunk kijut ilyenből is, és olyanból is. Az olyan alatt azt értem, hogy szerelmes mindenkibe, és csak a ficcentésen jár az esze. Mindegy kit, és mikor rakok elé. Az sem számit, hogy épen az egy másik kan. Ha asztalon van, akkor meg kell dugni. Evil or Very Mad Ezekkel nem könnyű az élet, és folyton résen kell lenni.

Nálunk is van olyan lány, aki négy havonta tüzel normál állapotában. Most viszont azt tapasztalom, hogy az egész állatvilág felvan borulva. Júniusban jöttek a fecskék, július közepére fejeződött be a vedlés, és vannak olyan kutyáim, akiknek már réges régen tüzelniük kellene, és nem teszik.

Szóval ha nincsenek aggasztó tünetek, akkor azt mondom, hogy ne aggódj.

Egyébként a piometrát ultrahangal lehet látni !
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 2. Vasárnap 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Basszus, nagyon sajnálom, hogy megint csak így utólag látom a beírást.

Mire figyelj ? A piometrának (gennyes méhgyulladás) az elsődleges tünetei: rossz közérzet, étvágytalanság, hasi fájdalom, láz. Ez általában a tüzelést követő időszakban fordulhat elő. Mivel ti ebben az időszakban jártok, ezért lehetett az orvosnak ez a gyanúja. További piometrás tünetek: el kezd folyni a méhéből egy undorító gennyes, bűzős váladék. De ez már csak akkor ha megnyílik a méhszáj, és valóban már jócskán bennevan a kutya a gyulladásban.

Mivel nálatok ezek a tünetek nem állnak fönt én igy távolról azt gondolnám, hogy csak egyszerűen leállt tüzelésről beszélük. Egy hónapja betüzelt, le állt az ivarzás (ennek oka még akár az időjárás is lehet), és most újraindult.
Rudi valószínűleg azért érdeklődik mos Zsófinál, mert most van fogamzóképes időben. Ez egy normális tüzelésnél a 11-15. nap között van. Ilyenkor nem véreznek a csajok.
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 30. Csütörtök 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Szia!

joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 30. Csütörtök 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nickyke7 írta:
zsera írta:
nickyke7 írta:
Sziasztok! Van egy westie kutyusom, 9 hónapos .. azt szeretném kérdezni h az normális e ha a hátán és kicsit a lábán hullámos,göndör a szőre? Doki azt mondta h egyenes lesz .. azért kérdem mert csak felnőtt westiket láttam és erről nemtaláltam sehol semmit neten Mosoly köszi a segítséget! Wink

Szia! Üdv közöttünk! Mosoly Nyírva, vagy trimmelve van a kutyusod szőre? Csak azért kérdezem, mert több olyan kölyök és fiatal westienél láttam göndör szőrt, akinek nyírták és nem trimmelték a bundiját. Amikor elkezd a hátukon nőni a szőr, az elkezd begöndörödni. Alapvetően a fedőszőr durva, hosszú és egyenes, független az életkortól.

Nyírva volt idáig géppel Wink szoval ha trimmelni fogja fodrasz akkor egyenes lesz? Mosoly es koszi a valaszt!!

Én úgy tudom, hogy elég nehéz rendbe hozni a bundit, (akár több hónap)ha nem megfelelően volt kezelve fiatal korban, de nem szeretnék hülyeséget mondani, és tanácsolni, ezért szerintem inkább kérdezd meg Juditot (Muha-klán), vagy Mónit (McMonique) itt a fórumon, ők tenyésztők, és profi kozmetikusok is!

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nickyke7
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 30. Csütörtök 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
nickyke7 írta:
Sziasztok! Van egy westie kutyusom, 9 hónapos .. azt szeretném kérdezni h az normális e ha a hátán és kicsit a lábán hullámos,göndör a szőre? Doki azt mondta h egyenes lesz .. azért kérdem mert csak felnőtt westiket láttam és erről nemtaláltam sehol semmit neten Mosoly köszi a segítséget! Wink

Szia! Üdv közöttünk! Mosoly Nyírva, vagy trimmelve van a kutyusod szőre? Csak azért kérdezem, mert több olyan kölyök és fiatal westienél láttam göndör szőrt, akinek nyírták és nem trimmelték a bundiját. Amikor elkezd a hátukon nőni a szőr, az elkezd begöndörödni. Alapvetően a fedőszőr durva, hosszú és egyenes, független az életkortól.

Nyírva volt idáig géppel Wink szoval ha trimmelni fogja fodrasz akkor egyenes lesz? Mosoly es koszi a valaszt!!
Vissza az elejére
nickyke7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 30. Csütörtök 7:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nickyke7 írta:

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Szia!

bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
nickyke7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 8:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Nekem is egyből a méhgyulladás jutott eszembe, mint lehetséges ok. Ismertem egy Border Collie-t, akinél ugyanígy volt, hogy tüzelés után újra vérzett. Sajnos nála az orvosok elbagatellizálták a tüneteket és mire már tudatosult, hogy nagy a baj, akkor már nem tudtak neki segíteni. Szomorú Annyira sajnáltam, olyan jó fej kutyus volt.

Kérlek nagyon figyeljetek oda Zsófira és akár vigyétek el újra orvoshoz! Sok puszi neki!

Szia! Nálunk is ez volt a helyzet,sőt Liliből már gennyes vér jött,akkor vittük el és akkor ivartalanították. Azóta(kop-kop-kop) semmi baja. gyógyszeres antibiotikumos kezelés nálunk nem segített már. Sürgősen nézzessétek meg,ultrahangra küldtek minket az Egyetemre,ott egy szempillantás alatt megmondták mi a helyzet. puszitküld
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 8:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Nekem is egyből a méhgyulladás jutott eszembe, mint lehetséges ok. Ismertem egy Border Collie-t, akinél ugyanígy volt, hogy tüzelés után újra vérzett. Sajnos nála az orvosok elbagatellizálták a tüneteket és mire már tudatosult, hogy nagy a baj, akkor már nem tudtak neki segíteni. Szomorú Annyira sajnáltam, olyan jó fej kutyus volt.

Kérlek nagyon figyeljetek oda Zsófira és akár vigyétek el újra orvoshoz! Sok puszi neki!

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Segítséged nagyon szépen köszönöm, ha bármit tudok már, jelentkezem! doki

remélem semmi ilyen komoly baj nincs.. írj majd légyszi a fejleményekről! vigasztal

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

Segítséged nagyon szépen köszönöm, ha bármit tudok már, jelentkezem! doki
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Sziasztok!
Mit figyeljek???

Szia!

joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Persze, hogy voltunk dokinál pont Ő mondta, hogy figyeljük, csak azt nem tudom mit. A kedély állapota tökéletes, akkor mit nézzek még? Neutral
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Köszi, én is remélem, hogy semmi komoly. Neutral

Esetleg dokinál voltatok már? Vagy mentek? Majd írj ám Exclamation

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 27. Hétfő 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi, én is remélem, hogy semmi komoly. Neutral
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 22 oldal [546 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 20, 21, 22 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu