Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 15:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Beszélgessünk!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [63 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
finc
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29. Szerda 23:08    Hozzászólás témája: Re: Érdeklődés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:
Sziasztok!a kiskutyusom december elején lesz 4hónapos és azt szertném megtudni hogy lehet őt már nyírni,lehet vinni a kozmetikába?Ha levágják a bundáját nem fog fázni télen?Meg nem göndör csak inkább hullámos egy kicsit ha meg lesz nyírva begöndörödik?Várom a válaszokat és előre is köszönöm!!!!!!!!!!!

Szia!
Szerintem nem a nyírástól, hanem a kor haladtával göndörödik a szőre, én is meg voltam ijedve, mert Spagi szőre minden volt, csak nem göndör, most már szép kreppelt Mosoly ! Nekem állatorvos mondta, hogy akkor mehet fodrászhoz a kutya, ha az oltásai megvannak. Spagi kb. 1/2 éves volt. Olyan gyorsan nő a szőre, szívem szerint havonta nyiratnám, de ki bírja azt anyagilag, meg tudom, hogy nincs oda érte. Viszont olyan gyönyörű frissen nyírtan, hófehéren!
Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29. Szerda 22:26    Hozzászólás témája: Érdeklődés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!a kiskutyusom december elején lesz 4hónapos és azt szertném megtudni hogy lehet őt már nyírni,lehet vinni a kozmetikába?Ha levágják a bundáját nem fog fázni télen?Meg nem göndör csak inkább hullámos egy kicsit ha meg lesz nyírva begöndörödik?Várom a válaszokat és előre is köszönöm!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Izabella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29. Szerda 22:25    Hozzászólás témája: Érdeklődés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!a kiskutyusom december elején lesz 4hónapos és azt szertném megtudni hogy lehet őt már nyírni,lehet vinni a kozmetikába?Ha levágják a bundáját nem fog fázni télen?Meg nem göndör csak inkább hullámos egy kicsit ha meg lesz nyírva begöndörödik?Várom a válaszokat és előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Izabella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29. Szerda 22:24    Hozzászólás témája: Érdeklődés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!a kiskutyusom december elején lesz 4hónapos és azt szertném megtudni hogy lehet őt már nyírni,lehet vinni a kozmetikába?Ha levágják a bundáját nem fog fázni télen?Meg nem göndör csak inkább hullámos egy kicsit ha meg lesz nyírva begöndörödik?Várom a válaszokat és előre is köszönöm!
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 6. Péntek 18:39    Hozzászólás témája: Re: Tanácskérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:
finc írta:
Izabella írta:
Szia Edina!Lenne egy kérdésem!Mégpedig az hogy a pici kutyim szereti a tejet de azt hallottam hogy nem jó hogyha azt iszik mert beteg lehet tőle!Ez igaz?Légyszi válaszolj!

Szia!
Mekkora a kutyus? Kölyökkutyának nem szabad adni, ill. nekem az állatorvos azt mondta, néhány hónaposan meg lehet próbálni, úgy, min a babáknál, feles tejet (fele víz, fele tej), abból is kicsit és utána megfigyelni a kutyust, nem allergiás -e. Van , aki azt mondja, egyáltalán nem lehet, én sajnáltam megvonni a kutyámtól (Spagitól is, meg az előtte lévő francia bulldogomtól is). Semmi bajuk nincs tőle. Csak a bevezetésnél legyél óvatos!
Edina

Szia!Köszi hogy válaszoltál!Az én kutyusom 2hónapos,de nagyon szereti a tejet,nincs tőle semmi baja!De majd lassacskán leszoktatom róla!Köszönöm a választ!Szép napot!

Szerintem, ha bírja, nem kell leszoktatni, valószínűleg nem lesz baja, ha eddig kapott és nem történt semmi...
Ha valaki máshogy gondolja, írjon nyugodtan!
Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 6. Péntek 15:05    Hozzászólás témája: Re: Tanácskérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

finc írta:
Izabella írta:
Szia Edina!Lenne egy kérdésem!Mégpedig az hogy a pici kutyim szereti a tejet de azt hallottam hogy nem jó hogyha azt iszik mert beteg lehet tőle!Ez igaz?Légyszi válaszolj!

Szia!
Mekkora a kutyus? Kölyökkutyának nem szabad adni, ill. nekem az állatorvos azt mondta, néhány hónaposan meg lehet próbálni, úgy, min a babáknál, feles tejet (fele víz, fele tej), abból is kicsit és utána megfigyelni a kutyust, nem allergiás -e. Van , aki azt mondja, egyáltalán nem lehet, én sajnáltam megvonni a kutyámtól (Spagitól is, meg az előtte lévő francia bulldogomtól is). Semmi bajuk nincs tőle. Csak a bevezetésnél legyél óvatos!
Edina

Szia!Köszi hogy válaszoltál!Az én kutyusom 2hónapos,de nagyon szereti a tejet,nincs tőle semmi baja!De majd lassacskán leszoktatom róla!Köszönöm a választ!Szép napot!
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 5. Csütörtök 20:29    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás
Téma leírása: segítségkérés
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szacskimoni írta:
Szia Edina!
Mikortól mentek bölcsibe? A héten mikor érsz rá, hogy talizzunk. Razz
Viszem Lucust is meg Lulut is.
Spagival mi van?
Képzeld el mult hétvégén pecázni voltunk egy kis tó melett és vittük lucifert is. Összeszedett egy kullancsot és ugy feldagatt a feje (ott volt a kullancs) hogy azt hittem valami daganat. Rögtön rosszul lettünk de cikerült kiszednem egy gyors határozott mozdulattal. A doki beküldte kivizsgálni, most várjuk az eredményt. Sír vagy nagyon szomorú
Ti voltatok már ilyen szituba? Az utcán is össze lehet szedni és elég későn vettük észre mert akkora a bundija.
Remélem nem lesz gond.
Várom a válaszod. Móni

Szia!
Balázs már jár bölcsibe, eddig minden simán ment, sajnos 2 napja sírva megy be, de a g.nő szerint hamar megnyugszik.
Én állást keresek, szinte napi szinten járok interjúkra. Nem volt hál'Istennek kullancsos élményünk! Szerencsétek van, hogy bedagadt, legalább észrevettétek! Az előző kutyink, hiába volt rövid szőrű, sose vettük észre, mindig a szomszédasszonyom érezte meg és szedte ki, ha volt neki. Mi lett az eredmény? Remélem, minden rendben!
Voltatok kozmetikusnál? Hozzánk hétfőn jön majd másodszor, nagyon szépen rendbetette 2 hónapja, de megint olyan, mint egy gombóc! Sokkal könnyebb kezelni, ha le van vágva. Képzeld, egy shi-tzu a legjobb barátja, imádják egymást, a gazdájától kaptam meg a kozmetikus telefonszámát. Házhoz jön és jó áron csinálja!
Csak messze lakik és csak úgy vállalja, hogy jön a shi-tzu-hoz és hozzánk egyszerre, így éri meg neki azt hiszem ,Újpestről átjönni!
Jól vagytok?
Edina

Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 5. Csütörtök 20:21    Hozzászólás témája: Re: Tanácskérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:

Szia!
Edina

Vissza az elejére
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 5. Csütörtök 20:08    Hozzászólás témája: Tanácskérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 10. Vasárnap 21:26    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Edina!
Mikortól mentek bölcsibe? A héten mikor érsz rá, hogy talizzunk. Razz
Viszem Lucust is meg Lulut is.
Spagival mi van?
Képzeld el mult hétvégén pecázni voltunk egy kis tó melett és vittük lucifert is. Összeszedett egy kullancsot és ugy feldagatt a feje (ott volt a kullancs) hogy azt hittem valami daganat. Rögtön rosszul lettünk de cikerült kiszednem egy gyors határozott mozdulattal. A doki beküldte kivizsgálni, most várjuk az eredményt. Sír vagy nagyon szomorú
Ti voltatok már ilyen szituba? Az utcán is össze lehet szedni és elég későn vettük észre mert akkora a bundija.
Remélem nem lesz gond.
Várom a válaszod. Móni
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 3. Vasárnap 21:53    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

szacskimoni írta:
Sziasztok!
Edina!
Bocsi hogy eltüntem de nagyon zsufi volt az elmúlt egy hónap. Adrián voltunk ami szupi volt és vendégségben is voltunk ami már kevésbé sikerült jól, Csepelre járok mostanába a kiadó albérletem miatt. Veletek mi van? Ovi még nem kezdődött el? Visszamendtél dolgozni vagy otthon vagy. szeretnélek meglátogatni ha nem zavarlak a Luluval, kutyit is vihetem de ha nem akarod akkor nem.
Megnézegettem a képeidet és nagyon édes a kutyusod.Nekem a fürdetős kép tetszik a legjobban. Lucifert is nemrég fürdettük mert már nagy a bundija. megpróbálok fotót küldeni de már egyszer elszálltam és elveszett minden.
A többieket is üdvözlöm: Móni

Szia Móni!
Én is inkább csak olvastam a fórumot. Szívesen látlak kutyástúl, gyerekestűl, vagy ahogy Neked kényelmes. Bár Spagi még elég furcsán áll a kutyákhoz, a nagyoktól annyira fél, hogy betámadja őket, a nála kicsit nagyobb ,akikkel jól kijön. Megbeszéljk, mikor, jó? Most indul az ovi, jövő héten a bölcsi, szoktatok ezerrel. Még nem dolgozom, de a terveim összeállnak, ha találkozunk, mesélek!!!
Spagit megnyirattam, házhoz jött a kozmetikus, nagyon jól tűrte és a képeken látszik, milyen szép lett!
Edina

Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 3. Vasárnap 21:37    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

Sziasztok!
Edina!
Bocsi hogy eltüntem de nagyon zsufi volt az elmúlt egy hónap. Adrián voltunk ami szupi volt és vendégségben is voltunk ami már kevésbé sikerült jól, Csepelre járok mostanába a kiadó albérletem miatt. Veletek mi van? Ovi még nem kezdődött el? Visszamendtél dolgozni vagy otthon vagy. szeretnélek meglátogatni ha nem zavarlak a Luluval, kutyit is vihetem de ha nem akarod akkor nem.
Megnézegettem a képeidet és nagyon édes a kutyusod.Nekem a fürdetős kép tetszik a legjobban. Lucifert is nemrég fürdettük mert már nagy a bundija. megpróbálok fotót küldeni de már egyszer elszálltam és elveszett minden.
A többieket is üdvözlöm: Móni
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Veronika
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 2. Szombat 20:44    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

finc írta:
Veronika írta:
finc írta:
Veronika írta:
Sziasztok!
Kérlek segítsetek nekem! Szeretnék egy Bolognese kutyust vásárolni édesanyám szülinapjára( novemberig). Címre lenne szükségem, hogy hol juthatnék hozzá. S segítség kéne abban is, hogy mire kell kell ügyelnem. S egyébként sem tudok sokat e kutyusokról,csak annyit,hogy valami tündériek.
Minden jótanácsot,segítséget szívesen fogadok! üdv Vera

Szia!
Nekem egy fél éves kutyim van, akinek a tenyésztőjét ajánlanám, de csak évente egyszer vállalnak kutyust. Próbálj a választásnál a minőségre figyelni! Nem arra gondolok, hogy annyira szabályos legyen, hogy kiállításra lehetssen vinni, hanem arra, hogy mint minden fajtatiszta kutyánál, itt is sok a túltenyésztett kutyus, aki beteges, esetleg ideggyenge, vagy veleszületett betegsége van (pl. epilepszia). Ha elmész választani, nézd meg, a tenyésztő milyen környezetben tartja a kutyusokat, hogyan bánik velük (ennek hatását inkább a kutyun látni). Általában a minőség megmutatkozik az árban. Lehet kapni bolit 25000 Ft-ért, lehet, hogy semmi gond vele, de amikor én egy ilyen hirdetésre jelentkeztem, kiderült, hogy be sincsenek oltva a kutyik (sokat tud spórolni a nem elég rendes tenyésztő, mert egy oltás 4-5 000 Ft és ebből kell egy pár.) Mindenképpen kérd el a kutyus oltási könyvét ésa javaslom, írjatok adásvételit, ha ne adj isten valami baj lesz a kicsivel, így érvényesítheted (talán) a garanciát. Nekem egy nagyon lelkiismeretes tenyésztő ajánlotta, hogy mindig nézzem meg a mamát, és ha lehet, a papát is.
Ha nincs anyagi korlát, szívesen ajánlok egy kíváló tenyésztőt, pontosabban Te is rákereshetsz, a következő oldalon egy néhány fős csapat jött össze, akik már a személyes boli-találkozón is túl vannak (vagyunk), és minden bolognese-vel kapcsolatban felmerülő kérdést megvitatunk, megerősítést pedig Anditól kapunk (Mboli felhasználónévvel), nála most születtek kutyusok, szerintem addigra lesznek elvihetők. Szóval az oldal címe:
lapforum.lap.hu/topic.php?id=17114766
Itt csomó jó tanácsot találsz a bolognese-tartásról. Mbolinak is üzenhetsz.

Ha összejön, sok boldogságot a kutyihoz, a fajta a legjobb választás. Egyébként az enyémet 55 000 Ft-ért vettem törzskönyvvel, gyönyörű, egészséges, ilyen is van!!!
Edina

Köszi Edina a gyors választ és segítséget.
A megbízható tenyésztő címét esetleg telefonszámát szívesen venném.
Már csak azért is,mert mindenképpen olyan kutyust szeretnék, " akivel" minden Ok. Családtagnak kell. Édesapám épp egy éve halt meg, s egyedülélő édesanyámnak szeretném a kutyust. Fontos,hogy a kutyus egészséges legyen, s ha még sikerülne olyan színben, mint a te kutyusod, az csodás lenne. S talán segítene egy kicsit a mindennapok szomorúságán, s édesapám hiányán egyhíteni. (48 évig éltek boldogságban együtt.)

üdvVera

Szia!
Biztos, hogy nagyon jó választás, egy eleven, de szótfogadni akaró, okos, könnyen tanítható (két hónapja van velünk, de az 5 és fél éves lányom már megtanította, hogy hozza vissza a játékot, ha eldobjuk, meg két lábon állni. Most éppen a karikán átugrást gyakorolják. És az a fantasztikus, hogy látni, mennyire élvezi a kutyám is!
Holnapra megkeresem az elérhetőséget, mert egész éjjel fent voltam, most már hulla vagyok!
Edina

Köszi ! üdv Vera
Vissza az elejére
Veronika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 2. Szombat 20:40    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

Veronika írta:
finc írta:
Veronika írta:
Sziasztok!
Kérlek segítsetek nekem! Szeretnék egy Bolognese kutyust vásárolni édesanyám szülinapjára( novemberig). Címre lenne szükségem, hogy hol juthatnék hozzá. S segítség kéne abban is, hogy mire kell kell ügyelnem. S egyébként sem tudok sokat e kutyusokról,csak annyit,hogy valami tündériek.

Szia!
Nekem egy fél éves kutyim van, akinek a tenyésztőjét ajánlanám, de csak évente egyszer vállalnak kutyust. Próbálj a választásnál a minőségre figyelni! Nem arra gondolok, hogy annyira szabályos legyen, hogy kiállításra lehetssen vinni, hanem arra, hogy mint minden fajtatiszta kutyánál, itt is sok a túltenyésztett kutyus, aki beteges, esetleg ideggyenge, vagy veleszületett betegsége van (pl. epilepszia). Ha elmész választani, nézd meg, a tenyésztő milyen környezetben tartja a kutyusokat, hogyan bánik velük (ennek hatását inkább a kutyun látni). Általában a minőség megmutatkozik az árban. Lehet kapni bolit 25000 Ft-ért, lehet, hogy semmi gond vele, de amikor én egy ilyen hirdetésre jelentkeztem, kiderült, hogy be sincsenek oltva a kutyik (sokat tud spórolni a nem elég rendes tenyésztő, mert egy oltás 4-5 000 Ft és ebből kell egy pár.) Mindenképpen kérd el a kutyus oltási könyvét ésa javaslom, írjatok adásvételit, ha ne adj isten valami baj lesz a kicsivel, így érvényesítheted (talán) a garanciát. Nekem egy nagyon lelkiismeretes tenyésztő ajánlotta, hogy mindig nézzem meg a mamát, és ha lehet, a papát is.
Ha nincs anyagi korlát, szívesen ajánlok egy kíváló tenyésztőt, pontosabban Te is rákereshetsz, a következő oldalon egy néhány fős csapat jött össze, akik már a személyes boli-találkozón is túl vannak (vagyunk), és minden bolognese-vel kapcsolatban felmerülő kérdést megvitatunk, megerősítést pedig Anditól kapunk (Mboli felhasználónévvel), nála most születtek kutyusok, szerintem addigra lesznek elvihetők. Szóval az oldal címe:

Ha összejön, sok boldogságot a kutyihoz, a fajta a legjobb választás. Egyébként az enyémet 55 000 Ft-ért vettem törzskönyvvel, gyönyörű, egészséges, ilyen is van!!!
Edina

Már csak azért is,mert mindenképpen olyan kutyust szeretnék, " akivel" minden Ok. Családtagnak kell. Édesapám épp egy éve halt meg, s egyedülélő édesanyámnak szeretném a kutyust. Fontos,hogy a kutyus egészséges legyen, s ha még sikerülne olyan színben, mint a te kutyusod, az csodás lenne. S talán segítene egy kicsit a mindennapok szomorúságán, s édesapám hiányán egyhíteni. (48 évig éltek boldogságban együtt.)

üdvVera

Szia!
Biztos, hogy nagyon jó választás, egy eleven, de szótfogadni akaró, okos, könnyen tanítható (két hónapja van velünk, de az 5 és fél éves lányom már megtanította, hogy hozza vissza a játékot, ha eldobjuk, meg két lábon állni. Most éppen a karikán átugrást gyakorolják. És az a fantasztikus, hogy látni, mennyire élvezi a kutyám is!
Holnapra megkeresem az elérhetőséget, mert egész éjjel fent voltam, most már hulla vagyok!
Edina

Vissza az elejére
Veronika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 2. Szombat 20:33    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

finc írta:
Veronika írta:
Sziasztok!

Szia!

Edina

üdvVera
Vissza az elejére
Veronika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 2. Szombat 20:09    Hozzászólás témája: Re: Kutyus vásárlás

Veronika írta:
Sziasztok!

Szia!

Edina

Vissza az elejére
Veronika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 2. Szombat 19:42    Hozzászólás témája: Kutyus vásárlás

Sziasztok!
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27. Kedd 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pepita írta:
Sziasztok!
Bolognese kiskutyust szeretnék venni!
Tudna nekem valaki segíteni, hogy hol érdemes vásárolni? A törzskönyv számomra nem fontos, csak családi kedvencnek szeretném.
Mennyi időt vesz igénybe naponta a kutyus "szépítészeti" karbantartása?
Mennyire bírja a magányt? Úgy naponta 5 órát lenne egyedül.
Egy kicsit aggódom amiatt, hogy állítólag a szemét naponta tisztítani kell, bonyolult?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv:

Hátha segít egy idelátogatónak:

Idézet:

Folyamatos külföldre utazásaim miatt sürgösen elajándékoznám 3-éves bischo bolognese fajtáju; Bobo névre hallgato kan kutyámat.Kivállo törzskönyvvel rendelkezik.Gyermek szerető,jo nevelt kutya.Kiválló társaság egyedül állóknak is.
v.elizabet.e@ freemail.hu
06203303636
Vissza az elejére
Pepita
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 6. Csütörtök 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Bolognese kiskutyust szeretnék venni!
Tudna nekem valaki segíteni, hogy hol érdemes vásárolni? A törzskönyv számomra nem fontos, csak családi kedvencnek szeretném.
Mennyi időt vesz igénybe naponta a kutyus "szépítészeti" karbantartása?
Mennyire bírja a magányt? Úgy naponta 5 órát lenne egyedül.
Egy kicsit aggódom amiatt, hogy állítólag a szemét naponta tisztítani kell, bonyolult?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv:
Vissza az elejére
Pepita jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cinella
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 5. Vasárnap 11:44    Hozzászólás témája: Re: bolognese
Téma leírása: szeretnék ilyen kutyi

Én ugyan teljesen új vagyok itt a fórumon, de szerintem, ha leírod a kérdéseidet, aki tud válaszolni fog! lol
Mikor szeretnél kutyit vásárolni?
Krisztina206
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30. Hétfő 11:54    Hozzászólás témája: bolognese
Téma leírása: szeretnék ilyen kutyi

Sziasztok!

Szeretnék Bolognese kutyit.
Lenne egy pár kérdésem, ha vki szivesen válaszolna nekem jelentkezzen.
Vissza az elejére
Krisztina206 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

misscase írta:
Helló!

Olvastam a másik oldalon mi9 történ a kis kutyóddal.
Nagyon rossz volt még olvasni is, nemhogy átélni.
Írj, hogy van a picúr.
Sziasztok

Hála az Égnek, úgy néz ki meggyógyul. Péntek óta már hízott is 10 dekát, /fél kilót fogyott/ A kedve is egyre jobb, és már virgonckodik. Gondolkodás nélkül elindulna ismét a lépcsőn. Most várjuk az asztalos készüljön már el végre a ráccsal, ami lezárja a lépcsőfeljárót és akkor már nyugodtabbak lehetünk. Nem kívánom senkinek azt a pár napot amit átéltünk addig, amíg nem látszott, hogy alakul a sorsa szegénynek!!!
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
misscase
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!

Olvastam a másik oldalon mi9 történ a kis kutyóddal.
Nagyon rossz volt még olvasni is, nemhogy átélni.
Írj, hogy van a picúr.
Sziasztok
misscase jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 7. Csütörtök 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát sosem jön ide senki??? bõgõmasina
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 1. Péntek 6:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem ez a sok-sok távszeretet és puszi is nagyon jót tesz neki!!! Szorítsatok érte!! Tényleg megérdemli, olyan elesett és olyan ártatlan!!!! bõgõmasina
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 3 oldal [63 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu