Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 25. Kedd 4:47
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 21. Csütörtök 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!integet

Hétvégén vasárnap a szokásos időben megyünk a Szigetre (9kor)
Hát..egész napos esőket mondanak a hétvégére, de remélem, hogy nem lesz igaza az időjósoknak! zavart2

Kátóval készülünk a kiállításra, a szőre már most nagyon szép, és annyira értelmes okos kutyus! Persze lehet, sőt biztos, hogy kicsit elfogult vagyok a kutyusaimmal nagy vigyor

Írtam egy verset Kátó kutyusomról, már blogoltam a kutyaversek blogomba,remélem tetszik majd néhányotoknak olvas nagy vigyor Kellemes hétvégét mindenkinek! integet

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2013 Feb. 22. Péntek 7:57), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
küf
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 20. Szerda 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Sziasztok! integet

Éva, de jóó!!.. ezek szerint szerencsére már meggyógyultál, csak a kutyusok tüzelése miatt nem jöttök még a szigetre puszitküld
Nagyon örülök a gyógyulásodnak, remélem, a "Világgyógyszer" is segített a gyógyulásban, amit Neked írtam anno Wink De mindenkinek tudom ajánlani.. azóta már megjelent a Poet oldalon is ez a versike Nagyon Boldog

http://www.poet.hu/vers/102765

Remélem, hogy hamarosan találkozunk! Razz
Nemsokára itt a Tavasz is tancitanci nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én már szó szerint érzem az illatát, és imádom!! Wink

További kellemes hetet kutyiknak és Gazdiknak! integet

Köszönöm virágfej2 puszitküld
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 20. Szerda 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Éva, de jóó!!.. ezek szerint szerencsére már meggyógyultál, csak a kutyusok tüzelése miatt nem jöttök még a szigetre puszitküld
Nagyon örülök a gyógyulásodnak, remélem, a "Világgyógyszer" is segített a gyógyulásban, amit Neked írtam anno Wink De mindenkinek tudom ajánlani.. azóta már megjelent a Poet oldalon is ez a versike Nagyon Boldog

http://www.poet.hu/vers/102765

Remélem, hogy hamarosan találkozunk! Razz
Nemsokára itt a Tavasz is tancitanci nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én már szó szerint érzem az illatát, és imádom!! Wink

További kellemes hetet kutyiknak és Gazdiknak! integet
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 19. Kedd 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
A vasárnapi szigetelésről néhány fotót feltöltttem Razz

balról:Manó-Mandi-Cato-Kevi-Bellus és Viki Razz

katt a képre a többi fotóért:

integet

Jaj de régen nem találkoztunk már Veletek! bõgõmasina Azért elolvasok ám mindent, Ginikét meg is könnyeztem.
Jövünk a Szigetre, mostmár szerencsére csak a tüzelés az egyetlen akadály.
Puszi mindenkinek puszitküld
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 18. Hétfő 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A vasárnapi szigetelésről néhány fotót feltöltttem Razz

balról:Manó-Mandi-Cato-Kevi-Bellus és Viki Razz

katt a képre a többi fotóért:

integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 18. Hétfő 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet
Zsófi!
Olyan jó hallani Izzókáról és Elcsiről!Örülök, hogy jól vannak! Kátó Kevi időnként eljönnen értem a Lacival ( munkahelyemre) Régebben, itt volt a találkozó ha jött hozzánk Izzike! Razz Most is izgattottan , és nagy örömmel ágaskodnak, hogy kilássanak a parkolóba, ahol régebben többször is megpillantották Izzikét Wink Nagyon hiányzik nekik,nekünk

katt. a képre, itt lehet nosztalgiázni Mosoly

és a szigeten a csapatnak is! Izzike és Elcsi most a tengerparton sétálgatnak, nem a Duna-parton. Nagyon jók a képek, amit fb.ra feltettél..a kis tappancs nyomok hosszan a homokban, és távolabb a két kis zsemle cairn. király képek

Zsófi amíg nem sikerül találnod kozmetikust a kutyusokhoz, ajánlom figyelmedbe Erika (Gyarmi) videóját, amit a kutyusai Gazdijainak töltött fel a netre! Próbáld meg, mivel érett a szőrűk, nagyon könnyen ki lehet húzgálni..Ha gondolod..itt meg tudod nézni. Razz

http://www.youtube.com/user/24Ancika/videos

Szuper jó kis videó,a kezdőknek igazi segítség Razz

Azt nem csodálom, hogy a kutyusoknak ízlik a tonhal hami És ráadásul egészséges is.
Nálunk a Kevi szereti inkább a halat, a Kátó nincs nagyon oda érte. A Kevike egyébként mindennél jobban szereti a májat, a Kátó pedig a paranyica sajtot. Nálunk ez a két TOP kaja nagy vigyor

Barbi itt is gratulálok Nektek a Fehova kiállításon elért szuper eredményekhez. Nagyon ügyes volt Lora, és Amy (Lora bébi), és persze a felkészítő(k), felvezető(k) Gazdik! lekezel

Mi is készülünk a Világkiállításra, meg az azt megelöző Grand Prix kiállításra (ezerrel) Razz Szombaton Kátó kutyusom nagyon szép lett, komolyan mondom annyira tetszik nekem most a szőre,hogy akár így is mehetnénk már a kiállításra nagy vigyor Majd töltök fel képet róla, a fb.-on már biztosan láttátok néhányan.
Kellemes hetet mindenkinek! integet
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 16. Szombat 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ciao a tutti Mosoly
En szoktam am nezegetni a pet site-ot csak nincs rajta sok mozgas, tenylegesen. A mobilnet meg nehanapjan teljesen jol szuperal, neha meg katasztrofa (foleg ha esik az eso, vagy fuj a szel -szerencsere ebbol azert nincs sok, de peldaul most mar egy hete nincs tul jo ido).
Alyse es Izzike teljesen jol elvannak, bar mar vege annak az idoszaknak, amikor Izzo nagy kutyanak tunt, Ali mar nagyobb nala. Nagyon szep kutya mind a ketto, Alcsi kicsit cairnesebb, Izzo meg mindig a kis nyulank, torpe cairn:) A sebesseg pedig mindkettoben benne van rendesen, gyorsak mint a ninjak Wink
Most keresem nekik a tokeletes kozmetikust, aki mar latott is ilyen kutyat!! sot, az egesz kornyek azt keresi. Azt a tippet kaptam hogy azt kell mondani kiallitasra mennek es akkor aztan vegkepp precizek, bar allitolag amugy is jok az olaszok a kozmetikazasban. Majd meglatjuk:)
Lassan megint jon a jo ido elvileg, azert meg igy sem februari az ido persze itt, hanem annal joval jobb. Marcius vegen leszunk otthon par napot (mi, emberek, kutyuk nem), visszafele pedig ket hugom is meglatogat minket, itt lesznek 8 napot kb.
Szoval zajlik az elet, nagyon jol elvagyunk, szep az orszag, jo a kaja! Izi es Alyse a tappal most nincsenek joban, de csak azert mert mindig tonhalat akarnak enni:-)
puszi nektek
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Feb. 15. Péntek 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet
Remélem, hogy mindenki jól van.
Nagyon leülepedett ez a fórum, mondhatni, hogy csak én írogatok itt magamban nagy vigyor
De hát..volt már így, és remélem- mivel elég sokan olvassátok-, előbb-utóbb majd csak felélénkül Wink
Holnap is megyünk Kátó kutyuskámmal a kozmetikushoz, hogy folyamatosan "trenírozzuk" a kiállítási séróját funkyhaj
Igy aztán ha már Bp.-en vagyunk, a szigetre is elmegyünk utána. Ha van valakinek kedve kijönni, minket ott talál délután kb. 1/2 3 tól!
És vasárnap reggel a szokásos időben 9-től, is kint leszünk a szigeten ! Ezen a hétvégén „szigetlakók” leszünk! nagy vigyor
Képzeljétek a Laci talált egy helyet, ahol a neten keresztül nagyon olcsón hozzá lehet jutni a tápokhoz. Mi most rendeltünk Royal Canin intestinal tápot, tegnap szállították ki (ingyenesen) 7,5 kg 10.200,- Ft Döbbent körül, máshol már 14.000.-Ft! Épp a Gyarmival beszéltük, hogy nagyon jók az árak: ezek bevezető árak, biztos most próbálják megszerezni a magyar piacot, tehát jóval az árak alatt van a „beetető” ár. Érdemes kihasználni Ti is nézzetek itt körül,ennyi pénzért nem kapjátok meg sehol! Mondhatnám, hogy a „kutyának is megéri” Wink itt a linkje a cégnek!
http://www.zoofast.hu/advanced_search_result.php?keywords=royal+canin+intestinal&search_in_description=1
Tegnap a munkából hazafelé menet volt egy kutyás kalandunk, Erikának már megírtam,bemásolom Nektek is:
Egy kistestű fehér puli kutyus szaladt Csomádnál az országúton az autók előtt,az úttest közepén, és semmiképp nem ment le az útról Meglepõdött Mindenki kerülgette szegény kis állatot,félő volt, hogy elütik.
Mikor mi is odaértünk mögé, úgy döntöttük, hogy nem hagyjuk ott, nehogy elüssék,inkább megpróbáljuk megfogni. A Laci lassan a kutyus mögött ment a kocsival, próbálta terelgetni az út szélére, én pedig kiszálltam,de nem mertem egyből odaszaladni, nehogy megijedjen és átmenjen a szembejövő autók elé. Lassan futottam a mellette, hívogattam.. de semmi,aztán ahogy közeledtem felé, ijedten gyorsabbra vette szegényke.
Az út egyik oldalán már házak, a másikon szántóföld, szemben iszonyatos autó forgalom volt,mögöttünk, pedig feltorlódott egy hosszú kocsisor, elég félelmetes volt ott szaladgálni! A szembejövők csak azt látták, hogy az úttest közepén szalad egy fehér kiskutya, utána lobogó sállal egy nő..és mögöttük óriási feltorlódott autókonvoj araszol!! Hát szép látvány lehettünk, nem tudom, ki mit gondolt? fejvakar
Aztán sikerült a Lacinak a kocsival úgy navigálni, hogy kicsit az út szélére terelte a kutyust, na akkor utolértem és majdnem elkaptam, már hozzáértem a csapzott kis bundájához, de úgy megijedt, hogy elkezdett rohanni a szemközti forgalom felé, ahol egy nem normális kamionos 200-zal közeledett, gyenge holott ő is láthatta, hogy ott szalad egy ember,( mármint én Razz a kutyust nem biztos, hogy látta) az országúton! Nagyon megijedtem, hogy elüti a kiskutyát, de szerencsére nem szaladt alá a kutyus! Visszaültem az autóba.. annyira fél a kutyus, hogy képtelenség őt megfogni itt, és nagyon veszélyes… Valahogy a faluba kellene terelni, már biztosan nagyon fáradt szegényke! Sír vagy nagyon szomorú A Laci megfordult az autóval.. a kutyát átterelve a másik oldalra,ahol a házak vannak. Abban reménykedtünk, hogy hátha a házak közé beszalad, ott már biztonságos (abb) helyen lenne.. aztán előztek sorban az autók, a kutyus már messze járt még láttuk, hogy kicsit lehúzódott végre az útról.. Ennyit tudtunk sajnos csak tenni a kis kutyusért,nem hagyta, hogy segítsünk.. bõgõmasina nagyobb bajba pedig nem akartuk kergetni Sír vagy nagyon szomorú Olyan érzésünk volt, mintha szegényt egy autóból rakták volna ki, (?!)ami után eszelősen futott! Szerintem normális esetben már rég elszaladt volna az autók elől, hiszen láttunk már kutyusokat az útra tévedni, de azok ahogy tudtak menekültek is onnan..
Viszont ez a kutyus nem!!.. Szegény kutyus megrögzötten csak az úton az autók után szaladt zavart2
Persze lehet,(és ez lenne a jobbik eset) hogy csak a faluból szökött ki és tévedt el,(nem volt rajta nyakörv) vagy az út menti közeli lovardák valamelyikében lakik, és akkor érthető, hogy nem fél az autóktól, talán a lovasokkal már többször is ment az országúton! Remélem, hogy ez lehet a magyarázat, és már otthon van a kis „szökevény” eh

Kellemes hétvégét Nektek és a Kutyusoknak! integet

Ja...és kattintsatok a blogomra is, van új bejegyzés, ha valakit érdekel... Razz
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 29. Kedd 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Néhány napja észrevettük, hogy Kevinek a combhajlatai kipirosodtak. Kevinél nem csodálkozunk ilyesmin,ő a bozótba simán beugrik,mászik, szalad.. kacsint
Bekentük vasárnap este körömvirág kenőccsel.
A hétfő esti sétánk után éppen a kádba emeltem volna tappancsmosás miatt, amikor a tükörbe pillantva döbbenten néztem, az egész combja vörös Döbbent
Tappancsmosás stornó..irány az állatorvos!
Hát..Kevike tündér jó kutyus volt, taps2 pedig miután megnézte őt a doktornő,leborotválta egy kicsit a szőrt a belső combjairól (elekrtomos borotvával,aminek hangja is van!), és kezelte le a bőrét.Hanyatt kellett fektetni,enyhén szétfeszített lábacskákkal. Igaz, Kevikének ilyen az otthoni "alvó helyzete", de azért egy asztalon, idegen emberek matatása közben mégiscsak óriási bátorság a kutyus részéről. doki Mi fogtuk, simogattuk őt, ez teljesen megnyugtatta, és hihetetlenül szépen tűrte puszitküld
szerencsére nincs nagy baj, ételallergia kizárva (nem vakarózik egyáltalán), inkább valami kontakt allergia szerű dolog, vagy akár amire mi is gyanakodtunk, esetleg a sok havas kirándulás utáni "befülledés" miatt lehet.
Mivel a szőtüsző gyulladt, kaptunk egy speciális kenőcsöt, azt a bizonyos KÉK kenőcsöt, amiről már nagyon sok jót hallotunk! A doktornő szerint 3 nap alatt jelentősen rendbehozza ez a kenőcs a kis bőrét! Remélem, hogy tényleg így lesz Razz

Van valakinek konkrét tapasztalata kék kenőcs ügyben? gondolkodik ( úgy emlékszem, hogy Vikiék használták!)
Ez nem reklám,ezzel kell kenegetni Kevike combját, most teszteljük a "csodakenőcsöt" nagy vigyor

További kellemes hetet mindenkinek! integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 27. Vasárnap 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Ahogy tegnap ahogy írtam, itt Veresen 2,5 órát csavarogtunk az erdőben, határban, tavaknál.

Útközben a tavakhoz Kevike addig-addig forgolódott,a jelölgető pisiléshez, hogy belecsúszott a patakba. Szerencsére nagyon gyorsan kikapta a Laci, így csak a lábai lettek vizesek, nem az egész bundája. Egy kis törölközés után indultunk tovább az Ivacsi-tóhoz,ahol csatlakozott hozzánk a 4 kutyás gazdi Kócossal,Rumlival, Pankával és Lunával. Razz Volt nagy örömködés, aztán irány a vízparton, erdőn keresztül a határ!

Kátó és kevi egész jól viselkedtek, pedig a 2vizsla és Kócos a keverék kutyus igencsak el-elrohantak látótávolságon kívülre. Döbbent Kevike is eltűnt egyszer egy bozótba Kócossal együtt,és kicsit meg is ijedtünk, mikor Kócos egyedül jött vissza! A gazdája szerint igen messziről jöhetett úgy lógott a nyelve Szemforgató Kevi csak néhány perc múlva "futott be" ő is igencsak lógó nyelvvel fejvakar De szerencsére ezután már jól viselkedett.

A mai szigetelés is nagyon klassz volt, reggel - 12 (!)fokot mutattt a hőmérőnk, mire indultunk, már egy kicsit "barátibb" -9 fok volt nagy vigyor Viszont gyönyörű szikrázó napsütés! Ezt az időt imádjuk Razz A szigeten kb.-5 szuper jó idő volt. Minden megfagyott a havas területeket is jég borította. kicsit csúszkálós volt a terep, a korcsolyát nem vittünk nagy vigyor A bátrabbak jöttek azért szigetelni, cairn kutyusok is voltak öten: Mandi-Bellu-Manó-Kátó és Kevi.

A fagyos idő ellenére sem a kutyusok, sem a gazdik nem fáztak egyáltalán!

Nézzétek meg a fotókat!(utólag majd feliratozom)

katt ide:
Kellemes hetet mindenkinek! integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 26. Szombat 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó!

Sylvi örülök, hogy tetszett a blogbejegyzésem! Tényleg olyan jó olvasni, látni, ha egy rossz sorsú kutyus végre szerető gazdikra talál.
Reménykedem, hogy a vörös" rókakutya" szintén gazdikhoz kerül, vagy került. A Facebookon írtam róla, ide most bemásolom, bár egy kicsit hosszú!

A vörös kóbor kutyusról:
Hét közben minden este, munka után kijártunk etetni,mivel sötétben jöttünk haza, kocsival mentünk a kis vackához , vittünk neki mindig tápot, húsit, finomságot. Sajnos nem láttuk őt, de mindig üres volt a tálkája másnapra, így örültünk, hogy eszik rendesen.
Alig vártuk, hogy hétvége legyen,és világosban tudjunk menni hozzá! Aztán hétvégén kora reggel, finomságokkal felpakolva elindultunk. A tálkája nagy örömünkre most is üres volt,megtöltöttük, aztán keresztül-kasul bejártuk a határt, de nem láttuk! Délután még világosban újra kimentünk,de nem láttuk, sőt az étel is ott volt még. Másnap reggel megint mentünk, nem láttuk őt, viszont a tálkájában most is volt étel,nem a teljes mennyiség, de volt!
Gyanús lábnyomok a hóban..nem egy , hanem több kutyusé, ráadásul egy nagy tappancsnyom is, ami tuti nem a vörös rókakutyáé! Nem értettük, hogyha itt járt a vörös kutyus, miért nem ette meg az egészet?Hát.. kicsit gyanakodtunk, hogy már nem is ő, hanem gazdikkal sétáló kutyusok dézsmálják az ételét.Nem láttuk most már nagyon régóta.. mindenesetre teletöltöttük a tálkáját,ami estére érintetlen maradt!!

A következő héten nem járt ott, akármikor mentünk ott volt az étel érintetlenül. Úgy látszott, hogy továbbállt,(de miért hagyta itt a biztos ételt?) talán valakinek sikerült őt kicsalogatnia a határból?!
Aztán a tálkája is eltűnt..gondoljuk, hogy valamelyik kutyás gazdi vitte el,(olyan,aki nem tudott a vörös kutyus etetéséről) és észrevette, hogy a kutyusa falatozik belőle. Néhány napig a vörös kutyuson járt még az eszünk..mi lehet vele..hová tűnhetett...? Aztán tegnap a szomszédunktól kérdeztem, akik szintén etették őt, tudnak-e valamit róla? És képzeljétek tudtak!!!! A vörös kutyus beköltözött a határ közelében lévő vízművek területére, ami ugyan elkerített, de a kerítés alatt bemászott Mosoly Már nem olyan ijedős, félős,a szomszéd szerint. A kerítésen belül biztonságban érzi magát, nem szalad el, ha valakit lát! Úgy látszik rájött, hogy csak az emberektől kaphatja meg,amire szüksége van. Remélem, hogy onnan már nem megy tovább. Az ottani dolgozók etetik őt, nem zavarják el! Mosoly Ki tudja..én reménykedem, hogy ha jobban megismerik, megszeretik a kis állatot, talán valamelyikük a szerető gazdija lesz a kutyusnak!

Holnap találkozunk! Ezek szerint Ti már 'felderítettétek a terepet" Manóval Razz Az itteni (Veresi határ) terep is hasonlóan izomerősítő,most jöttünk haza 2,5 órás csavargásból! Holnap majd rádolgozunk az izomlázra
szomorú búcsú izom
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 26. Szombat 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali integet
Ildi, elérzékenyültem, ahogy olvastam Ginike történetét a blogodon. Nagyon megható. A fotók fantasztikusak és persze a képaláírások is.
Ma délután kint voltunk Mancsival a szigeten. Kicsit csúszós, jeges az út. Leginkább a hóval borított területen lehet sétálni. Minden lépésnél besüpped a láb. Még Manóé is. De azért így is jót labdáztunk. Jó kis izomerősítő. Találkoztunk ismerősökkel is: Talpassal, a labradorral, westie Manóékkal, Lizivel, az ír farkassal.
Holnap 9-kor mi is a szigeten leszünk, az északi parkolónál.
El is felejtettem: tudtok valamit a rókaszerű vörös kutyusról?
Üdv
integet
Sylvi/Manó
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 26. Szombat 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet

Holnap 9-kor mi biztosan ott leszünk a szigeten! Elég hideget ígérnek aki jön, jó téliesen öltözzön, nehogy megfázzon! fázik

Itt nálunk Veresen csodaszép idő van, nagyon hideg, de gyönyörű napsütés. Hamarosan indulunk is egy kiadós sétára az erdőn keresztül a határba. Ha minden igaz, útközben csatlakozik hozzánk 2 vizsla Panka és Luna,és két keverék kutyuska Kócos és Rumli is! Őróluk az előző hozzászólásomban láttatok képeket! Szóval egy nagy csapat, kutya csapat nemsokára a határban"csapat" nagy vigyor

Ginikéről blogoltam egy fotósorozatot, nézzétek meg feltétlenül! Nagyon köszönöm Metinek és Nándinak azt a sok aranyos képeket, amit a kérésemre elküldtek a kutyusokról és a cicusról! Razz Jaj..de nehéz volt választani közülük! fejvakar Razz

Kellemes hétvégét mindenkinek!
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 21. Hétfő 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó mindenki! integet
Mostanság nagy a csönd.. nem csak itt, a fb.-on sincs „nyüzsgés” a cairnes oldalon. ásít
Remélem, hogy mindenki jól van, és élvezi a telet,attól függetlenül, hogy néha gondot is okoz(hat) a hó!
A hideg, csapadékos,téli hétvégén kevés cairn kutyus járt a szigeten, az elöző hetekben viszont jó sokan összejöttünk. Csoki is kint volt, ő Kátó és Mandi testvére, jó volt együtt látni a három Schangel(alom) testvért Nagyon Boldog

Marcsiék is jártak kint Schluffival és Csubival, Metiék Ginikével és Dödövel, fergeteges kis csapat jött össze akkor is. De volt kint Mandi, Bellus,és persze minden hétvégén Manó, Kevi és Cato kutyus Razz

kutyuk és gazdik a szigeten:)

Most vasárnap viszont ónos esővel ijesztgettek minket a meteorológusok, rosszkedvû ennek ellenére Cato és Kevi természetesen elindult a szigetre. hihi
Reggel gyanúsan sötét, barátságtalan időre ébredtünk,de mivel nem esett semmi, úgy döntöttünk, hogy indulunk... Manóval találkoztunk, ő is jött szigetelni. pacsi

Nem bántuk meg, hogy kimentünk, hiszen a héten leesett hóból sok megmaradt,és csodálatos téli sziget várt minket! Manó, Kátó és Kevi vidáman ugráltak a néhol (az ő lábuknak) igen magas hóban,de láthatóan nagyon tetszett nekik. Jól ki fáradtak a sok ugrándozástól. furgekutya

Az otthoni séták alkalmával is hasonló, sőt még „nehezebb terepeken”” csavarogtunk a hétvégén.
Tapostuk a rengeteg havat a határban is, és olyan helyeken kirándultunk, ahol tényleg még a madár sem járt a hóesés óta (na jó lehet, hogy madár, az mégis) mindenesetre gyönyörű, fehér,szűz hóban próbáltunk utat törni magunknak. Kellemesen fárasztó, és hihetetlen téli hangulata volt! A kutyusok is imádták, úgy szökelltek a hóban, mint a gazellák: Nagyon aranyosak, ahogy kotorták a havat, és izgatottan, vidáman ugráltak. És csodálatos a cairnek bundája, hogy mennyire vízálló, időjárásálló! Találkoztunk ismerős kutyusokkal is az Álomhehyi-tónál. Egy ideig együtt csavarogtunk velük, aztán a sötétedés előtt indultunk haza, ami még jó 1 órás séta volt. Persze mire hazaértünk, már teljesen besötétedett, jól elfáradtunk, és éhesek is voltunk. Hát..ezen a mozgalmas téli hétvégén sem volt gond az étvágyukkal, és az alvásukkal.(persze a miénkkel sem)nagy vigyor )

Álomhegyi-tó Veresen (barátokkal is találkoztunk)

Laci és a kutyusok (Panka hízeleg:)

Lassan besötétedik, elő került egy őzike Mosoly

Az Álomhegyi-tó Veresen

és egy csoportkép még mielőtt ránk sötétedik

Kellemes hetet,( havat Razz ) kutyusoknak és gazdiknak! integet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 14. Hétfő 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali HÓÓÓÓ integet Tombol a TÉL!!

Hát most egy kicsi káosz van, hogy hol írogassunk, de úgy veszem észre, hogy nem sok cairnes ír a fb-ra sem,ott is megrekedt a fórum, viszont az itteni „csak olvasókat” kirekesztettük. zavart2

A Vili készített egy szuper csevegő oldalt,ami regisztrálás nélkül is működik, de sajnos ide még nem tudunk képet feltölteni . Szomorú
Ezen kívül a facebook Hajógyári csop. felületen is lehet csevegni, de ez viszont nem egészen átlátható.(lehet, hogy csak nekem?) pirul

Ha valaki lájkol valamit, akkor újra előre kerül a régebbi hozzászólás. Szemforgató
De nem is a fő probléma.A másik gond ezzel, hogy ide viszont regisztrálni kell, ami azért nem tuti, mert van aki csak olvassa,és nézelődik, érdeklődik a Pet. Site cairn oldalon, nincs fent a fb.-on,és nem is akar oda regisztrálni. Így aztán ők a találkozókról, fontosabb eseményekről, képekről, információkról, lemaradhatnak.(Pl.:leendő cairn gazdik, vagy cairn találkozó után érdeklődök..) fejvakar
Legjobb lenne talán, ha ezt a szokásos Pet.site oldalt használnánk, amíg működik!? A facebook oldalon végül is el tud érni minket, aki ide a Pet.site -ra szeretne ,de már nem tud regisztrálni,mint ahogy az Andi is ! Így senki nem lenne kirekesztve, lehet csak olvasni, de lehet kommunikálni is.
Mi a véleményetek? zavart

Más téma:
A múlt hétvégén szombaton és vasárnap is szigeteltünk! A „facebookosok” már látták a fotókat is! Marcsiék Csubikával és Schluffival szombaton tudtak jönni, így aztán mi is kimentünk, hogy talizzunk velük. De ott voltak Metiék is Dömivel és Ginikével, és Sylvi a Manóval!
Hihetetlenül jól érezték magukat a kutyusok, a szikrázó napsütésben vidámak és nagyon mozgékonyak voltak, nézzétek meg a képeket blogoltam már!

Vasárnap szintén szigeteltünk egész délelőtt, akkor Mandi, Bellus,Manó,Kevi és Cato volt kint, és még sok-sok más fajta kutyus. Néhány kép akkor is készült,de már borús idő volt, nem erőltettük a fotózást! A hangulat viszont nagyon derűs volt vasárnap is. Nagyon Boldog

Az esti sétánkra pedig zuhogó hóesésben indulhattunk el! Csodálatos , havas téli este volt, a hó világított, hihetetlen a hangulata!
Nem csak a kutyák, mi is imádtuk ezt az időt! Képzeljétek, olyan világos volt a hó miatt, hogy elsétáltunk a határba is! A kutyusok szabadon szaladgálhattak a hóban, nagyon élvezték. furgekutya Aztán Kevike egyszer csak szagot fogott, és az orrával felszántotta a határt,a nyakörvén világító biléta igencsak gyorsan mozgott ide-oda, össze-vissza! Őt muszáj volt már pórázra venni, különben elszaladt volna az „éji vadak „után! nyuszi Cato jól viselkedett póráz nélkül , őt már az esti séták alatt is csak nagyon ritkán pórázoljuk. Razz

Kellemes havas hetet mindenkinek!
Ha van kedvetek olvassátok el a Cairn terrier című versemet is a kutyaversek blogomban Razz

Skócia a cairn őshaza Mosoly

cairnek, ( nem Skóciában, Mosoly

Skócia

A gyönyörű Skót-felvidék egy részlete

Wili
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 5. Szombat 23:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok,

BUÉK mindenkinek.
Minden cairnest szeretettel várunk a facebook csoportunkban:
http://www.facebook.com/groups/175976075779143/permalink/490341984342549/?notif_t=like

egyszerűen oszhattok meg képeket, videókat vagy megbeszélhetjük a kutyás találkozókat.

üdv,

Vili
Vissza az elejére
Wili jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2013 Jan. 2. Szerda 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! Búék!integet

Mindenkinek gondtalan(abb), vidám, kutyás (cicás) új évet kívánok! Razz
Remélem, hogy jól telt a szilveszter Nektek, és a félősebb kutyusok is jól átvészelték a durrogós,petárdás időszakot fejhallgato Nálunk nem volt semmi probléma, szerencsére Kevit nem érdekli a durrogás Razz

De komolyan mondom, számomra felfoghatatlan őrület, amit az emberek csinálnak ilyenkor fejvakar Az, hogy éjfélkor tüzijáték rakétákat fellőnek az ok, a szemnek szép, és még rendben is lenne..de gyakorlatilag délután 5-től olyan robbanásszerű csattanások, fülsértő durrogások voltak, mintha ostrom alatt lenne a város. Azon gondolkodtam, hogy kinek okozhat ez örömet,boldogságot? Szegény félősebb kutyusokat nagyon sajnáltam.. Kátó kutyusom figyelmét is csak játékkal, finomsággal tudtuk elterelni a (néha még nekünk is mellbevágó Döbbent ) robbanások zajától! Különben a kertbe akart szaladni, és"elzavarni" az ilyesztő zajt, főleg a hatalmas csattanásoknál, petárda robbanásnál. fejvakar

Más téma:
Megnéztem.. tavaly tudtak utoljára regisztrálni ide a pet. site-ra, és akkor járt utoljára az oldalon moderátor, és admin is. Gyakorlatilag már nem kezeli senki az oldalt, csak mi vagyunk (cairnesek) a fórumon!gondolkodik
Meti,a cairnes topik részemről ok,bár nem tudom, hogy müködne-e?Mert talán emlékeztek, hogy a Vili már nyitott egy ilyet, de nem használjuk zavart2 A Pet. site oldal végül is nem rossz( amíg működik) csak, tényleg az a gond, hogy aki szeretne regisztrálni, sajnos nem tud Szomorú

Meti, nagyon jó kis "tarsolyképeket" és videókat raktál fel! király képek

Vasárnap (szilveszter előtti napon) voltunk szigetelni, nagyon jó fotók készültek akkor is, hamarosan blogolom őket Nagyon Boldog

Az új év első napjaiban, válogattam néhány, számomra "ütős", és csodás idézetet olvas ha gondoljátok,olvassátok el, hátha valamelyik Titeket is "megérint" Wink

"Ha segíteni már nincs mód a bajon,
Adj túl minden keserves sóhajon.
Ki azon jajgat, ami megesett,
A régi bajhoz újat keresett."
(William Shakespeare)

Az emberi boldogság ritkán a hatalmas vagyonok gyümölcse, sokkal inkább támad napi apró örömökből." (Benjamin Franklin)

"Az, hogy milyen a boldog ember élete, gondolatai milyenségén múlik: így hát ügyelj erre! Ne fogadj be sötét, negatív gondolatokat." (Marcus Aurelius)

"A tompa elme számára az egész természet ólomszürke. A felvilágosodott elme számára az egész világ színekben tobzódik, és szikrázik a fénytől." (Ralph Waldo Emerson)

"Ha mindazt megtennénk, amire képesek vagyunk,
szó szerint saját magunkat is elkápráztatnánk."
(Thomas Edison)

"Nem az a lényeg, hogy mire van, vagy nincs időnk, hanem az, hogy mit, és mennyire tartunk fontosnak."
(Ismeretlen)

Fura az élet, bár gyakran elvesz,
jutalmad mindig, hogy újra kezdhetsz.
Csillogó gyémántod köddé fakul,
majd öledbe hullik váratlanul."
(Vörös István )

Kutyusoknal és Gazdiknak kellemes hetet kívánunk! integet
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 31. Hétfő 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

beke BOLDOG UJ EVET KIVANUNK NEKTEK es a kutyaknak Mosoly legyen 2013 sokkal jobb, mint 2012... sikeres, bekes, boldog, oszinte, alommegvalositos Mosoly
Puszi:
Zsofi, Tamas, Izzo es Elcsi
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 30. Vasárnap 3:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Ildi jó a malacod! nagy vigyor Igen, tényleg elég biztonságos a futtató és nem kell ordibálni Dömike és Schluffika után, ami azért a gazdiknak is jó, Wink meg persze megnyugtató érzés, hogy nem tudnak elkolbászolni, és ezáltal a frászt hozni ránk. Nagyon Boldog
Miután megnyugodtak, hogy szökni nem lehet, felszabadultan játszottak egymással pacsi :

https://www.youtube.com/watch?v=Bb0M13Zp8bI

https://www.youtube.com/watch?v=ldn7CqvAgqI

Dömikét már el merjük engedni egy kicsit máshol is, biztos majd idővel Schluffi is megtanulja. futokutyus Ginikét már az elejétől el mertük engedni, Ő szinte mindig a lábamnál van, vigyázni is kell nehogy megbotoljak benne. puszitküld Sokat is fejlődött, már puszit is kapok minden este, házat is őriz, (az nagyon komoly nagy vigyor ) jogai vannak, és már nem húzza meg magát, mint régen.

Van egy másik fórum, oda könnyen lehet regisztrálni. Van nyitott fórum, amit mindenki megnézhet, és zárt is van, ahova csak az tud belépni, aki engedélyt kap. Ha gondoljátok nyitok egy cairn-es topikot is. Ott viszont 100 MB-nál nagyobb képet nem lehet feltölteni, de ha valakinek ezt a méretet mégis meghaladja, úgy külső képre való hivatkozással lehet megoldani. Videó ugyanígy feltehető.

"Tarsolyképek" Nagyon Boldog :

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 27. Csütörtök 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az Andi (Goldy,Jacky, Amy Gazdija) sajnos nem tud ide a Site oldalra regisztrálni gépóver gépóver pedig annyira jó videókat készített ő is a kutyusokról, megpróbálom ide belinkelni, nézzétek meg!
Andi írta :

Látogatom folyamatosan a pet.site-ot is, csak sajna nem tudtam regisztrálni ezért nem tudok oda írni nektek. Szomorú
Jó lenne egy olyan oldal, ahova lehetne regisztrálni és csevegni a kutyusokról! Mosoly
Ha van kedvetek nézzétek meg az alábbi linkeket:

http://www.youtube.com/watch?v=w_KaPsc5LW0
http://www.youtube.com/watch?v=v8eUVn2jg20
http://www.youtube.com/watch?v=_rIWqdUhaJw
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 27. Csütörtök 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Halihó!

Remélem, hogy mindenkinek kellemesen teltek a Karácsonyi ünnepek!

Meti, nagyon jó képeket (és videót)készítettetek a kutyusokról, látszik, hogy örülnek a találkozásnak, és jól érzik magukat Razz Már többször is írtam, de nagyon szuper az a kutyafuttató, ami nálatok van! Hát ott aztán tényleg szó szerint futhatnak a kutyusok! És ami még lényeg, hogy biztonságos..még a Schluffi sem tudott meglógni nagy vigyor Nagy élmény volt biztos a kutyuknak, hogy együtt szaladgáltak, játszottak Razz

Itt fehér volt a karácsony Razz Vasárnap a szigetre menet kezdett esni a hó, és egész nap esett (legalábbis Veresen), és itt megmaradt karácsony másnapjáig Razz Mára sajnos teljesen elolvadt Szomorú

Ha megnézitek a blogomat, ott találtok fotókat is, most raktam fel!

Vasárnap természetesen sziget! És, persze boldog új évet kívánok Kutyusoknak és Gazdiknak! Vigyázatok a kutyukra szilveszterkor (is:)(petárdák, rakéták)

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2012 Dec. 27. Csütörtök 22:12), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 23. Vasárnap 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Igen, van még egy pár Kevi-Gini képem, Wink de olyan nehézkes az albumba töltögetni, várni, és idetenni. Majd erőt veszek magamon és pakolászok, mert nagyon helyesek! puszitküld
Szerintem Ginike látszik nagyobbnak, mint valójában, de már nőtt és erősödött is. Nagyon Boldog Minap kapták meg a chip-et, akkor 5 kiló 30 deka volt! lol

Nagy örömünkre meglátogattak minket Marcsiék Vilivel, Csubikával és Schluffikával. nagy vigyor A futtatón kezdtük a programot, hogy jó nagyot tudjanak játszani a kutyusok, és senki ne kószáljon el. Először Schluffi szépen végignézte a kerítést, hogy lehet-e szökni valahol, de miután nem volt rá esélye se, így jót rohangáltak, játszottak Dömivel. furgekutya Édes volt, ahogy a két "rohanga" egymásra talált. puszitküld Elég régen láttam már Schluffit, és meg is lepődtem, hogy milyen szép lett! vidám A bundája vastag, igazi téli dizájn, sehol egy folt és ami a lényeg, hogy makk egészséges! puszitküld Látszik, hogy boldog, hogy jól megvan Csubikával. És ahogy tud örülni! nagy vigyor Majd szétesik, és beszélget is. dumcsi Mondjuk szerintem itt inkább rászólt Csubira és Ginikére, amikor Ők egymással voltak elfoglalva, mert odament és Nekik is mondta a magáét. nagy vigyor
Erről van egy szösszenetnyi videó is:

http://youtu.be/RF4NJudwvkY

Szerencsére jól megvoltak egymással a kutyusok, öröm volt nézni Őket. Ginike is játszott, futkározott, mindegyiken látszott, hogy élvezik egymás társaságát.

Hazaérve pedig Schluffi rögtön meg is találta a labdát, ami Döminek is a gyenge pontja. Mármint ha az ő labdáját piszkálja valaki, de Schluffikának hagyta.

Ami még feltűnt és jó volt látni, hogy a két kis "kakukktojás" milyen szépen rendbe jött. Ginike ugyan nem nőtt meg, de már egy pici bőrpírja sincs, erős, csillogó szemű, "illat"-mentes kutyuska, és mint már írtam is, Shluffika szintén gyönyörű lett. Talán ezen a képen látszik is, hogy mennyire az:

Dömike pedig ha otthon vagyunk, igazán vendégszerető kutyus. puszi

A nagy izgalom után pedig kidőltek. röhög

De elég volt egy kis pihi, Ginike újból kezdte a játékot.

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 20. Csütörtök 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Meti, micsoda képek vannak még a "tarsolyodban" Nagyon aranyos rajta Gini és Kevi. Razz Kicsit csalókák ezek a fényképek, nem tudom eldönteni, hogy Kevi látszik kisebbnek, vagy Ginike nagyobbnak, mint eredetileg Wink Mindenesetre nem adják vissza a fotók azt, hogy Ginike milyen picurka Nagyon Boldog

Amy kutyuska nagyon aranyos lehet, szerintem ő úgy ragaszkodik Jackyhez, mint annak idején Kevike a Kátóhoz oleles2 És úgy látszik minden Lora baba gondoskodó,(biztosan az anyjuktól örökölték Razz ) Amy a cicát tisztogatja, Lolli a Dog kölyköket, nagyon helyesek lehetnek!

Vasárnap sziget, akinek van ideje és kedve, jöjjön! Mi 9-kor ott leszünk ! Lehet, hogy egy kis hó is lesz!! integet
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 19. Szerda 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ildi még nem volt időm olvasni a verseidet, ígérem a hévégén megnézem ha túl vagyok a pénteki vizsgákon. Jajj de várom már a karácsonyt, pár nap amikor nem kell tanulnom.

Most vasárnap úgy tervezzük, hogy megyünk mi is szigetelne, ha minden igaz Arthurral is jönnek.

Jól sikerült a 3 napos pihenésünk Esztergomban, nagyon szép volt, meglátogattuk Andiékat is. Gyönyörű helyen laknak, nagyon jó dolga van a kisasszonynak. Szép nagylány lett, majd töltök fel facebook-ra képet. Mesélte Andi hogy Amy mindig bújuk Jacky-hez, vele alszik, nagyon szeretik egymást, a cica pedig nagy játszó pajtása és gondoskodó kislány módjára még a fülét is kitisztítja neki nagy hancúr után. Mosoly Jó volt látni őket.

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Dec. 17. Hétfő 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
integet Halihó!

Meti,nagyon örültem, hogy meglátogattál a Poet oldalon is! Köszönöm a kedves hozzászólást is Razz
Talán már többen is rákattintottatok az oldalra,de én szeretnék egy verset kiemelni. Ezzel kívánni Boldog Békés Karácsonyt Nektek (és a kutyusoknak is) itt a Petsite oldalon puszitküld
katt ide: Razz
http://www.poet.hu/vers/102108

integet

Ez csak természetes! Mosoly Főleg, mert úgy is gondolom. Szeretem olvasni az írásaidat, mert vagy megnevettet, vagy meghatódok, de valami biztos mindig van. Szerencsére a kutyusaidat is ismerem, így még jobb, de úgy láttam, hogy azoknak is tetszik, akik egyikőtöket sem ismernek. taps

Kevi és Gini bandázik Nagyon Boldog :

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu