Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jún. 19. Kedd 19:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 17. Hétfő 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Halihó!

Meti,nagyon örültem, hogy meglátogattál a Poet oldalon is! Köszönöm a kedves hozzászólást is Razz
Talán már többen is rákattintottatok az oldalra,de én szeretnék egy verset kiemelni. Ezzel kívánni Boldog Békés Karácsonyt Nektek (és a kutyusoknak is) itt a Petsite oldalon puszitküld
katt ide: Razz
http://www.poet.hu/vers/102108
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 16. Vasárnap 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet
Halihó!

Zsófi , olyan jó idő van még 'Olaszban? Persze egészen délen vagytok, ha süt a nap, akár még fürödhettek is!
Tényleg Izzike és Alyse nem fürdenek a tengerben?, vagy nagyon sós ? Puszi nekik puszitküld
Aranyos lehet Aly baba, ahogy "macskázik" Razz

Bp.-en viszont ma eléggé hűvös, ködös idő volt, de "kemények vagyunk," és mentünk szigetelni! A rossz idő ellenére kutyusok és gazdik is jól éreztül magunkat Razz

Néhány versem már megjelent a Poet.hu oldalon nagy vigyor Igaz, Ti ismeritek a kutyás verseimet, de van fenn egy karácsonyi versem is, amit nemrégen írtam,(ez nem kutyás)ha valaki szeretné, itt tudja megnézni.

http://www.poet.hu/szerzo/Keri_Ildiko

Kellemes hetet mindenkinek! integet
Izzy
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 15. Szombat 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Az időjárás problémákat "sajnos" mi itt nem érezzük át úgy tisztességesen Mosoly Itt nappal általában 13-18 fok között változik az idő (néha jobb, néha rosszabb), éjjel pedig eddig a leghidegebb +5 fok volt. Kellemes:)
Alyse összehaverkodott az egyik fekete kölyökcicával, játszanak és "nyomoznak" egész nap. Ezt úgy kell érteni, h a cica az orrát a padlóra nyomja, és keresgél....Elcsi pedig követi, az orra szintén a földön...ugyanazon az útvonalon. Édesek. Izzó gyanúsan figyeli őket távolról, bár a múltkor már ő is beállt játszani hozzájuk. A többi cicát aki a környéken van, annyira nem kedvelik valamiért, megugatják és kergetik őket, néha a nő a felső szinten ordibál és akkro kimegyek közbelépni:))pedig nem akarják megenni őket sem, csak a kisfekete jobb fej szerintükNagyon Boldog
Holnap megyünk karácsonyi vásárba. Januárban leszünk otthon, de csak mi ketten, a kutyusok a saját helyükön felügyelet mellett lesznek.
Elcsó éppen a földön alszik, Izzó mellettem... Azt hiszem jól érzik magukat:)
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 13. Csütörtök 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Ez a kutyauszoda itt van tőlünk nem messze! De láttam már a tévében is a reklámfilmet róla, celebek kis kutyusait mártogatták a vízbe. Nekem nem "jön be", mert csak egy nagyon kicsi medence az egész zavart2 A kutyákra egy hámot raknak, majd felül, egy fogantyúnál fogva mint egy teafiltert belemártják őket a vízbe Döbbent Nem uszhatnak szabadon, végig fogják, irányitják őket! A Kevike és a többiek hogy tudnának itt hasast ugrani, vagy labda után úszni? Mint a Metiék,inkább mi is maradjunk a Dunában fürdőzésnél nagy vigyor

Nálunk sincs már olyan nagy hó,de azért szép fehér maradt a táj a hideg idő miatt. Erikával tegnap beszéltem, ők még folyamatossak ássák magukat a hóból nagy vigyor

A szigetre mostanában a hideg miatt, nem nagyon jönnek cairn kutyások,rajtunk kivül csak a Sylvi volt kint a Manóval. Vasárnap is velük találkoztunk, nagyon szeles, hideg idő volt! fázik

Délután viszont igaz hidegben, de szikrázó napsütésben csavarogtunk a határban sötétedésig Mosoly Szuper klassz volt, nem is fáztunk egyáltalán!

Kátó és Kevi is imádta, annyira fel voltak"dobva", futottak, játszottak, nyomoztak a hóban, nagyon jól érezték magukat! Úgy elfáradtak estére, hogy a szokásos felborulós alvás volt már a vacsora után ásít

Barbi jó utat, és szórakozást nektek! Csabinak Boldog szülinapot szulinap Amy, Jackie, és Goldi kutyusoknak sok puszi puszitküld
Vasárnap sziget természetesen! Persze, ha ónos eső fog esni (igérik)akkor inkább itt Veresen sétálunk, vagyis csúszkálunk!
kellemes hétvégét kutyusoknak, és gazdiknak! integet

Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 11. Kedd 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Jé ez a kutyauszi nagyon klassz ötlet! Igazán jónak tűnik, örülök hogy ilyen is van már Magyarországon.

A kocsinkat a héten visszük szervizbe de még így is minden hétvégén sajna Egerben vagyok, vizsgázgatok. Remélem majd azért még ebben az évben ki tudunk menni valamikor a szigetre. Most vasárnap végre ráérek, de párom szülinapja van és lefoglaltunk a nyár elején egy szállást Esztergomban direkt erre az alkalomra, így 3 napot ott töltünk, wellnesselünk és várost nézünk. Ami pedig hab a tortára, hogy mivel Amy pont oda került így őket is meg tudjuk látogatni kedden. Mosoly Már nagyon várjuk.

Nálunk itt még nem igazán marad meg a hó, a kutyusok még viszonylag közömbösek vele, maximum reggel van egy pici de még délelőtt elolvad.
Aminek viszont örülök, hogy a közelben lévő kutyafuttatón készen lettek az átalakítással, agility pálya is készült, úgyhogy a hétköznapokon legalább sok időt tudunk ott tölteni.

Ildi köszi, a vizsgához elfér most a jókívánság... Elég nehezen megy a tanulás... Örülök, hogy tetszettek a képek is Mosoly

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 9. Vasárnap 1:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Hogy mik vannak... Döbbent ...van kutya uszoda Veresegyházán. Nagyon Boldog :

"USZODA KUTYÁKNAK
2012. október 1-én megnyílt Magyarország első kutya uszodája Veresegyházon. Az uszoda angol mintára, a Canine Hydrotherapy Association (CHA) előírásait figyelembe véve jött létre, hidroterápiás és sport/hobbi céllal.
Az úszás a kutyáknál is remek kondicionálás, alkalmas a felesleges kilók leadására és nagyon hatékony formája a rehabilitációnak. Javítja a szív és érrendszeri állóképességet, hatékony az izomépítésben, kondicionálásban, alkalmas mozgásszervi betegségek megelőzésére és rehabilitációjára, természetes gyulladáscsökkentő hatású és neurológiai problémák esetén is rendkívül hatékony.
Szeretettel és szakértelemmel várják négylábú barátainkat a télen-nyáron, fedett, fűtött, 3,5 x 2,5 m-es termálvizes medencébe.

info >>> www.kutyauszi.hu
e-mail >>> niki@kutyauszi.hu vagy dori@kutyauszi.hu
telefon: 20-5019661 vagy 20-5023445"

Én ennek ellenére azt hiszem, hogy Ginike és Dömi marad Laci tanár úrnál! Wink

És még egy kis érdekesség:

"MEGJELENT ! "BACH-VIRÁGTERÁPIA ÁLLATOKNAK" e-book
A 4TAPPANCS Bt. és a BOOK and WALK Kft. elsőként kezdte meg a magyar nyelvű e-book szakkönyvek kiadásán belül az állatokkal, kutyákkal foglalkozó könyvek forgalmazását.
Az első ilyen jellegű kiadványuk, Stefan Siman: "Bach-virágterápia állatoknak" című könyve.
A Dr. Mátray Árpád, homeopata állatorvos ajánlásával megjelent e-book jelenleg E-BOOK olvasókkal, telefon- vagy táblagép Android alkalmazásokkal, iPhone és iPad készülékeken, korábbi és WINDOWS 8 rendszereken 4 különféle internet böngészőn is olvasható.

Belelapozhatsz, vagy elküldheted ajándékba Facebook ismerőseidnek >>> http://bookandwalk.hu/Bach-viragterapia-allatoknak-7510-ebook.aspx
AZ e-book viláa: BOOK and WALK Blog >>> http://blog.bookandwalk.hu "

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 6. Csütörtök 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Hali és hó!! integet
Azt a....tényleg ..mennyire hasonlít Lolli az anyjára!! Aranyos képek készültek Xeninél. Barbi,biztosan jó volt újra látni a kis Lora babát, aki időközben szépen felcseperedett. Nagyon helyes, ahogy Lolli ragaszkodik a kölyök dogokhoz. És úgy látom sok-sok Xeni által is felrakott képekről, hogy Gyarmi Viharsarki Babája (Foxi) is imádja őket! baba Nagyon jó nézegetni a fotókat és a videókat, annyira tüneményesek a kicsi, és a nagy kutyák együtt! El vannak kényeztetve a kiskölykök, minden szuka kutyus őket szeretgeti, nem beszélve a Gazdikról, és a látogatókról. Nagyon Boldog

Meti , a galériában a videó alatti letöltést is próbáld megnyitni, mert nekem így is sikerül akár más gépről is megnézni?! . Hát.. még nem raktam fel a You-Tube ra videót, de majd megpróbálom. gépóver

December első napján szikrázó napsütésben még a kertben napoztak a kutyusok, és kedden... leesett az első hó! Döbbent Kátó és Kevi szerda reggel meglepetten néztek ki a csodálatosan fehér udvarra. Ők nagyon imádják a havat, és szerencséjükre szerdán szabadnapos voltam, így aztán kora reggel elindultunk a hófedte határba egy jó nagyot csavarogni . furgekutya
Úristen micsoda szépséges volt minden, így fehérbe burkolózva is. Döbbent Döbbent A fehér táj teljesen „elvarázsolt” minket ! Vittem fényképezőt… nézzétek meg Ti is a fotókat, a blogomban.
Barbi, a karácsonyi fotósorozat Lorával, nagyon profi és gyönyörű szép lett! király képek
Jó tanulást sikeres vizsgákat! olvas
Kutyusoknak és a Gazdiknak szép,kellemes és havas téli hetet kívánok!
Játszatok sokat a kutyukkal a hóban!
integet

Kösziiii!! Sikerült. juhe És a téli képek is nagyon jók! király képek
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 6. Csütörtök 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali és hó!! integet
Azt a....tényleg ..mennyire hasonlít Lolli az anyjára!! Aranyos képek készültek Xeninél. Barbi,biztosan jó volt újra látni a kis Lora babát, aki időközben szépen felcseperedett. Nagyon helyes, ahogy Lolli ragaszkodik a kölyök dogokhoz. És úgy látom sok-sok Xeni által is felrakott képekről, hogy Gyarmi Viharsarki Babája (Foxi) is imádja őket! baba Nagyon jó nézegetni a fotókat és a videókat, annyira tüneményesek a kicsi, és a nagy kutyák együtt! El vannak kényeztetve a kiskölykök, minden szuka kutyus őket szeretgeti, nem beszélve a Gazdikról, és a látogatókról. Nagyon Boldog

Meti , a galériában a videó alatti letöltést is próbáld megnyitni, mert nekem így is sikerül akár más gépről is megnézni?! . Hát.. még nem raktam fel a You-Tube ra videót, de majd megpróbálom. gépóver

December első napján szikrázó napsütésben még a kertben napoztak a kutyusok, és kedden... leesett az első hó! Döbbent Kátó és Kevi szerda reggel meglepetten néztek ki a csodálatosan fehér udvarra. Ők nagyon imádják a havat, és szerencséjükre szerdán szabadnapos voltam, így aztán kora reggel elindultunk a hófedte határba egy jó nagyot csavarogni . furgekutya
Úristen micsoda szépséges volt minden, így fehérbe burkolózva is. Döbbent Döbbent A fehér táj teljesen „elvarázsolt” minket ! Vittem fényképezőt… nézzétek meg Ti is a fotókat, a blogomban.
Barbi, a karácsonyi fotósorozat Lorával, nagyon profi és gyönyörű szép lett! király képek
Jó tanulást sikeres vizsgákat! olvas
Kutyusoknak és a Gazdiknak szép,kellemes és havas téli hetet kívánok!
Játszatok sokat a kutyukkal a hóban!
integet
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 4. Kedd 2:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Halihó! integet

Jaj..tényleg Megara, az ötödik kutyus..köszi Éva Razz Ő még nem volt a szigeten, legalábbis mi nem találkoztunk vele sajnos. Biztosan ő is olyan bájos kis tündér kutyus mint a másik 4 lányzó Ördög, Elda, Izzó és Bellus puszitküld

Meti,látom nálatok is zajlik az élet,Ginike és Pötyi cica tündériek, ahogy alszanak! De Dömike és Ginike is édesen húzzák a lóbőrt, Dömi hasonló testhelyzetben, mint ahogy Kevi szokott aludni Nagyon Boldog

És látni,hogy Ginike teljesen feloldódva játszik Nagyon Boldog végre otthon van már Nálatok, az igazi szerető Gazdiknál! Szerencsére, hogy számára Szörnyella már nem létezik kerlekistenem

Sajnos nem tudunk mit tenni! Úgy látszik, hogy Szörnyella úgy kereskedik,adja-veszi kutyusokat, mint bármi más tárgyat, rongyot stb... ellenzem Szegény kis állatok...nagyon sajnálom Őket! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Hát..Meti csak abban lehet reménykedni, hogy az éppen megunt kutyuskákat olyan szerető Gazdik hozzák el, mint Ti! fejvakar

A videót próbáld meg a galériából megnyitni!? Nem tudom, hogy miért nem játsza itt le, már a Barbi is mondta, hogy nem ok gépóver

Itt Veresen nagyon hideg lett ma estére, holnaptól itt a TÉL! (állítólag) De ez nem tart minket vissza a szigeteléstől! nagy vigyor Aki nem annyira fázós,és van kedve szigetelni,megtalál minket holnap reggel 9-kor a szigeten!
Kellemes hétvégét mindenkinek! integet

integet

De aranyos vagy Ildi, hogy ezt írod! Valóban próbáljuk megtenni amit csak tudunk, hogy Ginike teljes biztonságban és otthon érezze magát. vigasztal Dömike is puszilgatja, amit nagyon szeret, Pötyike is bújik hozzá, ami néha már láthatóan terhet jelent Minike számára. nagy vigyor Az már néha sok. Meg aztán ahogy Barbi is írja, tényleg sokat nőtt Pötyesz, lehet, hogy az is a baj. Lassan megint Ginike lesz a legkisebb a családban. nagy vigyor
Igen, próbáltam mindenhonnét és minden módon megnyitni a videót, de nem sikerül. Összezavart Nem lehet, hogy könnyebb lenne feltenni a "You Tube"-ra? Aztán csak a link kéne, az meg szinte mindenhol megnyitható.

Remélem én is, hogy azért aki el szeretne adni kutyust, megnézi előbb szörnyellánál a körülményeket, és nem adja oda. grrr

Már itt is eléggé hideg van, de ahogy olvasom, Ti még beneveztetek a "Survivor-A sziget"-re is! Nagyon Boldog fázik

Barbi, nagyon édesek a kiskutyák! És a kis-nagy Lolli, a kutyaszitter is! Nagyon Boldog Már most gyakorol az anyaságra!? Wink

puszitküld
Vissza az elejére
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 3. Hétfő 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tudom nagyon eltűntünk mostanság, de azért igyekeztem olvasni a site-ot. Végre van egy kis időm írni. Nagyon aranyos az összes kép amiket felraktatok ám! Mosoly Mekkorát nőtt Pötyi cica, és Ildi a mikulásos képek facebook-on hát valami fenomenálisak! Nagyon Boldog
Még a fotózáson amik készültek karácsonyi képek Loráról a napokban én is feltöltöm az oldalunkra, csak meg akartam vele várni a decembert.

Szegeden jó volt pár napot eltölteni várost nézni, a vadaspark és a Dóm tér tetszett nekünk a legjobban! Utána pedig Xéniékhez látogattunk ami nagyon nagy élmény volt. A picik írtó aranyosak és olyan gyorsan nőnek, akkorák voltak mint Lolli Nagyon Boldog. És igen, a kis Lolli... Annyira jó volt látni olyan szép, kiköpött Lora! Imádni való, és folyton a piciket őrzi, bemegy hozzájuk játszik velük és hagyja hogy nyúzzák őt, sőt miután ettek ő takarítja le őket. Mosoly Jó volt nagyon náluk, csináltam pár képet is.

Most vasárnap ki akartunk menni a szigetre, már felöltöztünk, le is mentünk a kocsihoz a szemerkélő eső ellenére, de hogy ne legyen az élet egyszerű a kocsi nem idúlt, lemerült az aksi... Mindig van vele valami... Úgyhogy a környéken mentünk egy nagy sétát majd végre időt szakítottam, hogy rendbe tegyem a gyerkőcöket, Bogyó fejét végre megtrimmeltem és mindkettőjüket megfürdettem, úgyhogy szép tiszták most már Mosoly

Ezen a vasárnapon nem tudom hogy megyünk e, elkezdődött nekem a vizsgaidőszak, meg lehet hogy akkor lesz egy családi ünneplés.

Zsófi! Olvasom ám a blogodat és örültem hogy írtál a kutyusokról a képeknek meg aztán pláne! Micsoda szép helyeken sétálhatnak, igazán jó dolguk van, nem beszélve a tonhalas vacsoráról! Azt hiszem ezt bármelyik Cairn meg tudná szokni Wink .

Mindenkinek szép hetet kívánok!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 2. Vasárnap 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali-hó! integet

Képzeljétek reggel itt Veresen már esett a hó!! Razz

Veresegyházán mindig hűvösebb az idő néhány fokkal, mint Budapesten,így aztán gondoltuk, hogy a szigeten már nem hóesés lesz! Útközben a sziget felé, sajnos már csak havas eső esett, és a szigetre érve igencsak esőbe hajló volt a csapadék rosszkedvû Nem is lepődtünk meg, hogy a parkolók szinte üresek voltak szemöldökfelhúzós
Mindenesetre az északi parkolóból előre sétáltunk, hogy aki esetleg mégis jön 9-re, lásson minket! Cairneseket nem láttunk, de találkoztunk Colby kutyussal, Pankával a vizslával, és Slukk beagle kutyussal. Aztán befutott egy cairn kutyus is Manó, méghozzá egy szuper menő esőkabátban Razz Akutyusokat láthatóan nem zavarta az eső, bár ma nem voltak annyira aktívak, sőt itthon is lustábbak nagy vigyor

Talán túl hirtelen jött ez az időjárás változás.Tegnap még olyan szép napsütéses idő volt, hogy Kátó és Kevi napoztak, játszottak még a séta után is a kertben! Néhány fotót fel is rakok most ide, de ha kiváncsiak vagytok a többi képre, a blogomban tudjátok megnézni! Razz

Kellemes Mikulás hetet kutyuknak és Gazdiknak!
Szerdán a csizmákat rakjátok ki az ablakba!Reggelre pedig biztos, hogy a kutyusok is találnak valami finomságot benne kacsint
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 1. Szombat 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Jaj..tényleg Megara, az ötödik kutyus..köszi Éva Razz Ő még nem volt a szigeten, legalábbis mi nem találkoztunk vele sajnos. Biztosan ő is olyan bájos kis tündér kutyus mint a másik 4 lányzó Ördög, Elda, Izzó és Bellus puszitküld

Meti,látom nálatok is zajlik az élet,Ginike és Pötyi cica tündériek, ahogy alszanak! De Dömike és Ginike is édesen húzzák a lóbőrt, Dömi hasonló testhelyzetben, mint ahogy Kevi szokott aludni Nagyon Boldog

És látni,hogy Ginike teljesen feloldódva játszik Nagyon Boldog végre otthon van már Nálatok, az igazi szerető Gazdiknál! Szerencsére, hogy számára Szörnyella már nem létezik kerlekistenem

Sajnos nem tudunk mit tenni! Úgy látszik, hogy Szörnyella úgy kereskedik,adja-veszi kutyusokat, mint bármi más tárgyat, rongyot stb... ellenzem Szegény kis állatok...nagyon sajnálom Őket! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Hát..Meti csak abban lehet reménykedni, hogy az éppen megunt kutyuskákat olyan szerető Gazdik hozzák el, mint Ti! fejvakar

A videót próbáld meg a galériából megnyitni!? Nem tudom, hogy miért nem játsza itt le, már a Barbi is mondta, hogy nem ok gépóver

Itt Veresen nagyon hideg lett ma estére, holnaptól itt a TÉL! (állítólag) De ez nem tart minket vissza a szigeteléstől! nagy vigyor Aki nem annyira fázós,és van kedve szigetelni,megtalál minket holnap reggel 9-kor a szigeten!
Kellemes hétvégét mindenkinek! integet
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 1. Szombat 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Húúúú, mennyi szülinapos kutyus van! Még nagyon-nagyon sokat és boldogat Nekik! pusziesvirag

Szerencsére tényleg jól befogadták a kutyusok Pötyi cicát, kerlekistenem amivel a kis disznó sokszor vissza is él. nagy vigyor Ginike az alvópajtása, akihez lehet bújni:

Dömit pedig játéknak "használja". kosárlabda Viszont volt, hogy Ginike kezdett el játszani Pötyivel, aminek úgy örültünk, hogy csak na. puszitküld Minike eddig is benne volt a játékban, de hogy ő kezdeményezzen, az még nem nagyon fordult elő. Gini egyre helyesebb, már örül a sétának, és akkor is, amikor hazaérünk....mármint nem a sétából. Bár néha annak is. Razz
Már vannak mindennapi szokásai, azonkívül lassan kész leszek a trimmelésével, funkyhaj amit alvás alatt szoktam csinálni, ahol éppen hozzáférek, de szerintem
akkor meg majd kezdhetem előröl. szemöldökfelhúzós Még jó, hogy Nándi csinált asztalt..... nagy vigyor Na de hát ha egyszer nem szereti, meg akkor is bújik, úgyhogy teljesen mindegy, hogy hol tépkedem. Sok fekete szőrszál jött elő, de azért még nem fekete a kutya. Kíváncsi leszek, hogy milyen színe lesz a végére, de a lényegen úgysem változtat. Kis tündér, és teljesen odavagyunk érte. (Is! ) ölelések

Ildi, nem tudom megnézni a videódat, valami bővítményt kéne letölteni, de arra meg azt írja, hogy nem található. Pedig annyira megnézném! A verseid természetesen tetszikelem! nagyszerû
Helyes Kevike, ahogy felborult a labdájával! Ginike Dömi elől szokta a kanapéra menekíteni a játékait. zsonglor

Igaz, van, hogy Dömike is felmászik. Nagyon Boldog

Szörnyella pedig most nem megszabadulna kutyától, hanem venne. Döbbent nemjó Nem tudom hogyan lehetne jelezni, hogy ne adjanak neki. fejvakar
http://aprod.hu/hirdetes/fiatal-westi-szukat-keresek-IDvbnN.html#55683c95;r:;s:

Barbi, köszi a képeket, teljesen jól látható már nálam is. Nagyon helyes Amy baba! virágfej

Ezt most olvastam:
"A szeretet az, amikor a kutyusom megnyalja az arcom akkor is, ha egész nap nem foglalkoztam vele."
Marika - 4 éves puszi

puszitküld
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 30. Péntek 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Halihó integet

Köszi Erika! Nagyon hálás olvasó közönség vagytok Razz Tényleg kutya jól esik, nagy vigyor ha egy-egykutyaversem tetszik Nektek olvas
Most a sima blogomba írt versikéimet is átrakosgatom, hogy egy helyen legyenek a verseim. Ezért most ismerős versikékkel is találkoztok, ha beleolvastok a kutyaversek blogomba Wink

Remélem, hogy sokan tudjátok olvasni Zsófi facebookos blogját is, mert a legfrissebb bejegyzésben a kutyusairól Izziről és Aly babáról ír. De jó volt végre látni Őket, és hallani felőlük! Alyse nagyon megnőtt és csodálatosan szép, sűrű bundája van már! Gyönyörű helyeken csavarognak, a tengerparton Razz Irtam is a Zsófinak,hogy Izzóka a Duna-parton nőtt fel, Alyse pedig a tengerparton Wink

És eszembe jutott tegnap, hogy pénteken volt Izzike szülinapja! És ha Izzike, akkor Bellus,Elda, Ördög is most lettek 3 évesek! (bocsi, de megint nem jut eszembe az ötödik kölyök neve, vele még nem találkoztam) Isten éltesse még nagyon-nagyon sokáig Őket puszitküld

Itt vannak a szülinapos kutyusok (is)

Zsófi-Izzikével, Gábor- Eldával, Éva -Ginger anyakutyussal, Viki-Bellussal, a kislány-Ördöggel.ők a szülinaposok. A képen Sylvi gugol Manóval, előttük Kátó,és én is ott vagyok kockás kabátban -Kevi kutyussal Razz

Hétvégén nagyon szuper volt a szigeten, igaz az idő nem volt felhőtlen, és ez a létszámban is megmutatkozott. Nem jött ki sok cairn kutyus.
De a szigetelő kutyusok kedve felhőtlen volt!

Manó,Mandi,Bellus, Kátó, Kevi és persze sok más fajta kutyus szaladgált, játszott ! Kevike kutyusom otthon folytatta a labdázást, a kanapéra is felvitte és őrizte a lábasfejű labdáját, de mivel már nagyon fáradt volt, hamar "felborult"és úgy aludt mnt a bunda Razz

Kevike édesen alszik Razz

kellemes hetet mindenkinek!
Puszi a Viharsarki cairneknek is puszitküld

Drága Ildi!
Köszönjük szépen a kutyik és a mamájuk nevében is a szülinapi jókívánságokat, és hogy gondolsz rá. puszitküld
Az ötödik kutyus Megara, ő Budafokon lakik, remélem még mindig olyan jó sora van, mint mikor elvitték. A gazdiból ítélve biztosan! Izzyke ugyan távolabb került most tőlünk, viszont Elda meg tavasszal közelebb :nagytaps:lesz.
Remélem megint kijutunk majd a Szigetre, most éppen a szalagavató örömeivel nézünk szembe Mr. Green
puszi Mindenkinek
Éva
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 27. Kedd 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly Nem csak az tudja olvasni, aki fent van fb-on, szóval hajrá emberek, Aly baba és Izzó baba kalandjai:
www.sziavilag.blogspot.com
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 26. Hétfő 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Köszi Erika! Nagyon hálás olvasó közönség vagytok Razz Tényleg kutya jól esik, nagy vigyor ha egy-egykutyaversem tetszik Nektek olvas
Most a sima blogomba írt versikéimet is átrakosgatom, hogy egy helyen legyenek a verseim. Ezért most ismerős versikékkel is találkoztok, ha beleolvastok a kutyaversek blogomba Wink

Remélem, hogy sokan tudjátok olvasni Zsófi facebookos blogját is, mert a legfrissebb bejegyzésben a kutyusairól Izziről és Aly babáról ír. De jó volt végre látni Őket, és hallani felőlük! Alyse nagyon megnőtt és csodálatosan szép, sűrű bundája van már! Gyönyörű helyeken csavarognak, a tengerparton Razz Irtam is a Zsófinak,hogy Izzóka a Duna-parton nőtt fel, Alyse pedig a tengerparton Wink

És eszembe jutott tegnap, hogy pénteken volt Izzike szülinapja! És ha Izzike, akkor Bellus,Elda, Ördög is most lettek 3 évesek! (bocsi, de megint nem jut eszembe az ötödik kölyök neve, vele még nem találkoztam) Isten éltesse még nagyon-nagyon sokáig Őket puszitküld

Itt vannak a szülinapos kutyusok (is)

Zsófi-Izzikével, Gábor- Eldával, Éva -Ginger anyakutyussal, Viki-Bellussal, a kislány-Ördöggel.ők a szülinaposok. A képen Sylvi gugol Manóval, előttük Kátó,és én is ott vagyok kockás kabátban -Kevi kutyussal Razz

Hétvégén nagyon szuper volt a szigeten, igaz az idő nem volt felhőtlen, és ez a létszámban is megmutatkozott. Nem jött ki sok cairn kutyus.
De a szigetelő kutyusok kedve felhőtlen volt!

Manó,Mandi,Bellus, Kátó, Kevi és persze sok más fajta kutyus szaladgált, játszott ! Kevike kutyusom otthon folytatta a labdázást, a kanapéra is felvitte és őrizte a lábasfejű labdáját, de mivel már nagyon fáradt volt, hamar "felborult"és úgy aludt mnt a bunda Razz

Kevike édesen alszik Razz

kellemes hetet mindenkinek!
Puszi a Viharsarki cairneknek is puszitküld
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 25. Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Sziasztok!
Nektek mutatom meg elsőnek az új versikémet a Világkiállításról!
De hamarosan a kutyaversek között is olvashatjátok Razz

World Dog Show 2013

Sok tízezer kutya készül erre, szerte a világon..
Az óriási eseményre itt Magyarországon!

Tavaly Párizsban volt tartva, idén meg Salzburgban,
Budapesten pedig juhé.. jövőre májusban.
Rangos találkozó lesz,ez nem is lehet vitás,
Budapesten lesz megtartva a - Kutya Világkiállítás-!

A gyönyörű szép kutyák, fajta csoportokban,
pózolva állnak majd, és felvonulnak sorban.
A Handler és a Gazdi ezt már nagyon várja,
Szakavatott bíró a kutyát elbírálja.

Színes kutya kavalkád, a részvétel a fontos,
De az elérhető cím és siker, sem mellékes, az biztos!
Akár Világgyőztes kutya lehet az, ki itt szerepel
De ha mást nem, élményt szerzel.. Te is,hogyha itt leszel! Razz

Hajrá tehát Kutyák-Gazdik az egész világon..
Találkozzunk hát májusban, itt Magyarországon!

-k.i.- integet

Ildi ez szuper!!
Valóban világgyőztes vers !! nagytaps
Mindig felderül a nap egy-egy versed olvasván!!
Üdv Nektek és a többieknek a szigeten!!
Remélem jól vagytok és a kutyusuk is jól vannak.

Puszi: Erika
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 24. Szombat 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sylvi írta:
kátó-kevin írta:
Sziasztok!

World Dog Show 2013

Rangos találkozó lesz, nem is lehet vitás,

A gyönyörű kutyák, fajta csoportokban,

De az elérhető cím, és siker sem mellékes, az biztos!
Akár Világ győztes kutya lehet az, ki itt szerepel
De ha mást nem élményt szerzel, Te is,hogyha itt leszel!

-k.i.- integet

Ildi, én már megszavaztam neked egy világgyőztes címet! nagyszerû

köszi Sylvi,aranyos vagy! Ez kutya jól esett nagy vigyor Holnap 9-kor Sziget Wink
Kellemes hétvégét kutyiknak és Gazdiknak! integet
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 23. Péntek 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Sziasztok!

World Dog Show 2013

Rangos találkozó lesz, nem is lehet vitás,

A gyönyörű kutyák, fajta csoportokban,

De az elérhető cím, és siker sem mellékes, az biztos!
Akár Világ győztes kutya lehet az, ki itt szerepel
De ha mást nem élményt szerzel, Te is,hogyha itt leszel!

-k.i.- integet

Ildi, én már megszavaztam neked egy világgyőztes címet! nagyszerû
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 23. Péntek 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

World Dog Show 2013

Rangos találkozó lesz,ez nem is lehet vitás,

A gyönyörű szép kutyák, fajta csoportokban,

De az elérhető cím és siker, sem mellékes, az biztos!
Akár Világgyőztes kutya lehet az, ki itt szerepel
De ha mást nem, élményt szerzel.. Te is,hogyha itt leszel! Razz

-k.i.- integet

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2012 Nov. 24. Szombat 14:32), összesen 5 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 18. Vasárnap 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

A mai szigetelés is szuper volt,és bár elég hűvös volt, a gazdikon kívül ez a tény a" kutyát nem érdekelte" nagy vigyor

Egész szépen összejöttünk ma is, itt tudjátok megnézni a képeket!
A két Lora bébi Arthur és Bosco tündériek voltak, Barbi küldök Nektek majd jó sok képet róluk!

Most rohanok, mert megyünk sétálni!
Kellemes hetet mindenkinek integet integet

kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 16. Péntek 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Brigit írta:
Sziasztok!

Hát, tényleg elég kihalt kezd lenni a site... zavart2 Kár

Zsófi, örülök, hogy minden rendben, Alie-t puszilom, add át neki, szoktam olvasni a blogodat ám, jó hogy általad kicsit mi is megismerhetünk egy más kultúrát! Majd tegyél fel ide, oda vagy face-re képet a gyerekekről! Jó lenne látni. Sikerült Alie fejét megtrimmelni? funkyhaj

Várjuk már a vasárnapi szigetelést! Elvileg viszonylag jó időt mondanak. Nagyon reménykedem hogy Amy, Bosco és Arthur is kint lesznek (bár egyikőjük se mondta 100%-ra zavart2 )

Mi tegnap voltunk Lorával karácsonyi fotózáson a kennelemhez, csillag a napokban kész is lesznek a képek, már izgatottan várom Nagyon Boldog Meg lett dicsérve, azt mondták nagyon profin csinálja már. Csak lehet még nem rakom ki mindet, hisz még korai lenne a merry christmas Nagyon Boldog

További szép hetet mindenkinek!

Barbi,jól látod már csak néhányan irogatunk ide a cairn fórumba, és egyre kevesebben, egyre ritkábban. Nagy valószínűséggel a facebook miatt, teljesen elnéptelenedik ez a fórum is előbb-utóbb sajnos! Ha megnézitek az egész pet. site -ot , hát.. rajtunk cairn terriereseken kivül már senki nem fórumozik itt Döbbent Döbbent még a westisek is abbahagyták, a facebookon van mindenki zavart2 Talán ezért nem elérhető az admin sem,
mert a kutya ( Razz ) sincs már itt rajtunk kivül! zavart2

Viszont pont "elkerültük" egymást, mert a hozzászólásod előtt néhány perccel írtam én is, amit szerintem nem vettél észre Razz
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 16. Péntek 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Hát, tényleg elég kihalt kezd lenni a site... zavart2 Kár

Zsófi, örülök, hogy minden rendben, Alie-t puszilom, add át neki, szoktam olvasni a blogodat ám, jó hogy általad kicsit mi is megismerhetünk egy más kultúrát! Majd tegyél fel ide, oda vagy face-re képet a gyerekekről! Jó lenne látni. Sikerült Alie fejét megtrimmelni? funkyhaj

Várjuk már a vasárnapi szigetelést! Elvileg viszonylag jó időt mondanak. Nagyon reménykedem hogy Amy, Bosco és Arthur is kint lesznek (bár egyikőjük se mondta 100%-ra zavart2 )

Mi tegnap voltunk Lorával karácsonyi fotózáson a kennelemhez, csillag a napokban kész is lesznek a képek, már izgatottan várom Nagyon Boldog Meg lett dicsérve, azt mondták nagyon profin csinálja már. Csak lehet még nem rakom ki mindet, hisz még korai lenne a merry christmas Nagyon Boldog

További szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 16. Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Orsinak és párjának szívből gratulálunk kisfiúk megszületéséhez! baba Nagyon sok Boldogságot és minden jót kívánunkk Nekik! Cimbi és főleg Mick kutyus már biztos alig várja, hogy labdázni tudjon a legifjabb gazdival Wink

Nagyon jók a képek Amyről!A képeken,és a videón is látszik,szuper jó dolga van Amy kutyusnak és milyen jól érzi magát Andinál. Ráadásul két kutyatársa is van !
Amy baba tényleg megnőtt, lassan egy súlycsoportba lesz Jackivel. Bár úgy látom, hogy nem zavarja őket a különbség, nyüstölik egymást így is, nagyon helyesek! Nagyon Boldog

Zsófi jó a blogod, mindig elolvasom az aktuális írásodat. Irigyellek is Titeket, szívesen eltöltenék Olaszo.-ban én is néhány hónapot.Tudom, hogy nehézkes kicsit a netezés, gépóver de egy-egy (vagy sok) Ali baba (ez nagyon jó ) és Izzike fotót nem tudnál felrakni ide a site-ra? posta
Olyan régen láttuk már a kutyusokat, és ahogy írtad Ali baba már Izzóka fejére is nőtt, jaj.. de megnézném őket. tancitanci
Izzóka régen” nyaralt” nálunk, és nagyon hiányoljuk őt a Lacival és a kutyusokkal együtt.

A Schluffiról és Csubiról is régen hallottunk,Marcsi mi újság van Nálatok,jól vagytok? integet

Ferike kutyusról és leendő gazdijáról még mindig nem tudok semmit, a múlt vasárnap nem találkoztunk a Misivel a szigeten. Talán majd most vasárnap. Szemforgató
A múlt héten 3 nap szabin voltam,és persze megint rengeteget csavarogtam (laci sajnos dolgozott Összezavart ) Kevivel és Kátóval.
Nézzétek meg a blogomat, találtok képeket a csavargásunkról, és videót Kátó, Kevi vadászatáról is.
Sőt egy vers is született a güzüegér vadászatukról. Mr. Green Erről bővebb infót a kutyaversek blogomban találtok. Wink
Vasárnap 9-kor mi biztosan a szigeten leszünk!
Kellemes hétvégét kutyusoknak és gazdiknak is!
ui.: A Schangel kennelben tündéri kiskutyák születtek , Gesztenye a kutyamama ! puszitküld

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2012 Nov. 16. Péntek 12:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Nov. 14. Szerda 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello,

bocsi, elég régen írtam, de nem sok időm marad általában már a pet.site-ra, mert mindig harcolok a nettel, a netért, kevés a térerő általában, csak kint van, ami most h azért már itt sincs harminc fok, nem épp a legjobb....Mosoly
Mindenki teljesen jól van, Ali baba már nagyon nagyon megnőtt, Izinél nagyobb lesz de hát ez elég nyilvánvaló volt..Izinél mindenki nagyobb, kivéve Gini:)
A blogot olvassátok!
Nemrég voltunk Tamással MO-n 3,5 napot, melóügyben, meg számlákat bankot stb intézni, de a kutyákat nem vittük, rájuk a háziak vigyáztak, a kis megszokott helyükön voltak egész nap, a saját helyükön aludtak, kaptak akját és sétáltatást s tb..úgy döntöttünk így lesz nekik a legjobb:) a nagy újraegyesülés persze tök jó volt, nagyon orultek nekünk:)))

puszi nektek
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu