Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Dec. 8. Szerda 9:38
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Csevely
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 129 oldal [3206 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 127, 128, 129 Következő
Szerző Üzenet
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 4. Csütörtök 9:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó integet

Végre jó hírek!!! Schluffika szépen gyógyulgat, nagyon örülünk, és további gyors gyógyulást kívánunk a kutyusnak! Remélem, hogy hamarosan szigetelni fog a cairnes csapattal puszitküld

Zsófi nehogy abbahagyd a blog írást! Olaszország…!!!Jó Nektek Wink Gyönyörűek a képek, klassz a stílus, tényleg hangulatos kis napló ! Nagyon tetszik! Olyan jó látni a Canellinókat is a fotókon! Szerintem megtaláltátok a tuti olasz nyelvtanulási módszert. Sok sikert Nektek az ottani élethez,és jó tanulást! Vigyázzatok a Canellinókra is Wink

Barbi, most hétvégén vendégeket várunk, ezért szombaton tudunk csak menni a szigetre, reggel 9-re! Ha nektek is jó, gyertek Ti is szombaton szigetelni! furgekutya Remélem, hogy Bogyóka lába jobban van, és ő is jöhet „bandázni” Nem is hallottam még erről,csodálkozva olvasom, hogy van más gyógymód is a műtéten kívül, a diszplázia kezelésére!? Gyógyszer ez, vagy masszázs..? Jó lenne, ha beválna Bogyónál is, és nem kellene műteni őt! Sír vagy nagyon szomorú

Múlt szombaton Kátó, Kevi és Manó meg ugye a gazdik is, vendégségben voltunk Mandinál és Bellusnál egy kutyás kerti hétvégére!A program egész napos volt, és szuper jól éreztük magunkat! Razz

Jó sokat csavarogtunk,reggeli és délutáni sétáink alkalmával.
Egész nap játszottunk, agilityztünk, és felfedező úton voltunk. Viki megmutatta, a környéket, megnéztük,hogy Ők merre járnak a napi sétáik alkalmával. A budai emelkedők, lejtők jól megmozgatták a kutyusokat, és a Gazdikat is,és nagyon kellemesen elfáradtunk. Wink

Mandi és Bella néhány kutya barátjával is találkoztunk, sőt megismerkedtünk egy(Magyarországon az első alom) Schnoodle kiskutyussal is! Döbbent Döbbent Viki már nagyon sokat mesélt róluk, és végre most mi is láthattuk, milyen tüneményes ez a hibrid kiskutya baba

Fajtiszta törpe uszkár és schnauzer szülőktől származik ez az aranyos és csodálatosan szép kutyus! Akit érdekel a linkre kattintva megtudhat róla (és az alomról) mindent.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:yPxuzeG4XcsJ:schnoodle.webnode.hu/+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Este 8-kor sötétben indultunk haza Vikiéktől, a kutyusok már a kocsiban úgy aludtak, mint a bunda! Másnap reggel még nagyon álmosan ugrottak újra az autóba, (mi is) hogy induljunk a Szigetre! Szóval nem unatkoztunk a hétvégén!
Hasonlóan kellemes hétvégét mindenkinek !
katt ide a fotókért

Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 3. Szerda 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Marcsi, remélem Schluffi szépen gyógyul, mostmár teljesen rendben van. A bőrére, viszketés/szőrhullásra mit mondott a doki? Mennyi idő míg változást észlelhettek? Arra is kap valamit?

Zsófi! Már olvastam mindkét blogbejegyzésedet! Annyira jó, kicsit irigykedek is Razz. Mikor olvasom jókat mosolygok, mintha kicsit én is a részese lehetnék. Látom a kutyusok is hamar megszokták a helyet, élvezik a nagy teret és örülök hogy az utat is jól bírták. Kívánom, hogy gazdagodjatok rengeteg új élménnyel, tapasztalattal, tudással. Sok boldogságot az Olaszországi életetekhez! Mosoly Már várom is a következő bejegyzést. A kirándulásokra a kutyusok is veletek mennek? futokutyus

Sok puszi mindenkinek!
U.i.: Lora még nem kezdett el tüzelni, nagyon figyelem, lehet hogy még a most vasárnapi szigetelésre ki tudunk menni.
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Izzy
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 2. Kedd 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Javitom az elozot mert az olasz ekezeteket nem preferalja:

Elküldve: 2012 Okt. 2. Kedd 14:58 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Hello mindenkinek!

Mi mar par napja Olaszorszagban elunk, de a net csak holnaptol fog mukodni szoval most is egy netcafeba jottunk be mert meg kellett nezni vmit es gondoltam ha mar itt vagyok ratok nezek...hat jo sok minden tortent...orulok hogy mar mindenki rendben es meggyogyult Schluffi is.
Itt a kutyusok nagyon jol viseltek az utat, alig kellett megallni, aludtak szinte vegig, pedig nagyon messze jottunk. Azota pedig intezik a kis dolgaikat, jonnek-mennek fel es ala. Alyse egyertelmuen a szomszedok kedvence, itt o a kis canelino Mosoly -nem biztos hogy igy irjak, a kutya a cane es annak a becezese a canelino de lehet ket L betu...legjobb baratja Luigi a 7 eves fiu a kutyaknak de o annyit foglalkozik veluk, hogy neha mar a kutyak szerint nem is barat Mosoly van egy kutyus is a kertben de o mindig ketrecben van es meg sose jott ki szegeny, majd rakerdezek...
facebookra raktam ki linket, irok blogot a kinti letrol, ha van kedvetek nezzetek bele.
majd irok meg! jok legyetek!!
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 2. Kedd 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenkinek!

Mi màr pàr napja Olaszorszàgban èlunk, de a net csak holnaptòl fog mukodni szòval most is egy netcafèba jottunk be mert meg kellett nèzni vmit ès gondoltam ha màr itt vagyok ràtok nèzek...hàt jò sok minden tortènt...orulok hogy màr mindenki rendben ès meggyògyult Schluffi is.
Itt a kutyusok nagyon jòl viseltèk az utat, alig kellett megàllni, aludtak szinte vègig, pedig nagyon messze jottunk. Azòta pedig intèzik a kis dolgaikat, jonnek-mennek fel ès alà. Alyse egyèrtelmuen a szomszèdok kedvence, itt o a kis canelino Mosoly nem biztos hogy igy irjàk, a kutya a cane ès annak a becèzèse a canelino de lehet kèt L betu...legjobb baràtja Luigi a 7 èves fiu a kutyàknak de o annyit foglalkozik veluk, hogy nèha màr a kutyàk szerint nem is baràt Mosoly van egy kutyus is a kertben de o mindig ketrecben van ès mèg sose jott ki szegèny, majd ràkèrdezek...
facebookra raktam ki linket, irok blogot a kinti lètrol, ha van kedvetek nèzzetek bele.
bocsi az èkezetek hiànyàèrt, è ès à mèg csakcsak (bàr ezek sem azok Mosoly), de màs nincs..
majd irok mèg! jòk legyetek!!
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 2. Kedd 7:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt!

Barbi nem tudom ismered -e a gyakorikérdések.hu oldalt a neten, itt bármit kérdezel, válaszolnak rá azok, akiknek hasonló témában volt tapasztalatuk. A diszpláziát is érdemes megnézni, ebben a témában is találtam beszélgetéseket.

Kis Vili /184 cm Mosoly / volt a dokinál Schluffival kontrollon.
Minden rendben van a kis drágával. Nagyon Boldog Már ugat is, beszélget és futkározik a labda után. tanc
Még meleg pocija egy kicsit, egy hét múlva veszik ki a varratokat. Nagyon szépen gyógyul. Jól megijesztette a családot! retteg
Még egyszer köszi a sok érdeklődést, nagyon kedvesek vagytok, jólesett, igazán! köszönöm
Remélem hamarosan találkozunk, teljes létszámban és gyógyultan! puszitküld
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm! Nagyon jó ortopéd orvosunk van, őt nem váltanám le semmiképpen, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi a műtéttel kapcsolatban meg hogy milyen készítmény van ami használ is. Nekem eddig a GF 600-at ajánlották.
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Marcsi, szerencse a szerencsétlenségben, hogy Schluffika Hozzátok került, és ez által jó dokihoz is. pusziesvirag Remélem most már csak a jó fog következni! puszitküld

Barbi, a mi dokink egyben a Magyar Kisállat Ortopédiai Egyesület tagja is, szerintem érdemes lenne megkérdezned Őt. Dr. Bőr Tamásnak hívják.
Itt a link Róla és a rendelőről:

http://allatorvos17.hu/napkelet_rendelo_orv.php

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet
Te jó ég!!! te jó ég! Én is döbbenten olvastam a történteket! Remélem, hogy Schluffi már túl van a nehezén, és mielőbb felgyógyul! puszitküld
Marcsit megértem, hogy nem az volt az első, hogy Xéniát felhívja, hiszen nem lehetett túl barátságos, és bizalmat árasztó az a bizonyos kutyushoz mellékelt iromány. zavart2 Ahogy láttam igen feldúlta Marcsit! Ehhez képest nagyon szépen „kezelte” a dolgot és félretéve mindent csak a kutyusra koncentrált!!!
Nagyon sajnálom Xéniát is, hiszen szereti nagyon Schluffikát, és lehet, hogy a téves diagnózis miatt kellett megválnia , és a tenyésztésből kizárnia ezt a kiváló kutyuskát? Döbbent Döbbent Xéni helyében én is orvost váltanék, mert nagyon durva,hogy egy ilyen súlyos problémát nem tudott felismerni egy állatorvos sem, akikhez elvitte!!? bõgõmasina Marcsi, úgy látszik, hogy a sors a Ti kezetekbe tette a kutyus életét, és jobb helyre nem is tehette volna! Ezt már mindenki így gondolja szerintem. virágfej2 Le a kalappal előttetek, hogy a nehézségek ellenére is mindent megtettetek, és megtesztek Schluffikáért!
Ezek szerint életmentő műtét volt és nem egy szokványos ivartalanítás !! Döbbent
Gyors gyógyulást, és minden jót kívánok Nektek! puszitküld
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Az állatorvosunk az imént hívott, és érdeklődött, mi van Schluffival, délután várja vizitre! Nagyon rendes doki!

Barbi, nem aggódj, már írtam Xéniának, és este otthonról fel is fogom hívni, akkor egyébként is már túl leszünk a viziten és többet fogunk tudni Schluffi gyógyulásáról. doki

Szerintem Bogyóval kapcsolatban érdemes lenne az újpesti Mancsok rendelő állatorvosával konzultálni, a szigetes csapatból sokan nagyon jó véleménnyel vannak róla, hátha tud ortopéd orvost javasolni. De megkérem a fiamat is hogy említse meg a mi dokinknak, hátha van ötlete, vagy esetleg tapasztalata!
Én is jobbulást kívánok szegény Bogyónak! Ez az ősz nem indul valami jól... Összezavart
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 8:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Marcsi, igazán nincs mit, ha bármit tudok segíteni szóljatok.
Beszéltem Xénivel is. A félreértések elkerülése végett, hozzáfűzném, hogy Xéni több állatorvoshoz is elvitte Schluffit, injekció kezelésekre hordta, mindent megvett amit az orvosok mondtak, de semelyik nem vette észre mi a pontos baja szegénynek, félre lett kezelve. Mondta, hogy mindegyik csak nézett ki a fejéből és azt se tudta mit csináljon... Sokszor hívta fel a belga állatorvosukat, de a telefonos orvoslás nem sokra ért. Most ajánlottam neki Szegeden egy nagyon jó állatorvost, remélem a továbbiakban nem lesz majd komoly probléma és ő mindenben tud majd segíteni neki. A vemhességgel kapcsolatban azt mondta nem érti hogy történhetett, Pepsi és Titán külön voltak zárva. Sírt szegény, nem tudja felfogni a történteket, ő is tanácstalan. Marcsi, Xéni nagyon aggódik, és várja a telefonod, majd ha lesz időd csörgesd meg.
Az tény, jobb dolog nem is történhetett volna Schluffival jelenleg, mint hogy Marcsiékhoz került. Hatalmas szerencse, hogy az utolsó pillanatban egy jó orvoshoz kerülhetett és megmentettétek. Kitartás nektek, mostmár csak a jó dolgok lesznek az ő és a ti életetekben is remélhetőleg. Hidd el sokat jelent neki, hogy amikor rosszul van ott vagytok mellette. Biztos vagyok benne, nagyon hálás lesz nektek. Jobbulást kívánok!

Nálunk a helyzet... hát nem épp rózsás... Bogyóval kapcsolatban (könyöke) nem tudom mi legyen. Megműttessem, ne műttessem? Enyém a döntés és ez hatalmas felelősség, mivel teszek jobbat? Amy-t szombaton elviszi Andi (Jackie gazdija). Utána lehet rászánom magam a műtétre. Bármit megtennék, hogy újra boldognak láthassam a kutyámat. Nézegettem a neten is csodaszereket amik segítenek a felépülésében, de az ortopéd orvos nem hisz benne... Valamit viszont mindenképpen szeretnék neki adni, de hogy válasszam ki a legjobbat? Olyan nehéz...
Szóval úgy néz ki a szigetre se fogunk járni majd egy darabig, Bogyó miatt, Lora pedig napokon belül elvileg elkezd tüzelni. Ha van valakinek bármi tapasztalata diszplázia, patellával kapcsolatban, illetve ismerősétől hallott vmit nagyon megköszönöm, ha megosztja velem. Most minden információra szükségem van.

Szép hetet mindenkinek!
Vissza az elejére
Gyarmi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 8:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kátó-kevin írta:
Halihó! integet
Hát ..Erika! Olyan jókat nevettem, miközben nézegettem a képeket,újra itt voltatok nálunk! Razz
Annyira helyesek a kutyusok együtt! Ahogy kérik a jutalomfalatot, ahogy ülnek a farönkön, vagy ahogy hízelegnek,játszanak, (vagy éppen felborítanak Nagyon Boldog ). A csavargós fotókról pedig eszembe jutott, ahogy Pixike a tónál belefejelt a vízbe , és csurom vizesen hátrált ki a tóból hihi
Aznap, hihetetlenül sok minden történt a kutyusokkal, és nemcsak a kis testük, de az agyuk is mozgásban volt rendesen! furgekutya Azt a rengeteg új szagot, élményt, találkozást, új helyeket mind –mind feldolgozni… nem is csoda, hogy kifáradtak. Kevike és Kátó is felborultak a nap végére, de szó szerint,hanyatt fekve aludtak, Kevi még horkolt is nagy vigyor
Köszi Erika, ha valamikor felétek járunk mindenképpen benézünk majd Hozzátok! puszitküld

A múlt heti szigetelés alkalmával nagyon szép számmal jöttünk össze. A Lora bébik közül 3 kutyus is kijött szigetelni! Arthur, Bosco ők már az új Gazdikkal. Amy pedig még keresi az új gazdit, de Barbiék kihozták őt is Lora és Bogyó kutyuskkal együtt. Irtó helyesek a kiskölykök! Jó volt együtt látni a 3 kis ördögfiókát, ahogy hancúroztak, játszottak, birkóztak! A „nyagykutyákat” sem kímélték Razz

Ott volt Bella,Mandi, Manó, Kevi és Cato. Csatlakozott hozzánk Tódor (alias Karancs) is egy rövid időre!Sőt…Marcsiék kijöttek Csubival és Schluffival!!!!!!

Csubika teljesen megváltozott Schluffi mellett, egyáltalán nem nyomult már a többi kutyusra,mint ezelőtt.. most teljesen nyugodtan szaglászott, szaladgált. puszitküld Pedig most minden fiú(az ivartalanított is) Schluffika után érdeklődött!
Mivel tudtuk, hogy több kutyus is kint lesz a szigeten, köztük idegen kutyusok is, úgy gondoltuk, nem árt felkészülni a veszekedésre! Itthon az utóbbi hetekben a vendégeskedések során nagyon sok kutyus volt együtt, a kerti locsoló slagot használtuk „vízágyúnak” ha veszekedés kezdett kibontakozni, és ez nagyon jól működött! A hatására mindig abbamaradt a veszekedés, és nem is kezdték újra! Mr. Green

Na igen.. de a szigeten ezt nehezebb megoldani.. végül elvittünk egy vízzel teli műanyag szódás üveget. És bizony használni kellett!! . Az történt ugyanis,hogy Schluffikát a labda nagyon érdekelte, amit sokszor meg is szerzett magának. Ez pedig Bogyónak, aki szintén „labdás” nem nagyon tetszett, így aztán összekapott Schluffikával, természetesen Kevike is beszállt a bunyóba, így támadt egy kisebb veszekedés, összegabalyodás! box

Mire előkaptuk a szódásszifont, addigra Marcsi férje Vili hihetetlen gyorsassággal és ügyességgel egy pillanat alatt kikapta a verekedők közül Schluffikát! Nem tudom, hogy csinálta, de ezt tanítani kéne, profi volt a mozdulat! Döbbent taps2
Kevi és Bogyó viszont tovább acsarkodtak, így ők kapták a vízágyúzást, ami szépen használt is, elázott fejjel magukhoz tértek, valószínűleg akkor vették észre, hogy akinek eredetileg nekiestek, már rég nincs a közelükben sem, és jéé…. ők Bogyóval gyepálják egymást??! Szemforgató
Szerencsére nem kellett ezután már a szifont használni, eléggé kifogyott belőle a szóda, ami maradt,azt a keveset pedig én ittam meg! nagy vigyor

Majdnem délig a Szigeten voltunk!
Vasárnap újra megyünk, remélem, hogy minnél többen kijöttök,ha minden igaz jó idő lesz Wink

Kellemes napot, és hétvégét mindenkinek! integet

Ui::Most látom Marcsi a hozzászólásodat! Nagyon szorítunk pénteken! Schluffika nem fog rátok haragudni, hidd el! Kevike észre sem vette, hogy megműtötték Wink Szerencsére nagyon jó volt az orvosa is!
Tudom,szukáknál ez nagyobb műtét , de minden rendben lesz Schluffikával is puszitküld

Szia Ildi!!

Bizony én is sokat vagyok gondolatban Nálatok!! Tényleg nagyon jó volt !!! Öröm volt veletek és a sok kis lurkó kutyussal tölteni a szombat délutánt!!! Én mindig azt mondom mindenkinek, ha szomorú csak menjen olyan helyre ahol kutyák vannak és sokkal vidámabb lesz !! Neked és Nekem kéznél van a vidámságot szerző kis csapat lol lol !!

Teljes trimmelés folyik Nálunk napok óta!! Kopasz lesz a két fiú Sarolta tanácsára. Ha készen lesznek teszek fel képet .

Puszi Nektek!! Erika
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gyarmi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 7:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Klebikné Hollós Mária írta:
Jó reggelt Mindenkinek!

Schluffika végre túl van a műtéten! Persze semmi nem ment olyan simán mint kellett volna. Sír vagy nagyon szomorú

A férjem vitte el, mert nekem vidékre kellett utaznom a cégemmel két napra. /mintha így időzítették volna! dühbegurul /
Ezért csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Péntek délelőtt még kivitte Vili mind a két lurkót sétálni a jól megszokott mezőre, hogy Schluffi is kicsit jól érezze magát.
Ő annyira nincs szokva a sétáláshoz, hogy amikor meglátta a hámot, ezerrel elrohant a kert végébe, alig lehetett megfogni fejvakar
Mert neki a hám, a póráz idáig csak a dokit, vagy a kiállítást jelentette. Semmi pozitívat. Sír vagy nagyon szomorú
Csubi meg örömködött szokásos módon mikor meglátta hogy itt séta lesz, és nem értette mi a csuda van Schluffival bandzsal
Persze a séta alatt voltak is problémák, Vili megpróbálta Schluffit elengedni, vitte neki a kolbászkáját is játszani. De Schluffi ahogy el lett engedve, sprintelve kirohant az erdei országútra, Vili meg Csubi utána
futokutyus
Csubi egy ideig futott a férjemmel és segíteni akart, de a végén szépen leült a kocsi mellé, és várta a fejleményeket.
Vili nagy nehezen meg tudta fogni végül Schluffit, de a kolbászkáját azt egyenlőre nem találjuk, még vissza kell mennünk érte.
Ez volt a délelőtti program fejvakar
Délután aztán mentek a műtétre, ami kb egy órát vett igénybe doki
Sajnos kiderült, hogy Schuffi nem álvemhes, hanem terhes volt, de már elhaltak benne a kiskutya kezdemények, + gyulladásban is volt a méhe. Mi fog még kiderülni?! szomorú
Ezért kicsit komplikáltabb volt a műtét. Erről én semmit nem tudtam, mert mikor telefonálgattam haza, persze a férjem nem merte említeni.
nemjó Mint ahogy azt sem, hogy Schluffi jóval később ébredt fel az altatásból, úgy éfjél tájban az este kilenc helyett. És egész éjjel hányt, nem tudott lefeküdni se. Sír vagy nagyon szomorú
Én reggel hétre értem haza, Vili épp váltott, mert neki akkor kellett mennie dolgozni. Hidegzuhanyként ért, hogy mi is van Döbbent
Ő rohant dolgozni, és meg a dokihoz. Schluffika kapott infúziót és különböző erősítő injekciókat. Délelőtt ezektől kicsit jobban is lett, de estig továbbra se ivott és nem evett, csak feküdt, vagy az ölembe bújt, vagy a kis vackára. Hú, majd megszakadt a szívem érte! Úgy volt hogy vasárnap is a dokinál kezdünk, de a szombat éjjelt már végig aludta és reggel már elkezdett inni. Nagyon Boldog
Sőt, amit kapott gyógytáptot a dokitól, azt (Csubival felesben Mosoly ) elpusztították. hami És délelőtt már kiment ugatni, meg hozta a labdáját, bár bicegve, de igen boldogan! Nagyon Boldog
Összegezve jobban van sokkal, ma megyünk kontrollra. doki
Sajnos megint hámot, pórázt kap, és nem séta lesz... Szomorú
De reméljük ez az utolsó ilyen szomorú kaland vele.
Most már csak a sok játék séta és szeretet vár rá! ölelés2
Mert egy másodpercig se bántuk meg hogy elhoztuk. ohigen

Szóval így telt el a hétvégénk! Még biztos nem megyünk a szigetre, de a jövő héten ha Schluffi teljesen felépül, ott leszünk.
Utolag is köszi Barbi hogy aggodtál, és felhívtál!

Mindenkit üdvözlünk integet

Szia Marcsi!!

Teljesen letaglózva és libabőrösen olvastam írásidat!!! Nagyon meglepett, hogy Xéniánál ilyen előfordulhat, hogy nem vette ki a tüzelő leányzót a fiú mellől. mérges De akkor nem is most tüzelt amikor elhoztátok, hanem hamarabb!!
Szegény Schluffika , még jó hogy ilyen gyorsan ivartalanítottátok, különben bele sem merek gondolni, hogy mi történhetett volna!! Amiért olyan sokáig aludt az azért volt, mert biztosan belázasodott és olyankor sokkal nehezebben tér magához akár kutya akár cica. ( Meg gondolom más is ) Remélem hogy gondos ellátásotok és szeretetetek mellett hamar vidám és egészséges lesz Schluffika !!!

Szurkolok, hogy gyorsan gyógyuljon a kis kutyitok!!

Puszi Nektek!! Erika
Vissza az elejére
Gyarmi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Okt. 1. Hétfő 7:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt Mindenkinek!

Schluffika végre túl van a műtéten! Persze semmi nem ment olyan simán mint kellett volna. Sír vagy nagyon szomorú

A férjem vitte el, mert nekem vidékre kellett utaznom a cégemmel két napra. /mintha így időzítették volna! dühbegurul /
Ezért csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Péntek délelőtt még kivitte Vili mind a két lurkót sétálni a jól megszokott mezőre, hogy Schluffi is kicsit jól érezze magát.
Ő annyira nincs szokva a sétáláshoz, hogy amikor meglátta a hámot, ezerrel elrohant a kert végébe, alig lehetett megfogni fejvakar
Mert neki a hám, a póráz idáig csak a dokit, vagy a kiállítást jelentette. Semmi pozitívat. Sír vagy nagyon szomorú
Csubi meg örömködött szokásos módon mikor meglátta hogy itt séta lesz, és nem értette mi a csuda van Schluffival bandzsal
Persze a séta alatt voltak is problémák, Vili megpróbálta Schluffit elengedni, vitte neki a kolbászkáját is játszani. De Schluffi ahogy el lett engedve, sprintelve kirohant az erdei országútra, Vili meg Csubi utána
futokutyus
Csubi egy ideig futott a férjemmel és segíteni akart, de a végén szépen leült a kocsi mellé, és várta a fejleményeket.
Vili nagy nehezen meg tudta fogni végül Schluffit, de a kolbászkáját azt egyenlőre nem találjuk, még vissza kell mennünk érte.
Ez volt a délelőtti program fejvakar
Délután aztán mentek a műtétre, ami kb egy órát vett igénybe doki
Sajnos kiderült, hogy Schuffi nem álvemhes, hanem terhes volt, de már elhaltak benne a kiskutya kezdemények, + gyulladásban is volt a méhe. Mi fog még kiderülni?! szomorú
Ezért kicsit komplikáltabb volt a műtét. Erről én semmit nem tudtam, mert mikor telefonálgattam haza, persze a férjem nem merte említeni.
nemjó Mint ahogy azt sem, hogy Schluffi jóval később ébredt fel az altatásból, úgy éfjél tájban az este kilenc helyett. És egész éjjel hányt, nem tudott lefeküdni se. Sír vagy nagyon szomorú
Én reggel hétre értem haza, Vili épp váltott, mert neki akkor kellett mennie dolgozni. Hidegzuhanyként ért, hogy mi is van Döbbent
Ő rohant dolgozni, és meg a dokihoz. Schluffika kapott infúziót és különböző erősítő injekciókat. Délelőtt ezektől kicsit jobban is lett, de estig továbbra se ivott és nem evett, csak feküdt, vagy az ölembe bújt, vagy a kis vackára. Hú, majd megszakadt a szívem érte! Úgy volt hogy vasárnap is a dokinál kezdünk, de a szombat éjjelt már végig aludta és reggel már elkezdett inni. Nagyon Boldog
Sőt, amit kapott gyógytáptot a dokitól, azt (Csubival felesben Mosoly ) elpusztították. hami És délelőtt már kiment ugatni, meg hozta a labdáját, bár bicegve, de igen boldogan! Nagyon Boldog
Összegezve jobban van sokkal, ma megyünk kontrollra. doki
Sajnos megint hámot, pórázt kap, és nem séta lesz... Szomorú
De reméljük ez az utolsó ilyen szomorú kaland vele.
Most már csak a sok játék séta és szeretet vár rá! ölelés2
Mert egy másodpercig se bántuk meg hogy elhoztuk. ohigen

Szóval így telt el a hétvégénk! Még biztos nem megyünk a szigetre, de a jövő héten ha Schluffi teljesen felépül, ott leszünk.
Utolag is köszi Barbi hogy aggodtál, és felhívtál!

Mindenkit üdvözlünk integet
Gyarmi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 27. Csütörtök 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Erika annyira szép színűek ezek a kutyusok, hogy nem győzöm csodálni őket! És ahogy megszeppenve ülnek a ketrecben, hát mosolyogtató, pláne mert tudjuk, hogy épp akkor indultatok "bulizni" Ildiékhez! nagy vigyor

Hát a kisasszonyt bemutattuk szombaton a szigeten, Barbi készített róla képet is. Amit ismét köszönök!

Nagyon fura volt, hogy most kétfelé kellett figyelni, és sokszor azt se tudtam hogy kit is keresek? fejvakar

Meg muris volt, hogy most Schluffit kerkették a fiúk, és nem az én kutyám udvarolgatott! nagy vigyor

Csubi különben tejlesen megváltozott, annyira önzetlen, bármilyen játékot odaad Schluffinak, nem irigy, sőt ha a csöppség ellökdösi Csubit a tányérjától /mert természetesen mindig ő végez előbb a sajátjával/, Csubi arrébb megy, és nézi hogy megeszik az ő maradékát.
bandzsal
Egyszer viszont Schluffi kicsit túlzásba esett, próbálta a főnököt játszani, de Csubiból előjött a FÉRFI, és határozottan helyretette! kalapacs

Drukkoljatok nekünk, Schluffikát pénteken négykor műtik, nagyon aggódom, remélem nem fog ránk megharagudni utána. zavart

Épp hogy beilleszkedett, jó lett volna még halogatni egy-két hónappal az ivartalanítást, de nem lehet. doki

Mindenkinek további szép napot és jó szigetelést! virágfej2

Marcsi!! Drukkolok a műtétet illetőleg és ha lehet mindent pakoltass ki Schluffiból , hogy idősebb korában ne legyen méhgyulladása sem!! Vigyázzatok rá, míg felébred, meg utána ne ugráljon fel semmire és ne emeljétek fel úgy , hogy feszüljön a kis pocija!! Bocsi, csak tudod mi már túlestünk a műtéten és csak tanács Embarassed Embarassed .
Köszi a kutyák dicséretét!!!

Puszi Erika!!
Vissza az elejére
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 27. Csütörtök 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó! integet
Hát ..Erika! Olyan jókat nevettem, miközben nézegettem a képeket,újra itt voltatok nálunk! Razz
Annyira helyesek a kutyusok együtt! Ahogy kérik a jutalomfalatot, ahogy ülnek a farönkön, vagy ahogy hízelegnek,játszanak, (vagy éppen felborítanak Nagyon Boldog ). A csavargós fotókról pedig eszembe jutott, ahogy Pixike a tónál belefejelt a vízbe , és csurom vizesen hátrált ki a tóból hihi
Aznap, hihetetlenül sok minden történt a kutyusokkal, és nemcsak a kis testük, de az agyuk is mozgásban volt rendesen! furgekutya Azt a rengeteg új szagot, élményt, találkozást, új helyeket mind –mind feldolgozni… nem is csoda, hogy kifáradtak. Kevike és Kátó is felborultak a nap végére, de szó szerint,hanyatt fekve aludtak, Kevi még horkolt is nagy vigyor
Köszi Erika, ha valamikor felétek járunk mindenképpen benézünk majd Hozzátok! puszitküld

A múlt heti szigetelés alkalmával nagyon szép számmal jöttünk össze. A Lora bébik közül 3 kutyus is kijött szigetelni! Arthur, Bosco ők már az új Gazdikkal. Amy pedig még keresi az új gazdit, de Barbiék kihozták őt is Lora és Bogyó kutyuskkal együtt. Irtó helyesek a kiskölykök! Jó volt együtt látni a 3 kis ördögfiókát, ahogy hancúroztak, játszottak, birkóztak! A „nyagykutyákat” sem kímélték Razz

Ott volt Bella,Mandi, Manó, Kevi és Cato. Csatlakozott hozzánk Tódor (alias Karancs) is egy rövid időre!Sőt…Marcsiék kijöttek Csubival és Schluffival!!!!!!

Csubika teljesen megváltozott Schluffi mellett, egyáltalán nem nyomult már a többi kutyusra,mint ezelőtt.. most teljesen nyugodtan szaglászott, szaladgált. puszitküld Pedig most minden fiú(az ivartalanított is) Schluffika után érdeklődött!
Mivel tudtuk, hogy több kutyus is kint lesz a szigeten, köztük idegen kutyusok is, úgy gondoltuk, nem árt felkészülni a veszekedésre! Itthon az utóbbi hetekben a vendégeskedések során nagyon sok kutyus volt együtt, a kerti locsoló slagot használtuk „vízágyúnak” ha veszekedés kezdett kibontakozni, és ez nagyon jól működött! A hatására mindig abbamaradt a veszekedés, és nem is kezdték újra! Mr. Green

Na igen.. de a szigeten ezt nehezebb megoldani.. végül elvittünk egy vízzel teli műanyag szódás üveget. És bizony használni kellett!! . Az történt ugyanis,hogy Schluffikát a labda nagyon érdekelte, amit sokszor meg is szerzett magának. Ez pedig Bogyónak, aki szintén „labdás” nem nagyon tetszett, így aztán összekapott Schluffikával, természetesen Kevike is beszállt a bunyóba, így támadt egy kisebb veszekedés, összegabalyodás! box

Mire előkaptuk a szódásszifont, addigra Marcsi férje Vili hihetetlen gyorsassággal és ügyességgel egy pillanat alatt kikapta a verekedők közül Schluffikát! Nem tudom, hogy csinálta, de ezt tanítani kéne, profi volt a mozdulat! Döbbent taps2
Kevi és Bogyó viszont tovább acsarkodtak, így ők kapták a vízágyúzást, ami szépen használt is, elázott fejjel magukhoz tértek, valószínűleg akkor vették észre, hogy akinek eredetileg nekiestek, már rég nincs a közelükben sem, és jéé…. ők Bogyóval gyepálják egymást??! Szemforgató
Szerencsére nem kellett ezután már a szifont használni, eléggé kifogyott belőle a szóda, ami maradt,azt a keveset pedig én ittam meg! nagy vigyor

Majdnem délig a Szigeten voltunk!
Vasárnap újra megyünk, remélem, hogy minnél többen kijöttök,ha minden igaz jó idő lesz Wink

Kellemes napot, és hétvégét mindenkinek! integet

Ui::Most látom Marcsi a hozzászólásodat! Nagyon szorítunk pénteken! Schluffika nem fog rátok haragudni, hidd el! Kevike észre sem vette, hogy megműtötték Wink Szerencsére nagyon jó volt az orvosa is!
Tudom,szukáknál ez nagyobb műtét , de minden rendben lesz Schluffikával is puszitküld
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 27. Csütörtök 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Erika annyira szép színűek ezek a kutyusok, hogy nem győzöm csodálni őket! És ahogy megszeppenve ülnek a ketrecben, hát mosolyogtató, pláne mert tudjuk, hogy épp akkor indultatok "bulizni" Ildiékhez! nagy vigyor

Hát a kisasszonyt bemutattuk szombaton a szigeten, Barbi készített róla képet is. Amit ismét köszönök!

Nagyon fura volt, hogy most kétfelé kellett figyelni, és sokszor azt se tudtam hogy kit is keresek? fejvakar

Meg muris volt, hogy most Schluffit kerkették a fiúk, és nem az én kutyám udvarolgatott! nagy vigyor

Csubi különben tejlesen megváltozott, annyira önzetlen, bármilyen játékot odaad Schluffinak, nem irigy, sőt ha a csöppség ellökdösi Csubit a tányérjától /mert természetesen mindig ő végez előbb a sajátjával/, Csubi arrébb megy, és nézi hogy megeszik az ő maradékát.
bandzsal
Egyszer viszont Schluffi kicsit túlzásba esett, próbálta a főnököt játszani, de Csubiból előjött a FÉRFI, és határozottan helyretette! kalapacs

Drukkoljatok nekünk, Schluffikát pénteken négykor műtik, nagyon aggódom, remélem nem fog ránk megharagudni utána. zavart

Épp hogy beilleszkedett, jó lett volna még halogatni egy-két hónappal az ivartalanítást, de nem lehet. doki

Mindenkinek további szép napot és jó szigetelést! virágfej2
Gyarmi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 21. Péntek 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!! integet

Marcsi örülök, hogy ilyen jól sikerült minden és a két kutya remekül ki jön egymással. Gondoltunk Rátok Ildiékkel szombaton!! Nagyon jó, hogy nem hagynak benneteket békén a kutyusok, de főleg az tetszik, hogy a Schluffi milyen beszélgetős, pont mint a Cató!! lol lol lol

Az én szombati beszámolóm csak a facebookon volt látható gyorsan, mivel vasárnap szétbontottuk a fél házat és a gépet alaposan becsomagoltuk a por miatt!! fejvakar fejvakar
A bontásról és a pakolásról tettem fel képet a galériába.

A szombati kirándulásunkról Ildi szuperul beszámolt itt és a blogjában !!!
Én már csak kiegészítem annyival, hogy először a MEOE székházban voltunk tenyészszemlén ahol Abu is és Bubu is szép minősítéssel meg is felelt, úgy hogy cairn hölgyek lehet a fiúk közül válogatni!! lol lol lol
Hajnali indulás:

Tenyészszemlén Bubu...

...és Abu

Ezután Aszódon jártunk Saroltánál egy kis segítséget kértem trimmeléssel kapcsolatban, mivel még soha nem láttam élőben, hogy hogyan is kell jól csinálni, és hol milyen hosszú legyen a szőr. Természetesen megnéztük a kutyákat is és megcsodáltuk Enit, aki olyan tüneményes !! puszitküld

Útnak indultunk ismét, egy kedves meghívásnak eleget téve megérkeztünk Veresegyházra Ildihez, Lacihoz , Kevihez és Catóhoz nagytaps

Nagy meglepetés volt, hogy Kevi és Cató nem foglalkozott velünk mikor kiszálltunk az autóból, annyira izgatottak voltak , kukucskáltak szaladgáltak a kocsi körül szinte mondva, hogy szálljanak már ki azok akik még bent vannak!!!! lol lol
Nagyon édesek voltak együtt és örülök, hogy Abukám is szépen viselkedett és csak néha kellett vízágyú juhe juhe
Ildi finom falatkái megtették a hatást és az enyémek úgy viselkedtek, mint ha napok óta éheznének. Annyira nyomult Pixike, hogy egy óvatlan pillanatban még Ildit ( Ildi ült )is felborította és már ette is a tálcáról a finomságot dühbegurul .
Nagyon jó volt a séta a határban ami csodás!! Nem is lehet megunni a napi sétákat Ildiéknek mert olyan szépek a tavak a sok Kevi kedvenccel a kacsákkal és a szántó ahol mindig van valami új.
Séta után még volt egy kis játék az udvaron már egészen felszabadultan játszott a Cátó a Pixikével. Abu és Bubu sem kötözködött .

ölelések

Cátó bemutatta hogy milyen szépen tud beszélgetni Ildivel és annyira bele jött a hízelgésbe is, hogy Ő is feldöntötte a fűben ülő Ildit lol

Sajnos lassan haza kellett indulnunk Szomorú Szomorú
Köszönjük még egyszer a szíves vendéglátást, a Laci szuper specialitását és ha majd rászánjátok magatokat viszont várunk Benneteket itt a Viharsarokban!!!

Hazafelé szinte mindenki szundizott a kocsiban kivéve Apánkat mivel Ő vezetett!!! Mr. Green

Aki szeretné itt megnézheti a sok-sok fotót:

Itt egy fotó a még kicsike Mikrokozmosz Karancsról:

Szép hétvégét mindenkinek és jó szigetezést !!
Brigit
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 21. Péntek 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Marcsi, örülök, hogy minden rendben Schluffi-val, könnyel elfogadta az új környezetet! Igazi kis tündér! Mosoly

Amy valóban nem találta még meg a jó gazdit, de ami jó hír, Andiékat meghívtam jöjjenek ki vasárnap Jackie-vel a szigetre, hogy összeismerkedjenek vele, nagyon boldog lennék, ha hozzájuk kerülhetne Amy, de még át kell beszélniük a dolgot. Náluk jobb helyet nem is kívánhatnék neki, kutyák közt kertes házban, megfelelő mozgással és egy nagyon aranyos és gondoskodó gazdi. sziv Nagyon reménykedek.

Ezen kívül ám a vasárnap a szigetre érkezőknek lesz még meglepiben részük... Wink Már nagyon várjuk! 9kor ott találkozunk!

Puszi mindenkinek
Vissza az elejére
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 21. Péntek 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt! Mosoly

Most kicsit ugrálgatok a facebook és a pet.site között, azt se tudom, mikor hol találok új infokat, annyi van! furgekutya

Hát eléggé aktívnak mondható ez a Cairnes Társaság! nagy vigyor

Bocsánat, kicsit lemaradtam: Amy most kinek is lett a kutyusa? Azt tudom hogy Barbiék első almából való, de Zsófi vagy Silvy az új gazdija, erre már nem emlékszem... gondolkodik

Szóval, akkor vasárnap és nem szombaton megyünk mi is a szigetre. Nem tudom, hogy Schluffi fogja-e magát produkálni, de képzeljétek, ő egy beszélő kutyus! Döbbent Sokkal érthetőbben kommunikál, mint ahogy ezt eddig bármelyik kutyánál tapasztaltam. Szenzációs! nagy vigyor Majd meglátjátok!

Jajj, és azt látni-hallani kéne, hogy Vilmoska micsoda könyörgést szokott a két ebadtának levágni, mikor délután megpróbál kicsit "ejtőzni " a számítógép előtt! A két kuty ott rohangál körülötte, gyitepaci kergetnek legalább négyféle labdát, egymás szájából húzgálják ki, mert persze mindkettőjüknek ugyan az kell. box
Schluffi pedig folyton odamegy a Bernáthegyi hangján Vilmoshoz panaszkodni, hogy Csubi épp mit csinált! Döbbent

Vilinek meg hallom a hangját: na, légyszi hagyjátok ezt abba, nem szabad, na, Csubi, jajj Schluffi! Jól van Schluffi, eldobom, na, Csubi add oda! szó se lehet róla

Én meg röhögcsélek a konyhában!!!!!!!!!! vicces
Hát nem egy "Rém rendes család?" nagy vigyor

Akkor vasárnap találkozunk!
integet

Előtte még megkérdezem Csubit és Schluffit, mit szólnának hozzá? juhe

Schluffi vidámsága, beszédessége és játékos kedve mozgalmassá és izgalmassá teszi a mindennapjaitokat. Razz Razz Razz . Nagyon jó volt olvasni az élménybeszámolót. Találkozunk vasárnap a szigeten? Ha igen, Schluffi biztosan élvezi a szabad rohangálást, a társaságot és talán Csubi nem fogja féltékenyen őrizni a kisasszonyt.

A Lora bébik közül Alyse került Zsófihoz, Izzy mellé, Amy - sajnos úgy alakult - csak vendégségben volt nálunk. Szomorú
Nagyon jól sikerültek Ildiék és Meti fotói. "Büfé" nélkül már nincs is sziget.Mosoly, hozzátartozik:) a kutyik szerint biztosan Razz Razz Razz
Vasárnap talán Tódor is csatlakozik a csapathoz.

Sylvi/Manó integet
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 21. Péntek 7:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt! Mosoly

Most kicsit ugrálgatok a facebook és a pet.site között, azt se tudom, mikor hol találok új infokat, annyi van! furgekutya

Hát eléggé aktívnak mondható ez a Cairnes Társaság! nagy vigyor

Bocsánat, kicsit lemaradtam: Amy most kinek is lett a kutyusa? Azt tudom hogy Barbiék első almából való, de Zsófi vagy Silvy az új gazdija, erre már nem emlékszem... gondolkodik

Szóval, akkor vasárnap és nem szombaton megyünk mi is a szigetre. Nem tudom, hogy Schluffi fogja-e magát produkálni, de képzeljétek, ő egy beszélő kutyus! Döbbent Sokkal érthetőbben kommunikál, mint ahogy ezt eddig bármelyik kutyánál tapasztaltam. Szenzációs! nagy vigyor Majd meglátjátok!

Jajj, és azt látni-hallani kéne, hogy Vilmoska micsoda könyörgést szokott a két ebadtának levágni, mikor délután megpróbál kicsit "ejtőzni " a számítógép előtt! A két kuty ott rohangál körülötte, gyitepaci kergetnek legalább négyféle labdát, egymás szájából húzgálják ki, mert persze mindkettőjüknek ugyan az kell. box
Schluffi pedig folyton odamegy a Bernáthegyi hangján Vilmoshoz panaszkodni, hogy Csubi épp mit csinált! Döbbent

Vilinek meg hallom a hangját: na, légyszi hagyjátok ezt abba, nem szabad, na, Csubi, jajj Schluffi! Jól van Schluffi, eldobom, na, Csubi add oda! szó se lehet róla

Én meg röhögcsélek a konyhában!!!!!!!!!! vicces
Hát nem egy "Rém rendes család?" nagy vigyor

Akkor vasárnap találkozunk!
integet

Előtte még megkérdezem Csubit és Schluffit, mit szólnának hozzá? juhe
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 20. Csütörtök 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sikerült feltöltenem néhány képet a szigetelésről Razz

Ő Kevi testvére Mikrokozmosz Karancs vagyis Tódor Mosoly
Amy éppen szemrevételezi őt Wink

A többi képet pedig erre kattintva tudjátok megnézni:

Legutóbb kátó-kevin szerkesztette (2012 Szept. 21. Péntek 12:18), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kátó-kevin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kátó-kevin
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 20. Csütörtök 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali! integet

Marcsi, már nagyon vártam a beszámolódat! Mi is gondoltunk Rátok szombaton , emlegettünk is Titeket az Erikával.
Hát nagyon örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok a kutyusokkal, szépen elfogadják egymást, ez nagyon szuper! Aranyosak a képeken is, és látom az avatar kép már 2 kutyusos Wink Csubinak biztosan nagyon furcsa,(meg Nektek is), hogy nincs egyedül.
Szerintem jót tesz neki, lenyugszik a Schluffi mellett, megszokja a társaságát. És az is lehet talán, hogy nem lesz már annyira felfokozott állapotban, mikor egy szuka kutyával találkozik Wink
Remélem, hogy vasárnap tudtok jönni a szigetre (9kor), és mesélsz majd a 2 kutyás tapasztalataidról Nagyon Boldog

Meti, a farönk a kertben, az a műtermünk nagy vigyor Sok jó kép készült már ott Wink

Húú..hát tényleg úgy néz ki a "szigetes" képekről, hogy egy torkos hétvége volt a szigetelés nagy vigyor de azért játék és rohangálás is volt a szigeten! Majd én is rakok fel képeket,( talán holnap) még nincs a gépre töltve Összezavart

A múlt vasárnap Amy baba nagyon aranyosan beilleszkedett a bandába, sőt, ha közelített egy idegen kutyus, ő azonnal megugatta, bizony ő a kis csöppség vigyázott a falkára! Razz Ginikének is nagyon tetszett Amy, végre egy nála kisebb (egyenlőre) cairn kutyus Razz Én úgy láttam, jól érezte magát Amy a számára új csapatban. Tündéri kiskutya, és nem félős az is biztos izom ..vagy sok kutyus volt mögötte?? na,szóval... nem is buta Razz

Akik nem voltak szigetelni, nekik elmondom, hogy már a parkolóhoz indultunk vissza a szigeten, amikor nagy-nagy meglepetésünkre összefutottunk még egy cairn kutyussal! Méghozzá Kevike testvérével (anya-apa is ugyanaz) Mikrokozmosz Karanccsal Razz Ő a Tódor névre hallgat, egy nagyon szép, barátságos kan kutyus, a pofija hasonlít Keviére, de a szőrszíne az nem, mert inkább zsemle színű.(majd a képeken meglátjátok) Kicsit még ismerkedtünk vele, a Gazdiknak mondtuk, hogy minket minden héten itt találnak,amikor van kedvük, és idejük csatlakozzanak a csapathoz. Wink

Remélem, hogy Marcsiék is jönnek majd szigetelni Csubikával és Schluffival!!
Schluffi ugyan hozzá van szokva a sok-sok kutyához,falkához, de viszont a szigeten való rohangálás,játék és szabadság biztosan tetszeni fog neki is Razz
Meti
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 18. Kedd 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Jaj, de jó képek lettek Kátóról és a sok Keviről. nagy vigyor Nagyon helyesek! Nagyon Boldog Az a farönk, mint fotózási helyszín, nagyon ki van találva. nagyszerû

Marcsi, minden jót Nektek az új jövevényhez is! nagytaps

A legutóbbi szigetelés tiszta "torkos vasárnapra" sikeredett. eszik Szinte csak olyan fotók lettek, amin etetés van. szakács

És itatás... nagy vigyor

Azért sikerült Mancsiról egy jó kép is. Mosoly

És a babáról is. Mosoly

No meg egy videó az ivászatról: Nagyon Boldog

http://www.youtube.com/watch?v=17oRoR-DFsI

puszitküld
Vissza az elejére
Meti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 18. Kedd 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajj, azt elfelejtettem írni, hogy néhány képet a Facebook Cairnes oldalán találtok, ide sajnos nem tudtam felrakni. Tudjátok, béna vagyok.... Embarassed
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2012 Szept. 18. Kedd 7:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó reggelt Mindenkinek!

Hú, hát Erika, ezek a kutyusok gyönyörűek! Mosoly

Látszik, milyen jól sikerült a szombati parti, szerencsére a jó idő is meg lett rendelve! Gondoltam Rátok, míg utaztunk Szeged felé.....

Tartozom egy beszámolóval: nagy vigyor

Tehát szombat reggel indulás Szegedre, azaz mellé, egy tanyára! Az út utolsó fél órája kicsit kalandosra sikerült, hála a GPS-nek, ami a legrövidebb és nem a legjobb utat tüntette fel. A tanyavilág kellős közepén találtuk magunkat egy nyomtávos homok vájatok között, mondhatom izgultam kicsit hogy a Seat mikor akad el..... Döbbent De Vilmoska egy jó sofőr, szóval odaértünk a célunkhoz rendben! Persze kiderült hogy vezet oda aszfalt út is /GPS kesztyűtartóba landolt!/
gyenge

De a lényeg! Csubikának meglett a kis felesége! oleles3 Persze őkelmét nem vittük, nem akartuk kitenni egy öt órás autózásnak, és persze először mi akartunk Schluffival megismerkedni. pusziesvirag

Hát, Schluffi, mondhatom teljesen más karakter mint Csubi! A kisasszonynak egy perc gondot se jelentett a környezetváltozás! Wink Végig vagy az ölemben aludt hazáig, vagy a lábamnál feküdt, de nem ugrált , nem izgágáskodott, mint Csubakka szokott utazás közben. pattog

Itthon aztán az volt az első dolga, hogy körberohangálta a kertet, a házat
Meglepõdött Csubakka persze a fenekénél loholt szerelmes próbálkozott mindennel, randi az összes udvarlási taktikát bevetette szerelem
Amire az volt a válasz, hogy Schluffi határozottan közölte vele: NEM soha És ő is minden taktikát bevetett raketa

Összegezve: Csubi lenyugodott, Schluffi pedig birtokba vette a házat nagy vigyor Még Csubi lila mansterát is elorozta, hahaha és egész délután azt kellett neki dobálni.
Ez a kutty komolyan beszélget! Odeteszi a lábad elé a labdát, rád néz és akkorát ugat, mint egy bernáthegyi, hogy tessék már eldobni, mert baj lesz! vicces
És mikor már Csubival nem bírt, akkor is odajött elém, egy akkorát ugatott hogy az egész család összerezdült, Döbbent rám nézett, majd Csubira, és szinte azt mondta, na látjátok hogy nem hagy békén?
dühbegurul
De ezalatt a két nap alatt teljes lett az összhang köztük. Csubi már néha képes békénhagyni Schluffit, odamegy hozzá és az orrát nyalogatja maximum, szerelem de nem erőszakoskodik. Együtt bandáznak a kertben, látszik, hogy jól meglesznek együtt! Nagyon Boldog
Schluffi még a nyuszival nincs megbékélve, előjött belőle a "gyilkos" ösztön, áll a ketrec előtt és ölni akar, némi ugatással fűszerezve kekgyilkos

/Ezt a szomszédok nem igazán díjazzák, mivelhogy egy kis bernáthegyi hangja hallatszik nagy vigyor /

Ha jó idő lesz hét végén, megyünk bemutatkozni!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 129 oldal [3206 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 127, 128, 129 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu