Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 19. Kedd 14:30
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
westie kérdés
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 22 oldal [546 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 20, 21, 22 Következő
Szerző Üzenet
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Ixi írta:
Kittyna írta:
Naaa...nem tudjátok mi lehet??????? Szomorú
Hoztam képeket a szájáról:

Miért nem ültél be kocsiba és irány az orvos?Ez elég csúnya...lehet allergiás reakció vagy valóban csak kicsípte de le kellett volna lohadni ennyi idő után...tud enni?Én a helyedben orvoshoz vinném azonnal.

Azért nem rohantam egyszerre mert azt hittem elmúlik.
Persze tud enni meg minden, nem is zavarja vagyis hát szegénykémnek viszket. Meg annyira nem enged hozzá érni.
De ma bekentem neugranormonnal, nem tudoom. Összezavart

Kittyna, igazán nem akarlak elkeseríteni, de vidd el a kutyát dokihoz. Chaninak egyszer vettem észre hasonlót, neki akkor fele ennyire sem nézett ki durván. Akkor voltunk éppen tápváltásban, el is múlt utána.
Ezen a részen egészen a szája széléig szőrösnek kéne lennie. Ha nem, és ráadásul féjlalja is az bizony valami súlyos allergiás reakcióra utal. Ez nem történik egyik napról a másikra, és nem múlik el egyhamar, max Neked csak most tűnt fel.
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Kittyna írta:

Miért nem ültél be kocsiba és irány az orvos?Ez elég csúnya...lehet allergiás reakció vagy valóban csak kicsípte de le kellett volna lohadni ennyi idő után...tud enni?Én a helyedben orvoshoz vinném azonnal.

Azért nem rohantam egyszerre mert azt hittem elmúlik.
Persze tud enni meg minden, nem is zavarja vagyis hát szegénykémnek viszket. Meg annyira nem enged hozzá érni.
De ma bekentem neugranormonnal, nem tudoom. Összezavart

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:

kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19. Szombat 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 17. Csütörtök 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek ma Wendy mikor bejött az udvarról akkor a mama a paprikát vágott vagyis a belsejét a földön lévő tálba tette és Wendy onnan kivett egyet. Összezavart
És anya meg söpört és a Wendy oda kapott...a seprűre.
Mert azt hitte, hogy elakarja venni vagy nem tudom...
És néztem a száját...és felvan dagadva meg piros...meg mintha alul kicsit sebes lenne.
Lehet, hogy a paprika magjai csipték ki? Vagy elharapta a száját? Összezavart Szomorú

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a válaszaitokat!

Kop-kop-kop megúsztuk a dolgot.
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
Adri & Spiky írta:
Lenne egy olyan kérdésem, hogy az álvemhesség meddig tart?
Van egy ismerősöm, akinek a szukája álvemhes és lassan már nem lehet bírni a kutyával. Most 3 hete, hogy jelentkezett nála. Összezavart

Milyen tünetei vannak az álvemhességnek?
Gondolom pl. játékok begyűjtése a vacokra, és még?

Ahogy Judit mondta, megdagadnak a cicijei és folyik a teje, valamint ez a kutyus pl. nekimegy mindenkinek fejvakar
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
lotifut írta:
Adri & Spiky írta:
Van egy ismerősöm, akinek a szukája álvemhes és lassan már nem lehet bírni a kutyával. Most 3 hete, hogy jelentkezett nála. Összezavart

Megdagadnak a cicijei,és nem eszik.

De mi azonnal elmentünk dokihoz, és kapott Vaci galastopot, és néhány nap alatt rendbejött.
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
Adri & Spiky írta:

Megdagadnak a cicijei,és nem eszik.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 7:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 2. Szerda 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Adri & Spiky írta:

2hónap az álvemhesség!!!
Vegyenek állatpatikában GALASTOP nevű szert egy-két hét alatt rendbe hozza a kutyát.
Csak gyógynövények vannak benne nem minősül gyógyszernek.

Köszönöm. Holnap megmondom az ismerősömnek. puszitküld
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 2. Szerda 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

2hónap az álvemhesség!!!
Vegyenek állatpatikában GALASTOP nevű szert egy-két hét alatt rendbe hozza a kutyát.
Csak gyógynövények vannak benne nem minősül gyógyszernek.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 2. Szerda 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 18. Vasárnap 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lenne egy kérdésem.
Wendy januárba nem tüzelt vagyis amikor kellett volna de mégis úgy viselkedett, mármint állveheségre utaló helyzetek.
Most ha jól láttam tüzel, ez lehetséges?
2 nappal ezelőtt szedtünk ki belőle egy kullancsot, de nem véreset pisil hanem hát.....meg jókedvű..amilyen szokott.
Előre is köszi a segítséget!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15. Csütörtök 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nem adtál neki piros színű rágcsát?
Én akkor is beszélnék az orvossal a helyedben.Sose lehet tudni=(
Inkább ne kockáztass. Exclamation
PaulViti
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14. Szerda 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem, még azóta nem..de tegnap volt csak egyszer véres...de nem étvágytalan, olyan jóizűen eszik....nem lehet, hogy nincs nagy baj? Mert azóta semmi nem volt..ma is voltunk sétálni, vidám, szaladgál, játszik. Mosoly
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14. Szerda 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
úúú...már sokkal jobb, majdnem mindennap megyünk sétálni, kirándulni lol nagy vigyor
Már nagyon jól bírja...de ugye kiderült, hogy félreértelmeztük a táblázatot, és keveset kapott enni, most bepótoljuk..mert a Royalból kap 3X60-at enni..és állandóan kaik, hasmenése van, és néha véres Összezavart Szomorú

Igen ezt olvastam.Örülök ha megy a séta de a kakiról én is csak azt tudom mondani hogy irány az orvos.VAgy azóta voltatok?
PaulViti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14. Szerda 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

úúú...már sokkal jobb, majdnem mindennap megyünk sétálni, kirándulni lol nagy vigyor
Már nagyon jól bírja...de ugye kiderült, hogy félreértelmeztük a táblázatot, és keveset kapott enni, most bepótoljuk..mert a Royalból kap 3X60-at enni..és állandóan kaik, hasmenése van, és néha véres Összezavart Szomorú
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14. Szerda 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
Minden evés után leviszem sétálni..azt szereti, ha szaglászhat, megyünk, amerre szeretne...de ha mondjuk úgy viszem le, hogy csak a közértbe megyünk, nem állunk meg minden bokornál, vagy fánál, akkor oda nem nagyon szeretne jönni, és 100-200 méter után lefekszik. Megpróbálom ezt a jutalomfalatos dolgot, jó ötletnek tűnik lufi
Próbálom minden nap nagyon utakra vinni, hogy aztán megszokja az "ütemet" és később tudjunk menni kirándulni , túrázni. nagy vigyor[img]http://gallery.site.hu/d/4790338-1/ujak_102_001.jpg[/im
g]

Na van változás fekvés terén? nagy vigyor
PaulViti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden evés után leviszem sétálni..azt szereti, ha szaglászhat, megyünk, amerre szeretne...de ha mondjuk úgy viszem le, hogy csak a közértbe megyünk, nem állunk meg minden bokornál, vagy fánál, akkor oda nem nagyon szeretne jönni, és 100-200 méter után lefekszik. Megpróbálom ezt a jutalomfalatos dolgot, jó ötletnek tűnik lufi
Próbálom minden nap nagyon utakra vinni, hogy aztán megszokja az "ütemet" és később tudjunk menni kirándulni , túrázni. nagy vigyor
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Maximálisan egyetértek az utánam szólókkal...=)
A kondíciót viszont csak akkor építheted ki ha nem veszed fel hanem jön falatra játékra szép szóra stb.
kövesd a fokozatosság elvét :izom:
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
Sziasztok! Mikor mi megvettünk Pault, sok mindennek utánanéztünk, és szerettünk volna olyan kutyát választani, ami strapabíró. A westie az..mert írták, hogy bírja a hideget, meleget, nagy a mozgásigénye. De mi ha elmegyünk sétálni egy 10 perc után lefekszik, és nem hajlandó felkelni.. Összezavart
fel kell vegyem az út többi részében. Ez attól van, hogy még kicsike? (4 hónapos)
Képzeljétek..vettünk neki kutyapelenkát..és szétcincálja..nem megy egyszerűen rá. Mindig a fürdőszobába kakilt sunyiba, a WC mellé, nah gondoltam akkor odateszem a pelust, jobb legyen feltakaritani, ha véletlenül bekakil. Miota odatettem messziről elkerüli azt a helyiséget. nemangyal

Azért én ehhez még hozzátenném, hogy attól,hogy valamit ír egy standard attól az még nem biztos, h az összes egyednél hiánytalanúl bejön.
A nagy mozgásigény nem azt jelenti egyik fajtánál sem,h akkor 40-50 kilómétert simán megtesz. Ehhez kell a kutyának izomzat is nem elég,h nagy mozgásigényű fajta legyen.
A westie sztem nem mondható a nagy mozgásigényű fajták közé, ennek ellenére a Mimit simán viszem magammal több napos túrára is. Néha pihen egy picit aztán újult erővel megyünk tobább. De soha nem vágnék bele ilyen túrákba ha tudom,h a kutyának az alap kondiciója nincsen meg hozzá.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Kedves Paul Gazdija!

Az tévhit, hogy a westienek nagy a mozgásigénye!Pont ellenkezőleg!Nincs neki nagy ezért olyan megfelelő szobakutya!DE az valóban igaz,hogy strapabíróak!Az én kutyám 9hónapossan o2Okmes túrára jött velünk lazánNagyon Boldog
De fontos,hogy tudd!A kutya tudja mik a határai!Ha fáradt lefekszik.Nem csinál problémát a dologból.Ixi is ezt csinálta a túrán.Előre ment lefeküdt,bevárt.Én elhaladtam mellette és mikor kipihente magát jött utánam.De szintén fontos!:a gazdi után menni akkor is ha belepusztulok->kutyahűség.Pont ezért kell tudni a gazdinak is a kutya határait,mert van,hogy meg kell várni.Csak annyit szabad mozgatni a kutyát amennyit igényel!A fejlődő szervezetet,(olyan fiatalat mint Paulé meg pláne)nem szabad megterhelni,mert az a csontok nem egyenletes növekedéséhez vezethet ami diszpláziát stb-t okozhat.
Szóval csak óvatosan!
De ló túloldalára sem szabad esni!Hisz igen,nagy színészek!nem szabad hagyni hogy a fejedre nőjön!A folyamat amin most haladsz oda vezet,hogy tudja ha lefekszik és nem csinál semmit akkor viszed(persze mert sietsz,dolgod van nem érsz rá egész nap arra hogy ő ott szundizzon=)
Ezt nem szabad többször eljátszanod mert akkor lusta lesz!Ezek kényelmes kutyák ha viszed őket nem ellenkeznek Szemforgató .Ő neki nem, de te neked tudnod kell,hogy akkor elhízik ha nem mozog.De mivel fiatal a kutyus én azt ajánlom ha napi 4szer leviszed azok eleinte rövidek legyenek a séták.Ha lefekszik megvárod de nem túl sokat nehogy azt is a maga malmára hajtsa=) Wink
Naponta csak 1 hosszabb séta legyen.És ha lefekszik de az Istenért sem mozdul rövid időn belül, odamész felállítod hívod.Ha semmilyen kedves dolog nem jön be vigyél magaddal jutalom falatot(pl reggel mielőtt még evett volna).HA lefekszik hívd azzal.Egy idő után hidd el rájön mit is akarsz és a lefekvéshez nem az ingyen fuvart fogja kötni hanem a kaját!De sose felejtsd el a kutyát olyan istengazából megdicsérni,mert akkor a falatot is el hagyhatod és szeretetért fog hozzád menni miután kipihente magát!Szóval hajrá ne add fel és írj hogy sikerült e valamit elérni=)
Kaolina

Szia!

Szerintem a mozgásigény nem csak fajta, hanem egyed és szoktatás függő is. Mosoly Természetesen függ a kutyus életkorától is.
Amig Arthur kicsi volt, addig kidőlt az 1 órás sétáktól is, mostmár a többszörösét igényli. Mosoly

Nagyon jó ötlet a jutalomfalatt való motiválás, azért biztosan szívesen továbbmegy majd, és a jutalmazás miatt a séta is kellemesebb élmény lesz. Mosoly Én egy kis labdát (ami csipog is) szoktam magammal vinni, ezzel simán vissza lehet hívni Arthurt, és jól meg is lehet futtatni. Mosoly
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 8. Csütörtök 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Paul Gazdija!

Az tévhit, hogy a westienek nagy a mozgásigénye!Pont ellenkezőleg!Nincs neki nagy ezért olyan megfelelő szobakutya!DE az valóban igaz,hogy strapabíróak!Az én kutyám 9hónapossan o2Okmes túrára jött velünk lazán:D
De fontos,hogy tudd!A kutya tudja mik a határai!Ha fáradt lefekszik.Nem csinál problémát a dologból.Ixi is ezt csinálta a túrán.Előre ment lefeküdt,bevárt.Én elhaladtam mellette és mikor kipihente magát jött utánam.De szintén fontos!:a gazdi után menni akkor is ha belepusztulok->kutyahűség.Pont ezért kell tudni a gazdinak is a kutya határait,mert van,hogy meg kell várni.Csak annyit szabad mozgatni a kutyát amennyit igényel!A fejlődő szervezetet,(olyan fiatalat mint Paulé meg pláne)nem szabad megterhelni,mert az a csontok nem egyenletes növekedéséhez vezethet ami diszpláziát stb-t okozhat.
Szóval csak óvatosan!
De ló túloldalára sem szabad esni!Hisz igen,nagy színészek!nem szabad hagyni hogy a fejedre nőjön!A folyamat amin most haladsz oda vezet,hogy tudja ha lefekszik és nem csinál semmit akkor viszed(persze mert sietsz,dolgod van nem érsz rá egész nap arra hogy ő ott szundizzon=)
Ezt nem szabad többször eljátszanod mert akkor lusta lesz!Ezek kényelmes kutyák ha viszed őket nem ellenkeznek :roll: .Ő neki nem, de te neked tudnod kell,hogy akkor elhízik ha nem mozog.De mivel fiatal a kutyus én azt ajánlom ha napi 4szer leviszed azok eleinte rövidek legyenek a séták.Ha lefekszik megvárod de nem túl sokat nehogy azt is a maga malmára hajtsa=) ;)
Naponta csak 1 hosszabb séta legyen.És ha lefekszik de az Istenért sem mozdul rövid időn belül, odamész felállítod hívod.Ha semmilyen kedves dolog nem jön be vigyél magaddal jutalom falatot(pl reggel mielőtt még evett volna).HA lefekszik hívd azzal.Egy idő után hidd el rájön mit is akarsz és a lefekvéshez nem az ingyen fuvart fogja kötni hanem a kaját!De sose felejtsd el a kutyát olyan istengazából megdicsérni,mert akkor a falatot is el hagyhatod és szeretetért fog hozzád menni miután kipihente magát!Szóval hajrá ne add fel és írj hogy sikerült e valamit elérni=)
Kaolina
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 29. Kedd 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti írta:
A westie az..mert írták, hogy bírja a hideget, meleget, nagy a mozgásigénye.

Ezekkel a megállapításokkal tökéletesen egyetértek, bár hozzáteszem T.J. a hideget sokkal jobban bírja, mint a meleget (melegben határozottan lelassul és keresi az árnyékot). VérFarkas 6 hónapos volt amikor először körbesétálta a Hajógyári-szigetet, olyan -10 fokban Embarassed Ő még bírta volna..........
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 22 oldal [546 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..., 20, 21, 22 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu