Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Okt. 22. Vasárnap 22:13
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
KÖSZÖNET
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [48 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Tia001
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsuzsa!

Most olvasom, hogy holnap nagy nyüzsi lesz, és folytatódnak a munkálatok a Minin!
Jókor megyek, hogy megismerkedjek a hellyel, vagy menjek esetleg a következő hétvégén (no nem a munka alól akarom kihúzni magam, csak nem tudom, mennyi időtök jut bemutatni a terepet, kutyikat egy újoncnak Összezavart ) ?

Köszi a válaszod!
Anita
Vissza az elejére
Tia001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tia001
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsuzsa!

Holnap kb. 10 órára mennék ki a Minire. A számodat felírtam, szerintem foglak keresni, ha nagyjából odaértem. A neten megnéztem a címet, ugye a XVII. kerület Csordakút út 1. számhoz kell mennem?

Előre is köszönöm segítséged.

Üdv,
Anita
Vissza az elejére
Tia001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 16. Csütörtök 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsu!
Szerintem mindenki nevében mondhatom: Nagyon szívesen!
Nem adjuk ám fel olyan könnyen! Cool
Bár Én könnyen dumálok nekünk "csak" egy kócoskánk van!
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lányok! Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy Nélkületek és az összes többi ideiglenesünk nélkül mi nem azok lennénk, akik vagyunk.
Most éppen ide írom, de bármelyik ideiglenesnél levő kutyánk topicjába be kellene írjam - ha lenne rá energiám - így most csak ide vésem fel, abban a reményben, hogy senki nem veszi sértésnek és egy kis szerencsével mindenki elolvassa. KÖSZÖNÖM! Köszönöm, hogy vagytok és köszönöm, hogy szó nélkül csináljátok! Ha bárkinek kérése, kérdése, problémája van a nála levő kutyával kapcsolatban, akkor jelezze bármelyikünknek. Remélem még egyik ideiglenes eb se borított ki senkit. Nagyon Boldog Zsu
puszitküld puszitküld puszitküld
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tia007
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszönöm a válaszod.
Már nagyon várom, hogy kimenjek, de sajnos most hétvégén külföldre utazunk, az utána következő szombat pedig munkanap. Így csak utána hétvégén tudok kimenni....
Mindenesetre addig is gyüjtögetem az ajándékokat és olvasgatom az oldalatokat... Mosoly

Az eligazítás miatt pedig jelentkezni fogok! Mosoly

Üdv,

Anita & Spamy kutty
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Anita!

Bocs, hogy csak most tudok válaszolni, de ezen a hétvégén 3 napig egyikünk se pihent, mert Európa Kutyakiállításon voltunk, menhelyeztünk, örökbeadtunk, felvonultunk. Nagyon köszönjük, hogy támogatnál minket, mi mindennek örülünk. Száraztápnak, konzervnek, természetesen a pénzbeli támogatásnak is,hiszen mindenért fizetnünk kell. Szerintem gyere ki hozzánk a következő szombaton, sétáltass kutyákat és akkor legalább meglátod, hogy hova fogsz adni, meglátod, hogy jó helyre kerül-e az adományod. Várunk szeretettel szombaton/ként 10-14 h között.
A pontos címet, útbaigazítást elmondom telefonon, ha felhívsz: 06-70-635-0780
Köszönettel, Zsuzsa
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tia007
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 3. Péntek 10:13    Hozzászólás témája: Adományok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

Szeretném/szeretnénk titeket megajándékozni. Mi az, amire jelenleg a legnagyobb szükségetek van mostanság, illetve hogyan, milyen módon tudom eljuttatni hozzátok?
Nagyon sokat olvasgatom az oldalatokat, és megfordult a fejemben, hogy szívesen segítenék kutyasétáltatóként is. Ezzel kapcsolatban mi a teendőm, kit tudok keresni?

Üdv,

Anita
Vissza az elejére
Awesome Buttercup
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 29. Hétfő 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kaptunk adományt is:

Vissza az elejére
Awesome Buttercup jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Awesome Buttercup
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 29. Hétfő 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Német partnerszervezetünktől kaptuk az ajándékot!

Thanks for the present to the german organization!

Kapott a csapat ajándékot, természetesen nem tudtunk ellenállni a kíváncsiságnak, még az úton kibontottuk.

Mogyorós nasi van benne, kivételesen nem a kutyáknak, hanem nekünk Még van belőle
eszik

Béla pedig ilyen dögös cipellőket kapott, sajnos a mellső kétszerfél lábára nem jók, de a hátsókra biztosan, és nagyon jól fog neki állni)
Cool

Vissza az elejére
Awesome Buttercup jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 11. Csütörtök 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még Olaszországból is olvasgatnak minket. Mira ott él és most hazajött az anyukájához látogatóba. Ilyenkor hoz nekünk egy kis ajándékot. Most is küldött a kutyáknak egy nagy üveg bolha elleni cseppet, vesetápot és diétás konzervet. Nagyon köszönjük.

(Szombaton viszem.)
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 30. Szerda 5:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szeretnék itt is köszönetet mondani annak az hölgynek és az úrnak (kérésükre nem írhatok nevet) akik 2008.07.26-án kötöttek házasságot és azt kérték a vendégeiktől, hogy ha úgy gondolják, a nekik szánt nászajándék helyett a Noé Állatotthon Minimenhely részleg kutyusainak tegyenek egy kis adományt a gyűjtőládába. Az esküvő jól sikerült, ezúton (is) gratulálunk mi is az ifjú párnak, akik azt mondták tegnap nekem az átadáson, hogy remélik, mások is követik példájukat. Köszönjük. És természetesen köszönjük a vendégeknek is, hogy támogatták kutyusainkat, hisz nagy szükségünk van minden forintra. puszitküld
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 10. Csütörtök 10:37    Hozzászólás témája: Re: Kullancs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mira!

Nem találtam bennük kullancsot. Úhyhogy, ha esetleg majd megint tudsz 1 üvegcsét küldeni, pesze -mint már mondtam személyesen mlg jobb lenne Nagyon Boldog - szóval, ha tudsz küldeni, azt megköszönjük. puszitküld A címem megvan még? A számom. 06-70-635-0780

Köszi, Zsuzsa
Vissza az elejére
tmira
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 9. Szerda 22:07    Hozzászólás témája: Re: Kullancs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...JZsuzsa írta:
Kedves Mira!

Röstellem, de nem találom a számod, azért keresem tovább. Remélem olvasod soraimat, bár jobb lenne személyesen köszönetet mondani, de ha másképp nem is tudok, legalább így írásban szeretném ezt megtenni. Tegnap este vettem át, ma viszem is ki magammal a Minire. Kaptunk Mirától, bélflóra helyreállítót, kullancs elleni cseppeket, rágórudakat és egy nagyon kedves levelet. Mégegyszer köszönjük! puszi

Zsuzsa

Kedves Zsuzsa!

Bocsanat, de en total szamitogepes analfabeta vagyok, csak ma olvastam az uzeneted, pedig kovetem a forum eletet. Hogyan valt be a kullancs szer? A jovo heten lehet, hogy haza kell villamlatogatnom...meg nem 100%. Ha bevalt a szer es a jovo heten utaznom kell, kuldok meg egy uveggel.
Mira
Vissza az elejére
tmira jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 11. Szerda 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nicsak Bicsak örökbefogadójától kaptunk 300 kg száraztápot.
Nagyon köszönjük puszitküld

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 12. Szombat 6:56    Hozzászólás témája: Re: Kullancs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mira!

Röstellem, de nem találom a számod, azért keresem tovább. Remélem olvasod soraimat, bár jobb lenne személyesen köszönetet mondani, de ha másképp nem is tudok, legalább így írásban szeretném ezt megtenni. Tegnap este vettem át, ma viszem is ki magammal a Minire. Kaptunk Mirától, bélflóra helyreállítót, kullancs elleni cseppeket, rágórudakat és egy nagyon kedves levelet. Mégegyszer köszönjük! puszi

Zsuzsa
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 20. Csütörtök 9:29    Hozzászólás témája: Re: Kullancs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nagyon-nagyon köszönjük! puszitküld Ha itthon leszel küldj egy sms-t a telefonomra/ 06-70-635-0780 visszahívlak és megbeszéljük, hogy hol tudnánk átvenni. Sőt, ha időd és kedved engedi, akkor szombaton meg is látogathatnál minket.
Köszönettel, Zsuzsa
Vissza az elejére
tmira
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 19. Szerda 21:06    Hozzászólás témája: Kullancs Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Probaltam Tkatanak privatuzenetet irni, de en ehhez teljesen hule vagyok. A kerdesem csak annyi lenne, hogy hova kuldhetnek kullancsirto szert? Kulfoldrol kovetem a menhely eletet, most husvetkor otthon leszek es szivesen feladnam. Koszonom.
Vissza az elejére
tmira jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Awesome Buttercup
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 17. Hétfő 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A hétvégén minden Minis kutya megkapta a kullancsriasztó nyakörvet

Kicsit nehéz volt ráoperálni egyik-másik kutyára, mert valami összeesküvést sejtettek a háttérben. lol

De mi utánuk másztunk a kutyaházba is lol
Vissza az elejére
Awesome Buttercup
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 6. Csütörtök 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Német partnerünktől kapunk postán 36 db Scalibor kullancs elleni nyakörvet

Vissza az elejére
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 2. Vasárnap 4:45    Hozzászólás témája: apró Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Nálam még ennyi van ám itthon és még két embertől begyüjtöm jövő héten lol
És ha meggyógyulok addig szombaton végre kiviszem pirul

J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Annyian gyűjtöttek nekünk aprót, hogy képtelenség felsorolni, ezért szeretném itt - mindannyiunk nevében - MEGKÖSZÖNNI MINDENKINEK!

A gyűjtés még folytatódik, úgyhogy, ha van energiátok, kedvetek, örömmel fogadjuk, hosszú ideig még az apróságot. Nagyon Boldog puszitküld
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 31. Hétfő 21:49    Hozzászólás témája: BÚÉK Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden kedves Önkéntesünknek, Ideiglenes Befogadónknak, Barátunknak, Támogatónknak, Ismerősünknek Boldog, Békés Új Esztendőt kívánunk!

Köszönjük, hogy mellettünk álltatok, segítettetek minket ebben az évben is.

a Noé Állatotthon Alapítvány MiniMenhely Projekt és Boxer Fajtamentő Csoportja nevében köszönünk mindent! BÚÉK
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 27. Szerda 12:43    Hozzászólás témája: KÖSZÖNET Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Támogatóink, Barátaink, Önkénteseink!

Sokan -havi rendszerességgel is - támogatjátok munkánkat, járultok hozzá lehetőségeitekhez mérten kutyáink ellátásához, gyógyításához, messzi tájakról is.

Igazából sosincs lehetőségünk ezt megköszönni Nektek, mert az átutalásokon legtöbbször csak a nevetek szerepel. Azért nyitottam ezt a topicot, hogy legalább itt kifejezzük hálánkat Mindannyiótoknak! Köszönjük támogatásotokat - remélve, hogy továbbra is érdemesnek találtok minket rá.

Köszönettel a Noé Állatotthon MiniMenhely önkénteseinek és kutyusainak nevében: Jaczkovszky Zsuzsa

Legutóbb J.Zsuzsa szerkesztette (2007 Jún. 27. Szerda 12:53), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [48 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu