Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 15:24
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Bolognese
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 14 / 16 oldal [386 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 12, 13, 14, 15, 16 Következő
Szerző Üzenet
Csillus
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 16. Szerda 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én is mindig nézem, hogy ki van itt, ki mit írt és mostanába egy kicsit mintha csappant volna a "levelezési kedv". A kajálással kapcsolatban, Sissynek is nagyon jó étvágya van, a konzerveket nem szereti, de egyebet mindent megeszik, nem válogat. Most teljesen rövidre lenyírattuk a szőrét, nagyon édes így is. Majd még teszek fel egy pár képet.
Vissza az elejére
Csillus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda2
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 16. Szerda 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mi van veletek?Sehol senki?!!! Szomorú
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
SIPŐCZ GIZI
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szóval ,azt kérdezte a nagykutyák közül melyik Sissy.hát evésileg nálunk nincs gond sőt néha túlzásba viszik.mindig ennének ,a 4 gyerek közül valaki mindig ad nekik valami nasit is
SIPŐCZ GIZI jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
SIPŐCZ GIZI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 20:36    Hozzászólás témája: Re: Szia
Téma leírása: örülj hogy kicsi nagyon kevés kisméretű bolognese van ,én láttam akkorákat is mint egy közép uszkár.Nekem a tina 2kg és 4 babája volt.Áfi viszont 3,5kg kicsi de dagi.Dézi 5hós és most 1,20dkg remélem hogy kicsi marad .Csilla mikor jött Sissyért azt kérdez
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
ivf írta:
Csillus írta:
SIPŐCZ GIZI írta:
szia
5hós a Dézi,Tina 4éves,Áfonya 6 éves,
igen mi közel lakunk egymáshoz mert inkább Veresen vagyunk mint Erdőkertesen.A Tináról még nincs kép de ma teszek fel

Szia Gizi!

Örülök, hogy te is itt vagy. Nagyon aranyos Dézi és Áfi. Várom majd a Tina képét is. Csak a többieknek újságolom, hogy Tina az én kis Sissym édesanyja, Dézi pedig a féltestvére.

Üdv. a nagy családnak!! Jót mosolyogtam ezen az összefonódáson. Én kíváncsi lennék, kinek mekkora /mármint súlyra/a kicsikéje, mert én Bömbikét nagyon kicsinek tartom, de lehet, hogy ez csak az én mániám. Bár a doki szerint is kicsi a fajtájához mérten. Bömbi most volt a napokban 1 éves, és kb. l kg 60 dkg. Baromi keveset eszik /szerintem/ És nagyon fura szokásai vannak. Ha adok neki valamit kézből. először nagyon bizalmatlanul kezeli, odajön, megszagolja, elfut ...., aztán vissza....A tányérjában állandóan van étel /száraz/ éppen azért, hogy ehessen amikor akar. Ennek ellenére nem viszi túlzásba. Úgy kezd el enni, hogy először kivesz egy szem tápot, aztán így egyesével eszegeti. Nekem ez azért fura, mert van egy nagy kutyánk, aki, ha kaját teszünk elé, fölé hajol és eszik normálisan. A pici meg kivesz egyet, fut vele egy kört, aztán megint kivesz.....Na, szóval nem tudom érthető voltam-e, arra vagyok kíváncsi, kinek milyen tapasztalatai vannak az etetés terén.

Szia Ági!

Oszkár nagyon sokat eszik. eszik Ha adunk neki, kézből bármit elfogad. pizza Nem tudom,hogy ez mennyire jó,mert multkor az utcán egy kislánytól is elfogadta a kekszet aminek nem nagyon örültem,gondolom nem kell mondjam miért.Nem szeretem az ilyet.Szó nélkül oda nyújtotta és Oszi elvett.Persze megszidtam érte a kutyit amit az anyuka borzasztóan zokon vett és elrángatta onnan a kislányt.Nem értette.Persze, gondolom nincs kutyája.Ha eszünk,mindig oda jön "kunyizni" és mi mindig adunk neki.Nem tudom sem én,sem a férjem,sem a szüleim megállni,hogy ne adjanak neki.Egy kis virsli,szalámi,csirkemellsonka stb...Bármi jöhet,nem válogat.Még a kenyeret is megeszi.Rengeteg konzerve van itthon/animonda,multifit,premier,vom feinsten/pedigree is van,bár erről mindenki lebeszél a tartósítószerek miatt.Tápot nagyon ritkán eszik/eukanuba,belcando,happy dog/előtte is mindig ott van de nem nagyon izgatja.Amit még nagyon szeret,nem olyan rég vettünk neki először,az a Vitakraft-tól beef-stick nevezetű kutyaszalámi.Nagyon sok ízben van,pulykás,zöldséges,marhahús....Oszkár most volt öt hónapos és 1 kiló 70 deka és rá is azt mondják,hogy kicsi.Nem tudom.Lehet ha próbálnátok kicsit kézből adni neki amit Ti esztek.Bár a végén még képes lesz megszokni és csak úgy fogja elfogadni az ételt.Próbálkozzatok több fajta táppal,konzervvel,jutalomfalattal.Hátha. kutynyelv virágfej2

SIPŐCZ GIZI jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Re: Szia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Csillus írta:
SIPŐCZ GIZI írta:
szia
igen mi közel lakunk egymáshoz mert inkább Veresen vagyunk mint Erdőkertesen.A Tináról még nincs kép de ma teszek fel

Szia Gizi!

Örülök, hogy te is itt vagy. Nagyon aranyos Dézi és Áfi. Várom majd a Tina képét is. Csak a többieknek újságolom, hogy Tina az én kis Sissym édesanyja, Dézi pedig a féltestvére.

Üdv. a nagy családnak!! Jót mosolyogtam ezen az összefonódáson. Én kíváncsi lennék, kinek mekkora /mármint súlyra/a kicsikéje, mert én Bömbikét nagyon kicsinek tartom, de lehet, hogy ez csak az én mániám. Bár a doki szerint is kicsi a fajtájához mérten. Bömbi most volt a napokban 1 éves, és kb. l kg 60 dkg. Baromi keveset eszik /szerintem/ És nagyon fura szokásai vannak. Ha adok neki valamit kézből. először nagyon bizalmatlanul kezeli, odajön, megszagolja, elfut ...., aztán vissza....A tányérjában állandóan van étel /száraz/ éppen azért, hogy ehessen amikor akar. Ennek ellenére nem viszi túlzásba. Úgy kezd el enni, hogy először kivesz egy szem tápot, aztán így egyesével eszegeti. Nekem ez azért fura, mert van egy nagy kutyánk, aki, ha kaját teszünk elé, fölé hajol és eszik normálisan. A pici meg kivesz egyet, fut vele egy kört, aztán megint kivesz.....Na, szóval nem tudom érthető voltam-e, arra vagyok kíváncsi, kinek milyen tapasztalatai vannak az etetés terén.

Szia Ági!

Oszkár nagyon sokat eszik. eszik Ha adunk neki, kézből bármit elfogad. pizza Nem tudom,hogy ez mennyire jó,mert multkor az utcán egy kislánytól is elfogadta a kekszet aminek nem nagyon örültem,gondolom nem kell mondjam miért.Nem szeretem az ilyet.Szó nélkül oda nyújtotta és Oszi elvett.Persze megszidtam érte a kutyit amit az anyuka borzasztóan zokon vett és elrángatta onnan a kislányt.Nem értette.Persze, gondolom nincs kutyája.Ha eszünk,mindig oda jön "kunyizni" és mi mindig adunk neki.Nem tudom sem én,sem a férjem,sem a szüleim megállni,hogy ne adjanak neki.Egy kis virsli,szalámi,csirkemellsonka stb...Bármi jöhet,nem válogat.Még a kenyeret is megeszi.Rengeteg konzerve van itthon/animonda,multifit,premier,vom feinsten/pedigree is van,bár erről mindenki lebeszél a tartósítószerek miatt.Tápot nagyon ritkán eszik/eukanuba,belcando,happy dog/előtte is mindig ott van de nem nagyon izgatja.Amit még nagyon szeret,nem olyan rég vettünk neki először,az a Vitakraft-tól beef-stick nevezetű kutyaszalámi.Nagyon sok ízben van,pulykás,zöldséges,marhahús....Oszkár most volt öt hónapos és 1 kiló 70 deka és rá is azt mondják,hogy kicsi.Nem tudom.Lehet ha próbálnátok kicsit kézből adni neki amit Ti esztek.Bár a végén még képes lesz megszokni és csak úgy fogja elfogadni az ételt.Próbálkozzatok több fajta táppal,konzervvel,jutalomfalattal.Hátha. kutynyelv virágfej2
Vissza az elejére
melinda2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 18:07    Hozzászólás témája: Re: Szia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
SIPŐCZ GIZI írta:
szia

Szia Gizi!

Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 11:13    Hozzászólás témája: Szia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SIPŐCZ GIZI írta:
szia

Szia Gizi!

Vissza az elejére
Csillus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SIPŐCZ GIZI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 13. Vasárnap 9:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
SIPŐCZ GIZI írta:
SZIASZTOK
Bejelentkeztem hozzátok 3 bolognese kutyám van ,Erdőkertesen lakunk

Szia!

De szuper!Egyre többen leszünk. nagytaps Üdv minálunk. szívesen Mi ráadásul elég közel is vagyunk egymáshoz.Én Gödöllőn lakom.
Ugye a Te kutyidat láthattam a galériában Mirza néven.
Írtad,hogy három bolognesed van.Mennyi idősek? kutynyelv virágfej2

Bocsi! Embarassed
Most szembesültem nagy tévedésemmel.Áfinak hívják az egyik kutyust és most láttam a másikat Dézit.És a harmadik? nemértem
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SIPŐCZ GIZI írta:
SZIASZTOK

Szia!

De szuper!Egyre többen leszünk. nagytaps Üdv minálunk. szívesen Mi ráadásul elég közel is vagyunk egymáshoz.Én Gödöllőn lakom.
Ugye a Te kutyidat láthattam a galériában Mirza néven.
Írtad,hogy három bolognesed van.Mennyi idősek? kutynyelv virágfej2
Vissza az elejére
SIPŐCZ GIZI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZIASZTOK
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 16:03    Hozzászólás témája: Re: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Csillus"]Szia! Nagyon édes Oszi, Sissynek is nagyon tetszik. Kb. akkora mint Sissy, reméljük ő is "mini" marad. Nálunk ma lesz kozmetika, fürdés stb. Úgyhogy majd csinálok képeket és teszek még fel. A te kiskutyád azért "más" egy picit, mert fiú. Mi sem a kutyapelussal, sem egyébbel nem próbálkoztunk, megtanítottuk neki, hogy rászólunk, hogy "menj sétálni" vagy "gyere, megyünk sétálni" és akkor tudja, hogy kimehet elintézni a dolgát. A szemével kapcsolatosan, Erdélyből hoztak nekem igazi borvizet (nem palackozott), azzal törölgettem és már fele annyira sem könnyezik. Persze arra mindig figyelni kell, hogy a szeméből a szőr kilegyen vágva. Én arra lennék kiváncsi, hogy ti kiszoktátok-e nyomni a bűzmirigyét? Azt hogy csináljátok, mert nekem sehogy sem sikerült?

melinda írta:
Sziasztok!

Tettem fel Osziról képeket.
Nem valami jó minőségűek,de ez van.
[/quot

Nem tudok semmit a bűzmirigyről.
Csak azt,hogy természetes módon is tud ürülni amikor kakil a kutyus.
Valamelyik kutyusnak nem is kell hozzányúlni pont ezért, mert folyamatosan ürül.
Majd utána nézek a témának,vagy megkérdezem az állatorvosunkat.Jövő héten úgy is megyünk hozzá.
Vissza az elejére
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 12. Szombat 12:49    Hozzászólás témája: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Nagyon édes Oszi, Sissynek is nagyon tetszik. Kb. akkora mint Sissy, reméljük ő is "mini" marad. Nálunk ma lesz kozmetika, fürdés stb. Úgyhogy majd csinálok képeket és teszek még fel. A te kiskutyád azért "más" egy picit, mert fiú. Mi sem a kutyapelussal, sem egyébbel nem próbálkoztunk, megtanítottuk neki, hogy rászólunk, hogy "menj sétálni" vagy "gyere, megyünk sétálni" és akkor tudja, hogy kimehet elintézni a dolgát. A szemével kapcsolatosan, Erdélyből hoztak nekem igazi borvizet (nem palackozott), azzal törölgettem és már fele annyira sem könnyezik. Persze arra mindig figyelni kell, hogy a szeméből a szőr kilegyen vágva. Én arra lennék kiváncsi, hogy ti kiszoktátok-e nyomni a bűzmirigyét? Azt hogy csináljátok, mert nekem sehogy sem sikerült?

melinda írta:
Sziasztok!
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11. Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Sziasztok, jó reggelt!!! Örömmel olvasom a sok-sok beírást, én most nem voltam pár napja erre. Én sem tudtam, hogy van mini Bolognese, szerintem a miénk is valami ilyesmi lehet. Most volt egy éves és kb. 1kg 60 dkg. Én sokáig azt hittem, hogy esetleg valami baja van, de úgy látszik Ő már csak ilyen. De mi így is imádjuk!!!!! Nagyon Boldog A szobatisztaság nálunk sem ment könnyen, mi vettünk kutyapelust és most már arra jár, mert ugyan kertes házban lakunk, de nem engedjük ki egyedül, mert van egy nagy 8 éves chow-chow kutyánk, aki nagyon kiszámíthatatlan és féltékeny.
Visszatérve a szobatisztaságra: én eleinte azt csináltam, ha véletlenül valahol bebisilt, felitattam a pelussal és rögtön rátettem Bömbit, hogy érezze a szagot, aztán állandóan mondogattam, hogy a papírra kell pisilni Nagyon Boldog , egy esetleges újabb balesetnél pedig határozott Pfujjj! és azonnal rátettem a papírra, így elértük, hogy ma már odajár a dolgát végezni.
Imádom benne, ahogy hízeleg, és azt, hogy türelmesen elvan itthon egyedül is!! Nem különösebben ugatós, de az idegenekkel azért bizalmatlan. Most aktuális nálunk a kozmi, majd teszek fel róla képeket, ha túl leszünk rajta. Nekem csak egy problémám van vele, a szeme. Állandóan könnyezik, ezért csúnya b arna a szeme körül a szőr, és hiába törlöm naponta, semmit sem változik. Most a Westisektő kapok egy kutya szemorvos címet, oda akarom vinni megmutatni, hátha talál rá megoldást. Nálatok nincs ilyen gond???

Sziasztok!

Most látom milyen nagy itt a forgalom!Nagyon örülök,hogy kezdünk alakulni.Oszi szeme is nagyon csúnya.Vettünk rá könnykő oldó folyadékot talán még ez rá a legjobb.A borvíz semmit nem ér legalábbis nekünk nem volt jó.Én már kérdeztem az állatorvosunkat mit lehetne ezzel kezdeni,de ő is csak azt tudta mondani,hogy végleges megoldás nem létezik rá.Ki kell vágni a szőrt a szeménél.Na most ez kicsit kivitelezhetetlen Oszkár esetében,mert ő egy nagyon élénk kutyus.Bár nálunk semmi nem úgy működik,mint egy "normális"kutyánál.A kutyapelenkát úgy rázta,mint a rongyot és ha volt rajta valami akkor repült ezer felé.Az újságpapírt,szerintem ha egész nap dolgoztam volna vele sem tudtam volna olyan apró fecnikre szaggatni,mint ő.Valahogy mindig talált magának papírzsepit.Fél perc nem telt bele már csak azt láttam,hogy minden tele van miszlikkel.De hát akkor is,ő az én kutyám!!!!
Ha esetleg sikerül a szemére valami szert találni,érdekelne a dolog.
Kiváncsi vagyok rá mit tudnak mondani. Mosoly kutynyelv virágfej2
Vissza az elejére
ivf
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, jó reggelt!!! Örömmel olvasom a sok-sok beírást, én most nem voltam pár napja erre. Én sem tudtam, hogy van mini Bolognese, szerintem a miénk is valami ilyesmi lehet. Most volt egy éves és kb. 1kg 60 dkg. Én sokáig azt hittem, hogy esetleg valami baja van, de úgy látszik Ő már csak ilyen. De mi így is imádjuk!!!!! Nagyon Boldog A szobatisztaság nálunk sem ment könnyen, mi vettünk kutyapelust és most már arra jár, mert ugyan kertes házban lakunk, de nem engedjük ki egyedül, mert van egy nagy 8 éves chow-chow kutyánk, aki nagyon kiszámíthatatlan és féltékeny.
Visszatérve a szobatisztaságra: én eleinte azt csináltam, ha véletlenül valahol bebisilt, felitattam a pelussal és rögtön rátettem Bömbit, hogy érezze a szagot, aztán állandóan mondogattam, hogy a papírra kell pisilni Nagyon Boldog , egy esetleges újabb balesetnél pedig határozott Pfujjj! és azonnal rátettem a papírra, így elértük, hogy ma már odajár a dolgát végezni.
Imádom benne, ahogy hízeleg, és azt, hogy türelmesen elvan itthon egyedül is!! Nem különösebben ugatós, de az idegenekkel azért bizalmatlan. Most aktuális nálunk a kozmi, majd teszek fel róla képeket, ha túl leszünk rajta. Nekem csak egy problémám van vele, a szeme. Állandóan könnyezik, ezért csúnya b arna a szeme körül a szőr, és hiába törlöm naponta, semmit sem változik. Most a Westisektő kapok egy kutya szemorvos címet, oda akarom vinni megmutatni, hátha talál rá megoldást. Nálatok nincs ilyen gond???
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 9. Szerda 14:21    Hozzászólás témája: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nemsokára a barátnőm - a kiskutyám anyukájának gazdája - is csatlakozik majd hozzánk. Neki ugyanis 3 bolognese-je is van.
Vissza az elejére
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Re: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Persze én is úgy értettem, hogy minden bolognese vagy más kiskutya tulajdonossal jó lenne találkozni, akik nézik ezt a fórumot és szeretik a kutyuskákat. Mi amúgy pomáziak vagyunk. Az interneten keresztül vettem ezt a kiskutyát, de időközben jól összebarátkoztam a csajjal, aki árulta. Nagyon aranyos volt, mert tartotta, tanította a kutyuskát addig amíg hazaértem és eltudtam hozni.

melinda írta:
Csillus írta:
Oszkár is nagyon aranyos. Örülünk, hogy ilyen hamar sikerült "vőlegényt" találni Sissynek. Remélem majd össze tudjuk hozni őket, hogy megismerhessék egymást.

Jó lenne esetleg nyáron megszervezni egy talit valahol, hogy a kutyuskák megismerkedhessenek egymással (és mi is). Mit szóltok hozzá?

melinda írta:
Csillus írta:
Sziasztok! Gyertek, nézzétek meg új albumomat!!!

Nagyon szép kutyus!Oszkár is megnézte,neki is tetszik a "menyasszony"! randi
Persze majd megbeszéljük Bömbivel is!

Persze én benne vagyok! nagyszerû Majd jó lenne találkozni Ágival is/Bömbi gazdi/szerintem Ő is benne van.Olvastam,hogy Erdőkertesről hoztátok Sissyt.Elég közel van hozzánk,csak nem környékbeliek vagytok?
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 19:31    Hozzászólás témája: Re: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
Oszkár is nagyon aranyos. Örülünk, hogy ilyen hamar sikerült "vőlegényt" találni Sissynek. Remélem majd össze tudjuk hozni őket, hogy megismerhessék egymást.

Jó lenne esetleg nyáron megszervezni egy talit valahol, hogy a kutyuskák megismerkedhessenek egymással (és mi is). Mit szóltok hozzá?

melinda írta:
Csillus írta:

Persze én benne vagyok! nagyszerû Majd jó lenne találkozni Ágival is/Bömbi gazdi/szerintem Ő is benne van.Olvastam,hogy Erdőkertesről hoztátok Sissyt.Elég közel van hozzánk,csak nem környékbeliek vagytok?
Vissza az elejére
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 6. Vasárnap 10:24    Hozzászólás témája: Re: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melinda írta:
Csillus írta:

Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 20:59    Hozzászólás témája: Re: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 20:31    Hozzászólás témája: Re: bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Na, gondoltam, hogy nem bíííírod ki..... lol

A Tiéd ! Wink
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 19:45    Hozzászólás témája: Album Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Csillus
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia. Pályáztam otthon és sikerült kijutnom ide. Az otthoni fizetés az szőrnyű, muszály volt valahova kimenni, hogy építkezni tudjunk. (Még nem sikerült, de jövő nyárra ha minden igaz, kész lesz a házunk.) Nagyon szuper hely, 3. éve vagyunk itt. Sissyt Erdőkertesen vettem. Ő már teljesen szobatiszta. Könnyű volt nekem, mert a nappaliból kitud menni az udvarra és max. fél óránként kiszalad és "letudja a dolgát". Nagyon ügyes.
Vissza az elejére
melinda2
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csillus írta:
Most Damaszkuszban vagyunk. Nyáron megyünk haza. Itt dolgozom. Ti hol laktok? Nagyon aranyos Oszi is. Gondolom ő kisfiú. Az enyém kislány és június 10-én született. Mini méretű, nem lesz több 2 kg-nál felnőtt korában sem. Az anyukája is ekkora, ő is nagyon aranyos. Nekem is rengeteg fényképem van róla, ezt csak azért tettem be, mert ezt tegnap készítettük. Édes kiskutya. Nagyon nyugis, türelmes, mindenevő.

Hogy a bánatba keveredtél Damaszkuszba? Kérdés Mi csak itt tengünk-lengünk unalmasan Gödöllőn.Na jó,nem is olyan unalmas.Oszkár is júnisban született,3-án.Hát, nem igazán nevezhető türelmes kutyának,bár ő ezt biztosan másképp látja.Szerinte biztos inkább én vagyok türelmetlen.A szobatisztaságra való szoktatásával kapcsolatban igaza is van.Már elég nehezen viselem a dolgot.Azt hittem,hogy hamar rá fog szokni,de még mindig szenvedünk/dek.Szerintem Oszi is mini méretű.Már nem igazán akar nőni.Nem is tudtam,hogy létezik boliból is több méret.
Sissy kinti szerzemény,vagy együtt mentetek ki?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 14 / 16 oldal [386 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 12, 13, 14, 15, 16 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu