Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Nov. 25. Szerda 3:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kutyakozmetika
Ugrás:  
trimmelés
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
mancy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 30. Szerda 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minnél elöbb vidd el, hogy szokja az asztalt, a szárítót, a helyzetet... Így késöbb könnyebb lesz számára és a kozmetikus számára is a kozmetikázás.
Sájikah
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 22. Hétfő 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
én még teljesen új vagyok a kutya témába! hamarosan meglesz az első westie kutyusom és azt szeretném kérdezni, hogy mi is pontosan ez a trimmeltetés, hány hónapos korba kell az elsőre elvinni.
Vissza az elejére
Sájikah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
FodornéÁgi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31. Csütörtök 20:10    Hozzászólás témája: Kecskeméten keresek kozmetikust!
Téma leírása: Trimmelni , nem nyírni!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! A segítségeteket kérem! Keresek Kecskeméten olyan kutyakozmetikust, aki westit tud trimmelni és szereti is az állatot.Röviden:eddig Pestre jártunk két havonta,de most utóljára megkoppasztotta szegény párát...Van egy olyan érzésem, hogy valami nyugtatót is kapott szegény kutyi, mert aznap este valami fehér habosat hányt! Szóval oda a bizalom!Ajánljatok ,már légyszi valakit,aki szereti is a kutyit, nem csak "megélhetési kozmetikus"...Köszi mindenkinek!
Vissza az elejére
FodornéÁgi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
RAGINA
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 17. Szombat 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Mi az a hülyeség amit ide leírtál ,már ne is haragudj?A westy trimmelős fajta ,és miért kéne egy évet várnia ,hogy újra trimmelhető legyen?Azt meg végképpen nem vágom mióta lehet nyírva kiállítani a westyt?Szerintem aki ennyire ,,okos" ,ne osztogasson tanácsokat.Te ezek szerint még nem hallottál a kopaszra tépésről?Amúgy meg szerintem olvasd el a westy standartet ,előnyödre vállhat.Természetessen ,mindig ,mindent helyre lehet hozni amit emberi ész tett tönkre.Hosszadalmas folyamat de helyreállítható.Viszont az már egy más kérdés ,ha esetleg a kutyusodnak genetikailag öröklött rossz ,puha minőségű szőre van .Ebben az esetben nem sokat ér a trimmelés sem.Azt tudom én is tanácsolni,hogy keress egy olyan kozmetikust ,akinek nem büdös a munka ,és ért is a fajtához .
Francia kutyakozmetika
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 28. Kedd 20:09    Hozzászólás témája: Re: trimmelés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Megcsak most regisztraltam es olvastam az uzeneted.

Sajnos eleg egyszeri nyiras, hogy utana mar ne lehessen trimmelni. Varnod kene 1 evet a kozmetikazasaval- ha trimmelni szeretned- ahhoz hogy a szőre olyan állapotba legyen megint.
Hacsak nem kiállításokra szeretnél vele járni, akkor nyirva is lehet szép a kutyusod Mosoly

üdv
Bogi
Francia Kutyakozmetika
(Budapesten és környékén házhoz járok)
Vissza az elejére
Francia kutyakozmetika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 17

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 13. Péntek 18:19    Hozzászólás témája: Re: trimmelés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

fesusreka írta:
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon.A következő kérdésem lenne hozzátok.Egy Westi kutyusom van.4 éve jár hozzánk egy kozmetikus.Mikor először meglátta a kutyim,legszivesebben elrohant volna.Kicsinek is rengeteg szőre volt.Abban maradtunk,hogy trimmelni fogja.3 évig havonta járt hozzánk.Szépen beállt a kutya szőre,bár volt,hogy nem jött le a fedőréteg.Aztán Németországban voltunk kénytelenek kozmetikushoz vinni. Ott belenyírtak a bundájába és oda lett 3 év munkája.Ez 1 éve történt.Addig mindenki dícsérte a kutyum,hogy mennyire szép.Azóta viszont nem lehet rendesen megtrimmelni.Legalább is ezt mondja a kozmetikusunk.Ez lehetséges,vagy csak belefáradt,hogy nálunk mindig kétszer annyit időt tölt,mint más westinél?

Szia,

Menj át a Westie forum "Ápolás, kozmetika" topikjába! Ott hamarabb kaphatsz választ.
A fenti hsz-odat bemásolom oda.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fesusreka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11. Szerda 20:41    Hozzászólás témája: trimmelés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Új vagyok a fórumon.A következő kérdésem lenne hozzátok.Egy Westi kutyusom van.4 éve jár hozzánk egy kozmetikus.Mikor először meglátta a kutyim,legszivesebben elrohant volna.Kicsinek is rengeteg szőre volt.Abban maradtunk,hogy trimmelni fogja.3 évig havonta járt hozzánk.Szépen beállt a kutya szőre,bár volt,hogy nem jött le a fedőréteg.Aztán Németországban voltunk kénytelenek kozmetikushoz vinni. Ott belenyírtak a bundájába és oda lett 3 év munkája.Ez 1 éve történt.Addig mindenki dícsérte a kutyum,hogy mennyire szép.Azóta viszont nem lehet rendesen megtrimmelni.Legalább is ezt mondja a kozmetikusunk.Ez lehetséges,vagy csak belefáradt,hogy nálunk mindig kétszer annyit időt tölt,mint más westinél?
Vissza az elejére
fesusreka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kutyakozmetika
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu