Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 26. Szerda 2:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Beagle
Ugrás:  
Bemutatkozás
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlök mindenkit a fedélzeten.Itt még nincs olyan nagy élet mint "máshol" Wink , de majd alakul a dolog. A beszélgetések helye a másik téma körben van.
kjano
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hamarosan két bébi Beagle kutyus jön hozzánk a nyáron, már nagyon várjuk öket lol
kjano
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10. Kedd 7:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
idetaláltam és tetszik a honlap, sok ismerőssel találkozom

Legutóbb kjano szerkesztette (2005 Máj. 10. Kedd 9:29), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kjano jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
snetti
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ide találtam én is.Páran már ismertek minket.
Mi Pécsen élünk Fürtivel és Minnával a két kis ördöggel,akik egész nap játszanak,rosszalkodnak és nagyokat kirándulnak velünk.Fürti jövő héten lesz 3 éves,Minna meg most múlt 9 hónapos.

Fürtike és Minna oldala
Vissza az elejére
snetti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sirrah
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 9. Hétfő 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! puszi

Hozzánk nyáron érkezik egy tricolor bigli fiú, egyenlőre lakásba (1-2 év és költözünk). Mosoly
Alig várom! pattog
Vissza az elejére
Sirrah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 28. Csütörtök 19:06    Hozzászólás témája: Üdvözlet
Téma leírása: Kell ezt magyarázni?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Chaplin írta:
Sziasztok!

Viki vagyok. Van egy 7 hónapos bicolor beagle kan kutyusom, aki sokak szerint fajtáját meghazudtolóan engedelmes.
Kaposváron lakunk, sajnos nem családi házban, viszont sokat kirándulunk.

A képen kisfiammal épp a közeli erdőben vadászgatnak.
http://img.tar.hu/chaplinbeagle/img/11721225.jpg

Üdv,

Szia Chaplin ( Viki )

Bizony kicsi a világ Mosoly

Itt még nem olyan nagy az élet, de lesz ez még így se.Ha dumcsizni akarsz, akkor a gazdik-ban szoktam volna, ha lenne. szívesen
Chaplin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 27. Szerda 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Viki vagyok. Van egy 7 hónapos bicolor beagle kan kutyusom, aki sokak szerint fajtáját meghazudtolóan engedelmes.
Kaposváron lakunk, sajnos nem családi házban, viszont sokat kirándulunk.

A képen kisfiammal épp a közeli erdőben vadászgatnak.
http://img.tar.hu/chaplinbeagle/img/11721225.jpg

Üdv,
Szutyesz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 8. Péntek 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Alaposabb olvasás lol után rájöttem hogyan kell képet betenni.

Íme tehát Szutyesz és Bendi:

Sziasztok.
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Szutyesz"]Sziasztok!

Nekem 2 biglim van, Szutyesz 1 éves múlt, Bendike 7 hónapos kis rosszcsont....

Alinak külön üdvözlet, mint régi ismerősnek:)

Szia Szutyesz.

Üdv a topicban.Nekem is ismerős az "alap"kuttyid neve.Ha dumcsizni akarsz vagy hozzászólni a "Gazdik2-ban szivesen. Cool
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szutyesz írta:
Sziasztok!
Sajnos képet nem tudok feltenni, de talán a nevem alatt megjelenik vmi.
Sziasztok!

Szia,
nem tudsz mert nincs, vagy nem tudsz mert nem tudod hogy kell? Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szutyesz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nekem 2 biglim van, Szutyesz 1 éves múlt, Bendike 7 hónapos kis rosszcsont.
Kertes házban lakunk, napközben a kertben, ha otthon vagyunk akkor ált. benn vannak a kutyák. Szegény Szutyeszunk nagyon szomorú volt, amikor nap mint nap otthon hagytuk egyedül, így megérkezett Bendike, aki azóta örökös pörgésével néha az őrületbe kergeti a nagyobb és megfontoltabb társát. lol

Alinak külön üdvözlet, mint régi ismerősnek:)

Sajnos képet nem tudok feltenni, de talán a nevem alatt megjelenik vmi.

Sziasztok!
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 6. Szerda 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsofye.

Üdv a topicon.Szép kuttyod van.(folyt.a gazdik egymás közt szobában)
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 5. Kedd 9:26    Hozzászólás témája: Re: Az én beaglem Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsofye írta:
Sziasztok!

Nekem is van egy beaglem, Lencsinek hívják. 2 éves, szuka, tricolor.
Nagy kertben él, ami néha nem elég neki, ugyanis kiskorában többször megszökött. Twisted Evil Rendkívül pofátlan, szemtelen kutya... Nagyon Boldog Teszek ide róla egy képet.

Nagyon édes!

Szerencse, hogy nem lett semmi baja!

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsofye
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 4. Hétfő 16:44    Hozzászólás témája: Az én beaglem Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nekem is van egy beaglem, Lencsinek hívják. 2 éves, szuka, tricolor.
Nagy kertben él, ami néha nem elég neki, ugyanis kiskorában többször megszökött. Twisted Evil Rendkívül pofátlan, szemtelen kutya... Nagyon Boldog Teszek ide róla egy képet.
Vissza az elejére
Zsofye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 16:06    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
Téma leírása: Néhány üdvözlő szó
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

FlauwerGarden írta:
Sziasztok.

Talán nem annyira bonyolult, ha a becenevemen mutatkozom be.Ali vagyok, nemsokára 2 év és kilenc hónapos Beagle fiu.Gödöllőn születtem és most az évszaktól függően budapesti vagy vidéki lakhelyen élek a gazdimmal.Így aztán legyen bármilyen évszak én biztonságban érzem magam.De azért igazán a tavasztól őszig időszakot szeretem, akkor mint a telken sok érdekes és izgalmas kalandban van részem.Őz, vadnyúl, fácán - de kár hogy el tud repülni - róka,...micsoda izgalmas nyomok után kutathatok!

Na még majd beszélgetünk remélem, most bemutatkozásnak ennyi.

Ja meg egy telkes kép rólam.

Szia! Nekem nincs Beaglem, de az egyik kedvenc fajtám. Remélem idetalálnak majd más kutyások is mert egyenlőre siralmas mennyien vagyunk. A dobi fórumban is egyedül vagyok.
Vissza az elejére
Westdob jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 10:21    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás

FlauwerGarden írta:
Sziasztok.

Talán nem annyira bonyolult, ha a becenevemen mutatkozom be.Ali vagyok, nemsokára 2 év és kilenc hónapos Beagle fiu.Gödöllőn születtem és most az évszaktól függően budapesti vagy vidéki lakhelyen élek a gazdimmal.Így aztán legyen bármilyen évszak én biztonságban érzem magam.De azért igazán a tavasztól őszig időszakot szeretem, akkor mint a telken sok érdekes és izgalmas kalandban van részem.Őz, vadnyúl, fácán - de kár hogy el tud repülni - róka,...micsoda izgalmas nyomok után kutathatok!

Szia!

Igazából nekem Westie-m van, mint gondolom kitalátad Mosoly

A barátnőmnek van beagle-je, szóltam neki az oldalról Mosoly Remélhetőleg ide talál Nagyon Boldog

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
FlauwerGarden
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 15:21    Hozzászólás témája: Bemutatkozás

Sziasztok.

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [17 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Beagle
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu