Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 14:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Bolognese
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 16 oldal [386 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 14, 15, 16 Következő
Szerző Üzenet
Manson
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 20. Péntek 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

finc írta:
Manson írta:
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. A felségemnek szeretnék vásárolni egy Bolognese kiskutyát. Serényen keresgélek az interneten, és épp találtam egy szimpatikus kennelt, amikor az egyik ismerősöm megkérdezte, hogy és a mini bolognese-t szeretne a feleséged???Kérdem én: Hogy mit? Mini? Hát most hogy kérdezzem meg a feleségemtől, akkor kilóg a lóláb, hogy mit érdekel engem. Kérlek segítseke. Mi a különbség közte? Igazából az ismerősünk bolognese kutyája igen kicsi, talán alig 2 kiló, és aranyos a pofija is, de valóban amilyen képeket a net-en én találtam, az valóban "kutyusosabb" ha lehet így fogalmazni. Segítenétek nekem? Meg ha már itt írok, akkor szívesen várom ajánlataitokat, hogy honnan vehetnék, hisz eddig csak magamtól keresgéltem.
Sűrgős lenne az ügy....amúgy nagy kutya barátok vagyunk. És már van egy kutyusunk.....

Előre is köszönöm

Ati

Szia Ati!
Amikor eldöntöttem, hogy lesz újra kutyám és az bolognese lesz, akkor én is sokat gondolkodtam ezen a kérdésen. A mini (ahogy nevéből is kiderül, kis típus). Azért kicsi, mert úgy tenyésztették.
Sajnos, a fajtatiszta kutyáknál nagyon gyakoriak a túltenyésztésből adódó problémák (születési rendellenesség, betegesség, fajtára jellemző betegségek).
Ami miatt én a nem mini, de kistermetű (2,7 kg felnőttsúlyú) kutyusom mellett döntöttem, az az, hogy két kisgyerek mellé egy 1-2 kilós csöppséget venni féltem (őt féltettem). Egyébként minit választottam volna, mert egy ekkora kiskutyust könnyebb bevinni bárhova, nem szólnak érte, meg annyira édesek a picikék.
Viszont az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy minél inkább túltenyésztett (természetes adottságaitól eltérő tulajdonságokkal "ruházzák fel"), annál gyakoribb lehet, hogy a kutyusnak problémái vannak az egészségével. Ez a normál méretűnél is előfordulhat, ugyanúgy, ahogy körültekintő tenyésztés esetén teljesen egészséges minik is vannak (én is ismerek ilyet, azért lett bolognesenk, mert megláttam a törpe Süti kutyát, aki 2 kg).
Gondolom, nem segítettem, csak megkavartalak, hogy helyrehozzam, ajánlok két 100 %-osan megbízható tenyésztőt, egy magasabb és egy alacsonyabb árfekvésűt (az árról nem beszéltünk, de kb 45-50 000 -től 100 000-es nagyságrendig találsz kutyust. Ez alatt az ár alatt csak akkor vegyél, ha megbízható ember ajánlotta, mert könnyen előfordulhat, hogy mire felnő, kiderül, hogy nem fajtiszta, esetleg baja van, azért volt olcsó).
A két tenyésztő:

Mándi Anikó: mandi_aniko@freemail.hu (Budapest, XX. ker.), nem tudom, jelenleg van-e kiskuyus nála, de biztos, hogy egészséges, gyönyörű kiskutyái szoktak lennei, jó áron, a "nem mini, de kistermetű" fajtából
Mesterné Spányik Andrea : mestergomi@invitel.hu (Esztergom). Gyönyörű, kiállítási minőségű kutyákkal. Vannak kicsinyek most.
Ő ezen a fórumon van sokszor: http://lapforum.lap.hu/topic.php?id=17114766
...velünk, többi bolognese-sel együtt, ha feljössz oda, csomó mindenre kapsz választ, nagy élet van ott.

Azért remélem segítettem, sok örömötök teljen a kutyusban, bárhogy döntesz!
Ja, és amit írtam, nem szakvélemény, csak sokáig hezitáltam a méretet illetően, ezért sok helyen utánaolvastam.
Szia: Edina

Szia Edina!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget vagyis a véleményedet. Közben én is telefonáltam, és azt tapasztaltam, hogy a nagyon sokan törzskönyv nélkül árulják a kutyát. És törzskönyves olcsó árat tűntetnek fel. Szóval, egy Úrral beszéltem, aki 40.000 Ft. adja a kutyusokat, a kisebbik méretűt, elmondása szerint a szukák max. 3 kg-ok lesznek. Igazából, az lenne a legjobb ha látnám a kicsit és a nagyot is, és úgy adhatnék magamnak is választ, hogy melyiket vegyem a feleségemnek. Igazából, a törzskönyv nem lényeg, csak az hogy tenyésztőtől vegyem. Hisz nem szándkékozom kiállításra versenyekre vinni...Igazam van??
Azt hiszem, hogy bekukkantok arra a fórumra, és bemásolom innen a levelet oda is, hátha több információt kapok. Megnéztem a te kutyusodat. Az az igazság, hogy a tiédnél én láttam nagyobb bolognese kutyust, aki magasabb volt, és pofija egy kicsit másabb volt...Úgyhogy még egy kicsit mindíg zavaros a kép, hogy akkor most melyik is.
A mai napon felhívom a két tenyésztőt. Nagyon kis helyes a kutyusotok...Remélem minél előbb mi is bolognese tulajdonosok leszünk.

Szia, Ati
Vissza az elejére
Manson jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
finc
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 14. Szombat 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Manson írta:
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. A felségemnek szeretnék vásárolni egy Bolognese kiskutyát. Serényen keresgélek az interneten, és épp találtam egy szimpatikus kennelt, amikor az egyik ismerősöm megkérdezte, hogy és a mini bolognese-t szeretne a feleséged???Kérdem én: Hogy mit? Mini? Hát most hogy kérdezzem meg a feleségemtől, akkor kilóg a lóláb, hogy mit érdekel engem. Kérlek segítseke. Mi a különbség közte? Igazából az ismerősünk bolognese kutyája igen kicsi, talán alig 2 kiló, és aranyos a pofija is, de valóban amilyen képeket a net-en én találtam, az valóban "kutyusosabb" ha lehet így fogalmazni. Segítenétek nekem? Meg ha már itt írok, akkor szívesen várom ajánlataitokat, hogy honnan vehetnék, hisz eddig csak magamtól keresgéltem.
Sűrgős lenne az ügy....amúgy nagy kutya barátok vagyunk. És már van egy kutyusunk.....

Előre is köszönöm

Ati

Szia Ati!
Amikor eldöntöttem, hogy lesz újra kutyám és az bolognese lesz, akkor én is sokat gondolkodtam ezen a kérdésen. A mini (ahogy nevéből is kiderül, kis típus). Azért kicsi, mert úgy tenyésztették.
Sajnos, a fajtatiszta kutyáknál nagyon gyakoriak a túltenyésztésből adódó problémák (születési rendellenesség, betegesség, fajtára jellemző betegségek).
Ami miatt én a nem mini, de kistermetű (2,7 kg felnőttsúlyú) kutyusom mellett döntöttem, az az, hogy két kisgyerek mellé egy 1-2 kilós csöppséget venni féltem (őt féltettem). Egyébként minit választottam volna, mert egy ekkora kiskutyust könnyebb bevinni bárhova, nem szólnak érte, meg annyira édesek a picikék.
Viszont az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy minél inkább túltenyésztett (természetes adottságaitól eltérő tulajdonságokkal "ruházzák fel"), annál gyakoribb lehet, hogy a kutyusnak problémái vannak az egészségével. Ez a normál méretűnél is előfordulhat, ugyanúgy, ahogy körültekintő tenyésztés esetén teljesen egészséges minik is vannak (én is ismerek ilyet, azért lett bolognesenk, mert megláttam a törpe Süti kutyát, aki 2 kg).
Gondolom, nem segítettem, csak megkavartalak, hogy helyrehozzam, ajánlok két 100 %-osan megbízható tenyésztőt, egy magasabb és egy alacsonyabb árfekvésűt (az árról nem beszéltünk, de kb 45-50 000 -től 100 000-es nagyságrendig találsz kutyust. Ez alatt az ár alatt csak akkor vegyél, ha megbízható ember ajánlotta, mert könnyen előfordulhat, hogy mire felnő, kiderül, hogy nem fajtiszta, esetleg baja van, azért volt olcsó).
A két tenyésztő:

Mándi Anikó: mandi_aniko@freemail.hu (Budapest, XX. ker.), nem tudom, jelenleg van-e kiskuyus nála, de biztos, hogy egészséges, gyönyörű kiskutyái szoktak lennei, jó áron, a "nem mini, de kistermetű" fajtából
Mesterné Spányik Andrea : mestergomi@invitel.hu (Esztergom). Gyönyörű, kiállítási minőségű kutyákkal. Vannak kicsinyek most.
Ő ezen a fórumon van sokszor: http://lapforum.lap.hu/topic.php?id=17114766
...velünk, többi bolognese-sel együtt, ha feljössz oda, csomó mindenre kapsz választ, nagy élet van ott.

Azért remélem segítettem, sok örömötök teljen a kutyusban, bárhogy döntesz!
Ja, és amit írtam, nem szakvélemény, csak sokáig hezitáltam a méretet illetően, ezért sok helyen utánaolvastam.
Szia: Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Manson
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 14. Szombat 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Előre is köszönöm

Ati
Vissza az elejére
Manson jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 10. Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Fürdetés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:
Helló mindenkinek!Lene egy kérdésem:a 2hónapos kutyust meg lehet fürdetni már?Nem lesz csúnya a szőre ha már ilyen hamar fürdetem mert azt hallottam!űVárom a válaszokat!Köszönö!

Szia Izabella!
Megkérdeztem egy bolognese-tenyésztő ismerősömet a fürdetésről, aki a következőt válaszolta:
"Meg lehet fürdtetni.A lényeg az,hogy kímélő samponnal és higítva 1/3 sampon a többi víz." Remélem, segítettem!
Edina

Vissza az elejére
finc jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 9. Hétfő 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló mindenkinek!Lene egy kérdésem:a 2hónapos kutyust meg lehet fürdetni már?Nem lesz csúnya a szőre ha már ilyen hamar fürdetem mert azt hallottam!űVárom a válaszokat!Köszönö!
Vissza az elejére
Izabella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 9. Hétfő 19:04    Hozzászólás témája: Segítsék kérés! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Annyit szeretnék megtudni hogy ha 2hónapos a kiskutyám akkor ugye meg lehet fürdetni?mert hallottam olyat is hogy ha megfürdetem akkkor csúnya lesz a szőre,ez igaz?Várom a válaszokat!Köszönöm!
Vissza az elejére
Izabella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 9:34    Hozzászólás témája: Re: Végre van egy bolognese kutyusom! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:
finc írta:
Izabella írta:
Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen kutyust és most végre már van is!Tegnap kaptam meg a picike Roccó még csak 6hetes de nagyon arnyos!Imádom ő az életem!Még nincsenek meg az oltásai de attól ugye egy picit ki lehet vinni a levegőre sétálni,persze csak egy öt percre!Aki már tapasztalt a bolognese nevelésében az kérem írjon valami jó tanácsot!Köszike!!várom

Szia!
Vedd nagyon komolyan, hogy nem viszed ki a szabadba, nem érintkezhet más kutyákkal és nyomaikkal sem. Karban kiviheted, de egy picit sem lehet letenni, mert olyan betegségeket kaphat, amibe bele is halhat. A fő oltások megkapásáig kell kibírni, tudom, nem könnyű, de megéri, mert a kutyus egészsége a tét. Javaslom, hogy minél előbb vidd el állatorvoshoz az oltásokat megbeszélni (két hetente fog kapni), ő az ilyen és ehhez hasonló kérdéseidre is megnyugtató választ fog adni!
Sok boldogságot a kutyushoz, vigyázz rá nagyon!
Edina

Szia!Az előző levélnél valami rosszat csináltam oda került az aljára amit te írtál bocsi de az az igazság hogy tegnap regisztráltam erre az oldalra és még nem igazán ismerem!Láttam már azt is hogy milyen kutyid van,aranyos nagyon én is szeretnék egy kutyahordozót,mennyibe kerül egy olyan?Szia!

Szia!
Nem csináltál rosszat, ha a válaszra kattintasz, akkor így szerkeszti a program. 3500 Ft volt a kutyatáska, de nagyon nagy a szóródás árban. Viszont megéri venni, mert így olyan helyekre is beviheted a kutyust, ahova egyébként nem lehetne. Sajnos ez elég ritkán járt fórum, én a startlap "Bolognese gazdik ide!" nevű fórumját látogatom, ha van kedved ,nézz rá, ott van sok fórumozó, állandóan van ott egy bolognese gazdi, sőt, van egy nagyon kedves és hozzáértő bolognese tenyésztő, ő szokott nekünk segíteni. Tehát itt: http://lapforum.lap.hu/topic.php?id=17114766
Szoktunk találkozni is a kutyáinkkal (nélkülük is, olyan jó a társaság).
De ha maradsz itt, biztos itt is leszünk többen is, akivel lehet beszélgetni! Szia!
Edina

Vissza az elejére
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 7:35    Hozzászólás témája: Re: Végre van egy bolognese kutyusom! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

finc írta:
Izabella írta:
Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen kutyust és most végre már van is!Tegnap kaptam meg a picike Roccó még csak 6hetes de nagyon arnyos!Imádom ő az életem!Még nincsenek meg az oltásai de attól ugye egy picit ki lehet vinni a levegőre sétálni,persze csak egy öt percre!Aki már tapasztalt a bolognese nevelésében az kérem írjon valami jó tanácsot!Köszike!!várom

Szia!
Vedd nagyon komolyan, hogy nem viszed ki a szabadba, nem érintkezhet más kutyákkal és nyomaikkal sem. Karban kiviheted, de egy picit sem lehet letenni, mert olyan betegségeket kaphat, amibe bele is halhat. A fő oltások megkapásáig kell kibírni, tudom, nem könnyű, de megéri, mert a kutyus egészsége a tét. Javaslom, hogy minél előbb vidd el állatorvoshoz az oltásokat megbeszélni (két hetente fog kapni), ő az ilyen és ehhez hasonló kérdéseidre is megnyugtató választ fog adni!
Edina

Szia!Az előző levélnél valami rosszat csináltam oda került az aljára amit te írtál bocsi de az az igazság hogy tegnap regisztráltam erre az oldalra és még nem igazán ismerem!Láttam már azt is hogy milyen kutyid van,aranyos nagyon én is szeretnék egy kutyahordozót,mennyibe kerül egy olyan?Szia!
Vissza az elejére
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 7:27    Hozzászólás témája: Re: Végre van egy bolognese kutyusom! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

finc írta:
Izabella írta:

Szia!

Szia!Köszönöm szépen a jó tanácsot!Megfogadom jövőhét kedden lesz 7 hetes akkor fogom vinni az első oltására!Hány oltást kell adni?Nekem azt mondták hogy 3 oltása lesz ez így van?az mennyibe kerül?Szerettem volna felrakni róla egy képet de nem sikerült!Nem tudod hogy miért?Neked milyen kutyusod van?Szia!
Edina
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 30. Szombat 19:56    Hozzászólás témája: Re: Végre van egy bolognese kutyusom! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Izabella írta:

Szia!
Edina

Vissza az elejére
Izabella
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 30. Szombat 15:47    Hozzászólás témája: Végre van egy bolognese kutyusom! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 10:38    Hozzászólás témája: Spagi (Edward) tenyésztőjének!
Téma leírása: Elvesztek az adatok!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Kati (Spag alias Edi tenyésztője)!

Sajnos a gépemet újra kellett telepíteni, így az összes cím elveszett belőle, a Tiétek is!
Úgy emlékszem, ezen a fórumon találkoztunk először. Kérlek, írj nekem e-mail-t a finc@net-tv.hu címre, baj nincs, csak így nem tudok mesélni Spagiról, aki egy tünemény, 2,7 kg (szerintem már nem sokat nő) és egyre okosabb!
Köszi: Finc Edina
Vissza az elejére
Endi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Sajnálom,de már rég nem jártam itt!Remélem mindenki kutyija épp és egészséges!Nekünk egy kicsit be van gyulladva a fülünk!De remélem hamar rendbe jön!23.-án már 5hónapos volt Rió szóval már kezd nagykutyus lenni!Sajnos egyszerűen nem akar szoba tiszta lenni!!Légyszi ha van vmi extra jó ötlet akkor segíthetnétek!Millió puszi mindenkinek!
Vissza az elejére
Endi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noire
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 9:56    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tudom, hogy ez az oldal nem erre való, de már más ötletem nincs. 1,8 kg-os kan kutyám mellé keresek szuka kutyát max. 2 kg-ig. Igazából felnőtt kutyit keresek , de lehet, kölyök is ami nem lesz nagyobb 2 kg-nál! Az enyém ivartalanítva van és hibás, mert rózsaszín az orra. A képen a pici kanom látható. Ha valaki tudna tenyésztőt ajánlani, vagy ismer ilyen kütyust kérem jelentkezzen a 06-30-281-8594-es telefonszámon. Előre is köszi! Nóra
Vissza az elejére
noire jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csillus
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 7. Csütörtök 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Kedves Bolognese gazdik!

Most látom csak, hogy az utolsó hozzászólásom dátuma: június 22. Őszintén szólva nagyon elhanyagoltam a fórumot, de most bepótoltam a lemaradásomat, végigolvastam minden hozzászólást. Először is üdv. minden új bolognese gazdinak. Nekünk is gyorsan elszaladt a nyár, voltunk otthon. Szegény Sissykét a nagy német juhászom nem fogadta el, mert a szomszédban van egy fehér, néma macska és mindig azt hitte Sissyre, hogy ő is macska. Csak úgy tudtuk kivinni az udvarra, hogy a nagyot megkötöttük, de egyszer még a láncot is elszakította, annyira bevolt vadulva. Nagyon féltünk, hogy széttépi Sissyt. Ő is nagyon félt tőle, kiszaladt pisilni és már futott is vissza a házba. Úgyhogy neki nem volt olyan jó a "vakációzás". Ahogy visszajöttünk Szíriába megnyugodott, mostmár ismét csak az övé az egész udvar. Érdekes, otthon valóban könnyezett a szeme, itt meg semmi. Teljesen tiszta a pofácskája is, semmi elszíneződés. Szerintem azért van, mert nagyon-nagyon száraz a levegő.
Vissza az elejére
Csillus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 26. Szombat 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!! Egy hete sehol senki???? Többször benéztem, de hiába Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 20. Vasárnap 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Feltettem néhány friss nyári képet Bömbikéről Kattints ide a képért
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kkittie
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 20. Vasárnap 14:05    Hozzászólás témája: . Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Száz éve nem voltam erre lol
Üdv mindenkinek! Szépek a képet és a kutyusok is persze Nagyon Boldog
Velünk minden rendben... csavargunk ezerrel!
Veletek mi újság? Minden ok? Kérdés
Endi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Haliho Mosoly
Voltam otthon egy hetet és képzeljétek kimentünk a Margit szigetre!Rió annyira élvezte!Végre eltudtam engedni egy kicsit!Ő imád játszani más kutyikkal és itt aztán megtehette!Mikor bementünk még fehér volt mikor kijöttünk akkor már elég koszos lett a mancsa:)Összeismerkedtünk egy yorkshire terrierel(nem tudom,hogy írják)és annyit játszottak!Végig rohangálták a szigetet!Annyra élvezték!!És elsem fáradtak!Voltak kint más bolognsek is de öket mind ölbe vitték!Na pusszancs mindenkinek!Írjatok sokat!
Vissza az elejére
Endi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 15. Kedd 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!! Nagyon régen jártam erre, örömmel látom "szaporodott" a csapat. Köszöntök minden új fórumozót. Mi nyaralni voltunk 3 hétig, jelenleg pedig egy lakásfelújítás kellős közepén ülök, így nem sok időm jut másra. Bömbike nagyon élvezte a Balatont, nagyokat rohangált a kertben és jókat aludt. Kövérebb sajnos nem lett lol , de úgy látszik ő már csak ilyen pici marad. Most rövid nyári bundája van, de így is imádjuk. Ha lesz időm majd visszanézek, addig üdv. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
szacskimoni
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 5. Szombat 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Elutazok pár napra és máris felélénkül az oldal? lol
Üdvözöllek köreinkben Endi! Wink
Én ugyan nem bolognese tulajdonos vagyok hanem shi-tzu, de már a kutyi megérkezése elött tag voltam és bolit szerettem volna de nem bántam meg, nézd meg majd a fotóimat és megérted hogy minden kiskutya tündéri. 14 hetes volt csüt. Lucifer, képet talán holnap Razz
Edina!
A vidéki nyaralás megint esőbe fulladt mint a Gyulai hétvége. mi mindig kifogjuk, 9.-én megyünk az Adriára nyaralni de rossz időt mondanak, nektek hogy sikerült a nyarakás? Levágtátok a lányod haját?
Én is levágattam a Luluét, olyan fius lett. Szomorú
Hogy haladsz a sétáltatással? mi is vettünk pórázt és kicsit sétált is vele de szétdobja a lábait és seelőre-sehátra, majd talán idővel megtanulja.
Megyek mert nemrég jöttünk haza és elfáradtam. Razz
Sziasztok
szacskimoni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 4. Péntek 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Endi írta:
Szia!
Nem nehéz!Bár még csak kb 7 hónapja élek kint!Rio nagyon jól bírja a sétákat!Nagyon nagy a mozgás igénye!És minden reggel felkelt 8:30 kor pontosan,hogy menjünk mert ő unatkozik!És jönni akar midenhova!Biztos azért mert otthonról hoztam ki és már ahogy nálam volt vittem magammal mindenhova,hogy bírja az utat!Persze csak olyan helyre ahol tudtam hogy nem lehet semmi baja!Szóval ö egyfolytában mászkálna!esőbe,hóban!Szerinted hogy szebb ha hosszu a szöre vagy ha nem?Puszi

Szia!
Azt tudom, hogy a kiállítási bolognese-k szőre nekem nem tetszik, azok sosincsenek nyírva, De nagyon tetszik szőrmóknak is (Spagetti most az), és nyírva is. Biztos megnyiratom , ha már a kozmetikus beszoktatta (egyelőre cxsak fül- szemtisztításra megyünk, hogy szokja), de majd télre meghagyom a nagy bundát, így mindenképpen kiélvezem. A szeménél vágom a szőrt, mert mindig tele van szőrszálakkal, ha hosszú neki.
Neked hogy tetszik? Rövid, vagy hosszú?
Edina

Vissza az elejére
Endi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 4. Péntek 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nem nehéz!Bár még csak kb 7 hónapja élek kint!Rio nagyon jól bírja a sétákat!Nagyon nagy a mozgás igénye!És minden reggel felkelt 8:30 kor pontosan,hogy menjünk mert ő unatkozik!És jönni akar midenhova!Biztos azért mert otthonról hoztam ki és már ahogy nálam volt vittem magammal mindenhova,hogy bírja az utat!Persze csak olyan helyre ahol tudtam hogy nem lehet semmi baja!Szóval ö egyfolytában mászkálna!esőbe,hóban!Szerinted hogy szebb ha hosszu a szöre vagy ha nem?Puszi
Vissza az elejére
finc
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 3. Csütörtök 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nem nehéz idegen országban élni? Vagy régóta ott élsz?
Az én kutyim 5 hónapos, édes, tündéri, optimista kutyus, kicsit félénk, de lehet, hogy ez majd változik. Sajnos nincs kert, így csak séta közben találkozhat kutyákkal, de biztos mi máskor visszük le, mint a többség, így elég kevéssel. Majd, ha nagyobb sétákat teszünk, ez biztos megváltozik. Amúgy is szeretném mindenhova vinni, csak még szokja a sétát, és elég nehezen veszi az akadályt.
Edina
virágfej2
Vissza az elejére
Endi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 3. Csütörtök 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Mindenképpen megnézem azt az oldalt!És köszi,hogy nyaggathatlak!Nagyon aranyos tőled!Csak szeretném neki a legjobbat!Mi Franciaországban lakunk így sajnos nem tudok elmenni bol-talcsira,de ha otthon leszek és pont lesz egy mindenképpen elmegyek!Rio imád játszani más kutyikkal,csak itt még nem találtunk neki játszótársat!És a te kutyusod? Majd azért írj nekem ide is mert én sűrűn megnézem ezt az oldalt is!Mióta megtaláltam!Puszi!
Ja és köszi a másikat is!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 16 oldal [386 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 14, 15, 16 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu