Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 25. Kedd 1:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 127 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 125, 126, 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amúgy Totókám egészen fura kiskutya.
Kivonult a kinti kutyaházba szülni, kicsit zavarták a srácaim idebent a lakásban. Aztán amikor az első baba már nagyon kikívánkozott, mégiscsak bejött, befeküdt HANYATT az elletőládába és az első babácskát hanyattfekve, félálomban szülte meg.
A dokitól cseppet sem féltette a kicsiket, csak figyelte, de semmi agresszív megnyilvánulása nem volt /a másik dokira morgott!/.
És amikor a doktor bácsi felnyúlt a hüvelybe kitapogatni, nem akadt-e el egy kölyök vagy egy placenta, Totokám nemcsak hogy nyugodtan hanyatt feküdt, de közben csóválta a farkát is!
Baromira tetszett neki a doki. És én egyre jobban hallgatok a kutyáim megérzéseire. Akiket Ők első látásra nagyon szimpatikusnak találtak, azokban az emberekben én sem csalódtam még soha. Akiket nem találtak szimpinek, azok mindig nagy csalódást okoztak pár hónapon belül.
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
csiki írta:
Juci BOOOOLDOG!!!! taps nagy vigyor virágfej

Jön a baba ?! Wink

Szombaton délután 16.32-kor megszületett a Csodabogár kennel C betűs alomjának első babája.
Utána 40-50 percenként született meg 1-1 baba, a legutolsó este 10 óra 11 perc körül. /Azért nem tudom pontosan, mert kisfiam felsírt, és hozzá kellett bemennem. Mire kijöttem kb. 5 perc múlva, már megvolt a hetedik baba is./
Úgyhogy Juci boldog, mert megvannak a kicsik, köztük Juci leendő bébije is.
Én is boldog vagyok, mert szépek, egészségesek, csak a színük alapján lehet őket megkülönböztetni. Mondjuk az ivararány nem a legszerencsésebb, csak 1 szuka van, de hát most mit csináljunk?
Anyám is boldog, mert a Totó megvárt az elléssel, nem neki kellett végigizgulnia.
Én kétszeresen boldog vagyok, mert egy remek állatorvost ismerhettem meg az ügyeletes doki személyében, megérdemli, hogy leírjam a nevét: Nagymaroson dolgozik egyébként, DR DROBILICH JÁNOS állatorvos úr.
20 éve tenyésztek, de ilyen alaposan még soha egyetlenegy állatorvos nem vizsgálta meg a szukáimat és a megszületett kölyköket is.
Mindezek mellett a kutyáimnak is iszonyú szimpatikus volt, és ami nem utolsó szempont, mindenféle huzavona nélkül adott számlát az összegről.
Úgyhogy felkértem, legyen ezentúl Ő a magánállatorvosunk.
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 6:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Jön a baba ?! Wink
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29. Vasárnap 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 29. Vasárnap 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csiki!
Légyszíves írdd meg nekem PŰ-ben az emil-címedet, mert amire én emlékszem, onnan visszadobja a gép az üzijeimet!
Amúgy Totónak 7 picije született szombat este-éjszaka. 6 fiiúka és 1 leányzó.
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Feltettem néhány képet a szilvásváradi INTERRA Show-ról! Nagyon Boldog

[/code]
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt olvastam az előbb, adjátok ti is tovább, remélem megkerül a kutyi.
Rettenetes hireket kaptam, egyszerűen nem térek észhez a döbbenettől.
Ma éjszaka a vihar őrült pusztitást végzett Kecskemét környékén . Kállay Krisztáéknál is szédszedte a keritést és a kenneleket. Két fiatal kutyája elmenekült. Az egyiket Zafirt, akit a hétvégén mindannyian megcsodálhattunk, mint Fiatal Klubgyőztest és számos különdij nyertesét - elütötte egy autó és meghalt.
Kriszta kétségbeesve keresi a másik kutyát:
7 hónapos gold-sable collie szuka.
Kérlek mindenki továbbitsa ezt a keresést, hátha egy autós felvette a kutyát az 5-ös autópályán vagy környékén.
Vissza az elejére
Westdob jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12. Csütörtök 14:35    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Örül a lelkem, hogy ilyen sok westi gazdi szeretne cairnt ! Én óvatos duhaj vagyok, megvárom, míg Csiki Juci belekóstol, csak utána merek belevágni.

Már nincs az olyan messze: ugyanis Csupaszabó Zsutól nemrég tudtam meg, hogy már biztosan lesznek kiskutyák!!

Ennyivel jelentem közelebb vagyok az ügyhöz. Wink
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 2. Hétfő 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
csiki írta:

Olyan mintha a középső westie lenne, nem? Cool

Sajnos, westie-fazonra nyírják sokan. Pedigg ez cairn. Természetesnek kellene hatnia.
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Olyan mintha a középső westie lenne, nem? Cool
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 1. Vasárnap 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Új képek a B alomnál
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó örülök, ha tetszettek a képek az albumomban Nagyon Boldog láttam hozzászóltál - nézd meg újra Wink
Sajnos amíg sajátom nincs kénytelen vagyok a másokét "lopni" Wink De nem nézhettem tétlenül, hogy nincs fenn egy cairn-es kép sem a galériában.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Bömbikéről lehet tudni bővebben?

Passz, én annyit tudok róla, hogy 5 hónapos és a nővéremé lol
De ha ellátogatsz a Bolognese topikba megkérdezheted ivf-et (Ő a nővérem)
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Csupaszabó írta:
Csak tudnám, miért temetsz? Vagy Te már tudsz valamit, amit én még nem?

Dehogy temetek, csak "Hallgatok mint a sír" Wink
Csupaszabó írta:
Ki az a göndörszőrű gyönyörűség az albumodban?

Csak nem Bömbikére gondolsz ?!
A nővérem Bologneseje - ha jól sejtem lol

Bömbikéről lehet tudni bővebben? Tkv-i név, tenyésztő neve, Bömbike életkora, stb....
Láttam mellette egy bichon plüssfigurát, a múltkor majdnem vettem egyet magamnak, mert a párom nem engedi, hogy itt a lakásban is kutyát tartsak, anélkül viszont eléggé senyvedek.
Na de költözzünk csak el vidékre! 4 cairn lesz bent velem a házban "véletlenül".
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:

Dehogy temetek, csak "Hallgatok mint a sír" Wink
Csupaszabó írta:

Csak nem Bömbikére gondolsz ?!
A nővérem Bologneseje - ha jól sejtem lol
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
SIKERÜLT!!!! HURRÁÁÁ!!!!

taps nagytaps taps2 nagyszerû
Csupaszabó írta:
Imádlak!/Csak a párom meg ne tudja!/

Hallgatok mint nyugodj békében
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Csupaszabó írta:
Elolvastam én böcsülettel, de ez az egész nekem kínai, enyhe óhéber akcentusdsal. Hülye vagyok minden műszaki dologhoz, no.

Jaj ne légy már ilyen kishitű, aki ilyen gyönyörű kuttyokat tud nevelni, az mindenhez ért.
1. Lépj be az albumodba.
2. Jobb oldalt a rendszergazda opciók legürdülő menüből válaszd ki a "tulajdonságok" pontot - erre előjön egy jó nagy ablak.
3. Ott a 2. sor felülről - Album címe: a mellette lévő kockába írod be a címet, majd alul megnyomod az "Alkalmaz" gombot - és már készen is van !
Sok sikert !

SIKERÜLT!!!! HURRÁÁÁ!!!!
Imádlak!/Csak a párom meg ne tudja!/
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Elolvastam én böcsülettel, de ez az egész nekem kínai, enyhe óhéber akcentusdsal. Hülye vagyok minden műszaki dologhoz, no.

Jaj ne légy már ilyen kishitű, aki ilyen gyönyörű kuttyokat tud nevelni, az mindenhez ért.
1. Lépj be az albumodba.
2. Jobb oldalt a rendszergazda opciók legürdülő menüből válaszd ki a "tulajdonságok" pontot - erre előjön egy jó nagy ablak.
3. Ott a 2. sor felülről - Album címe: a mellette lévő kockába írod be a címet, majd alul megnyomod az "Alkalmaz" gombot - és már készen is van !
Sok sikert !
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Csupaszabó írta:
Én is megpróbáltam albumot csinálni, de nekem kakukk! Béna vagyok,no.

Joe7 készített egy nagyon alapos és részletes útmutatót ! Annak segítségével biztosan sikerülni fog ! Wink

Elolvastam én böcsülettel, de ez az egész nekem kínai, enyhe óhéber akcentusdsal.
Hülye vagyok minden műszaki dologhoz, no.
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hűű Zsu!! Nagyon jók a képek!! Itt még jobban látni őket! Nagyon Boldog
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:

Tündérik a kuttyok !!!!!
(a címváltoztatós dologban Joe7 fog segíteni, vannak még apró bibik Wink, de szépen kezd beállni a rendszer lol )
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 8:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:

Joe7 készített egy nagyon alapos és részletes útmutatót ! Annak segítségével biztosan sikerülni fog ! Wink
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 127 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 125, 126, 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu