Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 16. Kedd 6:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Szetterek
Ugrás:  
Ír szetter
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
kati85
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 8. Hétfő 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten!!!
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)
24 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat).

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu
Vissza az elejére
kati85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mejcíkehh
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 27. Vasárnap 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk lesz egy ír szetterünk, remélem, hogy egy jó fórumrészt tudunk létrehozni ^^ Nagyon Boldog
Mejcíkehh jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
molly74
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 28. Szombat 22:48    Hozzászólás témája: szetter Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok én szetteres vagyok Molly2 éves és a szívem csücske
Vissza az elejére
molly74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13. Csütörtök 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem egy 1 éves kislány ir szetterem van. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fajtára,nagyon sok örömöt ad. Szivesen olvasnám mások élményeit,tapasztalatát.
Szerintetek hol lehet emberről állatra terjedő betegségről olvasni? Mert a forditottját mindenhol hangoztatják.
Vissza az elejére
mia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mary
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helo! nekem sincs szetterem, csak a barátnőmnek van 2 ír szettere.
Vissza az elejére
Mary jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Én ugyan nem vagyok szetteres, de az albumban nagyon szép az a kutty! Mosoly Szívesen látnék még néhány képet, ha esetleg lehet! Mosoly
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 7. Vasárnap 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igazán írhatnának a szetteresek! vidám
Vissza az elejére
Mary jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 30. Szombat 14:14    Hozzászólás témája: Ír szetter
Téma leírása: beszélgetés az ír szetterekről
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szetteresek! Fórumra föl!!! integet
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Szetterek
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu