Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Jún. 23. Péntek 2:37
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Bolognese
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 16 oldal [386 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 14, 15, 16 Következő
Szerző Üzenet
CandyAngi
bébi
bébi

Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2011 Máj. 5. Csütörtök 5:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Frissen csatlakoztunk hozzátok!
Ahogy látom, nem a fiatal korosztályt erősítjük.
Amanda 8 éves hölgyemény.

Örülünk, hogy itt lehetünk, sok hasznosat olvastam tőletek Mosoly)

Candy
Vissza az elejére
CandyAngi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hajnees
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 12. Péntek 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szeretnék örökbe fogadni, egy hófehér kiskutyát! Van esetleg valaki, akinek örökbe adási szándékai vannak/lesznek? Nagyon vágyok már egy ilyen apróságra! Előre is köszi Mosoly
Vissza az elejére
Hajnees jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andreass
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 21. Hétfő 8:05    Hozzászólás témája: Érdeklödés! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Most találtam ezt az oldalt! Tanácsot szeretnék kérni. Mi nagyon szeretnénk bolognese kiskutyát, de elsősorban olyat aki már nem kell a volt gazdijának vagy menhelyről. Van-e ötletettek, hogy merre felé keresgéljek?
A másik most találtam, hogy valaki ad kicsi havesese és tacsko keverékü kiskutyákat. Szerintetek merjek belevágni?

Köszönöm a tanácsokat!
Vissza az elejére
Andreass jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsu888
bébi
bébi

Kor: 53

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 17. Szerda 13:09    Hozzászólás témája: Re: Elveszett a kiskutyám
Téma leírása: :(
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HDávid írta:
Elveszett 2007.08.10-én délelőtt Pestlőrincen az üllői úti Mcdonalds környékén(18.KER) a Szelly névre hallgató 5 éves kistermetű(3 kg) bolonése szuka kutya.
Jelenleg rövidebb szőre van mint a fotón.
Aki tud róla valamit, kérem hívjon az alábbi telefonszámon: 0620-463-1129
Magas JUTALOM a megtalálónak!

Remélem, meglelted rég keresett kutyusodat:) Azonban azt kell hogy mondjam, nem bolognese, talán inkább havanese a fajtája...
Üdv.: Zsu
Vissza az elejére
zsu888 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sophi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 17:35    Hozzászólás témája: szuka kerestetik:))
Téma leírása: szuka kerestetik:))
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! 2008.április születésű kan bolognese kutyusomat pároztatnám. Érdeklődni: zsofi008@freemail.hu email címen vagy a 0670/3714392 telefonszámon.
Vissza az elejére
sophi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kyra2007
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 15:02    Hozzászólás témája:
Téma leírása: Bolognese kutyusom testvérét keresem

Sziasztok! Szeretném megtalálni a kutyusom testvérét.2007.05.22-én született.(ja és Hatvan-ba vásároltam)Ha valaki tud valamit róla írjon kössz
Vissza az elejére
kyra2007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lindi91
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 13. Péntek 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

4 éves Bolognese kan kutyusomat pároztatnám
akit érdekel írjon!
címem: fmeli1@freemail.hu
Köszönöm Mosoly
Vissza az elejére
Lindi91 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kiskecsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 18. Csütörtök 17:12    Hozzászólás témája: Bolognese Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok !

nekem is van egy bolognese kiskutyám, és valószínű, hogy eladom. árat még nem tudok mondani. ha eladom, egy westie-t fogok venni, mert az szimpatikusabb. ha valakit érdekel, az várjon, és üzenjen nekem, mert még nem biztos hogy eladom.
charming-pets
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 14. Vasárnap 10:51    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szijasztok (: Nekem van egy oldalam ahol saját gépelésű cikkek vannak és szerintem hasznos lehet kutya és macskagazdik számára! Ezenkívül saját készítésű avatarok vannak amiket bárki használhat msn-en vagy fórumon ^^ Ha szeretnél egy jó állatbarát társaságba kerülni akkor: www.charming-pets.gportal.hu Nyugodtan írj a cchatbe pirul
Vissza az elejére
charming-pets jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hodi0630
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!Nekem volt egy Bolognese kutyám a világ legaranyosabb kutyája(nekem),de sajnos másfél évesen meghalt... Sír vagy nagyon szomorú Szomorú (1hete)Ha valaki tudna ajándékba adni ien fajtáju kölyökkutyát azt nagyon megköszönném!!!
Vissza az elejére
hodi0630 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kkittie
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 25. Szerda 11:10    Hozzászólás témája: tali Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Bolognese tali lesz, látom nem nagy itt már a forgalom, de hátha benéz valaki Mosoly
Hajógyáári sziget a mokka cukkánál. Bejössz a Mozaik utcánál át a hídon a szigetre és ott balra. jún.29. 11óra!
cimpuska
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 14:40    Hozzászólás témája: Re: mini Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

besss írta:
Sziasztok!
Mini bolognese kiskutyát szeretnék venni. Tudtok róla valamit? Hol lehet jó fajtát venni belőle? Törzskönyveset szeretnék,jó kennelből. Tud valaki segíteni nekem?

Szia,
tudok ajánlani egy jó kennelt, nekem is onnan van a kiskutyám, aki most 10 hetes és tündéri.
Ha érdekel megírom a tenyésztő elérhetőségét, aki érdi.
Vissza az elejére
cimpuska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
besss
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 23:09    Hozzászólás témája: mini Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Mini bolognese kiskutyát szeretnék venni. Tudtok róla valamit? Hol lehet jó fajtát venni belőle? Törzskönyveset szeretnék,jó kennelből. Tud valaki segíteni nekem?
Vissza az elejére
besss jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cuncika
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25. Péntek 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én kis 8 hetes bolognese gazdi vagyok.Tetszik ezaz oldal gondoltam csatlakozok hozzátok.
zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 15:51    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kkittie
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 10. Szerda 14:24    Hozzászólás témája: levél Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ezt átszerkesztette, de amint látom nincs nagy sűrgés itt Mosoly szal nem tűnik fel senkinek lol

Ami jó hír még, h megszülettek utódai! 5 kis picike is idén Mosoly
Most pedig van egy új barátja, egy sanyarú sorsú 2-2,5 hónapos blökike. Sztem 1,5 kg-nál nincs több.. csontjai majd' kiszúrják a bőrét.. menhelyi kutyust szerettem vna kihozni, de komolyan olyan jó érzés, h tudtam neki segíteni. Olyan hálás! Minden este sétálunk a kis családdal Cool

Legutóbb kkittie szerkesztette (2008 Jún. 10. Kedd 10:19), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kkittie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grétosz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 9. Vasárnap 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mindenki!
Nagy öröm ért,képzeljétek...Mosoly)
Időközben rátaláltam a Szerelmemre.Igazából egy nap alatt döntöttem. :)Meglátni és....Ezert is voltam elveszve,mert minden szabadidőmet a kis Chiara (Kiárá)-val töltök.

Szóval gyönyörű,hibátlan kiállítási minőségű kiskutya.Egy nagyon kedves,profi,elhivatott tenyésztőtől van,akinek csodálatos kutyái vannak és sok szeretettel neveli őket..Ez a kiegyensúlyozottságán is látszik,és hogy jó evő,alvó,boldog kutyus.Ha gondoljátok szívesen küldök róla képeket.Hadd dicsekedjek már... Mosoly)))Most is itt fekszik az ölemben,ahogy írok..Grétosz
Vissza az elejére
Grétosz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HDávid
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 14. Kedd 16:51    Hozzászólás témája: Elveszett a kiskutyám Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elveszett 2007.08.10-én délelőtt Pestlőrincen az üllői úti Mcdonalds környékén(18.KER) a Szelly névre hallgató 5 éves kistermetű(3 kg) bolonése szuka kutya.
Jelenleg rövidebb szőre van mint a fotón.
Aki tud róla valamit, kérem hívjon az alábbi telefonszámon: 0620-463-1129
Magas JUTALOM a megtalálónak!
Vissza az elejére
HDávid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bichon Bolognese
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 23

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 13. Péntek 14:20    Hozzászólás témája: bichon bolognese
Téma leírása: bolognese

Incike.Nekem van egy egy bolognesém 1 és féléves teljesen szagtalan és nem hullajtja a szőrét egyálatalán nem.És a havanese és a bolognese közöt anyi a külömbség hogy a bolognesének csak fehér lehet a szőre és inkább göndörebb,viszont a havanése lehet barna fehér világos sőtét..stb,és a szőre se anyira göndör általában.Egyébként az én kutyámat fedezni akarjuk mert lány de csak 2008 májusába,Juniusában lesznek kölyök még előre nem akarom hogy legyenek rá vevők mert nem is bíztos hogy lesz egy ilyen kicsi kutyánál nehéz a szülés és egyébként is ki tudja mi lesz akkor.nézzétek meg a honlapom.www.planet.gportal.hu
Incike
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 19. Szombat 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem rég találtam erre a lapra (tegnap). Nekem sajnos még nincs kutyusom Szomorú mert cs a szóbeli után kapom meg Nagyon Boldog . De lenne egy csomó kérdésem!!
Az lenne az első kérdésem, h pontosan mi a különbség a Havanese és a Bolognese között?
Ismerősünknek Havaneseje van és nagyon tetszik a kis butus feje.
Jaj meg a Bolognese szőrével kapcs:
Télleg nem hullik? Vagy cs nem annnyira?
Köszönöm előre is a segitséget

Incike
Vissza az elejére
Incike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozso
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Egy új lehetőségre szeretném felhívni a figyelmeteket! Vettem egy olyan gépet, amellyel a lakásban található háziporatkákat kilehet hosszabb időre irtani! Kitettem itt a 17.ker-ben a kutyakozmetikába a szórólapom 1 hete, adtam a kutyásoknak 10% kedvezményt és nagyon pozitív visszajelzéseket kapok mert azt a párezer forintot inkább nekem adják mint az orvosoknak akik nem tudják kielégítően megszüntetni a tüneteket! Valójába az emberek miatt vettem de utána olvastam és a kutyusok is sokszor allergiásak a poratkára - nekünk egy bolognesünk van - kezelésük meg nem hoz kielégítő változást és sok pénzbe is kerül! Én kitaláltam egy árlistát, akit érdekel, elküldöm emailen! Ja és a szőnyegből amiről azt hittük eddig, hogy szőrmentes megmutatom, hogy még plusz mennyi szőr van benne amire akár mi emberek is allergiásak lehetünk!
Köszönöm, hogy elolvastatok! Csak egy lehetőség akár nekünk – embereknek – akár a kis kedvenceinknek!

Zsolt
Vissza az elejére
Hozso jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Camelot
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12. Hétfő 22:15    Hozzászólás témája: kutyika Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia!

érdeklődöm,hogy van még kiskutyátok?
És mennyi az ára??
Kata
Hexi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29. Hétfő 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Szeretném a véleményeteket olvasni. nyíl
Decemberben vettünk egy másfél éves bolognese fiú kutyust.Semmi gond nem volt vele.Aztán kb rá 4 hétre teljesen megváltozott.Többszőr bepisil a konyhába,ha egyedül van otthon egyfolytában ugat.Ha itthon vagyunk nyugodtan viselkedik.A szomszéd már többszőr szólt,hogy vigyük el,mert feljelent.
MIT CSINÁLJUNK?????
Vissza az elejére
Hexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mirzababa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez van az idézetben:

Most hívott az állatorvosom mert elakarnak altattatni egy 1 éves bichon havanese kisfiú keverék kutyust aki kiköpött bichon....a kutyus tricolor színű....megkértem hogy tartsa egy kicsit holnap csinálok róla képet DE SOS ideiglenes gazdi vagy végleges gazdi kéne neki!!!
a régi gazdijának meg azt kívánom hogy ott essen össze ahol van
0630-4290463 a számom
Vissza az elejére
mirzababa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mirzababa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Aki látja, adja tovább, ezt találtam egy fórumon:

Idézet:
Most hívott az állatorvosom mert elakarnak altattatni egy 1 éves bichon havanese kisfiú keverék kutyust aki kiköpött bichon....a kutyus tricolor színű....megkértem hogy tartsa egy kicsit holnap csinálok róla képet DE SOS ideiglenes gazdi vagy végleges gazdi kéne neki!!!
a régi gazdijának meg azt kívánom hogy ott essen össze ahol van
0630-4290463 a számom
Vissza az elejére
mirzababa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 16 oldal [386 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 14, 15, 16 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu