Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jún. 20. Szerda 23:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 129 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 127, 128, 129
Szerző Üzenet
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

GKO írta:
Sziasztok!

...nekem még nincs Cairnem, csak szeretnék.

De, hogy az elején kezdjem: a westies fórumról lehet, hogy már ismertek. Jelenleg egy 14 hónapos westie kisfiú boldog tulajdonosa vagyok, de szeretnék neki társaságot. Mivel nem tenyészteni akarok és a cairn nagyon tetszik, plusz ( úgy tűnik) hasonlítanak is temperamentumban a westievel, szeretnék egy cairn kislányt.

TUdnátok nekem írni a Ti tapasztalaitokról?

Szia!!
Én is hasonló cipőben járok, csak én a 3,5 éves westie fiúcskám mellé szeretnék egy cairn bébit - aki elvileg a közeljövőben fogan. lol
A két fajta tényleg hasonlít sokban, de ha szeretnél még többet tudni akkor nézd ezt meg:
http://gportal.hu/portal/kefepofaoldala/

Illetve kérdezd Csupaszabót, ő tenyésztő.

De velem is lehet ám sokat beszélgetni, mert lelkes vagyok!!!

Nem félsz a fiú-lány párosítás "melléktermékeitől"? Wink
GKO
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

...nekem még nincs Cairnem, csak szeretnék.

De, hogy az elején kezdjem: a westies fórumról lehet, hogy már ismertek. Jelenleg egy 14 hónapos westie kisfiú boldog tulajdonosa vagyok, de szeretnék neki társaságot. Mivel nem tenyészteni akarok és a cairn nagyon tetszik, plusz ( úgy tűnik) hasonlítanak is temperamentumban a westievel, szeretnék egy cairn kislányt.

TUdnátok nekem írni a Ti tapasztalaitokról?

GKO - Monty és Leni Baba
Vissza az elejére
GKO jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 23. Szerda 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Halihó!
Valamikor már jártam errefelé gumipóráz ügyében a westis fórumon.
Sajnos, nem nagyon aktív ez az oldal.
Vajon miért? Nincs téma?

Olvastam az akkori hozzászólásod! Mosoly
De, ahogy joe7 írta, nem régóta van lehetőség más kutyás fórumokon való felszólalásra!
Szóval legyünk mi is ügyesek, és érjük utól a westie-seket lol nagytaps
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Halihó!
Vajon miért? Nincs téma?

Szia.

Az oldal aktiv, nem is kicsit, csak 2 nappal ezelottig kizarolag westie-s forum volt, amint azt a Westie-s reszben lathatod, eleg szepszamu (tobb mint 10.000 hozzaszolassal;))
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó!
Vajon miért? Nincs téma?
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 13:21    Hozzászólás témája: Csevely Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlet mindenkinek!
Remélem minél több Cairn-szerető gazdi vagy gazdijelölt talál majd ide! lol

Addig is, aki többet szeretne tudni ezekről a különleges kutyusokról az nézzen szét Szabóné Szabó Zsuzsa honlapján: http://gportal.hu/portal/kefepofaoldala/
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 129 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 127, 128, 129
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu