Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 15:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Bolognese
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 15 / 16 oldal [386 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16 Következő
Szerző Üzenet
Csillus
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most Damaszkuszban vagyunk. Nyáron megyünk haza. Itt dolgozom. Ti hol laktok? Nagyon aranyos Oszi is. Gondolom ő kisfiú. Az enyém kislány és június 10-én született. Mini méretű, nem lesz több 2 kg-nál felnőtt korában sem. Az anyukája is ekkora, ő is nagyon aranyos. Nekem is rengeteg fényképem van róla, ezt csak azért tettem be, mert ezt tegnap készítettük. Édes kiskutya. Nagyon nyugis, türelmes, mindenevő.
Vissza az elejére
Csillus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda2
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
Bocs, közben nekem is sikerült feltenni Sissyt. Én is nagyon örülök, hogy sikerült!!! Ő mini bolognese, 5 hónapos kislány. És most nagyon messze vagyunk Magyarországtól!!!

Nagyon aranyos!!! virágfej Az én Oszim is öt hónapos.Sissynek hívják,/csak következtetek/kislány?Ha már leszek olyan ügyes és albumot is tudok nyitni,akkor lesz róla több kép is.Merre vagytok a világba?
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocs, közben nekem is sikerült feltenni Sissyt. Én is nagyon örülök, hogy sikerült!!! Ő mini bolognese, 5 hónapos kislány. És most nagyon messze vagyunk Magyarországtól!!!
Vissza az elejére
Csillus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 15:20    Hozzászólás témája: Kép Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy tetted fel a képet? Én is megszeretném mutatni nektek az én kis mini Bolognesemet.
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Bocs,hogy ilyen dologgal zavarom meg a fórumot,de nagyon büszke vagyok magamra.Teljesen egyedül feltettem a nevem alá egy képet a kiskutyámról! nagytaps Most nem azért,de nekem ez nagy dolog.Itt még csak hat hetes.Ez a kép az első nálunk töltött éjszakája után készült.
Végig aludta az egész napot.IMÁDOM szerelmes
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:14    Hozzászólás témája: Re: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Csillus írta:
Esetleg ha valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogy lehet törzskönyvet váltani neki. A szülők tőrzskönyvesek.

Idézet:
Bocsánat,h belekotty!!!!!!!

Nekünk most vannak kiskutyáink,s azért merek beleszólni a törzskönyv dologba.Akitől vetted a picurt annak kell igényelni a Meoétől a T.k-vet.Főleg ha a szülök is T.k-ek.Alom bejelentő lapot kell kitölteni,szülök T.k-ve tenyészszemle birálati lap, tagsági igazolás. 4500ft a t.k.Mindent elfogadnak e-mailban is,nem kell bemenni személyesen.

Remélem tudtam segiteni. lol

Már itt is a válasz!!! Köszi
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 13:13    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
ivf írta:

Szia!
Nem tudom, mi lehet a gond, de mindjárt szólok egy hozzáértőnek és szerintem segíteni fog, majd figyeld T.J. beírását.

Sajna ebben a fórumban nem igen tudok segíteni Sír vagy nagyon szomorú
Ha bármilyen problémát tapasztaltok, légyszi küldjetek egy PÜ-t Joe7-nek (a rendszerfőűbergóré!), és Ő mihelyt elolvassa azonnal segít, vagy megnézi mi lehet a gond Embarassed

Idézet:
További kellemes ismerkedést kíván ivf őcsikéje (akinek kutyája van Wink - jó, nem kell rögtön leharapni a fejem lol )

Na, gondoltam, hogy nem bíííírod ki..... lol Nekünk meg babakutyánk van, de így a jóóóó nyelvnyújtás nyelvnyújtás
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 9:16    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:

Szia!
Nem tudom, mi lehet a gond, de mindjárt szólok egy hozzáértőnek és szerintem segíteni fog, majd figyeld T.J. beírását.

Sajna ebben a fórumban nem igen tudok segíteni Sír vagy nagyon szomorú
Ha bármilyen problémát tapasztaltok, légyszi küldjetek egy PÜ-t Joe7-nek (a rendszerfőűbergóré!), és Ő mihelyt elolvassa azonnal segít, vagy megnézi mi lehet a gond Embarassed

További kellemes ismerkedést kíván ivf őcsikéje (akinek kutyája van Wink - jó, nem kell rögtön leharapni a fejem lol )
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 9:12    Hozzászólás témája: Törzskönyv Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello! Köszi az infót. Nem tudod esetleg, hogy mindez a "törzskönyv-procedúra" mennyibe kerül? Nem tudom, hogy megéri-e. A barátnőm nem tenyésztő, neki ez volt az első alom.
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 9:08    Hozzászólás témája: Re: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
Esetleg ha valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogy lehet törzskönyvet váltani neki. A szülők tőrzskönyvesek.

Bocsánat,h belekotty!!!!!!!

Nekünk most vannak kiskutyáink,s azért merek beleszólni a törzskönyv dologba.Akitől vetted a picurt annak kell igényelni a Meoétől a T.k-vet.Főleg ha a szülök is T.k-ek.Alom bejelentő lapot kell kitölteni,szülök T.k-ve tenyészszemle birálati lap, tagsági igazolás. 4500ft a t.k.Mindent elfogadnak e-mailban is,nem kell bemenni személyesen.

Remélem tudtam segiteni. lol
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 22:12    Hozzászólás témája: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Köszönöm ezt a kedves fogadtatást!!! Nem tenyésztőtől vettem, hanem egy barátnőmtől. Neki három bolognese kutyusa van. Két idősebb kutyus és most az alomból megtartott egy kölyköt, aki szintén szuka. Az én kiskutyámnak még ő - kérésemnek megfelelően - mielőtt elhoztuk beültettette a chip-et, úgyhogy a MEOE-nél is regisztrálva vagyunk. Köszi a "harapásra" vonatkozó jó tanácsot is, megpróbálok következetesebb lenni vele (habár elég nehéz). A férjem már kezdet kezdetén megszoktatta, őt nem harapdálja, de ahogy meglátja az én kezemet, nem bírok vele. Nagyon csendes, türelmes, jó természetű, kiegyensúlyozott kiskutya. Imádjuk. Nekem már többfajta kutyám volt (palota pincsim, cavalier king charles spánielem, nagytestű kutyák: dobermann, belga juhász), de ez a legkedvesebb, legaranyosabb. Mindenkinek tudom ajánlani, aki még nem tudta eldönteni, hogy milyen fajta kiskutyust válasszon. A bolognese az igazi.
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 21:40    Hozzászólás témája: Re: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Csillus írta:
Sziasztok!

Végre nagy nehezen sikerült megtalálnom egy ilyen fórumot, ahol Bolognese gazdik vannak!!! Nagyon örülök neki. Nekem van egy 5 hónapos kis Bolognese szukám, Sissynek hívják. Sokat gondolkodtam, hogy milyen kiskutyát vegyek, de végülis mellette döntöttem, mert nem hullik a szőre és szagtalan. Én ebben nem hittem, de mostmár tapasztalatból tudom, hogy mindkettő igaz. Esetleg ha valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogy lehet törzskönyvet váltani neki. A szülők tőrzskönyvesek. Nagyon aranyos kiskutya és imádja a gazdijait. Még egy kicsit harap, de remélem hamarosan leszokik róla.

Örülök, hogy ránk találtál!!! Már egy ideje reménytelennek láttam, hogy eg yáltalán valaki felfedezi ezt a fórumot! De szerencsére, ha lassan is, de "szaporodunk"!! lol A mi kuttyunk éppen a napokban volt egy éves, de hálát adok a sorsnak, hogy ezt a fajtát választottuk. A törzskönyvvel kapcsolatban, megpróbálok kideríteni valami okosat. Bár a miénknek sincs, miután ajándékba kaptuk. A harapással kapcsolatban: Bömbike is próbálkozott az elején, de a határozott NEM-mel nagyon rövid idő alatt le is szokott róla. Vettünk neki jópár gumi és egyéb állatkát, így aztán, azokat cibálja, ha kedve szottyan harciaskodni.

Szia Csillus!

Én is üdvözöllek a boli gazdik körében. szívesen Csak alakul a mi kis csapatunk is!A törzskönyvvel kapcsolatosan szeretném kérdezni,hogy kitől vetted a kutyust?Mert ha tenyésztőtől,akkor neki kötelessége lett volna adni.Mi legalábbis tőle kaptunk.Amikor elhoztad már meg volt az első oltása,oda adták az oltási könyvét?Ha igen ,akkor az orvos neve és pacsétje benne kell legyen,talán Ő tud segíteni,vagy ha más nem akkor a MEOSZ-nál biztosan tudnak segíteni.
Remélem sikerrel jársz.Még egyszer üdv.a csapatban. virágfej2 nagyszerû
Vissza az elejére
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 21:19    Hozzászólás témája: Re: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
Sziasztok!

Végre nagy nehezen sikerült megtalálnom egy ilyen fórumot, ahol Bolognese gazdik vannak!!! Nagyon örülök neki. Nekem van egy 5 hónapos kis Bolognese szukám, Sissynek hívják. Sokat gondolkodtam, hogy milyen kiskutyát vegyek, de végülis mellette döntöttem, mert nem hullik a szőre és szagtalan. Én ebben nem hittem, de mostmár tapasztalatból tudom, hogy mindkettő igaz. Esetleg ha valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogy lehet törzskönyvet váltani neki. A szülők tőrzskönyvesek. Nagyon aranyos kiskutya és imádja a gazdijait. Még egy kicsit harap, de remélem hamarosan leszokik róla.

Örülök, hogy ránk találtál!!! Már egy ideje reménytelennek láttam, hogy eg yáltalán valaki felfedezi ezt a fórumot! De szerencsére, ha lassan is, de "szaporodunk"!! lol A mi kuttyunk éppen a napokban volt egy éves, de hálát adok a sorsnak, hogy ezt a fajtát választottuk. A törzskönyvvel kapcsolatban, megpróbálok kideríteni valami okosat. Bár a miénknek sincs, miután ajándékba kaptuk. A harapással kapcsolatban: Bömbike is próbálkozott az elején, de a határozott NEM-mel nagyon rövid idő alatt le is szokott róla. Vettünk neki jópár gumi és egyéb állatkát, így aztán, azokat cibálja, ha kedve szottyan harciaskodni.
Vissza az elejére
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 21:14    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
melinda írta:
Sziasztok!

Bolognese gazdik gyertek legyünk minnél többen!!!! virágfej2 Nagyon Boldog

Szia Ági!

Valami baj van.Nem tudok Neked privit írni.Két napja ezen görcsölök dühbegurul és a levél végén kéri,hogy lépjek be/de már be vagyok/ és kilök egy üres lapra.Már kimásoltam és így sem megy. bõgõmasina
Bocs,nem lusta vagyok csak béna.

Szia!
Vissza az elejére
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 20:20    Hozzászólás témája: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 3. Csütörtök 15:06    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
Sziasztok!

Szia Ági!

Valami baj van.Nem tudok Neked privit írni.Két napja ezen görcsölök dühbegurul és a levél végén kéri,hogy lépjek be/de már be vagyok/ és kilök egy üres lapra.Már kimásoltam és így sem megy. bõgõmasina
Bocs,nem lusta vagyok csak béna.
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 3. Csütörtök 13:32    Hozzászólás témája: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 30. Vasárnap 21:19    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
Már megint én vagyok!
És sehol egy másik boli gazdi! bõgõmasina

Bocs, már szerintem több mint egy hete nem jártam erre, illetve már meg sem néztem van-e itt valaki, mert eddig pangott a fórum. Örülök, hogy megtaláltál! Ezután majd figyelmesebb leszek! Válaszoltam priviben is! Gyere máskor is!!!!!! nagytaps taps
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 29. Szombat 13:50    Hozzászólás témája: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már megint én vagyok!
És sehol egy másik boli gazdi! bõgõmasina
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 27. Csütörtök 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már nagyon sokszor próbálkoztam ,de senki nem válaszol!!!!
Bolognese gazdik hol vagytok???? Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 10. Péntek 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egy ismerősöm nagymamájának havanese-e pár hete örök álomra szenderült. A néninek nagyon hiányzik a kutyus, ezért az unokája szeretné egy új kutyussal meglepni. (Természetesen a nagyi tud róla, és ő is szeretne egy új kutyust.)
Nem tudnátok nekem eladó kölyköket ajánlani? Kifejezetten hobby célra kellene. (Ha Tolna megye környékén lenne, az külön jó volna.)
Segítségeteket előre is köszönöm!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 31. Kedd 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Segítség kellene! Dunántúlon olyan tenyésztőt keresek, akinél max 20ezerért tudnék venni kutyit. Törzskönyv nem kell.
Kösz! Összezavart
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Az az igazság, hogy sok-sok évvel ezelőtt az Astoriánál a villamoson állva felfigyeltem egy kis fehér kutyusra. Gazdi, egy háromajtós szekrény méretű tagbaszakadt, suhogós joggingos mandró terpeszállásban állt az újságos mellett, és a lábai körül rohangált nyolcasokat leírva. Kicsi volt és hófehér, a szőre úgy nézett ki, mint ezernyi apró dugóhúzó. És rohant, rohant, rohant. Aztán kifogyott a DURACELL belőle, és eldőlt. Gazdi meg felvette, akkor egyből magához tért, és röpke fél perc alatt legalább 300 puszikát adott a nagydarabnak.
Piszkosul tetszett a jelenet, csak még mindig nem tudom, milyen fajta volt? Bolognese vagy bichon frise?

Hú ezt így nehéz eldönteni, a leírás alapján lehet bármelyik. Én viszont tiszta szívből ajánlom a Bologneset. Írtó édes, lehet babusgatni, és puszi tud adni ezerrel csók Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az az igazság, hogy sok-sok évvel ezelőtt az Astoriánál a villamoson állva felfigyeltem egy kis fehér kutyusra. Gazdi, egy háromajtós szekrény méretű tagbaszakadt, suhogós joggingos mandró terpeszállásban állt az újságos mellett, és a lábai körül rohangált nyolcasokat leírva. Kicsi volt és hófehér, a szőre úgy nézett ki, mint ezernyi apró dugóhúzó. És rohant, rohant, rohant. Aztán kifogyott a DURACELL belőle, és eldőlt. Gazdi meg felvette, akkor egyből magához tért, és röpke fél perc alatt legalább 300 puszikát adott a nagydarabnak.
Piszkosul tetszett a jelenet, csak még mindig nem tudom, milyen fajta volt? Bolognese vagy bichon frise?
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos, nekem nincs (még) bolim, de nemsokára veszek egyet - plüssben!
Nagyon tetszik ez a fajta /is/, bár nem tudom eldönteni, hogy a boli vagy a b.frise a nekem való-e.
Bolisok! Lehet győzködni! Íme egy potenciális leendő bolis!
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 15 / 16 oldal [386 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu